V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Valamiért meg akarjátok magatoknak magyarázni hogy legyőztétek az MHC-t,pedig nem:)
Ha tudjuk az elején hogy miről szól ez a titkosdi akkor be sem tesszük a lábunk 14-re,mert nyilvánvaló hogy mindenképp így végződik ez a világ.

No ez kapásból nem igaz, mivel Montipapa és az összes =MHC= vezető pontosan tisztában volt vele. És bármennyire is gyülölöm az MHC-t, ha azzal a játéktapastalattal amivel a Monti és Black Moon vagy bármelyik alapítója rendelkezik az MHC-nek ezt nem tudták volna a stratégiájukban számításba venni, hogy ez is egy módja a szerver megnyerésének, saját magukat égették volna le. Következésképp ezzel a mondatoddal őket égeted.

Azon meg lehet vitázni ki nyert, ki veszített. De jelenleg semmi másról nem szól ez a vita, mint egy felesleges sárdobálásról. Miért nem lehet elismerni, hogy az MHC-t is le lehet győzni? Valami nem úgy működött ahogy kellett, valamit elnézett a vezetés, valamire későn reagált. A legnagyobb harcosok is szoktak veszíteni. Minden harcot nem lehet megnyerni és ezen az sem változtat, ha ezért sárdobálás a következő menet.
 

DeletedUser

Vendég
Most nem nyert a hatalmas MHC
A történelemben van más példa,lásd a Trójai háboru... Csakhogy ott volt a hatalmas seregnek egy Odüsszeusz-a és egy falova :D, az MHC nek meg csak a hatalmas serege,de gógyi kevés.
Most Kyra volt egy modern Odüsszeusz

Büszke vagyok, hogy időben ráéreztem a helyes irányra és a 21 eredeti tag között lehettem

Sakálfia
 

DeletedUser14931

Vendég
Ha már a szavakkal játszunk, így belegondolva ez egy nagyságreddel nagyobb győzelem, mint a tietek volt v9 en, hisz ott lúzereket vertetek, mi meg itt bajnokot:)


Ti most vesztesek vagytok, mi meg bajnokverő bajnokok, ezt kell tudomásul venni.

Csumi!
Egy gyönyörű végszó, én többet nem is tennék hozzá, csak annyit hogy

GRATULÁLOK: megmutattátok milyenek is vagytok az egész magyar KH-n! Mindenki ismeri nevetek, eddig sem volt fényes, de még azt a kevés fényt is bepiszkítottátok!

Megragadnám az alkalmat, mint utolsó HSZ-em. Megköszönném az A*D-nek, hogy igenis próbáltak az ellen tenni,hogy az MHC a széteső klánok fölött ne tudjon röhögni és elismerésem, hogy SIKERÜLT! GYŐZTEK! Amivel kezdtük a világot, megverni az MHC-t sok vita és összeolvadás árán,de megtörtént!
Remélem hogy v17en és 18on újratalálkozunk! Igaz mindenki a saját klánját képviseli majd, de a barátságok megmaradnak, és így egyre szélesebbkörű barátságok maradnak fent!
Én is a CoTrD vezéreként megyek tovább MINT 2 SZERVER GYŐZTESE A 3. GYŐZELEMÉRT
!
 

DeletedUser13075

Vendég
Ha már a szavakkal játszunk, így belegondolva ez egy nagyságreddel nagyobb győzelem, mint a tietek volt v9 en, hisz ott lúzereket vertetek, mi meg itt bajnokot:)

Javítsatok ki, ha tévedek:)

Ti most vesztesek vagytok, mi meg bajnokverő bajnokok, ezt kell tudomásul venni.

Ez nagyképűen hangzik tudom, de ti is azok voltatok, míg hengerfejes nem lett a verdátok...

Ez csak egy kis viszonzása annak.

Csumi!


ez aztán tényleg "nagy" győzelem volt részetekről...:D:D:D a helyedben és a többi a*d-s helyében én annyira nem lennék büszke erre a "győzelemre"...a korszakalkotó ötletetekkel annyit sikerült elérni,hogy gyávának néz titeket egy rakás játékos...hát igen...van akinek nem megy a harc...és akkor ilyen eszközökhöz folyamodik...:)
 

DeletedUser

Vendég
Teemmy itt a V14 off topicban az elmúlt 48 órában tőled csak a pocskondiázást és az önfényezést olvastam.
Legyen már elég.

És szeretnék gratulálni az A*D-nek, a szerver megnyeréséért.
Sajnálom hogy ilyen hamar lett vége, jó volt csatázni :)
Találkozunk a további világokban ;)

Atox
 

DeletedUser15675

Vendég
Ezt fogjátok már fel!!!!!!!
Ez a világ nem a harcról szólt!!!!!!

Itt a lényeg. :D

Annyira,de annyira be akarja itt bizonyítani az összes emhácés,hogy itt igenis de harccal lehetett volna csak rendes győzelmet aratni,és hogy mi menjünk a sunyiba,mert szánnak minket..ajaj.
De ha még egy muff ilyet ír,akkor mit akar a többi azzal a sok ágaskodással...:D
Könyörgöm...:D

És ne gyere azzal Geron,hogy kiforgattam bármit is,mert kerek-perec odaírtad...sőt cifrábbakat is ez alá;)
 

DeletedUser14104

Vendég
ez aztán tényleg "nagy" győzelem volt részetekről...:D:D:D a helyedben és a többi a*d-s helyében én annyira nem lennék büszke erre a "győzelemre"...a korszakalkotó ötletetekkel annyit sikerült elérni,hogy gyávának néz titeket egy rakás játékos...hát igen...van akinek nem megy a harc...és akkor ilyen eszközökhöz folyamodik...:)

facebook-like-button.jpg%3Fw%3D455


Hát elég gázra sikeredett ez a szerver nem kizárt hogy a többi titkos világ is ehhez hasonlóan fog alakulni? :confused:

Ha nem megy a Sparta ellen vagy akármelyik klán ellen a játék, akkor összedobjuk mind a 12 titkot? oszt csá:D nevetséges.....

Független kérdés:

Mi olyan nagy szám 2 szerver győzelembe? :confused:

Van akinek 3 is van mégsem jön fel verni a mellét!
Persze a 100. indított szerver után a kutya se fog beszélni a V14 szerver győzteséről :D
 

DeletedUser14931

Vendég
Teemmy itt a V14 off topicban az elmúlt 48 órában tőled csak a pocskondiázást és az önfényezést olvastam.
Legyen már elég.

hol?
hogy van véleményem, amit Ti alakítottatok ki, még le sem irtam.

De tényleg várom hogy pocskondiáztam az MHC-t!
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ebből a szeróból már majd mindenki látja ha eljutnak ezek az infók a központba, és ha nem lesz kifizetődő ilyet indítani, hogy itt a titok végjáték, mint újonnan bevezetett lehetőség megbukott.
Gondolom majd ebből levonják a tanulságot azok akik az új szerverek milyenségéről döntenek és olyat indítanak majd, ami sokaknak tetszene.

Amugy jegyezzük meg ez a szeró volt az első ilyen és gyakorlatilag a játékosok többségének a véleménye az már hónapok óta, hogy ez a fajta végjáték nem nyerő féle. Legalábbis jelenlegi formájában nem az.
Változtatni ezen ugyis csak úgy lehet, ha majd jóval kevesebben regelnek egy olyan világra, ahol eleve tudják, hogy nem jön be nekik, mivel mindaddig amig megéri az Innonak hogy ilyen szervert üzemeltessen ugyse fog rajta változtatni mivel nekik nem az a céljuk, hogy egy szerver sokáig tartson, hanem az, hogy minnél több játékos, minél gyakrabban vásároljon prémiumot. Ennyi ez és nem több.

Az ilyen szerverek azoknak valók akik bármire képesek azért, hogy nyerjenek. Aki játszani akar és nem csak a győzelemre hajt annak a titok végjáték nem való.
 

DeletedUser14104

Vendég
Módosítások alapján amit pár oldalal ezelőtt Giga leírt tökéletes lett volna ez a szerver.
 

DeletedUser15773

Vendég
Itt a lényeg. :D

Annyira,de annyira be akarja itt bizonyítani az összes emhácés,hogy itt igenis de harccal lehetett volna csak rendes győzelmet aratni,és hogy mi menjünk a sunyiba,mert szánnak minket..ajaj.
De ha még egy muff ilyet ír,akkor mit akar a többi azzal a sok ágaskodással...:D
Könyörgöm...:D

És ne gyere azzal Geron,hogy kiforgattam bármit is,mert kerek-perec odaírtad...sőt cifrábbakat is ez alá;)

Még mindig félreértitek hogy mit akarok kinyögni:)

1.Gratulálok az AD-nek a szervergyőzelemhez! (már fentebb is írtam)

2....de ez a szervergyőzelem nem egyenlő azzal hogy le lett győzve az MHC.Éppen csak megadatott a lehetőség hogy úgy nyerjetek,hogy nem kell hozzá legyőzni az MHC-t.
Nem vitatom el a nyilvánvaló tényt hogy nyertetek,de ne magyarázzatok bele a nyerésbe olyat ami nem történt meg.

3.Itt szakadjon rám az ég ha tisztában voltam vele hogy mit fog takarni ez a titkos világ addig,amíg meg nem jelentek a titkok.Nem hiszem hogy van játékos aki tudta volna.Aki mást állít,hazudik!

