Végjáték csevegő

DeletedUser3242

Vendég
én csak érdeklődnék, hogy miért számítanak a v10n 0 pontos, jóideje falu nélküli azaz 0s játékosok bele az aktí játékosszámba?

faluja 928 embernek van, közben meg a ranglistán flau nélkül ott figyelnek azok is akiket több hónapja befoglaltak, töröltek márciusban stb...és játékosszám elvben 1000..
 

DeletedUser12127

Vendég
A Végjáték során az alábbiak kerülnek bevezetésre:

(V7 végjátékánál olvastam:

Második lépésként, ha a játékoslétszám több mint egy hétig 600 alá csökken, a érmeveretés költségét a normál érték 0,4-szeresére csökkentjük, ÉS a morált kivesszük.

Jelenleg a játékoslétszám 575

Nagyon várjuk már a 2. lépés bevezetését! :)
 

DeletedUser8560

Vendég
Egy hetet kell várni, hogy bizonyosan tartós legyen az eredmény.
 

DeletedUser6061

Vendég
Ha zárásra kerül a v4 be lehet e még lépni spec klán forumhasználatra???
Ha igen akkor meddig élhet az a redszer???:)
 

DeletedUser

Vendég
Ha zárnak egy világot az azt jelenti, hogy nem lehet már oda regisztrálni.
Ergo ha van accod akkor be tudsz lépni, ha nincs akkor nem.

Ha győztest hirdetnek akkor senki nem tud már belépni többé.

De ahogy elnézem holnap győztest hirdetnek, ha sikerült megtartani 80%-ot.
 

DeletedUser8560

Vendég
Ha zárásra kerül a v4 be lehet e még lépni spec klán forumhasználatra???
Ha igen akkor meddig élhet az a redszer???:)

Szia,

A mai eredményhirdetés után még 3 nap áll rendelkezésre, amikor be lehet lépni (tűzszünet), aztán a világ teljes zárásra kerül. Akkor már nincs belépés.
 

DeletedUser14475

Vendég
Érdeklődni szeretnék, hogy mikor kerül eltörlésre a morál a v6-on. Több, mint egy hete 600 alatt van a játékosok száma a szerveren.
 

DeletedUser12732

Vendég
v16 jelenlegi állás:



Meghódított Titkok (9)

Organised Destructive Aggression (ODA) (3/12 Titkok)

Puskapor Domi0616 Domi (480|411) K44
Anatómia sonic and shadow pwa bann (L) (494|499) K44
Kettős könyvelés TRIBULUS-MAXIMUS trüffel (401|472) K44

~Északi Birodalom~ (~EB~) (2/12 Titkok)

Könyvnyomtatás sandorhu Azkaban (648|453) K46
Mechanikus óra Gondon000 Fernando Torres (629|375) K36

=Fusion.Dragon= (=FD=) (2/12 Titkok)

Könyvnyomtatás Thusor Ben (375|383) K33
Tizedes törtek Derfel 09. Szentkirályszabadja (480|328) K34

Magyar Ijászok Parthia (M.I.P.) (1/12 Titkok)

Térképészet humanoid2 D 2 (307|477) K43

DARK SOULS (=DS=) (1/12 Titkok)

Térképészet hagyma61 Barbár falu (652|463) K46
 

DeletedUser15773

Vendég
Reagálván Sajtmacska hsz-ére.

Csak a titkos-ra.

Eső után köpönyeg...
Utólag könnyű okosnak lenni...
És még sorolhatnék frappánsabbnál frappánsabb hasonlatokat.

Számomra ez a játék arról szól hogy minél több falud,LE pontod legyen,hogy harcaid eredményeként már "neved" hallatán is rettegés költözzön a szívekbe (természetesen csak játékon belül),hogy a klán amelyiknek a tagja vagy a legnagyobb és legerősebb legyen. Klánháború.
Sajnos a titok megöli ezt a részét számomra.
Nem tetszik ez az újítás és sajnálom hogy beregeltem az 1. ilyen világra.
 

