Világ 53 ELEMZÉS

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Hosszú lenne a teljes storyt leírni :D De a lényeg hogy discordon össze kaptunk mivel csak neki lehet igaza ha más mond valamit az már hülyeség :) Aztán akkor mondtam hogy abbahagyom kiléptem azt még utána elmondott ott a tagoknak minden b*** kö**nek engem azután már csak 1 célom volt hogy elverjem (ami nem jött össze) aztán felhívott telefonon és ott elkezdi hogyha nem adom át a klánnak a falvait (mivel minden asg-s falu az ő tulajdona) akkor lejön házhoz és agyonver :D

Jó de ha agyonver akkor nem tudsz üríteni, nem szabadott volna hinned neki!
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Hát mondjuk ez önmagába bannt érne xD

Sok választásom nem volt :D Al-el szöviben voltak így már csak Witcher maradt :) Azt másfél hétbe tartott nekik elvinni úgy hogy 2 fiókba védekeztem (egy al-esben aki segített nekem meg a sajátomba) jött mind a két klán azt másfél hétig tartott nekik utána meg asszem még valaki kilépett az asg-ből starlord ha jól emlékszem őt is elmondták mindennek csak mert nem érezte jól magát don személyisége miatt
 

DeletedUser19988

Vendég
Mikor várható elemzés?
giphy-downsized-large.gif
 

DeletedUser19040

Vendég
Annyira nevetségesek vagytok.Dj én eltudom rólad az képzelni amin most megint megy a balhé.Ismerlek jól simán kinézem belőled hogy ha a te klánodban csalna valaki becsuknád a szemed a győzelemért.Ti olyan játékosok vagytok akik bármit megtesznek a győzelemért.Úgy hogy bizonyítsd be ha be tudod hogy úgy volt az a levelezés hogy gabi átírta.Ha úgy lenne akkor valakinek meg lenne.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Annyira nevetségesek vagytok.Dj én eltudom rólad az képzelni amin most megint megy a balhé.Ismerlek jól simán kinézem belőled hogy ha a te klánodban csalna valaki becsuknád a szemed a győzelemért.Ti olyan játékosok vagytok akik bármit megtesznek a győzelemért.Úgy hogy bizonyítsd be ha be tudod hogy úgy volt az a levelezés hogy gabi átírta.Ha úgy lenne akkor valakinek meg lenne.

Te még mindig ugyanolyan vagy, mint voltál :( A királyod állított rólam valótlant (53 perces hangfelvétel), hogy én ppt kunyeráltam tőle. Bemutattam a levelet, hogy "elfelejtette" megemlíteni, hogy nem kunyeráltam tőle, hanem odaadtam volna neki magyaron az ellenértékét. Nem is tudom, ki beszél itt átírásról rajtad kívül. Ahogy a Skype beszélgetésben amit írt nektek, olyan szavakat adott a számba, amit sosem mondtam. Én kiléptem már abból a csoportból, de ne félj, csak a Te kedvedért meg fogom keresni :)

Ismersz jól? Becsuknám a szemem? Akkor mondd már el, kedves fórumtársam, hogy V43-on és V50-en a csalókat miért raktam ki a klánomból? Miért jelentettem fel őket saját magam? :) Ha mindent megteszek a győzelemért és a plecsniért, akkor V50-en miért a lelépést választottam, miért nem a bomlasztást és új emberek megszerzését, amire volt lehetőségem? Hmm? :) Vagy erre nem tudnál választ adni? Az a baj, hogy megint olyasmibe szóltál bele, amiről semmit nem tudsz. Hallottam ám a nagy ötleted, hogy szerinted én akarom kitoborozni a klánokat, és úgy nyerni :) Ha Titeket megnyugtat, és könnyebb elviselni az újabb vereséget úgy, hogy beállítotok engem, vagy Barcsát főgonosznak, hát tegyétek, engem rohadtul nem érdekel, hogyan magyarázzátok a bizonyítványt. "Mert mi olyan játékosok vagyunk" :)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Egyre jobban kezd érdekelni hogy mégis amúgy mi történt mert nekem fogalmam sincs valaki nem meséli el? :confused:
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Te még mindig ugyanolyan vagy, mint voltál :( A királyod állított rólam valótlant (53 perces hangfelvétel), hogy én ppt kunyeráltam tőle. Bemutattam a levelet, hogy "elfelejtette" megemlíteni, hogy nem kunyeráltam tőle, hanem odaadtam volna neki magyaron az ellenértékét. Nem is tudom, ki beszél itt átírásról rajtad kívül. Ahogy a Skype beszélgetésben amit írt nektek, olyan szavakat adott a számba, amit sosem mondtam. Én kiléptem már abból a csoportból, de ne félj, csak a Te kedvedért meg fogom keresni :)

Ismersz jól? Becsuknám a szemem? Akkor mondd már el, kedves fórumtársam, hogy V43-on és V50-en a csalókat miért raktam ki a klánomból? Miért jelentettem fel őket saját magam? :) Ha mindent megteszek a győzelemért és a plecsniért, akkor V50-en miért a lelépést választottam, miért nem a bomlasztást és új emberek megszerzését, amire volt lehetőségem? Hmm? :) Vagy erre nem tudnál választ adni? Az a baj, hogy megint olyasmibe szóltál bele, amiről semmit nem tudsz. Hallottam ám a nagy ötleted, hogy szerinted én akarom kitoborozni a klánokat, és úgy nyerni :) Ha Titeket megnyugtat, és könnyebb elviselni az újabb vereséget úgy, hogy beállítotok engem, vagy Barcsát főgonosznak, hát tegyétek, engem rohadtul nem érdekel, hogyan magyarázzátok a bizonyítványt. "Mert mi olyan játékosok vagyunk" :)

Elnézést Zsemle, a hülye szót két helyről is kivettem, mert Te is normálisan írtál. Így korrekt, egymás szemében a hülye titulust megszerezhetjük a közeljövőben :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Annyira nevetségesek vagytok.Dj én eltudom rólad az képzelni amin most megint megy a balhé.Ismerlek jól simán kinézem belőled hogy ha a te klánodban csalna valaki becsuknád a szemed a győzelemért.Ti olyan játékosok vagytok akik bármit megtesznek a győzelemért.Úgy hogy bizonyítsd be ha be tudod hogy úgy volt az a levelezés hogy gabi átírta.Ha úgy lenne akkor valakinek meg lenne.


Ennyi itt az igazság!!
Ez a dj mindent is kavar! Sőt, levelet szerkeszt csakhogy igaza legyen tiszta vicces!
 

DeletedUser19269

Vendég
Nemertem miert szidjatok Barcsat.
Ha o anno nem megy at az ASG-be akkor nemlenne mar semmi front nalatok.
Ezt mindenki tudja..akinek egy kicsike kis esze van.
O huzta fel a rangletan az ASG-t. Semmivel nemtartozik senkinek sem!!! Ugy segitett ahogy tudott..szervezett folyamatosan. Masoknak segitett 24 oraban..De ezt Gabor is tudja!!!
Szerintem ezt egyaltalan nem tagadna..mert egyutt dumaltak sokszor es szerveztek az armakat keso estig..hajnalig stb stb.

Tehat az elegge nevetseges amikor ot keritek szamon,hogy akkor adja vissza azt a x mennyisegu foglalt falut.
Mert azt egyaltalan nemlehet ra mondani,hogy szart sem tett meg a klanert!
 

DeletedUser19040

Vendég
Ott sem voltam v50-en te zseni :D 43-ra meg én már nem emlékszem, régen volt.A skypes dologra értettem.Hát kerítsd elő és akkor elhiszem.Belőled kinézem, hogy összetoboroznád az embereket, mert kevered a kártyáid mint mindig sunyi módon. A játéktudásodat sajna sose mutattad meg nekem a szád az járt eleget.Én nem szoktam magyarázni ha elbukok vagy elbukunk.Előfordul, de én még mindig a gyengébb fél mellé fogok állni, mint gerinctelen emberekhez :) Aztán rajtam sose sikerül átjönni egyik top játékosnak sem :D Remélem lesz egy szeró végre majd ahol ellenem megmutatod mit is tudsz :) Bár nevetve elfoglak verni, mert nem vagy nekem ellenfél, se te se a klánod bármelyik tagja sem :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Ott sem voltam v50-en te zseni :D 43-ra meg én már nem emlékszem, régen volt.A skypes dologra értettem.Hát kerítsd elő és akkor elhiszem.Belőled kinézem, hogy összetoboroznád az embereket, mert kevered a kártyáid mint mindig sunyi módon. A játéktudásodat sajna sose mutattad meg nekem a szád az járt eleget.Én nem szoktam magyarázni ha elbukok vagy elbukunk.Előfordul, de én még mindig a gyengébb fél mellé fogok állni, mint gerinctelen emberekhez :) Aztán rajtam sose sikerül átjönni egyik top játékosnak sem :D Remélem lesz egy szeró végre majd ahol ellenem megmutatod mit is tudsz :) Bár nevetve elfoglak verni, mert nem vagy nekem ellenfél, se te se a klánod bármelyik tagja sem :)

Pontosan, nem voltál ott, akkor mi alapján osztod az észt a semmiről?


4 hét múlva kezdődik W111 nemzetközin, gyere mellém, meghívlak szívesen.
 
Fent