V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Állítólag Sajtmacska itt fogja kifejteni az Ő véleményét erről az egészről, mostanság...
Roppant módon várom, mert nekem úgy fogalmazott hogy személyem felé ez vm "meglepetés" lesz!

Remélem jó hosszú és tartalmas iromány lesz, mert elég sok dologra szeretnénk választ kapni...
 

DeletedUser

Vendég
Jah és annyit megjegyzek még, hogy az MHC úgy "bukta el" a szervert hogy egyetlen egy titkot nem veszített el...

Az elején 24 titok lett lerakva, minden fajtából 2! Én eddig csak azt olvastam hogy a titok kizárólag a klánon belül szaporodik! Miért kellett akkor az elején 2-t lerakni minden fajtából!? Ha az elején nem 24-et hanem 12-t raktak volna le, másképp állna most a szitu... Nem mellesleg a német eredeti szabályzatban hogyan is van írva!?


És mégvm... AMikor csak 24 titok volt összesen, volt olyan titok ami pl 1 darab volt az "A" klánban, 1 darab pedig a "B" klánban!
Csak az egyik szaporodott tovább! És mi alapján döntötte el a server hogy az A klánnak ad még egy másolatot, vagy a B klánnak?
 

DeletedUser

Vendég
...

Nem tudom hogyan van ez a A B - s dolog. De OmenTD - szépen benézted. :DDD
 

DeletedUser13748

Vendég
November 16-án már tudni lehetett. Bőven ismertünk annyi információt, ami elég volt ahhoz, hogy eldöntsük hogyan tovább. Aki elolvasta és felfogta az tisztában volt vele, ha pedig még gondolkozott is, akkor azt is tudta mire számítson. Igenis lehetett tudatosan készülni a titkokra.

Mindössze két új információ derült ki már a világ közben:
- hogy a titkok mikor fognak pontosan megjelenni és szaporodni, de ezeket is megüzenték előre;
- valamint hogy a mozgátás "rövid távolsága és a hosszú pihentetési ideje" valójában 10 mező, 1 hét...



Egy lényeges dolgozt azonban nem fixáltak és sztem itt csúszott meg az egész (meg egy kicsit egy másikon amit mindjárt tálalok,de az igazából csak mellékes már), hogy egy titok hányszor fog osztódni. Én még a végén a 48 h előtt is úgy gondoltam lesz benne egy csavar mikor azért már terjengtek hírek. Gondolom ezt a support is tudta de nyilván belenyúlni nem tudott. Sztem ha meg lett volna hogy x szer fog oszótdni sokkal tudatosabban lehetett volna készülni, így azért meglepetés volt, nem csak nekünk, de olyanoknak is akiknek jócskán volt köze az véghez. Ennyi info kellett volna még mert sztem baromira nem jó az, hogy csak szavakkal kellett harcolni (értem itt a diplomáciát) semmibe véve azt, hogy előtte ki milyen ellenség vagy szövi vagy bármi is volt. A másik ami a 48 h volt sztem irrálisan lehetetlen küldetés attól kezdve hogy az egységek sebessége mekkora volt. A LET huszárok amit a supporterek közül nem egy levélben hallottunk (megjegyzem sztem ez kicsit degradáló jelző legyen az bárki is) is tehetetlenek voltak. Itt a jó taktika a sok duma volt és hogy ülünk otthon a seregeinkkel a kékéségben. Nekem ennyi a sérelmem, nem az hogy mi maradtunk alul. Taktikai harcot buktunk valóban egy olyan alapokkal rendelkező játékban ahol az aktivitás, szerencse, csapatmunka és az előremenetel volt díjazva mindeddig.
Ami természetesen nem az jelenti hogy mindig is ennek kell érvényesülni, de joggal lehetett ezen irányba menni. Nem tudtunk, vagy nem akarunk alkalmazkodni ehhez, illetve mások jobban alkalmazkodtak ez lehet, kicsit végigpörgetve ezt a másik oldalra ha mi tesszük és nyerünk ugyanez van, csak akkor mi vagyunk a még rosszabbak. Jól sehogy sem jöhet ki belőle senki, de tanulni lehet ebből is.
Mégegyszer grat a nyerteseknek.
 

