Szuperjátékosok a V3-ban

DeletedUser

Vendég
Ha jók a játékosok, bárhonnan játszanak is, az növeli a kihívást. Szerintem jobb lesz a játék. Persze biztos húznám a számat, ha engem takarítanának le, de a minőség sok mindent megér.
 

DeletedUser

Vendég
Bocsi.

Dühöngö.Van ilyen topic.A másik a lengyelek, ahogy mi át megyünk játszani másik szerverekre igy ők is meg tehetik.És igen MAGYAR vagyok és bár a politika szar de ez akkor is az én hazám és él itt nagyon sok normális ember.Akinek nem tetszik :):útlevél és könnyes búcsú.:D:cool:
 

DeletedUser

Vendég
...

errol csak annyit hogy van aki az angol szerveren is jaccik sot szinte oszesen (tudod gepvuzik)nah aozk igy jaccanak.... a nemetknel is igy van xD...
Egyszeruen csak gepkukacok:)van idjuk egesz nap rajta leni a jatekon es nezni :)ugy konyu haladni XDen tuodmm jacok it az 1 es szeron nah emg 20 db angolon is xD
 

DeletedUser

Vendég
Oragh: Ha nem tetszik, hogy magyar vagy, ha az vagy, akkor költözhetsz te is máshova...nem kell szidni a lengyeleket, ez oké, de ez a magyar ellenes megnyilvánulás egy magyartól. Ilyen csak nálunk van, meg tőlünk keletebbre...mintha magyarországon nem lenne normális ember...

De van normális ember, s amikor mondták neki a magyarságukkal kivagyizók, "hogy höhö, tanuljanak ők magyarul", akkor nem sajnálta az időt és 3 nyelven megtanult. Miért? Mert 1 nyelvtudás az általános műveltség része (a középkorban egy királyi sarjnak 6 nyelvet kellett megtanulnia), a többit pedig a más kultúrák iránti érdeklődésből. Most havi 3 millát keres, míg a kocsmákban politizáló "nagy magyar" kb jó ha 60 ezret.

Ocsmány, ahogy lehurrogják az összes magyar fórumon az irántunk érdeklődő külföldieket, itt, ha beír egy külföldi, jön a favicc: Tanulj meg magyarul!, s 2 oldalon keresztül csámcsognak rajta.
Nah meg a topic nyitás. Megnyitnak egy topicot, az első oldal üzenetei:
-megint egy felesleges topic, jaj, írj máshova, unjuk a topicokat, senki nem olvassa
Kb. 3. oldal: a nagy összeveszés:
- két az eredeti témához abszolut közömbös játékos összekap, ez eltart vagy 4 oldalig, jön a káromkodás, más beleszóló játékosok lehurrogása, bocsánatkérés
S még mielőtt újra béke lehetne, jön a magyarság kérdés

Komolyan, egy nép nem problémázik ennyit a személyijébe írt szón.
S még mielőtt rámhúznátok a lepedőt: igen, magyar vagyok én is.
Magyar vagyok, mert: szeretem a hazám, a magyar történelmet, a népi motívumokat, a Mátrát, Szilvásváradot, az Arlói-tavat, a balatoni nyaralásokat, a színes képeket a vonatokon, az emlékeim idekötnek, az álmaimban magyar szavak vannak, Borsodit iszom, Sophiane-t szívok, megnézem magyar-e az ételem italom...
De te: edd a mekis kaját, idd a "kokakolát" meg a "pepszit", vedd a "kínaicuccot" vagy vágyj márkás párizsi, angol göncre, tajvani, japán kütyüidet nyomkodva, ukrán cigit szívva fujjolj le minden külföldit, na szép. Majmoljuk a "nyugatot", de nem teszünk érte semmit, mert "jöjjön ő ide, tanuljon meg magyarul", aki meg tesz valamit a jövőjéért, s a haza jövőjéért, vagy csak gondolkozik, s értelmi alapon akar vitázni, nézetet cserélni, az "hazaáruló, ha nem tetszik el lehet húzni".
És mégis hova? Hisz itt élünk, itt szeretünk, gyűlölünk, itt éljük ki korlátoltságunkat, itt vitázunk, itt iszunk, itt eszünk, itt alszunk, ez az otthonunk!
S bármennyire is pörlekedünk, nem valószínű, hogy az angol helyett a magyar lesz a világnyelv, tehát a külföldi (lengyel, szlovák, spanyol), aki angolul ír, általános műveltségéről tesz tanubizonyságot. De, jaj, szegény fejünk, vajon mi mit bizonyítunk, amikor nem vagyunk hajlandóak válaszolni, csak röhögni rajta, hogy "eeeeee a gyökér, még magyarúl sem túd"? S, vajh mi vajon tudunk-e?

