Végjáték csevegő

DeletedUser15083

Vendég
Azt nem vitatom, hogy jobb olyan szerveren játszani, ahol nem csak 12-16 kontinensen folyik a játék. Viszont ha ennyire gondod van a korábbiaktól eltérő, változatos új világokkal, akkor még mindig ott van a számodra "eredeti, utánozhatatlan, egyetlen és igazi" V1 328 ezer faluval, vagy esetleg a többi korai világ.

(Innentől általánosságban folytatom...)

Vagy ott már túl nagy lenne a lemaradás? Akkor miért is baj ha új világ indul? Ennyi aktív játékos mellett aligha megoldható, hogy évekig tartó világok fussanak többszázezer faluval. A gyorsabb szerverzárások elősegítésével, a természetes körforgás gyorsításával és szűkítésével ha próbálják a magyar KH-s társadalmat 4-5 szerverre terelni és korlátozni, akkor azzal is baja van az embereknek, mondván hogy túl gyorsan vége. Nemzetközi viszonylatban így is kiemelkedő a magyar szerverek lakottsága az ország adottságaihoz viszonyítva, de ha egyszer nincs elég játékos... Abba pedig már inkább bele sem megyek, hogy hogyan fogadják a panaszkodók a külföldi jövevényeket.

Az évekig tartó szerver már pár hónappal az indulás után is legfeljebb 3-4 ezer játékos kiváltsága, viszont ha ez a gárda több év után új világba kezd, akkor ismét elvárja hogy több tízezer, esetleg százezer körüli játékos regeljen. Őket is meg kell tartani közben, nem? Aki sok falvas világot akar az talál magának, van már pár, ha más nem akkor nemzetközi szerveren. Aki évekig tartó világot szeretne az is talál magának olyat. Annyi egyforma szerver után nyílt most egy némileg eltérő, és a probléma az hogy miért nem hasonlít a többire? Nem kötelező az árválkodó "más" világot választani. Ahelyett hogy örülnétek a változatosságnak és a bőséges választási lehetőségeknek, inkább olyan világra fáj a fogatok, amiből így is épp elég van.

Valakinek úgyis mindig baja lesz valamivel. Sokakat nem értek. Belekezdenek egy világba ami nekik nem is tetszik, holott választhattak volna magukhoz közelebb állót, majd természetesen úgy nyilvánulnak meg, mintha a világ hibája lenne mindez. Nehogy már annak álljon feljebb, aki McDonald's-ba tér be egy adag zúzapörköltre...
 

DeletedUser14475

Vendég
A v6-on tegnap 990-re csökkent a beregisztrált játékosok száma. Ezt automatikusan észlelik, vagy valahol jelezni kell?
 

DeletedUser15174

Vendég
Végülis mondhatni van lemaradásom,de hát eleve ott kezdődik v1 rég bezárta kapuit;) azért van ott 1 1600falvas accom ,de hát való igaz lemaradtam 7-8hónap inaktivítás alatt...igaz csak személyi pöcegödör miatt és nem a szerverrel szemben támasztott kifogások miatt.

Lord 1bibi van...te csak v14-ról beszélsz,de tudtommal több fura világ lesz,hiszen nem csak a capture the flag mód jött be..

Kiv lennék mi történne ha 1 nudli klán nyerne köszönhetően a ki-be léptetéseknek,mert alapvetően nem is szükséges csatázgatni,hogy behúzzad a szervert,vagy az inno kitalál rá valamit,hogy ilyen silány módszerrel ne lehessen nyerni? és itt nem saját klánom miatt érdekelni,mert lehet nekünk is cumi
 

DeletedUser

Vendég
Legfontosabb lemaradt

v14-15

Amennyiben az Inno szerinted annyira tudja mivel lehet a népet becsalogatni,akkor fel is tenném a kérdést!

Hogyan látod eme 2 new szervert?

vélsz felfedezni bármekkora mértékű pozitív fejlődést falvak számát,vagy játékosok számát tekintve:confused::)


mielött +szólnál..v1 acc külsője
 

DeletedUser

Vendég
Földivel kivételesen egyet értek most :)

Viszont a V1-en 600 alatt a létszám....!!!! várom a morál eltörlését, 0,4re csökkentést. Véleményem szerint ez után drasztikus létszám csökkenés következik be :) olyan 1-200db alvó/inaktív pár falus, pár millás, acc 2-3 hónap alatt megy a kukába szerintem :) egyébként se volt hasznuk, ezután meg végképp nem lesz...nézelődni meg lehet külső szemlélőként is .)
 