DeletedUser14863

Vendég
Sance

felesleges már bármit is várni sajtostól,vagy bárkitől

senki sem azzal foglalkozik amit írtam és te írtál a titkokról...ergo mindenki lexarja,hogy a szerver már akkor eldőlt,mikor regelt az MHC,de így járt volna a Sparta és bármelyik top klán,akitől félnek,vagy akit utálnak

német szabályzat viszont engem is érdekelne,hogy eredetileg hogy volt +írva a titok lerakás rész,mert az +ölte a játékot nem nálunk MHC-nél..simán csak az 1gész szerveren
 

DeletedUser14099

Vendég
Azért jött létre a szövetség h véget vessünk ennek a kínlódásnak...

a harcmezőn az életben nem győztük volna le őket...és nehogy vki is azt merje mondani h nincs igazam mert akkor az hazudik..

a szövetségi rendszer 1 baromi nagy 0 val...ha erősítés kellett a szövetségesek a fülüket farkukat behúzva sunnyogtak és levelet sem olvastak..

Hányszor de hányszor írtunk a vezetőibe h hozzunk össze 1 közös támadást de akkor a fele társaság nem volt olyan lelkes mint most..

és akik az A*D szineiben pompáznak , azok közül sokaknak a neve sem ismerős számomra a fórumról...h esetleg jelentkeztek volna bármire is
( tisztelet a kivételeknek )

Ez a szero nagyon car beállításokkal rendelkezett ami lehetővé tette a győzelmet....amihez valljuk be nem kellett nagy tehetség csak befoglalni 1 barbit és védeni hónapokon keresztül..

A klánok vezetői már szó szerint szenvedtek..ezért dobták össze a titkokat...

Az MHCt NEM győztük le....csak megnyertük a szerot..a 2 egyáltalán NEM ugyanaz..

Bocs az őszinteségért de nem tudtam megállni..
KHs pályafutásomat itt ugyis befejezem..szal köpdöshet aki szeretne teszek rá magasról.

Illetve Én baromi büszke vagyok a klánomra mert bele adtak Anyait apait...segítették a fronton lévő játékosokat ahogyan csak tudták az 1 falustól a 100falusig...

Támadtak kérdés nélkül és premi nélkül is kitoltak akár több 100 támadást...

Életem legjobb klánja volt és a végére már majd megtanultunk vezényszóra vonyítani is..

További jó játékot mindenkinek!
 

DeletedUser

Vendég
és az MF et tiszteltük is Trisax!
Jó volt velük küzdeni.
Mindenesetre én örülök, hogy ezeket leírtad. Így fair!
A végjátékot leszámítva nem is volt ez olyan rossz :)
 

DeletedUser16132

Vendég
Sziasztok!


Azt hiszem eljött az ideje, hogy Én is felszólaljak...
Annyi minden történt az elmúlt kb. 50 órában, hogy sokszor csak kapkodtam a fejem, mi történik. Ha szóltak, hogy jöjjek ide olvasni akkor jöttem, egyébként nem foglalkoztam azzal a sok szennyel ami itt van. Persze zavart a dolog és megfogadtam 1001 dolgot mióta elindult a visszaszámlálás (gondolok itt a levelekre amiket kaptunk a "jó akaróinktól"). DE NEM. Nem süllyedek le erre a szintre.

Tudom, most az jön, hogy a mi részünkről is voltak gázos dolgok. Nem tagadom, voltak. Miután már elég volt a mocsokból amit itt Ránk zúdítottak. Kezdve azzal, hogy verjük a mellünket. Nem mi jöttünk ide mellet verni, mi csöndben tettük a dolgunk, aztán reagáltunk, ki így ki úgy.
Leszögezem, tisztában vagyunk vele, hogy nem győztük le az =MHC=t. Ez nem is volt célunk. Hogy ezért miért kell ennyire hőzöngeni azt nem értem. És itt (félreértés ne essék) nem feltétlen az =MHC= játékosokról beszélek, hanem a sok kéretlen okoskodóról. Nem értem miért pocskondiáztok, hiszen nem sértettünk szabályt, nem csaltunk.
Ja, hogy összefogott több klán és az önös érdekeket félredobva összerakták a titkokat az A*D-ben? Csak kihasználtuk a játék adta lehetőségeket és kész.