A nézeteimért támadhatsz a játékban, "anyázhatsz a fórumon", elgondolkozhatsz rajta, válaszolhatsz rá, vagy kikiálthatsz "a haza ellenségének".

Üdv: LiliNight
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
De van normális ember, s amikor mondták neki a magyarságukkal kivagyizók, "hogy höhö, tanuljanak ők magyarul", akkor nem sajnálta az időt és 3 nyelven megtanult. Miért? Mert 1 nyelvtudás az általános műveltség része (a középkorban egy királyi sarjnak 6 nyelvet kellett megtanulnia), a többit pedig a más kultúrák iránti érdeklődésből. Most havi 3 millát keres, míg a kocsmákban politizáló "nagy magyar" kb jó ha 60 ezret.

Ocsmány, ahogy lehurrogják az összes magyar fórumon az irántunk érdeklődő külföldieket, itt, ha beír egy külföldi, jön a favicc: Tanulj meg magyarul!, s 2 oldalon keresztül csámcsognak rajta.
Nah meg a topic nyitás. Megnyitnak egy topicot, az első oldal üzenetei:
-megint egy felesleges topic, jaj, írj máshova, unjuk a topicokat, senki nem olvassa
Kb. 3. oldal: a nagy összeveszés:
- két az eredeti témához abszolut közömbös játékos összekap, ez eltart vagy 4 oldalig, jön a káromkodás, más beleszóló játékosok lehurrogása, bocsánatkérés
S még mielőtt újra béke lehetne, jön a magyarság kérdés

Komolyan, egy nép nem problémázik ennyit a személyijébe írt szón.
S még mielőtt rámhúznátok a lepedőt: igen, magyar vagyok én is.
Magyar vagyok, mert: szeretem a hazám, a magyar történelmet, a népi motívumokat, a Mátrát, Szilvásváradot, az Arlói-tavat, a balatoni nyaralásokat, a színes képeket a vonatokon, az emlékeim idekötnek, az álmaimban magyar szavak vannak, Borsodit iszom, Sophiane-t szívok, megnézem magyar-e az ételem italom...
De te: edd a mekis kaját, idd a "kokakolát" meg a "pepszit", vedd a "kínaicuccot" vagy vágyj márkás párizsi, angol göncre, tajvani, japán kütyüidet nyomkodva, ukrán cigit szívva fujjolj le minden külföldit, na szép. Majmoljuk a "nyugatot", de nem teszünk érte semmit, mert "jöjjön ő ide, tanuljon meg magyarul", aki meg tesz valamit a jövőjéért, s a haza jövőjéért, vagy csak gondolkozik, s értelmi alapon akar vitázni, nézetet cserélni, az "hazaáruló, ha nem tetszik el lehet húzni".
És mégis hova? Hisz itt élünk, itt szeretünk, gyűlölünk, itt éljük ki korlátoltságunkat, itt vitázunk, itt iszunk, itt eszünk, itt alszunk, ez az otthonunk!
S bármennyire is pörlekedünk, nem valószínű, hogy az angol helyett a magyar lesz a világnyelv, tehát a külföldi (lengyel, szlovák, spanyol), aki angolul ír, általános műveltségéről tesz tanubizonyságot. De, jaj, szegény fejünk, vajon mi mit bizonyítunk, amikor nem vagyunk hajlandóak válaszolni, csak röhögni rajta, hogy "eeeeee a gyökér, még magyarúl sem túd"? S, vajh mi vajon tudunk-e?

