Unió

DeletedUser16177

Vendég
Csak hogy legyen ilyen is. :D Jöhetnek a leszólások, hajrá! :D
 

DeletedUser16178

Vendég
BRA-VO

Első alkalom a klánháború történetében ,hogy 3 teljesen más stílusú klán emberkéi összefognak.
A nagy összetartozás esszéje , mögött azonban aggodalmas kérdések bújnak meg.
Vajon össze tud-e forrni a csapat ? A kultúrális és személyi ambíciók ,ellentétek mennyire repesztik ,bontják meg az egységet, és a KH mindent eldöntő helyszínein, a csatatereken be tudja-e hozni mindazon reményeket aminek okáért létrejött ?

Kivi leszek a szereposztásra ,meg a vezérekre :)

mint kívűlálló,csak hogy tanulmányozzam is, hogy mily organizmusai jöhetnek létre a KH világának :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Nézzük csak. Leírom én mit gondolok. Elnézést ha valaki nemígy látja. Bocsánat, remélem attól még lehet sajátvéleményem.
Ez pedig kőkeményen a következő:
Unió létrejötte 1 klánnak hajtja csak a malmára a vizet. Ez pedig nem más mint Sparta. Egy ilyen klán létrejötte 3 "top" klánból állandóan sok abbahagyót vonz. Mivel emberek 90%-a ingyenfalut jobban szereti mint amiért megharcol, megindul a hizás belsőzés. Igazi Skulls játék itt V15ön. Arra emlékeztet. Sok oldalról megkell nézni, de egyvalami sehogyse változik. Spártával való diplomácia. Mindegyik ellenfél volt, azis marad. Viszont jön az a rész, ami miatt ez az egész "színjáték" Sparta malmára hajtja a vizet, az pedig nem más, mint a Frd és Unió kapcsolata, ha lesz egyáltalán ilyen. Ha igen akkor a Frd több aktiv tagját is bezárja, és nem tudja tovább foglalni a volt Bélák játékosokat, akikből felhiztak, viszont a Frdnek akkor végigkell néznie ahogy ezek a tagok akiket most letudnának gyözni, belsőből ingyen felhiz, neajd isten erősebb lesz nála.
Én szerintem a Frd nem tökös annyira hogy elutasítson egy mnt-t minimum velük. Így marad a C verzió, kérik ki a játékosokat, pl évike, esetleg tovább támadják és nemérdekli őket hogy Unioba van. Unio vezéreit ismerve(Bélák és Amg-vel is azért lett bontva Sparta oldalról a szövetség, mert felvették azt akik nekünk utunkba volt). Egyszóval szemrebbenés nélkül felveszik azt aki a Frd útjába van. Viszont ha ez bekövetkezik a Frd vezetőségébe lesz széthuzás, hiszen sokan ütnék a volt bélákosokat, viszont sokan készülnének Sparta ellen. Nehéz döntés lesz a Frd részéről, kíváncsian várom mit lépnek.
De nézzük az Uniót! 3 klán mégtöbb vezér, mégnagyobb széthuzási esélyek. Mivel nemnagyon fog menni a klán szekere, bukni fogják továbbra is a falvakat az összes fronton, így egymásra mutogatás, veszekedés lesz. Ezenkivül soha sehol nem állt helyt ilyen összefogás. 3 kisebb területi egység szervezetten sokkal nagyobb veszélyt okoz mint az összeborulás. Ez a összeborulás mint az elején írtam ahhoz fog vezetni senki nem törödik senkivel, foglalja a mellette lévő kéket(amíg kék, hisz hamar odaérünk), és ha odaértünk töröl. Belső falvakon fognak veszekedni, hogy ez az én volt klántársam, tegyük fel Amg-s, engem illet, viszont erre jön a másik, én többet harcolok a fronton, nekem nagyobb szükségem van rá...
Egyszóval köszönjünk hogy megkönnyítettétek a dolgunkat, és megmutattátok most kik az aktivak és kik az inaktivak a 3 klánotokban, meglehet nézni kiaz aki egyből átlépett, és kiaz akit helyettesítetek, esetleg 2 naponta felnéző sárguló inaktiv....
Unio én így szeretlek!
 

DeletedUser16177

Vendég
Attól, hogy máshol nem sikerült én nem írnám le ennyire előre a sorsunkat.
 

DeletedUser16178

Vendég
Érdekes szempont ez is :)

Én Unió védernyő vállalatnak hívnám :rolleyes:
hiszen az frd elé húznak sáncokat.

Viszont az frd hozzáállását én is így saccoltam,
Én arra tippelek hogy a volt BÉLÁSokat ,Évikét ki akarják majd kérni, vagy nem ?

A BÉLÁK megszűntével viszont maradunk mi ellenségnek,hiszen a diploban már csak mi vagyunk benne....
....egészen addig amíg át nem lép a klán az Unióba :)
Bár amíg trodat kezében a varázspálca addig én nem fogadnék még 2 forintba sem semmire :D
A hozzáállása kiszámíthatatlan,bár várható hogy most a "jó ügy" érdekében eltekint a személyes ambícióitól és bölcsen vezeti a társaságot.

És ha már itt az frd nem szab nekik feltételeket a tgf kapcsán ,akkor amíg az Unió a Spárta ellen vérzik, szegény frd vajon hogy fog gyarapodni ? :p Esetleg mit fog csinálni ? Malmozni összetett kézzel :D

Érdekes játék lesz ez.
De legalább megnyílik a remény a sok ember szívében :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Eddig tartott a bélák-wiking szövetség? Mondtam, hogy nem lesz 2hét se :eek::D
 

DeletedUser

Vendég
A diplomáciát félretéve :) Eddig is foglalva volt a sod,-amg,-bélák ezután miért változna,mindhárom klánnak jelentős frontja van,segíteni maximum helyettesítéssel tudják egymást védelemmel nem nagyon :p Mert ki lesz az a balga aki a saját frontjáról áttolja egy teljesen új klántárs frontjára a védelmét? Nem egy szép tömbösödött csapat az biztos :) Az frd pedig ha megáll trodat-nak háááát majd meglátjuk,de túl sok rációt nem látnék a dologban (egyenlőre).Az frd elég aktív csapatnak tűnik ,foglalnivaló nélkül nem tudom mit kezdenének :eek:
 

DeletedUser16135

Vendég
Viszont azzal nem számoltok,hogy mig eddig több fronton voltak védőerők,igy ti lehet csak a felét,negyedét kaptátok amikor foglaltatok valakit.Most megszünni látszanak a határok,igy ha az a védő a másik frontról csoportosit,akkor nehezebb dolgotok lesz,persze ez nem jelenti azt,hogy nem lesz esélyetek,de részben megnehezitik a dolgotok :)

De nagyban függ a vezetőség tagjaitól a klán is...nem igazán játszottam még egyikkel sem,igy nem fogok leértékelni senkit,de részben tényleg útját állják az frdnek,amiből túl sok haszon nem lesz :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16177

Vendég
Mi is számoltunk elég sok dologgal nem kell minket félteni. :D

Morgó neked annyit, hogy ismét bebizonyítottad, hogy a saját területednél tovább nem látsz. Amg wiking ellen volt. Wiking frd ellen. Bélák frd ellen. Kapásból 3 front aminél nem kell védő - nukeokról már nem is beszélek akkor. Eddig kb 10 embertől kaptál max 150 nuket és arra verted magad. Mi lenne mondjuk 1000 ellen? Ne próbálj okosnak tűnni, ha nem vagy az. És mielőtt azt írnád, hogy megint csak azért neked szóltam vissza, mert utállak akkor most mondom, hogy vigyori legalább átlátja a dolgokat. Tudom, hogy elvagy szállva magadtól, de ereszkedj le már a halandók közé. Köszi! :D
 

DeletedUser16178

Vendég
Eddig tartott a bélák-wiking szövetség? Mondtam, hogy nem lesz 2hét se :eek::D

Te nagyon okos ember vagy amúgy :D
Kár hogy nem játszol :(
Így nem tudod hogy miről is beszélsz .....
Tanulj meg matekozni

WikinG mint olyan,s BÉLÁK mint olyan már nem létezik.
Attól hogy még látod Őket ,ez egy lesz ,eggyé olvad .
A nevük : majd kitalálod ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mi is számoltunk elég sok dologgal nem kell minket félteni. :D

Morgó neked annyit, hogy ismét bebizonyítottad, hogy a saját területednél tovább nem látsz. Amg wiking ellen volt. Wiking frd ellen. Bélák frd ellen. Kapásból 3 front aminél nem kell védő - nukeokról már nem is beszélek akkor. Eddig kb 10 embertől kaptál max 150 nuket és arra verted magad. Mi lenne mondjuk 1000 ellen? Ne próbálj okosnak tűnni, ha nem vagy az. És mielőtt azt írnád, hogy megint csak azért neked szóltam vissza, mert utállak akkor most mondom, hogy vigyori legalább átlátja a dolgokat. Tudom, hogy elvagy szállva magadtól, de ereszkedj le már a halandók közé. Köszi! :D

Először is :) Mondtam már neked,hogy nem vagyok kölök,sem az ismerősöd,sem a haverod,sem a cimbid,vagyis válogasd meg a szavaidat perzsa :) Nem verem magam,de valljuk be 10-en 12-en volt,hogy egszerre támadtatok,és semmire nem jutottatok,mikor mi támadtunk többen feloszlottatok akkor miről beszélünk?Azt is mondtam már,hogy a Te szintedre nem fogok leereszkedni(mert nem férek el az arcodtól).
 

DeletedUser

Vendég
BRA-VO

Első alkalom a klánháború történetében ,hogy 3 teljesen más stílusú klán emberkéi összefognak.
A nagy összetartozás esszéje , mögött azonban aggodalmas kérdések bújnak meg.
Vajon össze tud-e forrni a csapat ? A kultúrális és személyi ambíciók ,ellentétek mennyire repesztik ,bontják meg az egységet, és a KH mindent eldöntő helyszínein, a csatatereken be tudja-e hozni mindazon reményeket aminek okáért létrejött ?

Kivi leszek a szereposztásra ,meg a vezérekre :)

mint kívűlálló,csak hogy tanulmányozzam is, hogy mily organizmusai jöhetnek létre a KH világának :)

Darky bazz,a kultúrálisnál majdnem kiköptem a kaját :D
 

DeletedUser16177

Vendég
Először is :) Mondtam már neked,hogy nem vagyok kölök,sem az ismerősöd,sem a haverod,sem a cimbid,vagyis válogasd meg a szavaidat perzsa :) Nem verem magam,de valljuk be 10-en 12-en volt,hogy egszerre támadtatok,és semmire nem jutottatok,mikor mi támadtunk többen feloszlottatok akkor miről beszélünk?Azt is mondtam már,hogy a Te szintedre nem fogok leereszkedni(mert nem férek el az arcodtól).

Szóval ha normális tényeket közlök az neked már olyan, mintha 1 "kölökhöz" beszélnék. Jó tudni. :D

Most akkor kezdjünk el matekozni is, mert nem értesz a számokhoz látom. Támadtunk 10-12-en igen. Az együtt max olyan 4-5 milla pont. Támadtatok ti, ami együtt minimum a 10x-ese. Nem tudom már hányan támadtatok meg kik. De ha matekból nem buktál meg látod a különbséget. :D

Ja és még egyszer elmondom talán feltudod fogni, hogy nem oszlottunk, hanem új klánt csináltunk. Bár persze valamilyen szinten ennek része az oszlás, csak nem épp úgy ahogy te gondolod. A támadásotok engem kb annyira érdekelt, mint mikor hozzám ér 1 porszem. Tudom, hogy megtörtént meg ott van csak épp nem érzem és nem érdekel. Ha nem jött volna össze ez a dolog, akkor utolsó falumig maradtam volna ott ahol vagyok. :)
 

DeletedUser16178

Vendég
A védő és felderítő meg katás falvakat ne számold bele a "támadók pontjaiba" ;)
 

DeletedUser16177

Vendég
Jó hát nálunk is beleszámoltam, meg náluk is szóval az arány marad ugyanannyi. Minimum 10x több támadó falu. Bár ha tényleg 2500 nuke volt ahogy mondják, akkor van az 100x is. xD
 

DeletedUser

Vendég
Szóval ha normális tényeket közlök az neked már olyan, mintha 1 "kölökhöz" beszélnék. Jó tudni. :D

Most akkor kezdjünk el matekozni is, mert nem értesz a számokhoz látom. Támadtunk 10-12-en igen. Az együtt max olyan 4-5 milla pont. Támadtatok ti, ami együtt minimum a 10x-ese. Nem tudom már hányan támadtatok meg kik. De ha matekból nem buktál meg látod a különbséget. :D

Ja és még egyszer elmondom talán feltudod fogni, hogy nem oszlottunk, hanem új klánt csináltunk. Bár persze valamilyen szinten ennek része az oszlás, csak nem épp úgy ahogy te gondolod. A támadásotok engem kb annyira érdekelt, mint mikor hozzám ér 1 porszem. Tudom, hogy megtörtént meg ott van csak épp nem érzem és nem érdekel. Ha nem jött volna össze ez a dolog, akkor utolsó falumig maradtam volna ott ahol vagyok. :)
Miféle tényeket közöltél? 2 nap alatt 130 falu minuszt? :) Támadtatok egy hónapon keresztül,úgy h melóztam helyettes nélkül és minusz 5 faluval álltam:)Most már nem hátrányom van hanem enyhe plusszom de Te ezt már a háborús statban nem láthatod,mert leléptél....
Vagyis aki értelmezi nem az én hanem a te hszéedet észreveszi,hogy még Te magd sem tudod,miről beszélsz :)Porszem? ... Ne nevettesd már ki magad megvan annak a porszemnek az eredménye : A sodnak annyi :D Most már más is dirigál nem csak rampi.Mi lesz hatrodatot támadjuk na ,meg a környékét és rampinak is meg neked is ki kell vonnnod az összes védelmet akkor megnéznélek,hogy saját védelemmel tudnál e akár egyszer is dodge-olni vagy felállni egyáltalán ellenem.De ne ellenem mert én egy nagyképű sznob vagyok aki anyuci pénzén élősködik,ahogy te írtad.Holott nem taknyosorú vagyok,magamnak keresem a kenyerem:p Állj ki Zombi ellen vagy Lio ellen.Nulla vagy nincs mit ragozni teljesíteni kéne utána osztani az észt.Mikor vigyorkával ettük egymást a külsőn és valamiben nagy dolgot láttam,tett le valamit az asztalra simán gratulálam neki ha nem is közvetlen de közvetve igen és erről ő is tud szerintem.Nem azzal van itt a gond,hogy kinek mekkora arca van,hanem azzal,hogy van akinek van is mire nem úgy mint neked :) Vagyis halgass és bölcs maradhatsz,vagy szövegelj és lejáratod magad a következő fél évre.Ne szórd itt a hatalmas bölcsességeidet,mivel egyenlőre még egy ismeretlen arc vagy a kh történelmében.Ki tudja lehet,hogy egyszer talán befutó leszel (de csakis darki után),viszont ha így kezded nem lesz fényes karriered.Vagyis magyarul írom ha van valami sütnivalód akkor eme hsz-emre nem fogsz reagálni,vagy leoltalak mint az állat és mehetsz sírva a psziho dokihoz......
 
Fent