Világ 53 ELEMZÉS

DeletedUser19269

Vendég
A fel ASG a te neveden fut te suhanc!!!!

Ezert nemfogytak ki soha a kemekbol.
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
ASG-vel mi lett TW stat szerint még vannak de a szerveren már nincsenek :/
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Oszlódott. Fura, mert fizikailag a szerver még érzékeli őket, hiába a negyedik klánba vagyok, a ranglista szerint az 5.-be ülök :D
 

DeletedUser19269

Vendég
Grat HAL.
Nemorulok,hogy ti nyertetek.

Bar igazabol..nem vertetek el az ASG-t.
Hanem sajat magukat seggeltek el.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Valamint szeretnék mindenkinek gratulálni aki részt vett és küzdött a szerveren, időt és pénzt beleölvén.

És azoknak is szeretnék gratulálni akiknek az iq szintjük nulla a köbön a saját véleményük meg -1 a harmadikon.
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Oszlódott. Fura, mert fizikailag a szerver még érzékeli őket, hiába a negyedik klánba vagyok, a ranglista szerint az 5.-be ülök :D
Dj úgy hallom dongabi szerint Te sz@rkavaró vagy. ... :/
meg hogy majdnem sírtál dongabinak skypon? :D
Szegény király sok volt az 1500 klán pp egy falura :)
De szerintem ez a terv része volt Don már írta talán v54-en h az asg elhagyja a magyar kh-t ezek szerint szükség volt egy kis supportolásra a support részéről :D
 

DeletedUser19269

Vendég
De azert latom,hogy Pistinek megmaradt a jozan esze!

Aki pedig inkabb torol..az megerdemli..ha ennyire befolyasolhato a sok birka ezvan.

#EZVAN witcher mar gondolt erre is az elejen.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Dj úgy hallom dongabi szerint Te sz@rkavaró vagy. ... :/
meg hogy majdnem sírtál dongabinak skypon? :D
Szegény király sok volt az 1500 klán pp egy falura :)
De szerintem ez a terv része volt Don már írta talán v54-en h az asg elhagyja a magyar kh-t ezek szerint szükség volt egy kis supportolásra a support részéről :D

Valami becsípődése vagyok neki, mert már jó ideje hallom, hogy hazudozik rólam. De nem érdekel, mit mondd, egy terhes nőt fenyegető, enyves kezű, hatalommániás senkivel nem fogok foglalkozni :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ilyen 1 "Király"? Mások idejével és pénzével játszik? Tönkre teszi mások elért eredményeit? Én úgy tudom, hogy ezek a királyra nem jellemző vonások, de javítsatok ki ha tévedek, sosem szerettem a történelmet... Ja, hogy ez a személy nem is "Király" hanem csak annak hiszi magát, mert valami gond van a negyedik emeleten és egy játékba éli ki a "vágyait".
Hogy beszélhet valaki úgy tiszességről, becsületről, igazságról ha saját magát meghazuttolja.
"Királyra" és férfire jellemző az, hogy Discord szerveren 1 ártatlan NŐVEL elkezd ordibálni mint 1 idegbeteg, mert pár szóban kifejtette saját véleményét? Ez emberre nem jellemző, nemhogy "Királyra", vagyis van olyan csoport akire jellemző, de nem szeretnék személyeskedni és sértegetni...
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
De amúgy Don már kaphatna valami plecsnit, arra hogy a legtöbb nyerésre álló szervert is elbukta a sok egyéb zakó mellett.
De hála istennek most hallottam h Dj semmit nem ért el...
De a kedvencem h úgy beszél magáról mintha valami 50 éves faszi lenne....pedig rohadtul nem .... :D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
De amúgy Don már kaphatna valami plecsnit, arra hogy a legtöbb nyerésre álló szervert is elbukta a sok egyéb zakó mellett.
De hála istennek most hallottam h Dj semmit nem ért el...
De a kedvencem h úgy beszél magáról mintha valami 50 éves faszi lenne....pedig rohadtul nem .... :D
dehogynem ért el.
Dj bedöntötte az ASG-t én úgy halottam.
Kérdés,hogy egy v58-ra jönnének e lemeccselni ezt?Bár dj ott is ugyan olyan eszközökhöz folyamodna biztosan!
 
Fent