Most őszintén,Te tudtad december 1-én hogy hogy lesz ez a titkosdi dolog?
 

DeletedUser4544

Vendég
Olvasgatok, és lenne nekem is pár hozzászólásom a Titok témához.
Nemtudhatom hogy elbukunk-e miis ilyen módszerrel V15ön, de nálunk is kb ez a szitu ha összeáll mindenki és összerakják a titkokat talán nyerhetnek.
Nekünk van egy olyan elönyünk több olyan titkunk is van ami csak nálunk szerepel, így nembirják összerakni az összeset. Rettentően rüheljük ezt a titkosdit miis, mert csatába egyértelmű ki a jobb. Szerintem a V14nek nincs gyöztese, csak vesztese. Méghozzá az összes játékos mert belefecölték feleslegesen az időt. Remélem V15 nem jut erre a sorsra. Arra viszont kíváncsi vagyok Mhc ezek után elindul-e újabb világon. Titkoson biztos nem :D
Ui: V15ön nekünk volt egy hatalmas előny, méghozzá az hogy én játszottam V14en és láttam a titok rendszert, hogy rakják le a titkokat, ki a térképsz szélére. Mi Spartaiak azzal kezdtük hogy teljesen kimentünk a széléig, az Mhc meg ezt késő lépte meg, akkor amikor már a titkok levoltak rakva és így kisklánok szerezték meg, és a Temp védte őket. Ha mi játszunk előszőr titkos világon miis belefutottunk volna ebbe a hibába. Mivel középtájt jobb foglalni kiépített nagy falut, mint a szélén kicsit. Egyszóval Nem az A-d gyözte le a Mhc-t, hanem a titkok, ami egy olyan új rendszer volt amire információ hiány miatt nemtudtak felkészülni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15773

Vendég
Szerintem ebből a szeróból már majd mindenki látja ha eljutnak ezek az infók a központba, és ha nem lesz kifizetődő ilyet indítani, hogy itt a titok végjáték, mint újonnan bevezetett lehetőség megbukott.
Gondolom majd ebből levonják a tanulságot azok akik az új szerverek milyenségéről döntenek és olyat indítanak majd, ami sokaknak tetszene.

Amugy jegyezzük meg ez a szeró volt az első ilyen és gyakorlatilag a játékosok többségének a véleménye az már hónapok óta, hogy ez a fajta végjáték nem nyerő féle. Legalábbis jelenlegi formájában nem az.
Változtatni ezen ugyis csak úgy lehet, ha majd jóval kevesebben regelnek egy olyan világra, ahol eleve tudják, hogy nem jön be nekik, mivel mindaddig amig megéri az Innonak hogy ilyen szervert üzemeltessen ugyse fog rajta változtatni mivel nekik nem az a céljuk, hogy egy szerver sokáig tartson, hanem az, hogy minnél több játékos, minél gyakrabban vásároljon prémiumot. Ennyi ez és nem több.

Az ilyen szerverek azoknak valók akik bármire képesek azért, hogy nyerjenek. Aki játszani akar és nem csak a győzelemre hajt annak a titok végjáték nem való.

Szívemből szóltál!
 

DeletedUser16098

Vendég
Megjelent egy =MHC= v17-en . Érdekes lesz ha normálisan elindulnának.
 

DeletedUser

Vendég
Még mindig félreértitek hogy mit akarok kinyögni:)
...

3.Itt szakadjon rám az ég ha tisztában voltam vele hogy mit fog takarni ez a titkos világ addig,amíg meg nem jelentek a titkok.Nem hiszem hogy van játékos aki tudta volna.Aki mást állít,hazudik!

Most őszintén,Te tudtad december 1-én hogy hogy lesz ez a titkosdi dolog?

Gondolom ezt tőlem kérded...

Nos mivel a szerver indítása előtt már majdnem 2 héttel szó volt róla hogyan is fog kinézni itt a fórumon ez a dolog, igen tudtam róla, mivel én magam is nem egy emberrel beszélgettem arról vajon milyen stratégiával is lehetne reagálni erre. Bár azt elárulom ez a módja a nyerésnek sok más lehetséges mód között merült fel. Hogy így lett vége nos az köszönető annak, hogy sokan felismerték vagy itt a fórumon olvasottakból vagy privát beszélgetések közepette, ezt a módot, és persze az tette meg ezt a lépést aki megtehette.
Amugy pedig ezen módja a szervernyerésnek semmiképpen nem működne akkor, ha amugy a titkokat birtokló játékosokat vagy azon klánok vezetőit akik a titkokat birtokolják, az elkötelezettség vezetné és nem az, hogy mindenáron a nyertes klánba tartozzanak.
Viszon ugye az emberi gyarlóság, ami egy játékban is megjelenik, hogy nem elég, hogy jól megy a játék, nem elég hogy az, hogy sokan tisztelik, amikor erre a pontra egyes vezető játékosok eljutnak, szinte kivétel nélkül arra törekednek, hogy a megszerzett tiszteletett gyors győzelemre váltsák. Ha megtehetik meg is fogják, mert ahogy anno egy ismerős, barát és játékostársam írta nagy tisztelettel: "Mindenki úgy játszik, amilyen a való életben is..." Az idézetet nem folytatom, mivel szerintem sokan ismerik.