Az A*D szervert nyert és ennyi.
Nem értem miért kellene ezért behúzott füllel és farokkal elkullognunk....
A játék igazi nyertese viszont one a day, akivel éjszakákon át martuk egymást de - sokunk segítségével - akkor is véghez vitte amit eltervezett.

Itt is köszönet jár azoknak, akik a háttérből segítettek minket. Gondolok itt a többi klánra, a tagjaikra, a titok tulajokra, azokra az emberekre akik tanácsokkal láttak el, azokra akik ismeretlenül is mellénk álltak és azokra, akik egész egyszerűen csak ott voltak és támogattak amikor a hajamat tépve szaladtam volna világgá. Köszi Mindenki!
 

DeletedUser4544

Vendég
Sance

felesleges már bármit is várni sajtostól,vagy bárkitől

senki sem azzal foglalkozik amit írtam és te írtál a titkokról...ergo mindenki lexarja,hogy a szerver már akkor eldőlt,mikor regelt az MHC,de így járt volna a Sparta és bármelyik top klán,akitől félnek,vagy akit utálnak

német szabályzat viszont engem is érdekelne,hogy eredetileg hogy volt +írva a titok lerakás rész,mert az +ölte a játékot nem nálunk MHC-nél..simán csak az 1gész szerveren

Azért ez nem teljesen ígyvan!
Az Mhc közutálatnak őrvend, míg a Sparta Wazze többi klánnak sokkal könnyebb diplomáciáznia, esetleg a toborzás.
A A-d(előtte Temp), csak annyi volt a feladata, fejlődőtt és a térkép szélén leraktak egy titkot, környékbeli legnagyobb aktiv játékosnak szólni foglalja és kapja a védelmet meg a meghivót, és így az egész világ összeállt az Mhc ellen.
Kezdetekbe emlékezzetek vissza Temp igen sok titkok így szerzett meg.
Jómagam játszottam igen sokáig V14en, sőt Mhcbe is voltam, de senkise tudott a jelenlétemről csak Busty és Monti...(Sőt ha V15ön nem indult volna szervezetten Sparta, akkor most ott höbörögnék közöttetek....)
Szóval én már akkor megfigyeltem a titkok szaporodását, és folyamatosan bővítettem információval az agykapacitásomat.
Hasonlítsuk össze V14 és V15öt.
http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=map&ti0=288&tc0=f5f5f5&ti1=1307&tc1=f0f0f0&zoom=200&centrex=500&centrey=500&fill=000000
Itt egy térkép. Kezdtekben, azért voltunk csak 3.ok, mert a Skulls és Játék klán belső területeken nagyfalvakat foglalt. Mi kimentünk a térkép szélére már a kezdetekben rengeteg kisfalut foglaltunk, ezért is volt hamar a Skulls vs Sparta háború, mivel a skulls választott el minket a szélétől.
Tudtuk szélén jelennek meg a titkok. Ott tartunk 3 olyan titkunk is van, ami cska nekünk és így a szerver a mi kezünkbe van.
Hozzáteszem annyiba igaza van földi örömnek, hogyha nemtudjuk V14 miatt az infokat a titkokról lehet miis abba a hibába esünk mint ti.
De nekünk Spartaiaknak van 1 nagy fegyver ami nektek nincs. Mi könnyebben toborzunk be bárkit mint ti. Sok olyan játékos van aki csak azért se lesz MHC-s. De Spartai igen....Nekünk könnyebb forgatni a diplomáciát.
 

