Végjáték csevegő

DeletedUser16246

Vendég
Köszönöm a választ.

Úgy látom már sose fogom megtudni, hogyan is számítódik a területarány. Az én számításaim szerint még mindig nincs meg a 80%.

Na jó, most nem reklamálok;)

[COLOR="#6363300"]Hogyan számoltad ki, hogy nem ezt az eredményt kaptad?[/COLOR]
 

DeletedUser14475

Vendég
azóta már megvan, egyébként a http://www.twclip.com/hu/hu6 oldalon található adatokból számoltam. Jelen pillanatban ott ez látható:


szkíta falu: 109594
összes falu: 146592, ebből barbár: 12135

109594/(146592-12135)=0,8150, vagyis 81,5%
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!


Classic és Könnytettnek van végjátéka?
Úgytudom Class.-nak van, de a Könnyítettnek nincs.

Igaz ez?
 

DeletedUser

Vendég
helo,300-400 pontosan milyen taktika a fontos !pl. gondolkodtam h leállok mindennel és 1 hétig csak könnyülovast képzek!vélemény ?
 

DeletedUser17660

Vendég
tiszteletem!
egy kerdes a reszemrol is a vegjatekal kapcsolatban:
a v20 1000 jatekos ala csokkent a letszam.varhato hogy bevezetesre kerul a vegjatek?
ha igen pontosan mire is kell szamitani?
 

DeletedUser8560

Vendég
tiszteletem!
egy kerdes a reszemrol is a vegjatekal kapcsolatban:
a v20 1000 jatekos ala csokkent a letszam.varhato hogy bevezetesre kerul a vegjatek?
ha igen pontosan mire is kell szamitani?


Szia,

Minimum 1 hétnek kell eltelnie, hogy az eredmény stabilizálódjon. Akkor kerül bevezetésre a végjáték, a megszokott módon: körlevél, fórum és facebook hirdetmény, a végjáték-ismertetőknek megfelelően.
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
HAli Macs.
V 19-en tartósan 600 alatt vagyunk már egy jó pár napja,kérdésem kb mikor jön a kövi fázis?? :D
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Már várjuk nagyon :)
4-e óta tuti a 600 alatti játékoslétszám,de a falus játékosok száma is 598 volt már jóval előtte,de még olyan volt aki 0 pontos így Én 4-től nézem.
A többiek a falusakat,így ők már most megadnák. :D
 

DeletedUser14522

Vendég
A v18 már bőven több mint egy hete (kb 11 napja) 600 alatt van.

Mikor várható, hogy deklaráljátok ezt a tényt, és életbe lép a második lépés?

"Második lépésként, ha a játékoslétszám több mint egy hétig 600 alá csökken, az érmeveretés költségét a normál érték 0,4-szeresére csökkentjük, ÉS a morált kivesszük."

Kicsit 'spongyolán' van ez a szabály megfogalmazva, egy határidős feladatot (vállalást) nem illik végtelenhez kötni ... és láthatóan ki is használjátok: a több mint 1 hét itt a magyar kh-kon eddig még sose volt 8, vagy mondjuk 9 nap ... ezt úgy hívják, időhúzás. Nem vitatom, jogos, mert akár végtelenig is húzhatnátok a szabályt szó szerint véve ;)

Nagy meetingek lehetnek innoéknál, hogy mi legyen ilyenkor, odaígérték a tehenet steaknek, de legszívesebben fejnék még tovább :D
 

DeletedUser14522

Vendég
jó is az ilyen csevegés, nincs az a nagy egymás szavába vágás ;)

válasz nem jött, de ma délután valami droid se szó, se beszéd állított egyet a feltételeken

egyrészt kösz, de
másrészt játszik azon a szerveren még pár száz olyan "ügyfele" az innogamesnak, akik nem részesei a nyertes csoportosulásnak, nem várták tűkön ülve az időhúzás végét és talán illett volna őket (is) egy üzenettel megdobni, hogy megváltoztak a feltételek, nem?
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Mennyi bajod van. :)
Először szóvá teszed,hogy miért nem,vagy mikor már,amikor meg se szó,se beszéd teljesítik a kérésed,akkor meg azért vagy felháborodva? :D
Így tegyen az ember egy pasi kedvére :(
 

DeletedUser12127

Vendég
Kedves Sajtmacska!

A V18-on Már 2 napja elértük a 80%-ot, de sem visszaigazoló levelet nem kaptunk erről, sem a 72 órát visszaszámoló számlálót nem látja közülünk senki. Mi lehet ennek az oka?

Üdvözlettel: Arkh.
 
Fent