V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
vigyori

Kendo +beszélte Kira-val AD klán,hogy jönnek MHC-be és lesz 11 titkunk ami azt jelenti,hogy csak harc árán lehet nyerni...Kiry Kendot +vezette,mert a vége az lett,hogy AD-be ment a többi titkos..mit kellett volna ajánlani? győzelmet? szerinted volt olyan aki nem tudta ha hozzánk jön győz?

az elelnségek már a titkok lerakása előtt +voltak


vigyori miért vertek volna le taktikából? mert nem voltak hajlandóak kilépni azért,hogy időt adjanak nekünk?
ezzel nem lehet mit kezdeni..2 AD titkos is azt írja,hogy sajnálom a világot,mert ez 1 szánalmas befejezés...mondom,akkor írj rá a gyerekre,hogy lépjen ki és nem is kell,hogy belépjen hozzán..maradhat nála a titok és még csak nem is támadjuk őt a szerveren /kék tengerben volt a srác titka,de full +tömve,tehát az sem lenne igaz ha azt írod miért nem vertük be....vagy 1milla gyalog-200k NL-150k kata fáklyával...nem lehet kiverni 1k bárdost toltunk be és 1 db nem hullott el/
de érdekes akkor már nem volt olyan szánalmas a befejezés,mikor kellett volna lépni..na ennyit erről.

szerinted Monti ,vagy Kendo nem fűzte mindig a titkos tagokat...a srácot levédette velünk Kendo erre fogta magát és ment az AD-be..ezekkel mit kéne kezdeni? semmit...késöbbi világon 0ra ütni azt csá

tehát nem értem miért írod,hogy elbukott a stratégia


nem tudsz mit tenni ha nem lehet +győzni őket:rolleyes:
 

DeletedUser11266

Vendég
Napok óta nagy odaadással olvasgatom a TOPIC-ot.Hallhattuk a vesztes fél reakcióit mit miért, és miért nem, mennyit ér a győztes győzelme.Rajtuk kívül több nagy űberprofi lekicsinylő véleményét az eredményről.
Felteszem a kérdést:Mi lett volna akkor ha az MHC szerzi meg azt a 12 "szutykos" kis titkot-ami nem teljesítmyény ugye-, és ők nyerik a szervert?:)

Mit kaptak volna a nyakukba?Nem sokkal jobb így nekik?:)
 

DeletedUser

Vendég
nem..

maradjunk annyiba,hogy mi nem mentünk volnra rá a 12.titokra..Kendoval sikerült +beszélni,hogy területi arány legyen a cél 11 titok után,mert akkor már lett volna olyan titkunk,ami csak nekünk van ergo az ellenfeleknek tőlünk vinni kéne,hogy bajban legyünk....ha volt kém azt tuti még igazolni is tudja,mert nyíltan mindenki előtt vitáztunk

volt 1-2 nagy arc,akik miatt végig akartam verni-veretni /klánszinten/ az ellenfeleinket,mivel minden olvadás után +mondták legépelnek minket..ugye keresztapa /az nyer erővelahova olvadunk:-D ez lett a Set/


még valami: a titkosok azt a választ is mellékelték,hogy nem megyek hozzátok,mert akkor ti nyertek;)
 

DeletedUser11184

Vendég
Most komolyan, ne legyetek már gyerekesek...

Nem kell azon vergődni, hogy NEM az mhc nyert. Más okosabban taktikázott és ennyi! :)

Majd V18-on megmutathatják újra!
 

DeletedUser

Vendég
megy oda a bánat:D

nekem azért nem mind1,mert elhiheted cseszi az agyam az,hogy +verettek és nem +vertek:eek::D
 

DeletedUser

Vendég
Kár erröl már tovább beszélni/vitázni a másik fél ugysem érti meg...mert rózsaszin szemüvegen keresztül látja a dolgokat..., leirtam pár hsz-el ezelött a véleményem és szerintem abba minden benne van!

Jo volt az AD és ennyi :)....rofl
 

DeletedUser8008

Vendég
A múlt mindig egyre homályosabb lesz.
Akik megnyertek egy szervert azok elérték azt, hogy a nevük ne menjen feledésbe.

Szerintem még kb 5 nap és ez a topik is halott lesz.

Hát üdvözöljük az újakat a dicsöség csarnokában és felesleges szavakkal ne probáljuk ezt semmisé tenni.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Pár nappal a zárás után szeretnék énis hozzászolni a v14 es világhoz....!

Eloszor is szeretnék minden hátsószándék nélkül gratulálni a gyöztes klánnak..., felismerték azt amit fel kellett, hogy ennek a világnak van egy sajátossága és mivel máshogy nem igen nyerhettek volna meglépték amit megkellett....teljesen mindegy milyen fegyelmezett, csapatmunkával,stratégiával haladsz elöre mikor 12 titokfaluval rendelkező egyén összeáll és már le is zárul a világ....!

Sokan kérdezték érzek e keserüséget, dühöt.....egyáltalán nem, mert pontosan tisztában vagyok a társaim, a klánunk erejével....az én/mi szemünkben mi gyöztünk és ez az érzés mindennél nagyobb.....folyamatosan harcultunk szinte minden fronton és tettük a dolgunkat...
A titokfalu ami éppen van/volt, nagyon egyszerü bevédeni sziklára ezt mindenki tudja , igy hiába a dominancia...semmit se értünk vele!
Én jómagam pontosan tisztában voltam vele hogy csak idő kérdése mikor észlel rá egy ellenséges vezetőség hogy csak ez az egy fegyvert lehet bevetni ellenünk!
Maga a klánháború nem erről szól,mert itt sok köze nem volt se diplomáciának se a bárdok erejének.....!
Tudtuk hogy nagyon sokan azért regeltek be hogy megállitsanak, ezzel tisztában is voltunk, igy maga az MHC ellenesség a titokfaluk begyüjtésénél és annak beolvasztásánál kedvezett....!
Ez van , igy jártunk de valamiért én mégis emelt fővel járok és büszke vagyok az összes tagomra aki odatette magát és mikor ránézek a tabellára, látom hogy megint jól kezelték azt a bizonyos "Hengert"....és ami talán még ennél is fontosabb...CSAPATban tették....., ránk lehet hideget meleget mondani , de mi nem váltunk nevet, kiállunk bárkivel/bárkikkel szemben , nem futamodunk meg és bár tudom néhány tagomból kijött a feszültség és ezáltal olyan hangnemet engedett meg aminek itt helye nincs , de aki érdemes rá mint ellenfél azt mi tiszteljük és ha elbukunk kezet nyujtunk és gratulálunk! Sokan elfelejtik mi is a játék neve és annak lényege : Klánháború......

Nem akarom elvenni az AD től a dicsőséget, isten ment....megnyerték...ennyi, bár sokat elmond egy általunk ellenséges klán profilja... :

http://hu14.klanhaboru.hu/game.php?village=6910&screen=info_ally&id=6506

Hogy mit hoz a jövö? átgondoljuk.....keresni kell a kihivást,mert anélkül nehéz....meglátjuk

THIS IS =MHC=

Montipapa

Grat Monti :) Na ilyen egy jó vezér !!!
 

DeletedUser

Vendég
:)

Sipi, te még élsz?:) Csumi! :)

Majd egyszer csinálunk egy Siciliát -t is, ha lesz pénzem alkalmazottra:))) Mert én mégegyszer nem ülök géphez:)

=S= forever !

Annál jobb hangulatú klánba még nem voltam:))

Annak a szelleme is segítette a győzelmet!!
 

DeletedUser

Vendég
Gyorsan... röviden, és tömören... ENNYI:

[YOUTUBE]S65g5SOgfXo&feature[/YOUTUBE]

.. lolcsi :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sipi, te még élsz?:) Csumi! :)

Majd egyszer csinálunk egy Siciliát -t is, ha lesz pénzem alkalmazottra:))) Mert én mégegyszer nem ülök géphez:)

=S= forever !

Annál jobb hangulatú klánba még nem voltam:))

Annak a szelleme is segítette a győzelmet!!

Én elvagyok kérlek szépen, csak kicsit visszavonultabb életet élek :D v3on megtalálsz még...hát hogy újabb szerverbe kezdjek annak nagyon kicsi a valószínűsége :S de majd még meglátjuk ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
....nálam az az első aki annak tartja magát ( tehát ÉN :cool: )....és az is aki a toplistán az első.....mindenki más csak......

Büszke vagyok Sance94 fiókjára. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Ilyet ne állíts,mert nem igaz:

IGEN, TITOK! BEVÉDVE! (572|456) K45 10,495 19810723 [=MHC=] Teemmy [TEMP] 2012-06-09 - 23:26:26



És az,hogy 2,5honap után el tudtátok venni az csakis azért volt mert épp klántalin voltam(az első szervernyerésünk lehetőségét ünnepeltük), és mivel nem történt semmi v14en, így nem is néztem fel...
Én emiatt nem is szóltam, köpködő kobra jókor jött jó emberre, egyedül Őt ismerem el! Bár nem volt lehetőségem jót háborúzni Vele, de remélem lesz esélyem rá!
Én mesélni csak a saját szemszögemből tudok, és csakis valós dolgokat.
Remélem egyszer megtapasztalom h sárdobálás helyett más is így fog tenni az MHC- sek közül.

Egy több napja inaktív, majd foglalás után elbarbárosodott játékostól falut el venni egy dolog.
de erre büszkének lenni, már több mint nevetséges uram.
 

DeletedUser14931

Vendég
Egy több napja inaktív, majd foglalás után elbarbárosodott játékostól falut el venni egy dolog.
de erre büszkének lenni, már több mint nevetséges uram.

A vezetőtöknek látnia és jeleznie kellett volna hogy sárgul egy titokőrző, az 5. nap indultam a titokért, mert nem is gondoltam h 10envalahány nukeval ki tudom üriteni! Még lovag sem volt benne!
A játékos foglalását én kezdtem el, és miután elvettem a titkot akkor kezdte el a környéken mindenki foglalni a "sokszámú" játékost.
IGEN büszke vagyok! Nekem nem fáj!
Csalódtam hogy nem csak jó játékosok voltak az mhc-ban és ennyire engedtétek a sárgulást,amikor bevettétek a cc meg hassonló klánokat itt északon, semmilyen védelmet nem adtatok nekik, és ez is hozta azt h nem volt annyira becsült számomra a nevetek,de az itt történt beszélgetések méginkább kiábrándítottak, sajnos... pedig két barátom is veletek van.
De mind1. vége, nézzük a többi világ fórumot.

Jó éjszakát:
Kedves Úrnőd

ha már íly kedves megszólítást kaptam ;)
 

DeletedUser

Vendég
A vezetőnknek van magánélete, emellett nem szoktunk mindenkire rámozdulni aki 1x besárgul, ez nálunk lojalitás kérdése, emberségesek is vagyunk, nem kell elhinned, úgyis csak fröcsögsz.
Emlékszem még a tisztelt klánvezéred levelére, csak egy rövid részlet:
aki nem fejlődik szorgosan, le támadjuk mint a sáskák.
Szép kis klán...
Lehet nekünk is sáskásodni kéne 1 sárgulás miatt, de az emberik kapcsolatok, néha fontosabbak.
De egy A*D fan, ebből keveset ért meg.

A CC fele nem csak hozzánk, hanem hozzátok is csatlakozott, és hogy nem kaptak védőt, az baromság.
Ebben a klánban mindenki kap védőt, hisz nem véletlenül van köztünk. Látszik, hogy semmi fogalmad nincs az MHC belső kapcsolatairól és erősségéről, csak majmolod a sok baromságot, amivel az A*D is megtudott nyerni 1 servert.
Csak tudnám hogy amikor D.CS.B támadtátok több mint 500 nukeal, akkor hogy hogy nem foglaltaok 1, azaz 1 falut SEM!
Égtetek mint a rongy.. laza 1 millás LEV lett neki aznap.
Az hogy pár órája átlépett játékos nem kap azonnal szikla védelmet... szerintem ugyancsak több mint nevetséges, ha felhozod.

Lehetsz rá büszke, hogy elvittél 1 falut, aminek értéke volt, és a tulaja nem figyelt rá, de mond ki az aki több mint 100 emberre tud figyelni?
De ezt se fogod megérteni, mert nem ismered az MHC-t, csak irigy vagy.

Nem is értem miért rakod ki 72-es betüre, foglaltál 1 titok falut, hűha ... hiszen az a falu a miénk volt, mielőtt még ért volna valamit.
Úgy vetted el, ahogy mi vettük el tőled. Könnyen, szép volt Cobra!
De fényezheted még magad 1 falu miatt, csak nevetségesé válsz közben, hisz más eredményt nem igazán tudsz felmutatni.
Hisz azt se tudom ki vagy, így v14-en már ne is haragudj, de névtelen maradtál.

Rövid példák: Todvald, Csiley, ők azok akiket hónapokig nem tudtatok eltakarítani. Az ilyeneket miért nem hozod fel?
Ha már hazudsz, kérlek hazudj igényesen. Az értelmesebb emberek átlátnak rajtatok.
Meglehet nézni a top védekezőket... ők hogy kerültek oda, védők, társak nélkül? ukk mukk fukk...


2 barát? szimpatikus srác lehetsz... nekem majd minden klánból volt ismerős - barát - haver, csak egyből nem, de onnan nem is kell.