A nézeteimért támadhatsz a játékban, "anyázhatsz a fórumon", elgondolkozhatsz rajta, válaszolhatsz rá, vagy kikiálthatsz "a haza ellenségének".

Üdv: LiliNight

ezt most jól megmondtad :D:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Hmm, ha hosszú írásról van szó, csak én gondolok a Háború és békére? :-D
Ha volt türelmed végigolvasni, GRATULÁLOK ( őszintén, nem egyszerű olvasmány )...kevesen kezdenénk hozzá..:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, ha tud valaki, segítsen!

Fejleszteni szeretnék egy figurát, pl. 2. szintre. Akkor ugye, akkor érdemes csak csökkentenem az 1. szintet, ha már a 2. kifejlesztésre került?

Köszönettel: Gyula613
 

DeletedUser

Vendég
Nem, a szintek egymásra épülnek, ahhoz, hogy egy egységet 2. szintre fejlessz - és utánna is - szükséged van az 1. szintű fejlesztésre. Harmadik szinthez már kell 1. és 2. szintű fejlesztés is és ezeket már nem tudod majd csökkenteni, csak ha a 3. szintűt visszavonod...

(Rem nem fogalmaztam túl bonyolultan. :)
 

DeletedUser

Vendég
Nos, köszönöm! XDJani! Hasznos tanács volt, mert volt már olyan, hogy 1. szintet csökkentettem, csak azért, hogy 2. szint legyen, aztán meg újra fejleszenem kellett az 1. szintet.
Még egyszer: köszönöm!
 

DeletedUser1561

Vendég
Ha volt türelmed végigolvasni, GRATULÁLOK ( őszintén, nem egyszerű olvasmány )...kevesen kezdenénk hozzá..:)

Nem a türelemmel van a baj, hanem azzal, hogy más az érdeklődési köröm. Inkább a sci-fi műfaja vonz engem. Persze ha most költözéskor a kezembe akadt volna 1, lehet elcsábulok.

Sok olyan könyvet olvastam már, amiről azt mondták, 'húú, milyen szar ez az xy', aztán kiderült, qrva jó könyv az. :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Egy kis érdekesség...A sok tapasztalt magyar játékos között az első 3-ban 2lengyel játékos van akik már régóta támadják a környékbeli klánok falvait.
A *zzz* klán két vezető játékosa olyan szinten fejlődik ami a játék kezdetétől eltelt idővel nem arányos...
Írtam a játék üzemeltetőinek is ez ügyben de azt mondják nem csalnak csak ügyesek.
Olyan ügyesek hogy már jó ideje nemesekkel és óriási seregekkel hódítanak falvakat és már nem egy klánt támadtak be. Olyan játékosokat és klánokat támadtak már akik szintén a világ indulásakor regeltek be és naponta fent vannak..biztos kevésbé vagyunk ügyesek:)
Valaki sejti erre a választ,hogy mi lehet a titok?

Fogjatok össze és daráljátok le öket ennyi , ha olyan sok klánt fenyegetnek akkor csak szervezés kérdése
 

DeletedUser

Vendég
Fogjatok össze és daráljátok le öket ennyi , ha olyan sok klánt fenyegetnek akkor csak szervezés kérdése

szevrusztok ok egyszeruen csak ugyesek ahogy en is(megjegyzem ha nem dolgoznek meg jobb lennek egy darrabig de a szamlat fizetni kell)
 
Fent