DeletedUser

Vendég
Igazad van, DE...
Mivel érdekes, csapdákkal, buktatókkal teli világot élünk, nem árt tájékozódni, mérlegelni mielőtt belekezdünk valamibe.
Nálunk indult egy (vagy nem egy)világ ahol nem a harciasság a mérvadó.
Mi tanultuk, hogy miként érdemes véghez vinni az adott szervert.
Sokan agyalnak, kooperálnak, meg beképzelnek sok mindent ebbe az új világba.
Mások rájöttek, hogy nem kell harcolni, hanem okosan kell a 'tollat forgatni'!
Törvény szerű, hogy a harciasabb játékosok szót emelnek, mert eme világoknak semmi közük a harcokhoz.
De akkor kérdem én!
Miért nem tájékozódtak a nagy koponyák, hogy ez aktuális világot miként lehet megnyerni?
Gondolom, mert eszük ágában sem volt a harci tevékenységtől elszakadni, vagy mert, nem jól értelmezték a szerver célját.
Vagy .. az isten tudja...

Ez benne van!
Én már csak azt nem értem, hogy ha valaki, vagy valakik felismerik a szerverben rejlő lehetőséget és sikerre is viszik akkor azt, azokat miért kell bántani???
Ők felismerték, hogy miként lehet győzni és le a kalappal!
Legközelebb mindenki okosabb lesz!
Vagy nem... (nem lepődnék meg)
És újra játsszátok a sárdobálós játékot.

Szóval gratulálok eme elmés győzelmi feltétel megalkotójának!
Fel adta a leckét... :p

Hajrááá INSO
 

DeletedUser

Vendég
...
De akkor kérdem én!
Miért nem tájékozódtak a nagy koponyák, hogy ez aktuális világot miként lehet megnyerni?
Gondolom, mert eszük ágában sem volt a harci tevékenységtől elszakadni, vagy mert, nem jól értelmezték a szerver célját.
Vagy .. az isten tudja...

Ez benne van!
Én már csak azt nem értem, hogy ha valaki, vagy valakik felismerik a szerverben rejlő lehetőséget és sikerre is viszik akkor azt, azokat miért kell bántani???
Ők felismerték, hogy miként lehet győzni és le a kalappal!
Legközelebb mindenki okosabb lesz!
Vagy nem... (nem lepődnék meg)
És újra játsszátok a sárdobálós játékot.

Szóval gratulálok eme elmés győzelmi feltétel megalkotójának!
Fel adta a leckét... :p

Hajrááá INSO

Asszem itt írtad le a lényeget, amit már én is próbáltam, bár lehet kicsit burkoltabban kifejteni...

No de tartok attól, hogy azoknak akiknek ezen dolog kifejtése eddig sem jutott el az elméjéig, eztán se fog, mert gyakorlatilag sajnos sok az olan játékos és vezető egyes klánokban, akik vagy csak az egyik módszert, vagy csak a másikat képesek, vagy akarják használni.

Ezt bővebben is kifejthetném, ha akarnám, de mivel a tapasztalataim szerint csak ujabb ok lenne a sárdobálásra, bölcsen nem megyek bele részletesebben. Csak annyit írnék az egészről, hogy szerintem (és akik bele akarnak kötni, azok számára itt jegyzem meg, hogy a SZERINTEM az egyes szám első személy, azaz ÉN SZERINTEM,) a KLÁNHÁBORÚ nem feltétlenül a harcról szól. A területdominanciás világokban létező vezető klánok többsége valószínűleg 3 dolgot tud nagyon jól alkalmazni, ezek:
- Vezetői feladatok megosztása, és a vezetők megfelelő kommunikációja
- Megfelelő diplomáciai hálózat kiépítése, ami garantálja egy-egy klán stratégiai területeinek védelmét
- Megfelelően aktiv tagok és a hiányosságok pótlása megfelő időbesztással rendelkező helyettesekkel esetleg stratégiai falucserékkel.

Van még több dolog is, de ezek a legfontosabbak, mert ha ezek közzül bármelyik hiányzik, lehet egy klán bármekkora, csak idő kérdése mikor roppan össze a saját belső káosza és irányíthatatlansága miatt.
 

DeletedUser

Vendég
Nektek is igazatok van, mert természetesen ez ész játék is, nem csak harcolás. De a játék nevében már benne van a háború szó, ezt ne feledjük. Egy háborúhoz harc és ész is kell. Sajna ezzel a titkos megoldással (ami V14-en történt) bizony a harc elvesztette értelmét, hisz csak meg kell várni a titkokat és összeszedni 12 embert akinek van titka és vége is a szervernek. Az ész nyert a harc felett, nem hiszem, hogy ez irányba kéne mennie a játéknak. Nekem ezért lett csalódás a titok rendszer, mert bármikor kijátszható a győzelem. Na de ez is egy vélemény, ettől függetlenül egy szerver megnyerését nem kell megmagyarázni, aki nyer az nyer. De hogy sok ember megtanulta, hogy titkos világba többet nem megy ezek után.., az is biztos.
 

