Végjáték csevegő

DeletedUser

Vendég
Te beteg vagy! :D
Nem ítéltelek meg.
Ezt te tetted meg velem.
Ha ismerlek akor vállald a neved, különben nyuszika maradsz. :p;)
Ja és fel ne húzd magad itt a végén!(az első fára....):cool:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11184

Vendég
faust ne legyél már ekkora gyökér...

Nem kell pattogni!

Unjuk már, hogy itt vered a nyálad :p
 

DeletedUser

Vendég
Na miért? :p

Barátom! Olvass csak vissza!
Hol írtam, hogy szeretem a titkos világokat?
HM?
Sztem sehol.

De akkor tisztázzuk, nehogy ne tudj ma aludni.

Én nem kedvelem a titkos világokat.

Ha olvasod a fórumot akkor tudod, mert sokszor emeletem szót miatta.
(miatta, nem ellene)

Ha nem tudod, akkor nem vagy tájékozott, de még is ítéletet mondanál felettem...

A KÉRDÉSEMRE NEM VÁLASZTOLTÁL!
Ki vagy? NYUSZIKA?

Ha lehordasz itt senkinek akkor nőj fel a feladathoz és vállald, hogy ki vagy.
Különben egy senki maradsz... :p:p:p:p
 

DeletedUser11184

Vendég
Az a baj, hogy a sok ilyen kis köcsög, mint Te "névtelenül" lázítja a tömeget, és mindent, ami jól megy tönkre tesz...

Ha nem tetszik valami, akkor el lehet tolni a biciklit, nem kellene a Supporttal kötekedned (úgy is ők az erősebbek)

Nyomorék!
 

DeletedUser

Vendég
kernking

Hagyjuk lógva...

Majd, ha megtanul beszélni akkor foglalkozunk vele! ;)
 

DeletedUser

Vendég
:)
Még a végén elpirulok! :)
11-blush.gif
 

DeletedUser

Vendég
gratulálok, tökéletesen szétoffoltátok a topicot, ügyesen elterelve a figyelmet a kényes témáról...

de ezek az ide nem való hozzászólások nyilván nem zavarják az illetékeseket...
 

DeletedUser14767

Vendég
még valami

mikor lesz moderátori,vagy supportos felvételi?

szeretnék én is törölgetni külső fórumon és így kéne nekem 1 poszt,,,,csak,hogy jól érezzem már magam,mert olyan élvezet lehet törölgetni válaszolás kötelessége nélkül,ami szinte már agyilag felfoghatatlan élményt jelenthet.:D

+ kaphatnék ingyen pp-t,ami meg nem utolsó dolog,mivel mi MHC-sek elvileg pp adásával szerezzük a falvakat /így olvastam itt külsőn/ de már szűkös a keret..nincs munkám,mert minden időmet viszi a 0-24-es kh
 

DeletedUser

Vendég
gratulálok, tökéletesen szétoffoltátok a topicot, ügyesen elterelve a figyelmet a kényes témáról...

de ezek az ide nem való hozzászólások nyilván nem zavarják az illetékeseket...

Nincs elterelve a téma! Tessék, itt tartunk:
(csak megfütyülte valami.....)
[SPOIL]
Ez rendbe van, de ..
Harcolni ésszel kell!
Tehát egy jó harcosnak van annyi esze, hogy belássa. a titkos világok nem a LET vadászoknak valók.
A titkos világ nem a harcról szól? o_O
Hát miről?
Tény, hogy nem a LE pontokról! Viszont harcolni nem csak katonával lehet.
Pl ha ÉN nem akarom a titkomat odaadni mert TE kéred és győzni akarsz akkor nem adom. Erővel kell elvenni.
Természetesen ehhez több ember kell.
Nem vettem részt aktívan a győzelembe, de higgyétek el, hogy sokat kellett érte küzdeni.
És tessék elfogadni azt, hogy van aki időben felismerte a lehetőséget.
Ez így lesz a jövőben is, mert az újításoknak nincs vége.
Vannak hibás elgondolások (lásd: Haditáborok) de a titkok világa éppen nem az.