DeletedUser15083

Vendég
Ha figyelembe vesszük, hogy V14 előtt futott még 12 másik világ, akkor nem is lehetett robbanásszerű ugrásra számítani. A v14 már így is túlszárnyalt néhány korábbi világot faluszámban és vélhetően be is fog még hozni párat. Persze nem mondom, hogy ez egyértelműen az új típusú végjátéknak köszönhető, sőt. Fogadok, hogy a 60-80% azt sem tudta első belépésekor, hogy mi az a titok... Hogy hány új játékos jelent meg a végjáték miatt, vagy hány visszatérő kezdett el csatázni újra azt nem tudom, és alighanem közülünk mezei játékosok közül senki nincs tisztában ezzel. Abban viszont biztos vagyok, hogy a v13-ig történő szervernyitogatások folytatása (vagy akár abbahagyása) sem terelt volna semmilyen részvételi mutatót pozitív irányba.

Sőt, elárulom neked hogy nem is az új végjátékok miatt várok nagy csodát. Majd figyeld meg mi lesz egy-egy új világon, ha a felgyorsított zárószakaszban lévő szerverek be is fejeződnek. Reálisan van esély akár 6-8 szerver lezárására is a következő 1-2 (na jó, 2-3) megnyitásáig. Na akkor már látnék valamit az általad számonkért fejlődésből. (Hacsak a kapitalizmus egyre jobban megjelenő jegyei el nem riasztják őket...)

Ha már folyton belekötsz mindenbe kíváncsi lennék a Te elképzeléseidre is... :) Aztán majd én mondogatom hogy hol van hiba az érvelésedben. Még mindig tudom ajánlani a nemzetközi szervereket, sok falu, sok játékos és a "személyi pöcegödörből" sem fogsz sokat érzékelni. Hihetetlen, hogy amikor meg van elég játékos egy szerveren, akkor már azok minőségével van baj. Nem vagy kicsit telhetetlen? :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem írtam,hogy minőségileg pöcegödör...:) más szempontból tartom annak.
sok jó játékos van ott és azon világot képességileg tiszteletben is tartom.

1bibi van Lord...tudod mi az? nem azért fognak 1xre sokan menni 1világra /többnél valszeg nem lesz kiugró létszám-faluszám/ mert az újítás tette lehetővé..csupán azért,mert eleve záródik pár világ a kh rendje szerint. v4-v5-v7-esetleg v8-v10-v11 nem a mostani újítások miatt záródnak hamarabb,vagy egészen közel 1máshoz időben;) ez 1 természetes dolog lesz

15 már jóval a bejelentések után indult és teszem hozzá ami még érdekesebb a Magyar kh történelem 3 legismertebb klánjából 2klán jelen is van,melyeket nem csak azért ismernek,mert mindenki őket kedveli....legtöbben őket akarnák kipöckölni az adott világról ergo ennél nagyobb reklám nem létezik ma kis hazánkban,mint spárta és skulls../mondjuk én nem helyezem őket ennyire előre 1szero független ranglistán,de a nép valszeg top1-2-re rakná őket/

v9-v10 elött van a 14,de ha közvetlenül előtte indult szerokat nézzük,akkor 11-12-13 bőven előtte van,de adjunk még neki max 2hónapot bár nem hiszem lenne változás v15 sebessége miatt is
 

DeletedUser

Vendég
Van 1kis bibi v14-en titkokkal

érzékeltem 1 furcsaságot

mellettem 1 emberke hirtelen talált 1 titkot,de nem értem hogyan,mert nem foglalt barbit /ütöttük azon falut 1hete/ ergo csak úgy kapott 1titkot..

most jön az érdekesség

van olyan,hogy klánon belül újak bukkannak fel,de ez amit találtam még nem volt a klánjukban elötte ergo ez 1bug....

szóval

Ez a titok hogyan kerülhetett hozzá?
 