DeletedUser

Vendég
A support hozzáállását remekül tükrözi Sance hosszászólásának törlése :(

Tehát ezen a fórumon véleményt mondani nem lehet... Legalábbis olyan véleményt nem, ami nem tetszik a supportnak.
Talán nem törölni kellene, hanem cáfolni.. ha volnának érvek...

Bár engem sem érintett a v14 végjátéka, Sajt hozzászólását én is fellengzősnek éreztem. Nem utólag kéne osztani az észt, és leszólni másokat, hanem korrektebb tájékoztatást adni egy új típusú világ indulásáról

kíváncsi vagyok ezt mennyi idő múlva törlitek :)
 

DeletedUser

Vendég
Ez rendbe van, de ..
Harcolni ésszel kell!
Tehát egy jó harcosnak van annyi esze, hogy belássa. a titkos világok nem a LET vadászoknak valók.
A titkos világ nem a harcról szól? o_O
Hát miről?
Tény, hogy nem a LE pontokról! Viszont harcolni nem csak katonával lehet.
Pl ha ÉN nem akarom a titkomat odaadni mert TE kéred és győzni akarsz akkor nem adom. Erővel kell elvenni.
Természetesen ehhez több ember kell.
Nem vettem részt aktívan a győzelembe, de higgyétek el, hogy sokat kellett érte küzdeni.
És tessék elfogadni azt, hogy van aki időben felismerte a lehetőséget.
Ez így lesz a jövőben is, mert az újításoknak nincs vége.
Vannak hibás elgondolások (lásd: Haditáborok) de a titkok világa éppen nem az.

Viszont sokan úgy jajveszékelnek minhta mostantól kizárólag titkos világok indulnának. Holott ez nem így van.

Ha nem tetszik a világ keress mást.
Ha sokat áldoztál bele és aztán egy másik klán galádul megnyeri a szervert?
Háát ezt elk*#tad.
Értelmezni kellett volna a szerver célját.
Ennyi...

Annak meg semmi értelme, hogy feljöttök ide és szidjátok még az atya úr isten is.
Győzni mindenki szeret! Veszíteni senki, viszont vannak páran akik elviselik a vereséget. NA AZOK A NAGY EMBEREK!

Nem fog változni semmi, hanem marad minden a helyén.
A helyén!!!
 

DeletedUser

Vendég
Majdnem elfelejtettem.

Ha nem győz a vita akkor mindenki támadja a SUPPORT-ot.

Számomra ez az ami nevetséges!
 

DeletedUser

Vendég
Krisz drága!

mint említettem, engem nem érint a v14... nem érdekel ki nyert és hogyan... ebbe a vitába, (ha feltűnt neked) nem is szóltam bele :)

a hozzáállás zavar... nevezhetném cenzúrának is
és egy cseppet Sajt finoman szólva ironikus megjegyzései... de neki nyilván szabad :)
 

DeletedUser

Vendég
o_O
o_O

Aztaaaaa
Hát te meg ki vagy?
Ki beszélt hozzád?
Mert én nem neked írtam...
Vesztes hozzáállás? :O
Hát lehet.. vesztettem már, de soha nem szaladtam sehová okot keresni, sehová.

Nekem ez most kicsit ködös.
Miért támadsz rám, mikor nem hozzád szóltam?
Ha magadra vetted akkor talán gondolkozz el azon amit írtam.
Mert én nem ismerlek, TE nem ismersz és itt vége is a kommunikációnak.

10.000 falut! ;)
 

DeletedUser

Vendég
Krisz drága!

mint említettem, engem nem érint a v14... nem érdekel ki nyert és hogyan... ebbe a vitába, (ha feltűnt neked) nem is szóltam bele :)

a hozzáállás zavar... nevezhetném cenzúrának is
és egy cseppet Sajt finoman szólva ironikus megjegyzései... de neki nyilván szabad :)

Igen! Ha valakinak szabad, akkor neki igen.
De emberek!
A hozzászólásomba nem írtam nevet!
Könyörgök!

Viszont a ényeg úgy tűnik benne van, mert most én vagyok a céltábla! :eek: :D:D
Hajráááááá addig sem idegelitek magatokat a SUPPORT-on. ;)
 
Fent