Végjáték csevegő

DeletedUser8560

Vendég
azért kedves király róbert, mert pusztána belépésért (még) nem lehet pontot szerezni.építgetni is kell.

Kérdésem van, lehet hülyeséget kérdezek mert már szerepel valahol, ebben az esetben elnézést a figyelmetlenségemért:
a TITOK világokban sosem szedik ki a morált? akkor sem ha van mondjuk 500 játékos a szerveren?


másik csak észrevétel a játékosszámmal kapcsolatban (12s világ művelői érdeklődtek korábban ) nem lehetne reálisabban nézni a játékosszámot?v10 n azért nem indult a végjáték hetekig mert pontnélküli játékosok lógtak a rangsor végén nem egy napig, hanem hetekig, majd azt a választ kaptuk h de ők igenis játékosok.

Szia,

A titkos világokban nem szedhetjük ki a morált.
Nem tehetek különbséget a játékosok között, akkor sem, ha valaki 0 pontos.
A rendszer automatikája a beregiszrált játékosokat számolja, és amikor az lecsökkent a kellő szintre, és a meghatározott időtartamig így is maradt, akkor jelez a rendszer, hogy következő lépcső, és mehet a tájékoztató körlevél.
 

DeletedUser14475

Vendég
Nem világos előttem, hogy pontosan mit jelent az, hogy zárjátok a világot (v6, 300 játékos alatt). Azt értem, hogy arra a világra nem lehet regisztrálni a továbbiakban, de jelenti ez azt is, hogy nincs több fiókátadás, illetve nem lehet a klánokból ki- be vagy átlépni, illetve meddig van ezekre lehetőség?
 

DeletedUser8560

Vendég
Nem világos előttem, hogy pontosan mit jelent az, hogy zárjátok a világot (v6, 300 játékos alatt). Azt értem, hogy arra a világra nem lehet regisztrálni a továbbiakban, de jelenti ez azt is, hogy nincs több fiókátadás, illetve nem lehet a klánokból ki- be vagy átlépni, illetve meddig van ezekre lehetőség?

Szia,

A világ zárása azt jelenti, hogy új fiókkal nem lehet beregelni most már új játékosként. Fiókot átadni, klánt váltani lehet.
 

DeletedUser14475

Vendég
Meddig? És pontosan hogyan számítódik a terület%? A barbárokat be kell foglalni, vagy az nem tartozik bele?
 

DeletedUser14475

Vendég
Meddig lehet fiókátadást kérni, meddig lehet a klánokból ki és belépni, meddig lehet új klánt alakítani. Magyarul meddig lehetséges politikai eszközökkel befolyásolni a területi arányokat. És pontosan hogy számítódnak a területi %-ok, mert a leírás szerint a barbárok nem számítanak bele, viszont akárhol nézem az arányokat, mindenhol feltünteti a barbárokat, mint a 100% részét.
 

DeletedUser14475

Vendég
Még mindig várom, hogy hol lehet a végjátékban a hivatalos területi arányokat megkapni. A v6-on jelenleg valahol 75% körül járhatunk, érdekelne a pontos adat.
 

DeletedUser8560

Vendég
Még mindig várom, hogy hol lehet a végjátékban a hivatalos területi arányokat megkapni. A v6-on jelenleg valahol 75% körül járhatunk, érdekelne a pontos adat.

Szia,

A fórumon megtalálod a folyamatosan frissített területi arányok ismertetőt, javaslom, ott nézd át az adatokat.
 

DeletedUser14475

Vendég
Én csak egy márciusi adatot találtam, azóta több, mint 20%-ot szereztünk. Honnan fogjuk tudni, hogy elértük a 80%-ot? Semmilyen mód nincs rá, hogy magunk ellenőrizzük, hogy mikor jön össze a szervergyőzelemhez szükséges területarány, és ne hónapok múlva értesüljünk róla?
 

DeletedUser8560

Vendég
Én csak egy márciusi adatot találtam, azóta több, mint 20%-ot szereztünk. Honnan fogjuk tudni, hogy elértük a 80%-ot? Semmilyen mód nincs rá, hogy magunk ellenőrizzük, hogy mikor jön össze a szervergyőzelemhez szükséges területarány, és ne hónapok múlva értesüljünk róla?

Szia,

Még nem értétek el a 70%-ot a tegnapi adatok szerint.
 

DeletedUser14475

Vendég
És a számítás módja titkos? Vagy miért nem lehet magunknak kiszámolni, hogy legalább közelítően tudjuk, hogy hogyan állunk?
 

DeletedUser14475

Vendég
Időközben elindult a végjáték következő fázisa, a világ zárolva lett. A következő kérdésem, hogy fiókátadásra van még lehetőség?
 

DeletedUser

Vendég
Igen, a zárolás csak arra szolgál, hogy új fiók nem regisztrálhat a szerverre, nem pedig arra, hogy a meglévő fiókok csak a zároláskor jelenlevő fióktulajdonosokkal mehetnek végig. Vagyis duál fiók létrehozása, valamint az átadás továbbra is lehetséges, csak a regisztráció nem, akkor sem, ha a fiók már volt felregisztrálva a szerverre.
 

DeletedUser14475

Vendég
Köszönöm!

Mi a pontos menete, ha egy meglévő fiókot dual fiókká szeretnénk átalakítani?
 

DeletedUser14475

Vendég
a számlálót, ami a 72 órát méri, ameddig tartanunk kell a 80% területarányt hol találhatjuk?
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Szia,
a számláló nem nyilvános, így sehol sem találhatod meg.[/COLOR]
 

DeletedUser14475

Vendég
Köszönöm a választ.

Úgy látom már sose fogom megtudni, hogyan is számítódik a területarány. Az én számításaim szerint még mindig nincs meg a 80%.

Na jó, most nem reklamálok;)
 
Fent