Unió

DeletedUser16177

Vendég
Kit érdekel a kh-s karrier? Úristen. :D Pár év múlva gép közelében sem nagyon akarok lenni nemhogy kh történelmet írni. Főleg ha valahol is kh-znék ezek után tuti csak angol szerón. Valahogy angolok mindig 100x értelmesebbek, mint jó néhány ember itt.

Visszatérve a témához:

1. Szövegértelmezésed lenne, akkor tudnád, hogy arra utaltam amire te válaszoltál, ergo a háborús frontok megszűnésére az ezekkel felszabaduló védőkkel együtt. Szerintem ezek tények, de nem tudom te minek értelmezed.

2. A porszemes dolognál meg még jó, hogy írtam néhány dolgot. Figyelj csak: "A támadásotok engem kb annyira érdekelt, mint mikor hozzám ér 1 porszem". Na megállapítottuk, hogy most már nyelvtanból is bukta van. Már azon is csodálkozom, hogy kitudtad járni az általánost. De haladjunk tovább. :D

3. Igen is nagyon arról van szó kinek mekkora arca van, mert neked pl akkora, ha valaki lefaragná abból elfűtenének Oroszországban 100 évig (remélem értelmezni tudod a faragás és a fűtés részt). Nem ismerek én itt senkit, semelyik nagy "elitet". Csak tudod engem nem is érdekel, mert akárki tud meglepetést nyújtani. És nem az a célom, hogy világmegrengető dolgokat vigyek véghez, nekem annyi, hogy játsszak és jó társaságban tegyem azt.

Végszóként annyit mondanék, hogy még mindig nem én voltam aki elkezdte ezt az egészet, de ha folytatni akarod állok elébe. A leoltásos részre külön kíváncsi vagyok. :DD Régen próbáltak már sajnos oltogatni. :(

Ui.: Ne csodálkozz, hogy munkanélkülinek néztelek azután, hogy mindennap tökmind1 mikor támadtam te beálltál a támadás elé. De ha te dolgoztál, akkor vedd semmisnek ezt. :D

Ui2.: Elfelejtettem, hogy neked mindent értelmezni kell, szóval úgy gondoltam a beállást, hogy üres falu mikor kémleltem és bevédett falu mikor rámentem. Nem úgy, hogy már bevédett falu. :DD
 

DeletedUser

Vendég
Kit érdekel a kh-s karrier? Úristen. Ehhez nincs hozzáfűznivalóm.Gyenge eresztés vagy...
Az angolok meg a magas értelmi szintkövetelmény miatt,lehet otthaggyák az angol kh-t mert elég ha te játszol rajta egyedül :eek:
A szövegértelmezésre visszatérve nézd már meg a térképet csirke pali,azzal,hogy másik csapatba vándoroltatok,a szomszédaitok is más emberkék lettek?Vagyis elbújhatsz....
Az arcomhoz visszatérve nekem nagyon is tetszik(mármint a saját orcám),az,hogy te még nem találkoztál velem azt hiszem nem az én hibám,lehet te is belémszeretnél egy szemvillantás alatt,biztos cuki kis csaj vagy :p
Leoltást meg inkább hagyom elégetheted saját magad,nem állok az utadba:cool:
Az meg,hogy munkanélkülinek néztél,azért amiért gyengébb vagy a játékban,remélem nem az én szégyenem :)
Ezt összerakhatod,értelmezgetheted,ki tudja talán még ezen a padló szinten is ahol te vagy,még itt is le tudlak nyomni.
Gondolkodj már nem elég,hogy a játékban nulla vagy még itt is lejáratod,nem csak magadat,hanem az összes társadat,hiszen a nevükben is beszélsz....vagy ez idáig nem jutott el a hangyányi agyadig?
 

DeletedUser16178

Vendég
Kit érdekel a kh-s karrier? Úristen. :D Pár év múlva gép közelében sem nagyon akarok lenni nemhogy kh történelmet írni. Főleg ha valahol is kh-znék ezek után tuti csak angol szerón. Valahogy angolok mindig 100x értelmesebbek, mint jó néhány ember itt.

A mondat első felével egyetértek :)
A második felével sajnos nem :(

Tapasztalatom,hogy nincs még egy nép, talán a lengyelt leszámítva amely így megküzdene magáért mint a magyar ;)

3. Igen is nagyon arról van szó kinek mekkora arca van, mert neked pl akkora, ha valaki lefaragná abból elfűtenének Oroszországban 100 évig

:D:D:D
Hát ez MEGA LOL !
Be is teszem aláírásnak :D
 

DeletedUser16177

Vendég
Kit érdekel a kh-s karrier? Úristen. Ehhez nincs hozzáfűznivalóm.Gyenge eresztés vagy...
Az angolok meg a magas értelmi szintkövetelmény miatt,lehet otthaggyák az angol kh-t mert elég ha te játszol rajta egyedül :eek:
A szövegértelmezésre visszatérve nézd már meg a térképet csirke pali,azzal,hogy másik csapatba vándoroltatok,a szomszédaitok is más emberkék lettek?Vagyis elbújhatsz....
Az arcomhoz visszatérve nekem nagyon is tetszik(mármint a saját orcám),az,hogy te még nem találkoztál velem azt hiszem nem az én hibám,lehet te is belémszeretnél egy szemvillantás alatt,biztos cuki kis csaj vagy :p
Leoltást meg inkább hagyom elégetheted saját magad,nem állok az utadba:cool:
Az meg,hogy munkanélkülinek néztél,azért amiért gyengébb vagy a játékban,remélem nem az én szégyenem :)
Ezt összerakhatod,értelmezgetheted,ki tudja talán még ezen a padló szinten is ahol te vagy,még itt is le tudlak nyomni.
Gondolkodj már nem elég,hogy a játékban nulla vagy még itt is lejáratod,nem csak magadat,hanem az összes társadat,hiszen a nevükben is beszélsz....vagy ez idáig nem jutott el a hangyányi agyadig?

Erre az értelemmel teli szőtt válaszodra reagálni sem lehet. Annyit mondok, hogyha neked a kh az életed, akkor már most megértem mindent amit eddig írtál és tényleg bocsánat. xD
 

DeletedUser16177

Vendég
A mondat első felével egyetértek :)
A második felével sajnos nem :(

Tapasztalatom,hogy nincs még egy nép, talán a lengyelt leszámítva amely így megküzdene magáért mint a magyar ;)

Nem megküzdésre gondoltam, inkább az értelemre ami néhány emberbe szorult. Más játékokban pl általánosságban, ha 1 magyart levertem vagy valamit jobban tudtam csinálni egyből beszólt meg anyázott. Angol szervereken meg gratuláltak és kész. Magukban lehet elküldtek a francba, de attól még nem arról szólt az egész játék, hogy anyád anyád anyád. :D
 

DeletedUser16178

Vendég
mondjuk ez igaz :)

Szerintem az angolon sokkalta egyenesebb,viszont éppen ennél fogva kezdetlegesebbek az elmék :D
 

DeletedUser

Vendég
Mckkkk ha csak egy kicsit is okosabb lennél már lehetnél sültkrumpli :p Nem szokásom az anyázás,mivel én sem szeretem ha az enyémet emlegetik de szerintem ezzel mindenki így van :) Legközelebb rakd sebességbe az agyadat mielőtt elindítod a szádat.
Tudod én úgy vagyok vele,hogy inkább legyen sörhasam mint vízfejem :p
 

DeletedUser16178

Vendég
Szépen szétoffoltátok ezt a fórumot is a veszekedésetekkel, Grat :rolleyes:
 

DeletedUser16177

Vendég
Amit wildnak írtam abba nem rád gondoltam kivételesen. És én meg úgy vagyok vele, hogy inkább legyen kockahasam mint sörhasam, de kinek mi... xD
 

DeletedUser16178

Vendég
A bökkenő itt az,hogy egyik sincs ,mi ? :D

A kockahas a mozgás hiányától , a sörhas meg a pénzhiánytól nincs meg :D
 

DeletedUser

Vendég
Először még elment de más poént nem tudsz elsütni? Sültkrupli... :D
 

DeletedUser16178

Vendég
Arra nem tudok. Általában csak kockafejeket szoktam látni, olyanok, mint te, csak nincsenek tele faragni valóval. :D

Ne nevettess, ezzel a faragós témával a sírba kergetsz :D:D:D

m30_www.kepfeltoltes.hu_.gif
 

DeletedUser16178

Vendég
UNIÓ klánprofil :eek:

UNIO_KL_N_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Leírás
A Unió klánt trodat11 alapította. Kérdéseiddel kérlek fordulj trodat11-hoz.
Ezt a szöveget a klán diplomatája megváltoztathatja.

komoly munka lehet benne ...
Azt mondja már meg valaki ,hogy ez a kép mit ábrázol ? :D


A vélemények megoszlanak :p

A jobb fölső sarokban egy sárkányfejet véltem felfedezni :rolleyes:
bár lehet hogy az egy szimpla részeg amint épp okádik :D
mondjuk részegen is szebb képet lehetne festeni :D:D :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ez a kép a klán szegénységi bizonyítványát mutatja a cégnek. Ma 3 falumat támadta egy tagjuk akit nem kívánok megnevezni :) 490.000 egység veszett oda :D És 12 nemes :)
 
Fent