DeletedUser14863

Vendég
minek már oda regelni? + én nem fogok pp-t venni azért,hogy xaros zászlót vagy mit vegyek... csinálják azt az idiot droidok
 

DeletedUser14863

Vendég
Kyra

pont,hogy önös érdek ment...senkinek sem az volt felétek a célja,hogy a klánotok nyerjen..csupán felmutatni,hogy valami harc nélküli rangsorban előttünk legyetek..látod ez önös érdek...

majd beregelnek a győztes klánba azok akik elsunnyogtak a szerverről 100 akármennyi pontos fiókkal...ez mi? vagy csak pp-t mentenek?....1ik sem valami mekkora hős győztes lovag vagyok szitu...nem?
 

DeletedUser14863

Vendég
Trisax őszintesége fedi a valóságot legjobban és ezért grat is neki. /pedig pont MF felé kezdtem el terjeszkedni...veletek lehetett volna jókat csatázni;) /

Lezsoval is összecsapni +int ...az ilyen tagokat én pl nem is engedném veszni ,mert kevés a trisax féle korrekt ember...márpedig engem nem izgat,hogy ez játék,mert számomra ott is 1ső a korrektség és nem Kyra féle szitu,hogy ennek ezt mondom,annak meg azt..majd végén bedobok 1 mosdatós levelet ,hogy én ezt akartam,de hát naaaa így jött ki
 

DeletedUser14863

Vendég
amúgy engem akkor is érdekel a német nyelvű szabályzat


valaki linkelje már ide be nekem,hogy mi volt a szabály az induláskor...12titok miként jelenik meg?
 

DeletedUser

Vendég
giga

Igazad van már mondtam,hogy jobbak voltatok.
Mit ér az ember,ha úgy veszít hogy emelt fővel?
Én már vesztettem így,és semmivel sem rosszabb nyerni.Végre abbahagyhatom a kockulás ezen részét.Elégtételként élem meg hogy nyertem az erősebb ellen,az hogy milyen módon az más kérdés,de a V-14-re pont elegendő.Más világon sem nagyon maradtak társak amikor menni kellett,és most sem,viszont volt eszük összerakni a titkokat.Ez a kulcs,ezt nem gondoltátok sosem.Azt hittétek hogy "aszisztálunk" a győzelmetekhez,mert tényleg ezt lehetett érezni a serveren és nem voltunk képesek csapást mérni rátok közösen,csak ilyet.
Ez nagyon rossz érzés volt.Nem volt ki összefogja a szálakat,különben méltó ellenfelekként tekintenétek ránk.
Én mindig a gyengébbel vagyok,mert onnan nehezebb játszani a játékot.
Az MHC nekem itt = volt a BFK-val,ha érted.
Ez nem utálat ez az igazság,pedig volt idő mikor elgondolkodtam,hogy mellettetek szálok harcba.
Folyt. köv.
 

DeletedUser14863

Vendég
maradjunk annyiba a v1 BFK sehol sincs az MHC-hez mérten /tudom-tapasztalat..8hónap alatt többet tapasztaltam itt,mint 3év BFK alatt/ logikailag sokkal életképesebb klán és a vezetőség jobban látja át a dolgokat,de maguk a játékosok is jobbak

igazából miért nem jöttél hozzánk? mert eredetileg akartál...csak akkor írtad a +hívót nem fogadod el,mert a CC-ből sokan mentek Temp-be /akik korülötted voltak/ most ott ment részedről az etetés,vagy pusztán akkor azon területen anynira sok lett a piros,hogy őket érezted erősebbnek...biztos tudod miért kérdezem..világ szinten lehet kicsi a temp,de terület szinten ott ők volt ak a nagyok /körülötted/ a CC tagok miatt
 

DeletedUser

Vendég
Én Mysterden-l akartam megküzdeni,nem az MHC-vel,de a cc klán bomlása után akik az MHC-be mentek,azokat iszonyúan elkezdte ütni főleg mysterden és védhettem be a tagokat,aztán akkora veszteségem lett,hogy nem érte ez meg.Akkor gondolkodtam el azon,ha én is lépek ilyen balek módon végzem,vagy csak pajzs ként kellettünk,míg a titkokat ami a cc-é volt leviszitek innen.Tehát fogalmazhatok úgy préda.Ez nem tettszett és ez döntött a kérdésben.Veled még nem játszottam együtt hosszabb távon,ezt sajnálom,de többet nem kezdek.:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent