Világ 53 ELEMZÉS

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Persze biztos benne van a keze kb gondolom annyira mint ahogy engem kitiltottak tudjuk hogy don keze messzire elér ami képel is van bizonyítva szóval ne akarjátok magatokat úgy beállítani mint a bárányok :)
Pssz nem Don volt.Pssz mentél Dark utan.Engem remélem nem feledtél ;) ;):p:cool::rolleyes:
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Mind1 ki volt az de tudod van aki csatában győzi le a másikat meg van aki csak úgy ha kibannoltatják ;)
Hát igazából annyira jelentéktelen vagy hogy el is felejtettelek :)
Nem rosszalkossz,nem bannolnak 200iq.
Kár érte,hogy elfelejtettél,pedig darkostol elküldtelek pihizni :(
 

DeletedUser20077

Vendég
Mind tudjuk h miért bannoltak :)
Ha már férfiként nem megy valahogy csak sikerül :D
 

DeletedUser

Vendég
Ameddig én bármelyik szerón is toltam rendesen még falut sem igen buktam miről beszélsz :D Random klán egy nulla volt.szala is.cash fiókban szétszedtem csak mikor nem én voltam benne akkor mentek a faluk.Nem mellesleg még legot is ütni kellett klánon belül 2x is mert nekem jött az a bénasági pótlék.Aztán az egész klán széthullott nehéz volt már mikor nem is toltuk elvinni:D 43-on pedig elfogyott az időm.Sajna én 1 melós ember vagyok és ezt be ismerem és nincs is vele bajom.Nekem nincs időm egész nap itt lenni fent és ha össze jönnek a dolgaim menni kell.Én is szeretnék végre már 1 szerót végig tolni hidd el.Nem miattam nem megy.

jajj a nagy király is itt van újra :D
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Nem lehet tényleg semmit csinálni ezekkel a nyilvánvaló fake fiókokkal? Mondjuk 1 hónapig nem kommentelhetnek egy smileynál többet vagy valami.

Értem én, hogy Black van amikor a Hősök terén alszik és ezért fickósabb az átlagnál és bannol majd nevet vált és ilyen esetekre jól jön az új fiók lehetősége csak nem értem, hogy. net-en miért nincs tized ennyi kamu fiók ami csak fröcsög?
 

DeletedUser19269

Vendég
En egyedul azokat az emberek sajnalom onnan akik rengeteg energiat beleraktak..es mellesleg nem keves penzt.
 

DeletedUser19269

Vendég
Manapsag nehez olyan kozosseget talalni akik tenylegesen befogadjak az adott illetot..es komolyan is tudnak jatszani.

Leginkabb ezek "privat" jellegu csapatok.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Nem lehet tényleg semmit csinálni ezekkel a nyilvánvaló fake fiókokkal? Mondjuk 1 hónapig nem kommentelhetnek egy smileynál többet vagy valami.

Értem én, hogy Black van amikor a Hősök terén alszik és ezért fickósabb az átlagnál és bannol majd nevet vált és ilyen esetekre jól jön az új fiók lehetősége csak nem értem, hogy. net-en miért nincs tized ennyi kamu fiók ami csak fröcsög?

Szóval te vagy az aki minden reggel úgy megbámul. :D

A játékszabályok nem tiltják, hogy a fórumra más fiókkal jöjjenek fel, főleg amíg az eredeti fiók nincs kizárva és nem sértenek vele szabályt. És persze nem illegális eszközt használnak a belépéshez, hogy elrejtsék a valós belépési pontjukat. Ezen fiókok azonnali zárolást kapnak. :)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Le kellene ezt boxolnia a két oldalon állóknak,ez megoldható úgy is,hogy Wicser is örüljön és teljesüljön a kihívás.
A1:Barcsa és Dízsé bemegy v58-on Wicserékhez,vagy a Kótlósokhoz,vagy csinálnak egy Enefet,vagy a RANDOMBA.
A2:Jönnek a sértett ASG-sek Gáborral,és nekik mennek.
A3:Wicser örül,hogy jött a kihívottja,és megver mindenkit!!4!!!
Szerintem ez a legtisztább,legkorrektebb,ha már Dj Szétbarmolta az ASG-t!
 
Fent