Unió

DeletedUser16177

Vendég
Nekem nem vagy az ellenségem,legalábbis én nem tekintelek annak :) Az ellenségemnek kiszedem a fogsorát,de Te maximum csak az ellenfelem lehetnél,viszont nem érsz fel arra a szintre sem,hogy komolyan vegyelek,ezért simán csak egy mezei player vagy.Tényleg nem kell megsértődni ez szívből jött :p Már józanodok lassan :D

Az ellenséget szokás támadni úgy tudom, de oké. És ahhoz képest, hogy nem veszel komolyan eléggé kémlelgetsz. Én akit nem tartok semmire, azt nem is kémlelem. :D
 

DeletedUser

Vendég
Az ellenséget szokás támadni úgy tudom, de oké. És ahhoz képest, hogy nem veszel komolyan eléggé kémlelgetsz. Én akit nem tartok semmire, azt nem is kémlelem. :D

A héten másodjára vagyok nap védekezője,te is támadsz ezerrel,falut még nem buktam,vagyis ha minden igaz egy elmegy de rögtön abban a sec-ben vissza is jön :DSzóval a kérdés az milyen csúnya dolog,hogy ti támadtok és én foglallak titeket? :D
 

DeletedUser

Vendég
A héten másodjára vagyok nap védekezője

ilyent már más is megcsinált, gondolom te is saját erőből...

ha igen, akkor büszke lehetsz rá! és grat hozzá!

ha csak segitséggel ment, akkor nem a te dijad, a védelem küldőket illeti!
 

DeletedUser

Vendég
Neked csak ennyi esett le az egészből? Akkor inkább haggyuk nem fárasztom le magam.Egyébként természetesen a védelem nem csak az enyém,a klán érdeme is :)
 

DeletedUser15652

Vendég
Hagyjad, nem fogja megérteni, hogy a klánháború a klánokról szól, és nem az egyénről :)

Ráadásul örülök, hogy a védőim jó helyen vannak Nálad ;)
 

DeletedUser16177

Vendég
Most akkor megkapod tőlem a hét legjobb pixelharcosa címet is. Gratulálok! :D

Mellesleg te ugyanezt csinálod. Támadsz xy-al, aztán közben falut nem veszel. Most jön megint chlovia haverod, aztán majd elértek annyit, hogy lemegy a falam kb 15-re. Ismételtem kérdem: miről is beszélünk? :D Majd ha már foglalsz is tőlem falut, akkor mondhatod, hogy elba*tam 1 csomó nuket a semmire. Jelenleg ugyanazt csinálod te is. :)

Ui.: + Chlovia meg te pontban kb csak 6x nagyobb, mint én... áh hagyjuk is. xD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Felhúztad magad mert a nemeseid hullanak? :) Nyugi,nem vagyok hülye gyerek.Egyszer elkopik a védelem,mert ugye fogytok elfelé :)Gondolom nem szereted ha dodge-olnak .... Így is lehet védekezni nem csak úgy h fullra védeted az uolsó falvadat is,de sebaj van még időd tanulni :)
 

DeletedUser

Vendég
Most akkor megkapod tőlem a hét legjobb pixelharcosa címet is. Gratulálok! :D

Mellesleg te ugyanezt csinálod. Támadsz xy-al, aztán közben falut nem veszel. Most jön megint chlovia haverod, aztán majd elértek annyit, hogy lemegy a falam kb 15-re. Ismételtem kérdem: miről is beszélünk? :D Majd ha már foglalsz is tőlem falut, akkor mondhatod, hogy elba*tam 1 csomó nuket a semmire. Jelenleg ugyanazt csinálod te is. :)

Ui.: + Chlovia meg te pontban kb csak 6x nagyobb, mint én... áh hagyjuk is. xD

Jahjj a pontokra visszatérve,hallottál engem sírni,hogy az Únió 40 millás és 20x nagyobbak nálam?Szerintem nem :p
Már majdnem felépítetted az image-od ne tegyél tönkre mindent :)
 

DeletedUser16177

Vendég
Ideges? Inkább röhögök. xD Bár igazad van lehet így is, de szerintem kevesebb veszteséged lett volna, ha beállsz eléjük. De ha te szeretsz fal nélkül védeni úgy, hogy ott vannak a nuke-ok 25 percre, akkor gratulálok. :DD Nem volt a környéken most annyi nemesem, mert barbikra jó pár elment ezért nem foglaltam csak be, azt sem, meg a másikat. De legközelebb tudom, hogy ilyen hülye vagy és majd csinálok mindenhova 4-et aztán majd verheted magad a dodge képességeidre mikor 5 falut vesztesz cirka 1 óra alatt. xD

Mellesleg az utóbbira kíváncsi vagyok. Milyen UNIÓ? Hogy jött ide egy EGÉSZ KLÁN? Azok akik nagyobbak nálad nem is támadtak. Én most akkor sírok, hogy a sparta majdnem 100 millás, ha már így állunk. :D

Ja és még maradt 3 nuke, azt ne feledd. :D Nemesek pont nem érdekelnek, visszacsinálom másfél óra alatt. Az a nyersi ami meg kell hozzá nem hiszem nagy dolog. :D
 

DeletedUser16177

Vendég
Nyugi! :D Mindenki tudja mi ő. Folyton image-ről beszél, biztos tisztában van a sajátjával. Bár én még hozzátennék pár állatot. ;)
 

DeletedUser

Vendég
az konkrét..:D

Támadni jó dolog többen, de védekezni már ciki, ha más küldi a védőket, nem?:D:D

szégyeld magad micu..:D
 

DeletedUser16178

Vendég
Na de miért lenne ciki ?
Szerintem annál nincs jobb ,mint amikor mások védenek be :p :D
 

DeletedUser

Vendég
Na de miért lenne ciki ?
Szerintem annál nincs jobb ,mint amikor mások védenek be :p :D

Szerintem "valaki" nincs tisztában a klánháború fogalmával :D:D

Egyedül szinte lehetetlen be védeni a falvakat, szerintem senkitől nem is várják el..:)
 

DeletedUser16178

Vendég
Szerintem "valaki" nincs tisztában a klánháború fogalmával :D:D

Egyedül szinte lehetetlen be védeni a falvakat, szerintem senkitől nem is várják el.
.:)


az konkrét..:D

Támadni jó dolog többen, de védekezni már ciki, ha más küldi a védőket, nem?:D:D

szégyeld magad micu..:D

Szerintem meg valaki most maga ellen beszél . A elméje maga ellen fordult -ahogy a Pandorum-ban mondanák :D
 
Fent