Sajnos nincs tökéletes ember és a tökéletlen ember, ha főlé kerekedhet másoknak, akkor ha teheti el fogja taposni azokat akik az útjában állnak.
Valahol ez pedig kicsit szomorú igaz, de a lényegen nem változtat, igy történt és ez már így marad.

Amugy pedig valaki említette, hogy győzelem. Nos a szervert nyerte valaki, de győztese ennek a harcnak a két tábor közt akkor lesz végre és egyáltalán nyertese, amikor az egyik tábor összes követője abbahagyja. Azaz soha :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Másik. Jól leírták előttem. Ez a Titkosdi olyan fix klánoknak nemnagyon fekszik mint Sparta Mhc WAzze meg a többiek. Mégpedig azért mert ők klánhűek, nemfognak összeolvadni beolvadni ők, háborúzni és nyerni akarnak. Viszont V10 jut eszembe pont erről, ez a összeolvadósdi, vagyis rakjuk össze amink van és nyerjünk. Hiába hogy 24 órával ezelőtt megmég csépelték egymást. Titkos világ olyanoknak ajánlom, akik nem a játék élvezetéért játszanak, hanem csak szimplán azért hogy nyerjenek. De nálam az továbbra sem gyözelem hogyha összeáll 3-4 klán 1 klánba azért hogy elérjék a 80%ot vagy megszerezzék az összes titkot. Gratuláció jár nekik, de az igazi gyözelem nem itt kezdődik nekem.
 

DeletedUser15675

Vendég
Még mindig félreértitek hogy mit akarok kinyögni:)

1.Gratulálok az AD-nek a szervergyőzelemhez! (már fentebb is írtam)

2....de ez a szervergyőzelem nem egyenlő azzal hogy le lett győzve az MHC.Éppen csak megadatott a lehetőség hogy úgy nyerjetek,hogy nem kell hozzá legyőzni az MHC-t.
Nem vitatom el a nyilvánvaló tényt hogy nyertetek,de ne magyarázzatok bele a nyerésbe olyat ami nem történt meg.

3.Itt szakadjon rám az ég ha tisztában voltam vele hogy mit fog takarni ez a titkos világ addig,amíg meg nem jelentek a titkok.Nem hiszem hogy van játékos aki tudta volna.Aki mást állít,hazudik!

Most őszintén,Te tudtad december 1-én hogy hogy lesz ez a titkosdi dolog?

1. Anno asszem írtam erre valamit. ha tévedek akkor most: Ha igazi gratuláció,köszönjük.:)
2. Egy területen győztünk. A többi legyen a tietek.;)
3. később csatlakoztam,így nem tudom. Akkor jöttek a titkok amikor feljöttem. De akkor már világos volt.
 

DeletedUser14863

Vendég
látom Vigyori képben vagy:) van elvárásod is 1 győzelemhez..legalábbis magaddal-klánoddal szemben

véleményem szerint titkos világra már nem kell szétszórtan regelni,mert változtatnak a lerakási módszeren...csak 12 titkot fognak lerakni és az tud majd osztódni ergo csak 1fajtából 1et,így nem fordulhat elő ez a szitu ha 1 magyar szinten top klán harcol a világ ellen
 

DeletedUser15083

Vendég
3.Itt szakadjon rám az ég ha tisztában voltam vele hogy mit fog takarni ez a titkos világ addig,amíg meg nem jelentek a titkok.Nem hiszem hogy van játékos aki tudta volna.Aki mást állít,hazudik!

Most őszintén,Te tudtad december 1-én hogy hogy lesz ez a titkosdi dolog?

November 16-án már tudni lehetett. Bőven ismertünk annyi információt, ami elég volt ahhoz, hogy eldöntsük hogyan tovább. Aki elolvasta és felfogta az tisztában volt vele, ha pedig még gondolkozott is, akkor azt is tudta mire számítson. Igenis lehetett tudatosan készülni a titkokra.

Mindössze két új információ derült ki már a világ közben:
- hogy a titkok mikor fognak pontosan megjelenni és szaporodni, de ezeket is megüzenték előre;
- valamint hogy a mozgátás "rövid távolsága és a hosszú pihentetési ideje" valójában 10 mező, 1 hét...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent