Végjáték csevegő

DeletedUser

Vendég
Persze csak a lényeg maradt le. Mint minden világnál vannak beállítások. Azonban a végjáték nagyon is fixnek tűnik. És már mások is rámutattak, hogy más országokban nem így van, mégha parancsot is teljesít a szupi ezzel. :D Azonban itt jön ismételten a kommunikáció a németekkel. Meg kellene velük beszélni az ezzel kapcsolatos beállításokban rejlő lehetőségeket, módozatokat, és azt, hogy egyáltalán mire van "felhatalmazásotok". :) Bár az embereket ismerve bármire, mert a játékosokért, és pénztárcájukért van a játék. :)

(ez bók akart lenni)
 

DeletedUser15204

Vendég
Mennyi ideig tart egy lyen vegjatek?

V14en most jelentek meg a titkok, es en furcsanak tartanam ha 1-2 honapon belul veget erne a szero...
 

DeletedUser

Vendég
Nem hinném, hogy pár hónap múlva vége lenne. Inkább évben, vagy években gondolkodnék. Tekintve, hogy eddig 1 titok jelent meg.

Az érkező jelentés szerint 24, a leírás szerint 12 van belőlük. A titkok sejtésem szerint hetente fognak megjelenni. Így minimum 12/24 hét, az má akár fél év is lehet. A titok falvakat, már most biztos vagyok benne, hogy barbárként is védik! Majd az osztódásnál kezdődnek a gondok a védők szempontjából. És míg barbár, gondolom nincs olyan klán amit belengjen a titok fénye, így addig nem is osztódik. Szóval években gondolkodnék. Amíg nem jelenik meg mindegyik, addig szerintem még a barbárokra sem fognak menni a játékosok, mert utána csak a baj van vele, és mindenkinek a célpontja lesz az, aki megszerzi, majd az egész klán, ahogy osztódik. Ráadásul, ha 1-2 titok túl sokáig van 1 klán kezében, nem lesz "hely" a többi számára. (osztódás) És akkor nagyon nehéz lesz a dolguk, mert szállítani sem lehet majd, ide-oda. (1 faluban csak 1 titok lehet)
 

DeletedUser

Vendég
Ami még egy érdekes elképzelés szerintem, hogy ha x titkot nem viszi el senki a barbárból, míg a többit igen, akkor lesznek olyan titkok idővel, ami mindenkinek meglesz, míg lehetnek olyanok is, amelyek nagyon ritkák lesznek (x titok). :)
 

DeletedUser15210

Vendég
Én is szeretnék kérdezni. Egyes világoknál hol találom meg, hogy milyen végjáték rendszer fog vonatkozni rá. Sajnos sehol nem találom
 

DeletedUser14825

Vendég
miért van az,hogy van konti melyre 2-3 titok jutott és van pár amelyre 1 sem? és itt kiépített kontikra gondolok és nem full szélső alig népesített kontikra.
 

DeletedUser

Vendég
Random számgenerálás a lakott kontik közül??? - szerintem ennyi, és kész.
 

DeletedUser14825

Vendég
ennyi és kész...mondom 3titok 1kontira és 1 másik full lakott kontin semmi..ha ez neked random,akkor +eszem a kalapom:)
 

DeletedUser15083

Vendég
ennyi és kész...mondom 3titok 1kontira és 1 másik full lakott kontin semmi..ha ez neked random,akkor +eszem a kalapom:)

Már nem azért, de hogy kellene kinéznie egy random titok-megjelenésnek?

Van 36 ezer barbár falu, amik közül véletlenszerűen ki lett választva 24. Dél-nyugaton van 3, a többi égtájon 7-7-7. Továbbá a barbárok 70-80%-a a térkép szélén van, úgyhogy nem meglepő hogy a titkok nem "full lakott" kontin lesznek jelen. Majdnem tökéletesen a várható eredmény született. Ha ez nem véletlenszerű, akkor javaslom válassz 24 véletlenszerű barbárt, ettől sokkal kiegyenlítetlenebb eredmények fognak születni.
 

DeletedUser14825

Vendég
talán nem randomot kéne alkalmazni,ha random ezt jelenti,amit bemutattak nekünk....;)

full lakott alatt meg gondolom tudod mit értek....mivel nincs barbár nélküli konti
 

DeletedUser15210

Vendég
Hagyjuk ezt a random dolgot.... Mélységesen csalódtam a KH-ban. Majd olyan világban regisztrálok, ahol normális, igazságos nyílt sisakos harc megy. Ahol ha pénzt, és időt fordítok a játékra, nem a "Random" titokosztás dönti el a sorsom. Az MHC a V14-et is megnyerné, ha a titkok nem "Random" a TEMP mellett jelennének meg. 5 kontinensen vagyok jelen a csoportommal, nincs olyan ellenfelünk rajta, aki ütőképes lenne. Idő kérdése, és mindet kitakarítanánk onnan, mert aktívak vagyunk, és tapasztaltan, jól játszunk. Megjelent 2 titok a "környéken".... Random. 140 órányira, meg 80 órányira.
 

DeletedUser

Vendég
én már az elején mondtam h egy f..szság ez a titkos világ. Teljesen mindegy hogy top1 vagy top10 a klánod ilyen esetben. Egy közepesen aktiv csapat is évekig el tili-tolizhat ha van egy kis gógyija. Vagy rosszul látom?

Éppugy hülyeségnek tartom hogy akad olyan szerver ahol 100-vagy 120 millát kell elérnie egy csapatnak aztán már huzzák is le a rolót. Értem én h pénz meg minden, meg gyorsitsuk fel egy kicsit a szerverlezárásokat, na de ez...ezekről az ujkeletű döbbenetes prémiumpont-felhasználásokról már nem is beszélve.

ezt a 120 millát sirva el lehet érni egy év alatt. Átvételekkel elég fél.

nekem pl semmi bajom azzal, ha egy szerver 2-3 évig tart. Azért mentünk h játszunk, nem...?
 

DeletedUser15210

Vendég
Pontosan. Teljes mértékben igazad van. A játékban mai vonzza az embert a fejlődés lehetősége. Egyre nagyobb, és nagyobb leszel. Egyre komolyabb támadásokat tudsz indítani, a védekezés egyre könnyebb. Persze, nagy különbségek vannak a játékosok közt, de ezt mindenki magának és a klánjának köszönheti. Szerintem a szerverek felgyorsítására a 2-es sebesség bőven elég lenne minden világon. Az aktívaknak kedvez, de hát ez a játék lényege.... aki aktív jól halad, aki nem foglalkozik vele eleget, eltűnik.
 

DeletedUser

Vendég
Sajna már nem az számít,ki a legjobb.Preztizsről meg pláne nem szól már a v14.Temp nem bír az MHC-vel.Felveszi a fényévekre lévő 18 ezer pontos játékost 1 titok miatt.Na és még az Mhc-t szidják.:D

Mi megharcolunk 1 szerverért,nukeokkal megyünk a célok eléréséért.
Persze erre is van Tempes magyarázat,ők nem arról híresek,hogy évekig játszanak egy világon.Lásd Lord/alias Ulrik/.
 

DeletedUser15083

Vendég
Hű de megszaporodtak a csalódott MHC-s hozzászólások. :)

Nem hiszem hogy a TEMP ne harcolna meg ugyanúgy a célokért. Egy nudli klán sosem fog világot nyerni, akármilyen is a végjáték. Mi tudatosan készültünk erre a végjátékra és a TEMP - MHC harc sem hiszem, hogy lefutott lenne. A titkok megjelenése pedig koránt sem jelenti azt, hogy pikk-pakk lezárul a szerver, sőt, akár az is előfordulhat hogy a korábbi feltételektől is tovább húzódik majd.

Ami engem illet: valóban a játék kezdeti szakaszát szeretem, és...? Van benne bármi kivetni való? Ja, hogy miattam vezették be a titkokat, csak hogy ne kelljen évekig játszanom? Komolyan kérdezem, nem érzitek nevetségesnek? Még valami esetleg amit a TEMP miatt vezettek be...? Na és nem mintha az MHC hosszú éveket harcolt volna bármelyik szerveren is. A "megharcolunk egy szerverért" részen pedig bizonyára sokan kuncognak a v9 után. :)

Hogy mi vonzza a játékosokat azt alighanem az Inno tökéletesen tudja, és talán nem is véletlenül vezették be a végjátékokat. Indítsatok egy fórumos felmérést a végjátékokról, akkor majd kiderül mennyien sírják vissza a több évig elhúzódó szervereket.

Igen, még mindig az MHC a legjobb, soha nem is volt kérdéses, ha esetleg mégsem nyerik meg a v14-et akkor annak is valami nagyon alapos - és legfőképp tisztességtelen - oka lesz gondolom. Bárki is nyerjen rajtuk kívül, biztos csalni fognak, hátbaszúrják szövetségeseiket, felvesznek minden jöttmentet puszta spekulációk miatt, talán még a supportot is maguk mellé állítják - és ki tudja még milyen aljas gaztettet fognak végrehajtani. A világot saját bevallásuk szerint domináló MHC pedig képtelen lenne szervert nyerni, amikor egyetlen presztizsharcot sem tartanak nyilván? Elég kínosan hangzik, nemde?

Tény hogy már nincs köztünk 10-12 más világokon egykor tartósan top3-as játékos, sokan egyéb kötelezettségeik miatt abbahagyják a világot, de a TEMP még mindig jelentős kihívója az MHC-nak, akárhogy is nézzük. Mindezt úgy, hogy teljesen véletlenül, amolyan ad-hoc módon alakult nagyon kevés tag részvételével. Mi csak azért jöttünk hogy csapkodjunk egy kicsit, ahhoz képest elég jól sikerült. Mi jól szórakoztunk és tesszük ezt még mindig, végülis ezért játék a játék. Majd ha megunjuk lelépünk, aztán lehet zengeni ódákat ismét, nem pedig dühöngeni. :) Apropó, hova lett az MHC nagy előnye; a diplomácia és a toborzás? A titkok pont ezt a típusú előnyt támogatják. És valami amit még mindig nem értek: ha térkép széléről vesszük fel a titkos játékosokat, akkor miért a "random" a hibás, hogy "a TEMP mellé" dobálja a titkokat?

A titkokról még annyit üzennék nektek, hogy hiába tudtok jól futni, ha nem tudjátok hogy úszóversenyre neveztetek be. :p
 

DeletedUser

Vendég
Minden bizonnyal igazad van.Én ismerem a tudásod Lord,jó kh-s vagy,ezt nem is firtatom,damas-t is annak tartom,de az azért egy kicsit vicces,hogy alacsony pontszámú tagokkal próbáltátok visszavenni a top 1-et,ez ment is pár napig,arról meg,hogy melyik klán hogy játszik,ezt hagyjuk már.Nem az Mhc csinál olyan gyerekes dolgokat,hogy a góré füttyent,és egy atomra védett falura rázavartat 60-70 nukeot potyára.Főleg a játék jelenlegi állása szerint,Jót nevettem a jelik láttán. :D

Ez lenne a rivális :p

Vannak ügyes Tempes játékosok,ezt nem firtatom,jól is indultatok,DE nem egy kategória a két klán.Mhc nem arról híres,hogy jajj itt a xy klán,de sokan vannak ,meg van 2-3-4 Hero,akkor vonuljunk ki ,mert esélytelen a szeró.Tudod mit mondok,max 3 hónap,és elhagyod a fedélzetet,DE öszintén mondom,ne legyen igazam.

Apropó, hova lett az MHC nagy előnye; a diplomácia és a toborzás?
Ez más világ Lord,majd Monti tutja a receptet .

Eme kis eszmefuttatás ellenére Te és Frost jó kis párosítás voltatok anno v8-on.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15174

Vendég
Lord van 1kis hiba az érvelésednél..évekig tartó szeró..talán azért tart évekig,mert nem pitylák kis 70k falvas világok,mint v14...ezek nudli világok csupán és ezért maga az élmény sem mérhető a régi szerókhoz...ez amolyan tanuló szero max:D
 

DeletedUser15083

Vendég
Lord van 1kis hiba az érvelésednél..évekig tartó szeró..talán azért tart évekig,mert nem pitylák kis 70k falvas világok,mint v14...ezek nudli világok csupán és ezért maga az élmény sem mérhető a régi szerókhoz...ez amolyan tanuló szero max:D

Hol is van ez a hiba...? :)
 

DeletedUser15174

Vendég
Hogy mi vonzza a játékosokat azt alighanem az Inno tökéletesen tudja, és talán nem is véletlenül vezették be a végjátékokat. Indítsatok egy fórumos felmérést a végjátékokról, akkor majd kiderül mennyien sírják vissza a több évig elhúzódó szervereket.


innonak kb semmi köze hozzá....legalábbis,mint végjátéknak nevezett fogalom elég tág,mivel ugyebár eredetileg is voltak végjátékok ...sőt vannak szerverek ahol ez miatt semmit sem tudnak tenni hiszen előre lefektetett szabályokkal nem nagyon tudnak mit kezdeni

amit +bevezettek mittom én v14-től,hogy titok-pontszám stb +olyan,hogy már nem kh....részemről legalábbis semmi nem marad meg lassan amire azt mondhatnám talán érdemes lenne még nekivágni...eleve nem tartom túl érdekeseknek ezeket a lufi világokat a falvaik számával 1ütt

matekolj 1et Lord..miért is gyorsabbak a szerverek..80k falu vs v1-v2 faluszámai...szerintem nem kell zseninek lenni hozzá
 
Fent