Viszont sokan úgy jajveszékelnek minhta mostantól kizárólag titkos világok indulnának. Holott ez nem így van.

Ha nem tetszik a világ keress mást.
Ha sokat áldoztál bele és aztán egy másik klán galádul megnyeri a szervert?
Háát ezt elk*#tad.
Értelmezni kellett volna a szerver célját.
Ennyi...

Annak meg semmi értelme, hogy feljöttök ide és szidjátok még az atya úr isten is.
Győzni mindenki szeret! Veszíteni senki, viszont vannak páran akik elviselik a vereséget. NA AZOK A NAGY EMBEREK!

Nem fog változni semmi, hanem marad minden a helyén.
A helyén!!!

[/SPOIL]
 

DeletedUser16160

Vendég
hova lett a kommentem?

jaja sz vagyok..felvettelek skype-ra mikor üzentél,de sehol senki nem volt

nem az mhc-ról volt szó a kommentben...annyi volt,hogy sajtos hülyének nézi az 1gész klánt,de sebaj lesz ennek még vissza oldala is....+nézzük mit szólnak akkor ha multikkal ütöm be a haverjaikat:-D nekem is kedvem támadt mocskos játékot üzni és engem sem fognak tudni +csípni pont,mint őket,mert ugye nekik "igazuk" van
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15970

Vendég
Krisznek altalaban igaza van:D
Szerintem a haditabor sem volt rossz ujitas anno a v8 on, csak kevesen vagtunk bele, de nem bantuk meg:D elveztuk, ennek a jateknak meg ez is a lenyege:D
 

DeletedUser

Vendég
azt ugyan nem tudom mióta, de a V12 , Játékosok száma: 597
Vagyis 600 alá ment.

BÚÉK
 

DeletedUser16243

Vendég
azt ugyan nem tudom mióta, de a V12 , Játékosok száma: 597
Vagyis 600 alá ment.

BÚÉK

Csak ha a játékoslétszám több mint egy hétig 600 alatt van folyamatosan, akkor éri el a világ a végjáték újabb szakaszát.
 

DeletedUser8560

Vendég
azt ugyan nem tudom mióta, de a V12 , Játékosok száma: 597
Vagyis 600 alá ment.

BÚÉK

Szia,

A nyilvános stat szerint a jelenlegi játékoslétszám 602, így még nem jött el a végjáték következő szakasza. Egy program segítségével gyakorlatilag folyamatosan ellenőrizzük a végjáték-feltételek teljesülését, és amint a rendszer szerint tartósan beáll az elvárt szint a következő szinthez, úgy azonnal meghirdetem, és átállítom a beállításokat (ha szükséges).

Még kis türelem kell, de köszönöm, hogy felhívtad a figyelmem a közelgő fordulópontra :)

Boldog, győztes csatáktól hangos új évet kívánok,

sajt
 

DeletedUser16591

Vendég
Helo! Nem tudjatok hogy iert gyul ilyen lassan a pontjaim? Pedig jo sokat lepek fel...
 

DeletedUser3242

Vendég
azért kedves király róbert, mert pusztána belépésért (még) nem lehet pontot szerezni.építgetni is kell.

Kérdésem van, lehet hülyeséget kérdezek mert már szerepel valahol, ebben az esetben elnézést a figyelmetlenségemért:
a TITOK világokban sosem szedik ki a morált? akkor sem ha van mondjuk 500 játékos a szerveren?


másik csak észrevétel a játékosszámmal kapcsolatban (12s világ művelői érdeklődtek korábban ) nem lehetne reálisabban nézni a játékosszámot?v10 n azért nem indult a végjáték hetekig mert pontnélküli játékosok lógtak a rangsor végén nem egy napig, hanem hetekig, majd azt a választ kaptuk h de ők igenis játékosok.
 
Fent