Unió

DeletedUser

Vendég
Javítanék éppen csapódott az utolsó :) 530.000 egység veszett oda :D
 

DeletedUser

Vendég
Ez a kép a klán szegénységi bizonyítványát mutatja a cégnek. Ma 3 falumat támadta egy tagjuk akit nem kívánok megnevezni :) 490.000 egység veszett oda :D És 12 nemes :)

nyugodtan nevezd meg, semmi titok nincs benne....oktass MESTER!!!!
sok jelentést tudnék adni a fórum szinvonalát emelendően én is, amit kedves klántársaidtól kaptam, a "röhejes támadások" fórumból kikeresem...

amugy megint nem jó oldalon vagy!
miért nem takarodsz vissza a bandádhoz és nyomasd inkább nekik a hülyeségeidet!
 

DeletedUser

Vendég
Istvánka válogasd meg a szavaidat.Itt eddig kultúrált ezsmecsere folyt,nem tudom miért rontod a színvonalat.:p
A hangnemre visszatérve,komolyan moderálhatnád magad,kisbarátom.....
 

DeletedUser16177

Vendég
Gondolom Geronimoról volt szó. Megvolt az oka a támadásának nem csak a semmibe ment ne aggódj... :D
 

DeletedUser

Vendég
anyukád nem tanitott meg rá, hogy ne rontsd a levegőt ahol amugy sem vagy kivánatos?

off-old a hülyeségeiddel a saját klánod topicját!
ott talán nem vágják ezt a szemedbe ilyen egyértelmüen, de itt már olyan vagy mint gyujtogatónak a "vizes" széna!
huzzál szépen csicsikálni! a plüssmacikád már onanizál a hiányodban...
 

DeletedUser16177

Vendég
UNIÓ klánprofil :eek:



komoly munka lehet benne ...
Azt mondja már meg valaki ,hogy ez a kép mit ábrázol ? :D


A vélemények megoszlanak :p

A jobb fölső sarokban egy sárkányfejet véltem felfedezni :rolleyes:
bár lehet hogy az egy szimpla részeg amint épp okádik :D
mondjuk részegen is szebb képet lehetne festeni :D:D :p

Semmit nem akar jelenteni igazából. Én csináltam, tudom, hogy nem valami nagy cucc csak unatkoztam és jobb, mint a semmi. Akkor használtam életemben először photoshopot.

Itt van eredeti méretben.

Utána csináltam ezt, csak azt már megszavazták szóval maradt az.

Ez meg Unió kettőé lesz lehet... de még nem tuti.

De ha nagyon értelmezni akarjátok mondjuk lehet az ice dragon (magyarul hülyén hangzik xD) a spárta, mi meg vagyunk a sima sárkány aki felszabadítja a területet... értelmezés tessék. xD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Spártát ne kérdezd ezzel kapcsolatban, értelmes hozzászólásuk ugysem lesz...
 

DeletedUser

Vendég
Stephen éld ki magad itt a külsőn ha már a játékban nem sikerül :) Egyáltalán ki vagy? Vagy csak a semmiből mersz zümmögni? Ne bújkálj,úgyis elkaplak :)
 

DeletedUser

Vendég
Stephen éld ki magad itt a külsőn ha már a játékban nem sikerül :) Egyáltalán ki vagy? Vagy csak a semmiből mersz zümmögni? Ne bújkálj,úgyis elkaplak :)

nyugi! ott vagyok veled szemben...
az hogy gyenge vagy a böngészésben is, az a te egyéni szoc problémád wazze:)
 

DeletedUser

Vendég
Jah ez lenne a nick neved s? Annyira nem vagy jelentős figura,hogy figyeljelek :) Az meg,hogy mikor és mi írok ide csakis az én dolgom,akkor és azt amit akarok persze az illemtant betartva nem úgy mint te.Ha meg vizes szalmának néz az únió akkor az azt jelentheti csak,hogy valamit nagyon jól csinálok ha útáltok :)
 

DeletedUser

Vendég
Jah ez lenne a nick neved s? Annyira nem vagy jelentős figura,hogy figyeljelek :) Az meg,hogy mikor és mi írok ide csakis az én dolgom,akkor és azt amit akarok persze az illemtant betartva nem úgy mint te.Ha meg vizes szalmának néz az únió akkor az azt jelentheti csak,hogy valamit nagyon jól csinálok ha útáltok :)

ezt csipen a hozzádhasonló informácio szegényekben, nem tudod ki vagyok, de a KH-s játékommal tisztában vagy!:)

az hogy valamit jól csinálsz, kissé tulzás...az utálat más okok miatt van irányodban...

és igazad van! van létjogosultságod itt lenni a fórumon!

KELL ilyen okostojás is a topicba, akinek a baromságain lehet nevetni
 

DeletedUser16178

Vendég
evike20 nem változik..

elfelejti hogy ez 1 játék,nem pedig a ki öli meg a másikat mindenáron vetélkedő

Semmit nem akar jelenteni igazából. Én csináltam, tudom, hogy nem valami nagy cucc csak unatkoztam és jobb, mint a semmi. Akkor használtam életemben először photoshopot.

Itt van eredeti méretben.

Utána csináltam ezt, csak azt már megszavazták szóval maradt az.

Ez meg Unió kettőé lesz lehet... de még nem tuti.

De ha nagyon értelmezni akarjátok mondjuk lehet az ice dragon (magyarul hülyén hangzik xD) a spárta, mi meg vagyunk a sima sárkány aki felszabadítja a területet... értelmezés tessék. xD

Okés,csak nem láttaam a képet tisztán :)
Ezért is kérdeztem hogy mi a szösz az :D

ez a zsomby gyerek akar is valamit,vagy csak unatkozik ? :confused:
Amíg pályán vagyok, Sok esélye nem lesz még a kiürített falvaimmal szemben sem :D
 

DeletedUser15652

Vendég
Jajj, szóval ez butácska nevű (mckkkk) tag Évike? :confused:

Most nem mondok rá, olyat, hogy Házi Pálinka, mert megint Bannolnak :D
 

DeletedUser

Vendég
Jajj, szóval ez butácska nevű (mckkkk) tag Évike? :confused:

Most nem mondok rá, olyat, hogy Házi Pálinka, mert megint Bannolnak :D

mond nyugodtan, de értelme is legyen!
majd az eszedhez mérem...

amugy tudod, hogy az itteni neved mit jelent? ( ha már kritizálod más nick neveit ) németben ez egy legenda kis "mitugrász" manókról, akik a fiatal "szüzeket" álmukban becstelenitik meg! ezt meg is értem, hogy világosban nem mersz senki szeme elé kerülni...

inkább a játékban mutatnál fel valamit! lássunk valamit abból is amit az arcod eltakar...

vagy az nem megy "mester"?:) de inkább "láma"...

veled is csak 1-el többen vagyunk KH-n...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16178

Vendég
Jajj, szóval ez butácska nevű (mckkkk) tag Évike? :confused:

Most nem mondok rá, olyat, hogy Házi Pálinka, mert megint Bannolnak :D

Hát ez szép nagy kapufa volt :D

Egy jótanács : Ne menj focizni,mert elcsúszás közben fejberúgod saját magad :D:D:D

mckkk nevű tag éppenhogy Spártás :D
 

DeletedUser

Vendég
Wild légyszi ne adj infót a gy*kereknek!

had szenvedjenek meg érte, ha komolyan gondolják ( amit kétlek ),

igy nagyobb baromságokat tudnak irni és az egyenlő a klánfórum "röhejesek" topicjában irtak miatt a morál növekedéssel!:)

de ez az uccsó nagyon bejött!:) köszönet a résztvevőknek!!!:)
 
Fent