Unió

DeletedUser16178

Vendég
Yes sir ! :)
Csak annyit írtam micunak ,hogy Te vagy aki vagy :D
Amúgy én is véglegesen vagyok :D
 

DeletedUser15652

Vendég
Hát ez szép nagy kapufa volt :D

Egy jótanács : Ne menj focizni,mert elcsúszás közben fejberúgod saját magad :D:D:D

mckkk nevű tag éppenhogy Spártás :D

Ha hiszed, ha nem... Én képes lennék rá, hogy fejbe rúgjam saját magam :D

Spártás? Korán reggel ez nekem sokk, majd megkérdezek valakit, hogy ki ez a Spártás tag :D
 

DeletedUser16177

Vendég
Na jó sok hülyeséget összebeszéltetek, de elég vicces, szóval így tovább! xD
 

DeletedUser16177

Vendég
Ő sincs képben ne kérj tőle eligazítást :)

Mindenki magából indul ki (nem biológiai tekintetben, nehogy beleköss). Szóval te nem tudod ki vagy... Meg kell cáfolnom az evolúciós elméletet is, van még 1 ága az embereknek a "sík hülyék" ágazat. Abba tartozol te is. Kíváncsi vagyok hova degenerálódik még az az ág jelenleg valahol az ürülék és a a hányás között van. Mindkettő büdös és nem akarod látni, illetve érintkezni vele. Bár nem tudom lehet-e még ennél lejjebb menni. :confused:

Válaszolva az eredeti kérdésre. Játékban meglehet engem találni ugyanezen a néven. Nem vagyok ugyanaz a személy akinek Stephen Wolf a neve itt, és igen UNIÓs vagyok.
 

DeletedUser15652

Vendég
mckkkk, azt szerintem mindenki tudja, hogy nem Te vagy a Farkas Pista :D
 

DeletedUser

Vendég
Mindenki magából indul ki (nem biológiai tekintetben, nehogy beleköss). Szóval te nem tudod ki vagy... Meg kell cáfolnom az evolúciós elméletet is, van még 1 ága az embereknek a "sík hülyék" ágazat. Abba tartozol te is. Kíváncsi vagyok hova degenerálódik még az az ág jelenleg valahol az ürülék és a a hányás között van. Mindkettő büdös és nem akarod látni, illetve érintkezni vele. Bár nem tudom lehet-e még ennél lejjebb menni. :confused:

Válaszolva az eredeti kérdésre. Játékban meglehet engem találni ugyanezen a néven. Nem vagyok ugyanaz a személy akinek Stephen Wolf a neve itt, és igen UNIÓs vagyok.

Most aztán nagyon megsértettél :p Erre iszok egyet :) És félrészegen is simán levédekezem az úniós bejövőket :D Lehet,hogy sík hülye vagyok mégsem bírtok leverni kh-ban kisfiam :D
 

DeletedUser16177

Vendég
Az jó. Én is ittam ma. :D Mellesleg te sem vertél még le engem. Akkor miről beszélünk? :D
 

DeletedUser

Vendég
Lehet,hogy sík hülye vagyok mégsem bírtok leverni kh-ban kisfiam :D

én csak azt nem értem h akkor most mi van...?;)

ezér' jár vmi plecsni mert meg tudok adni egy hatszámjegyű koordinátát és leokézni időben?:DDD


nem kerítetek egy kicsit nagy feneket ennek a játéknak?

(ez most csak ugy margóra ment, nem kell megsértődni:)
 

DeletedUser16177

Vendég
Ellenség és megpróbálom befoglalni, ahogy ő is engem. Ennyi a lényeg. :D

Olyan ez a játék, mint anno 2. vh volt. Ellenség az ellenség ölni kellett. Aztán közben lehet tök jó haverok lettek volna akár. Erről mindig az Elit alakulat című film sorozatból jut eszembe az a rész, mikor találkozik az egyik ember 1 német hadifogollyal és kiderül, hogy amerikai, csak hitler ugye hazahívott minden áriát harcolni és a családja meg inkább hazament. Utána meg lelőtték.

Egy kicsit eléggé elvonatkoztattam, de a lényeg, hogy spártában is biztos van olyan akivel jóban lennék, de mivel ellenség így nem esélyes. :D

Mellesleg nagyon jó film ajánlom mindenkinek! :D
 

DeletedUser

Vendég
Nekem nem vagy az ellenségem,legalábbis én nem tekintelek annak :) Az ellenségemnek kiszedem a fogsorát,de Te maximum csak az ellenfelem lehetnél,viszont nem érsz fel arra a szintre sem,hogy komolyan vegyelek,ezért simán csak egy mezei player vagy.Tényleg nem kell megsértődni ez szívből jött :p Már józanodok lassan :D
 

DeletedUser

Vendég
Mégpedig a mai stat-al :D
Évike te erről a szintről már lecsúsztál :p
 
Fent