DeletedUser

Vendég
itt a bibi hiszen +van szabva a mozgatási távolság:p

kiv leszek a support ide mikor óhajt/valahogy gyors tiltanak külsőről,de látom a válasz már hosszadalmasabb téma:)/ válaszolni,mert már válaszoltak nekem és írtam is legyenek már kedvesek és fedjenek már fel minden "titkot":D

ismersz Han és tudod,hogy kiszúrom az érdekes dolgokat....

szóval senki sem mozgatta..support elismerte,hogy élő faluba rakta a rendszer a titkot,mert állítólag mikor a rendszer a titkokat előre kiosztotta,akkor még barbi volt a falu...

Titok falu!! volt...:) (531|603) K65 3,026 Barbarian Rizling63 [TEMP] 2012-03-29 09:47:11

eme barbi
 

DeletedUser7641

Vendég
Sziasztok!

Szeretném jelezni az admin ill. szupport gárda felé, hogy v6-on a játékosok száma 1.000 fő alá esett és még szerepelnek 0 pontos játékosok is.

Nem tudom, hogy ilyenkor mi az eljárás, hogyan kellene jelezni ill. kell-e, de én úgy tudom, hogy most kellene indulnia a végjátéknak.

Előre is köszönöm a választ.

Will
 

DeletedUser

Vendég
jó dolog ez a végjáték topic +,hogy bevezetnek új végjátékokat,de hogy még tájékoztatás sincs a lehetséges dolgokról,vagy már előfordúltakról az kicsit kellemetlen a kh részéről...látod Lord ezt a dolgot támogatod te:p:)
 

DeletedUser

Vendég
itt a bibi hiszen +van szabva a mozgatási távolság:p

kiv leszek a support ide mikor óhajt/valahogy gyors tiltanak külsőről,de látom a válasz már hosszadalmasabb téma:)/ válaszolni,mert már válaszoltak nekem és írtam is legyenek már kedvesek és fedjenek már fel minden "titkot":D

ismersz Han és tudod,hogy kiszúrom az érdekes dolgokat....

szóval senki sem mozgatta..support elismerte,hogy élő faluba rakta a rendszer a titkot,mert állítólag mikor a rendszer a titkokat előre kiosztotta,akkor még barbi volt a falu...

Titok falu!! volt...:) (531|603) K65 3,026 Barbarian Rizling63 [TEMP] 2012-03-29 09:47:11

eme barbi

angol UK11-esen a titkok javarésze élő játékosnak van kiszórva ;)

ez a titok dolog szerintem is nagy kárhozat ,én a régi KH-n nőttem fel,szerintem ne az döntse már el egy világ sorsát,hogy hányas lottót húztunk ki. Ez nem jó.
Persze tudom hogy semmilyen változás nem lesz ezügyben,mert egy ellenvélemény kevés,én maradok az Ó-klánháborúnál ,ahol még a falufoglalás volt a szent :)
 

DeletedUser

Vendég
Dark ezzel nem lehet takarózni...ez nem UK és nem volt arról szó,hogy élő is kaphat.
 

DeletedUser

Vendég
Dark ezzel nem lehet takarózni...ez nem UK és nem volt arról szó,hogy élő is kaphat.

Tök mindegy melyik.
Tudomásom szerint a játékok mindegyik nemzeten párhuzamos hasonlóságokat mutatnak,nincs eltérés.
A szabályok nem változnak,legyen az magyar ,angol,vagy éppen német.
És Mi az hogy nem volt szó ?
Talán kijelentették hogy ilyen nem lehetséges ?
Vagy hogy kötelezőszerűen mi várható ?
Mert ha nem,úgy Te is tudhatnád,hogy amire nem mondanak semmit, az bekövetkezhet ;)
 

DeletedUser

Vendég
kérdezz meg bárkit v14-ről..mindenki csak arról tudott,hogy majd barbikba lehetnek titkok,de ennyi erővel amit te írsz az alapján akár most is zárhatnák a szerót,mert nem mondták meddig fog tartani,de akár madarak is repkedhetnek,vagy favágók is lehetnek esetleg a zöld részen tehenek,mert nem mondták,hogy nem lehetnek:D
 

DeletedUser

Vendég
"mindenki"....
Ez amolyan "szájhagyomány-útján" történő játékértelmezés volt nemde ? :D
 

DeletedUser

Vendég
Én szeretem a mende-mondákat :)
Ide-oda mennek,csakúgy mint a "titkok" amik után hiába nyújtózol,úgysem fogod elérni :D
 
Fent