Az emberi érték, van ahol még számít.


Nagyon szépen kérlek, menj visza legaláb 10 oldalt, előtte ígyál egy kávét, és olvasd el a bejegyzéseid.
a Sajátokat.
Ez nem sárdobálás??
Esetleg skizo vagy?
Avagy te így szoktál dicsérni?
Ismered a Bagoly, meg a Verébet, válasz egyet.

Én ha úgy van, felvállalom a sárdobálást, van miért és van mire, de te még magadat se ismered el.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Gratulálok a server győzelmedhez, melyik serveren is sikerült ez?
 

DeletedUser

Vendég
V9 után "egy rakás munkanélküli állandóan gép előtt kockuló társaság" voltunk,most pedig "TEHETŐS".

Nem semmi képzelőerővel bírtok:)

Kicsit visszatérnék erre, és nem személyeskedés amit írok, hanem puszta saját vélemény.

ITT KÉRNÉM MEG A MODERÁTORT, HOGY AMENNYIBEN VÉLEMÉNYEM NEM FÉR EL EZEN A FÓRUMON SIMÁN LŐJE KI EZT A HSZ-m.

Nos az hogy valaki tehetős és munkanélküli, és/vagy kocka nem zárja ki egymást. Ugyanis minden személyeskedés nélkül kapásból 10 olyan embert ismerek személyesen (nem KH-sok) akik több pénzt keresnek munkanélküliként, mint én szakmunkásként, és folyton a neten lógnak különböző társasági oldalak vezető egyéniségeiként, valamint mig a pénzt így is megkeresik, ezen nem is akarnak változtatni, mivel így is megkapják igaz "csak" a virtuális világukban az elismerést, viszont piszok jól el is vannak, mert ennyi az egyetlen igényük és máshol nem kaphatják meg.

Amit ezzel mondani akartam, csak annyi, hogy ismert egy régi mondás: Akinek nem inge, ne vegye magára..."
 

DeletedUser

Vendég
vigyori

Kendo +beszélte Kira-val AD klán,hogy jönnek MHC-be és lesz 11 titkunk ami azt jelenti,hogy csak harc árán lehet nyerni...Kiry Kendot +vezette,mert a vége az lett,hogy AD-be ment a többi titkos..mit kellett volna ajánlani? győzelmet? szerinted volt olyan aki nem tudta ha hozzánk jön győz?

az elelnségek már a titkok lerakása előtt +voltak


vigyori miért vertek volna le taktikából? mert nem voltak hajlandóak kilépni azért,hogy időt adjanak nekünk?
ezzel nem lehet mit kezdeni..2 AD titkos is azt írja,hogy sajnálom a világot,mert ez 1 szánalmas befejezés...mondom,akkor írj rá a gyerekre,hogy lépjen ki és nem is kell,hogy belépjen hozzán..maradhat nála a titok és még csak nem is támadjuk őt a szerveren /kék tengerben volt a srác titka,de full +tömve,tehát az sem lenne igaz ha azt írod miért nem vertük be....vagy 1milla gyalog-200k NL-150k kata fáklyával...nem lehet kiverni 1k bárdost toltunk be és 1 db nem hullott el/
de érdekes akkor már nem volt olyan szánalmas a befejezés,mikor kellett volna lépni..na ennyit erről.

szerinted Monti ,vagy Kendo nem fűzte mindig a titkos tagokat...a srácot levédette velünk Kendo erre fogta magát és ment az AD-be..ezekkel mit kéne kezdeni? semmit...késöbbi világon 0ra ütni azt csá

tehát nem értem miért írod,hogy elbukott a stratégia


nem tudsz mit tenni ha nem lehet +győzni őket:rolleyes:

Bocs hogy belevauvau, ugy hogy nem is játszom, de néhány oldallal ezelőtt is kifejtettem, lehet nem értette meg még senki...

Megfűzni ilyesmire csak olyan játékost lehet aki eleve elkötelezte magát egy helyre, vagy aki mindenáron ott akar lenni ahol nyernek, és esélyt kap. Ergó első esetben nincs mit tenni, mert valószínűleg el volt tervezve. Másik esetben meg sajnos mindig va olyan játékos akinek az egója többet számít, mint az, hogy csapatjátékot játszon.
Egyébként nem tudom megfigyelte-e már valaki, de legtöbbször azon emberek emlegetik nagy bőszen hogy csapatjáték, akik amugy mindenkin képesek a saját céljaik érdekében átgázolni... :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent