Szuperjátékosok a V3-ban

DeletedUser

Vendég
szervusztok:minden az aktivitason mulik(az ellen halladok mellet allok) megerdemlik azt ammit eddigg elerttek (ezzekszerint en is csalo vagyok, heti 5 nap dolgozom) ha vallamit nem szeretsz akkor azt nem tudod(csinalni,jatszani,vegrehajtani) maximalissan. szervusz XDjani , egy rovid uzenet szamodrra is elfoglaltad egy tarsunk falvat, nagyon jol tetted de legyszives a tobbivel is tedd ugyanezt koszonomm
 

DeletedUser

Vendég
az bisztos az egyik haverom 2 hete játszik és már 2357 pontja van és már holnap lesznek nemesei is a hadseregéről ne is beszéljünk
 

DeletedUser

Vendég
AZ kizárt biztos hogy nem mond igazat,nem kell mindenkinek bedőlni.ícsak abban az setben lehetséges ha olyan klánban van hogy tömik nyersivel.
 

DeletedUser

Vendég
biztos hogy nem tiszták , egyik top10 es játékos 7000 bárdossal támadott rám meg 1000 könnyűlovassal , kb másfél hónappal a szerver indulása után... és én is akkor kezdtem a világ 3 at amikor kijött , végig seregre fejlesztettem mégsem volt ekkora seregem... és szerintem ezek tribalwars botolnak , amit meglehet venni pár ezer forintért...
 

DeletedUser2438

Vendég
Szerintem meg 24/7 órában játékban vannak és farmolnak ezerrel. Életük nincs, de kit érdekel, há' ők vezetik a ranglistát :D
 

DeletedUser

Vendég
Ébresztő!!!!!!!!!!!

Az a lényeg, ha itt jó fejnek tituláljuk őket, akkor sem változik semmi, meg ha sírni jön ide valaki.
Mert ha már a klánjuk kiterjed, eléri a te klánod, a te falvad, a te társaidat is előbb utóbb. És nem foglalkoznak vele h TE itt jó fejnek tartod. Te is csak egy elfoglalásra váró falu vagy az ilyeneknek (és itt nem a nemzetiségre célzok, hanem a gusztustalan nincs élet csak gép szitura, usb-én kapja a kaját is:).
Most még szemet lehet hunyni azzal a címszóval h nem vagyok hozzájuk közel, de eljön az is amikor túl közel lesznek. És neked se, fog válaszolni se, a magyar se az angol üzenetre. Sőt még le is tilt h ne zavard meg a zombikat a hadászati csevelyükbe!
Aki most szövetségesük vagy "védelmi pénzt fizetnek" vagy erősebbek náluk.
De ők is potenciális áldozatok csak hagyják h fejlesszék nekik előre a falvakat amit majd csak "átvesznek tőlük)
Nincs bajom senkivel de azzal h ezt teljesen elfogadjátok és beletörődtök pont úgy mint ebben a játékban, ugyan ez fog történni a valóságban.
Aki egy játékban gyáva (ahol nincs "semmi" tétje) az életben sem lehet különb.
A JÁTÉK ok az élet szimulációi. Aki itt primitív az a valóságba is az!
A műveltség nem agy primitív nyelv tudása!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!azért mert "világnyelv"!

1-A magyar játékosok itt nem tartanak össze :(mint az életben sem)
2-Pont ez a lényeg azért mert Magyar ország kicsi (Svájc is az még is fullos)
a nyelv az fontos. Ha ez az általános vélekedés, hogy ők angolul értenek és nekünk kell alkalmazkodni, egyszer csak azt vesszük észre, hogy nincs is magyar nyelv mert az ország kicsi és egymás torkának esik, mert félnek a problémát a gyökerénél elfolyatni(itt pár játékosnak mint a parlament stárjaihoz hasonló hinta politikája van)
Én még nem találkoztam ezzel a klánnal, de nem is szeretnék! Ha tényleg olyan jók. Nem gyáva rinyapina vagyok, nem is kezdő!!! Pont ezért tudom, hogy az idő az duplán sőt triplán nekik dolgozik, míg én dolgozok ők kockulnak.
Míg én alszok náluk, átveszi a másodpilótájuk a kormányt és kockul tovább.
Simán el lehet vinni akár 10netes játékot is egyszerre. És ez egy ember!!!

Tehát valaki mondja meg nekem melyik ez az über klán mert én már most azon leszek h ők végleg lefeküdjenek!
Aki akar és érez magában elég bátorságot, elszántságot az írjon nekem [player]bestdog[/player]!!! És elrendezzük a sorsukat mint ahogy ők is elrendezték másoknak!
Akit azzal vádoltak a valódi csicskák, hogy nyavalyognak, valójában lehet, hogy csak fel akarták hívni egy fontos gondra a figyelmeteket.
Ti meg kibujtok, ellenségként viselkedtek egymással.
Lesz még szavam, mert ez szégyen, amit itt néhányan leírtak!!!
 

DeletedUser

Vendég
szervusz XDjani , egy rovid uzenet szamodrra is elfoglaltad egy tarsunk falvat, nagyon jol tetted de legyszives a tobbivel is tedd ugyanezt koszonomm

Szervusz. :) Nem szándékozom egyelőre olyan messzire eljárkálni, na meg van most másokkal is lerendezni valóm... Azért kösz az ajánlatot. :D
 

DeletedUser

Vendég
szervusztok:minden az aktivitason mulik(az ellen halladok mellet allok) megerdemlik azt ammit eddigg elerttek (ezzekszerint en is csalo vagyok, heti 5 nap dolgozom) ha vallamit nem szeretsz akkor azt nem tudod(csinalni,jatszani,vegrehajtani) maximalissan.


Feljelentettem supportnál, mert levko bizony multizik. Most írt vissza, hogy nem érdekli, ha feljelentem is; neki mindegy, mert már feljelentették egyszer és akkor is csak öt órára zárolták és ez az engem való támadásában persze nem fogja megakadályozni...

Levko - bár nem hiszem, hogy feljárnál a fórumra, mert túl sok időd elmehet az fiókjaid végignézegetésével - azért mégis hagynék neked is egy üzenetet. Mindössze annyit, hogy meglehetősen szemét dolog, amit művelsz, s pláne álszent dolog a "nagy védelmező" szerepében tetszelegned ennyi fiókkal. Ez rendkívüli sportszerűtlenség a többi játékossal szemben.
 

DeletedUser

Vendég
Feljelentettem supportnál, mert levko74 (alias levko74, levko, biro artur, s a többi) bizony multizik. Most írt vissza, hogy nem érdekli, ha feljelentem is; neki mindegy, mert már feljelentették egyszer és akkor is csak öt órára zárolták és ez az engem való támadásában persze nem fogja megakadályozni...

Levko - bár nem hiszem, hogy feljárnál a fórumra, mert túl sok időd elmehet az fiókjaid végignézegetésével - azért mégis hagynék neked is egy üzenetet. Mindössze annyit, hogy meglehetősen szemét dolog, amit művelsz, s pláne álszent dolog a "nagy védelmező" szerepében tetszelegned ennyi fiókkal. Ez rendkívüli sportszerűtlenség a többi játékossal szemben.

A supportosok alszanak. :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Egy kis érdekesség...A sok tapasztalt magyar játékos között az első 3-ban 2lengyel játékos van akik már régóta támadják a környékbeli klánok falvait.
A *zzz* klán két vezető játékosa olyan szinten fejlődik ami a játék kezdetétől eltelt idővel nem arányos...
Írtam a játék üzemeltetőinek is ez ügyben de azt mondják nem csalnak csak ügyesek.
Olyan ügyesek hogy már jó ideje nemesekkel és óriási seregekkel hódítanak falvakat és már nem egy klánt támadtak be. Olyan játékosokat és klánokat támadtak már akik szintén a világ indulásakor regeltek be és naponta fent vannak..biztos kevésbé vagyunk ügyesek:)
Valaki sejti erre a választ,hogy mi lehet a titok?

Egyszerűen ezt úgy oldhatják meg, hogy egymást segítik nyersanyaggal a fejlődésben, oda vissza! Ezt ketten hárman így megoldják sokkal gyorsabban fejlődnek!
 

DeletedUser

Vendég
Mert ha már a klánjuk kiterjed, eléri a te klánod, a te falvad, a te társaidat is előbb utóbb. És nem foglalkoznak vele h TE itt jó fejnek tartod. Te is csak egy elfoglalásra váró falu vagy az ilyeneknek (és itt nem a nemzetiségre célzok, hanem a gusztustalan nincs élet csak gép szitura, usb-én kapja a kaját is:).
Most még szemet lehet hunyni azzal a címszóval h nem vagyok hozzájuk közel, de eljön az is amikor túl közel lesznek. És neked se, fog válaszolni se, a magyar se az angol üzenetre. Sőt még le is tilt h ne zavard meg a zombikat a hadászati csevelyükbe!

1-A magyar játékosok itt nem tartanak össze :(mint az életben sem)


Ti meg kibujtok, ellenségként viselkedtek egymással.

Szimpatikus ember!

Szóval milyen számú sereggel is közeledik felénk a lengyel tábor?:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ahelyett, hogy az idegen nemzetiségek ellen, az ellenséges magyar klánok is karöltve küzdenének!
 

DeletedUser

Vendég
Tudom nem kéne de muszáj ide irnom. Végigolvastam ezt a topicot és egy megjegyzésem lenne. Ha olyan jók harcoljatok együtt ellenük! Nem csalnak csak tapasztaltabbak. Mikor először regiztem itt nem akartam elhinni, a román szervereken régóta játszom de ennyi kezdőt még nem láttam, lehet azért mert ott régebb óta van ez a játék viszont ez azért már túlzás ami itt van, amikor indultam volt mellettem egy tag 500 pontja volt akkor. Mire én elértem a 5000 pontot ő elvánszorgott 1600-ig. És ez majdnem minden játékossal igy van, alig került néhány tapasztalt jó játékos. Szó szerint vadászni kell rájuk, itt sokan még a csali támadásról sem hallottak, nem kémkednek és a legtöbben nem is fosztanak. Egy utolsó dolog, ha nekifogsz valaminek akkor azt szívvel lélekkel tedd.
Nektek szégyen az, hogy nem tudtok boldogulni két játékos ellen.
 

DeletedUser

Vendég
egyetértek
bár én is kezdőként kerültem ide(1. falum volt a v3-on) mikor a környékemen a legfejlettebb tag eljutott 3000 pontig addigra én vígan 2 faluval(irónia, hogy egy 6000-ressel és egy 1000ressel)terveztem a következő két foglalást(mert már megvolt a 2 nemes)
szal elég kezdők jópáran és nem jelentenek kihívást(pedig aztán én se vagyok profi)

szal elég gyenge itt a magyar
 

DeletedUser2438

Vendég
Akkor nézzetek be a szlovák szerverek valamelyikére. Ők tiszta noobok, ha sokan lennénk simán vesznének. Csak hogy példákat emlitsek náluk a támadósereg az 500-1000 lándzsásból áll, és kb 100-200 feldertőt küldnek másodprceken belül egymás után, ahelyett, hogy egyben küldenék....
 
Fent