Szuperjátékosok a V3-ban

DeletedUser

Vendég
rafalkami :

ha ezt elolvasod , akkor nyilvan tudsz valamilyen szinten magyarul ... es ha mar magyar nyelvu oldalon vagy ... beszelj magyarul !!!
 

DeletedUser

Vendég
gyöki

Öreg harcos, te késsel jársz kártyázni is? Ha vesztesz legalább elégtételt tudsz venni. Vagy nem? Akkor ne nagyon keverjük már össze a való életet a játékkal! Ha az utcán leköpnek az törvénybe ütközik, lefarmolni a másikat az nem. Fel tudod fogni a nüansznyi különbséget?
Nem akarom összetörni az érzékeny lelkedet, de ha írni tudsz akkor elég idős vagy hogy megtudd: MINDEN rendszer erre épül!

Nekem nem kell erősebbhez dörgölőzni, mert ahol én vagyok ott ÉN vagyok a legerősebb, és ez így is marad amíg meg nem unom a játékot!

Zárógondolatként csak annyit. Egy faszcsík akinek fingja sincs a játékról nyitott egy topicot amiben minden ok nélkül CSALÓNAK titulált játékosokat, csak azért mert jobbak nála. Én megjegyeztem, hogy jó arcok lehetnek, mert az ilyen seggeket jól leszopatják. Erre jössz te itt a kifacsart igazságérzeteddel? Kapjál már a fejedhez! Ha ott vagy a közelükben, akkor csodálatos helyzetben vagy, mivel bizonyítani tudod az "igazságosztó" képességeidet ott, az egyetlen helyen ami igazán számít, a játékban! Kiváncsian várom, hogyan süllyednek a mélybe a gonosz lengyelek kivédhetetlen csapásaitok alatt!

Oragh...Csak a faszcsíkra reagálva, te egy hatalmas gyökér vagy mert fel sem fogod amit más ír csak a saját igazad hajtogatod.
Nekem nem maga a farmolás volt a gondom hanem az hogy lehet valakinek a játék kezdete után egy héttel nemese..Persze szíved joga védeni őket csak ne legyél TUSKÓ!...Amúgy meg tényleg fingom sincs a játékról, bár a V2-ben páran nem ezt mondanák de mindegy..Utoljára meg csak annyit mondanék, hogy nem engem támadtak hanem több klántársamat és más klánokat akik nekem jelezték úgy hogy nem magam miatt rinyáltam...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én nem hiszem, hogy ezen magyar embereknek össze kellene veszni.. amúgy, ha az ember valahol játszik, akkor úgy játsszon, hogy értse a nyelvet.
Van a lengyeleknek 20 akárhány világjuk, kevés volt? Akkor ha ide jöttek, tegyenek meg annyit, hogy magyarul próbálnak beszélni, magyar legyen a főoldaluk, alkalmazkodnak a környezethez.
Akármelyikőtök, ha egy pl angol játékban játszik, nem fog senki magyarul levelet írogatni nektek. És fordítani sem fognak, ha te magyarul írogatsz a fórumra.
Akinek szimpatikusak lelke rajta, örüljön, hogy nem találták meg és esetleg lépjen be közéjük, persze, csak ha rendesen tud angolul vagy lengyelül, ugye?
Akinek nem szimpatikus, az meg úgy is elintézi a játékban..
 

DeletedUser

Vendég
Srácok, a lényeget nem jól látjátok.
Amíg a srác betartja a szabályokat addig azt és olyan nyelven csinál amit akar!
A román szerveren valaki erdély klánt akart csinálni, a román adminok nem engedték. Hát elég felháborító, nem gondoljátok? Most itt ugyanazt próbáljátok megvalósítani.
Egyet jegyezzetek meg, aki ide beregel az nektek nem tartozik semmivel! Azt csinál amit akar és amit tud a saját és a te faluddal is, amíg betartja a szabályokat.

A tribalwars.net-en jöttek a klánba kínai, spanyol, egyéb játékosok. Nem flegmáztunk velük, hogy "tanulj meg angolul köcsög", hanem kerestünk olyat aki tud angolul is és a másik nyelven is, és ő lett az összekötő. Tökéletesen működött. Itt meg a szlovák játékosok üdvözöltek minket angolul, a taplók meg telespammelték magyarul, hogy "höhö, tanulj meg magyarul!".

Persze nem nekem kéne toleranciáról papolni, mikor én is felhúztam magam és írtam hülyeségeket, de úgy látszik mindenkinek van még mit tanulni!
 

DeletedUser

Vendég
Így már korrekt a véleményed és semmi gond nincs vele!:)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Egy kis érdekesség...A sok tapasztalt magyar játékos között az első 3-ban 2lengyel játékos van akik már régóta támadják a környékbeli klánok falvait.
A *zzz* klán két vezető játékosa olyan szinten fejlődik ami a játék kezdetétől eltelt idővel nem arányos...
Írtam a játék üzemeltetőinek is ez ügyben de azt mondják nem csalnak csak ügyesek.
Olyan ügyesek hogy már jó ideje nemesekkel és óriási seregekkel hódítanak falvakat és már nem egy klánt támadtak be. Olyan játékosokat és klánokat támadtak már akik szintén a világ indulásakor regeltek be és naponta fent vannak..biztos kevésbé vagyunk ügyesek:)
Valaki sejti erre a választ,hogy mi lehet a titok?


Mi a TIGERS a szövetségeseink segítségkérésére hadat üzentünk nekik !
Nem hinném hogy érdemben tudnánk sokat segíteni,mert a törzsünk távol van Tőlük.
A lengyel Vezér miután elküldtem a hadüzenetről szóló iratot,azt kérte írjam le angolul vagy lengyelűl hogy mit hablatyolok neki.íEleget is tettem neki,a jóérzés határain belűl,de amikor már untam az angol csevelyt,elegem lett,és azt írtam neki hogy b***ki.. Én itthon vagyok,magyarul beszélek .
Én beszélek angolul is,TE minálunk tanulj meg és beszélj MAGYARUL !
Nem ??
:D
 

DeletedUser

Vendég
Hát nem.
Ha jól értem, akkor te kezdted a bájcsevejt. Akkor talán a te érdeked, hogy megértse! Ilyen taplósággal vagizni, csak nálunk meg esetleg még keletebbre divat. Azt azért meg kéne érteni, hogy nem sok olyan irinyó-pirinyó pont van a földön mint Magyarország. Ha el akarsz érni valamit, akkor neked kell kaparni!
 

DeletedUser

Vendég
Oragh: Ha nem tetszik, hogy magyar vagy, ha az vagy, akkor költözhetsz te is máshova...nem kell szidni a lengyeleket, ez oké, de ez a magyar ellenes megnyilvánulás egy magyartól. Ilyen csak nálunk van, meg tőlünk keletebbre...mintha magyarországon nem lenne normális ember...
 

DeletedUser

Vendég
lengyel fejlődés

Sziasztok .Nekem is bassza a csőröm ,de ez van .Vegyetek prémium fiókot és szuperűl fogtok fejlődni.kaptam felhívást,de a gondd
,hogy hozzám nagyon messze van.a2-be egy német klánt két hétvégén ketten hazavágtunk.de közel voltak.
 

DeletedUser

Vendég
Norgas, magyarellenes hozzáállás? Te ebben a kibaszott országban élsz jóember?
Nemtom melyik környező országban ünneplik örömtüzekkel az összes nemzeti ünnepet? Gondolom ta azokat tartod igazlelkű hazafiaknak mi?
Olyan szinten a béka segge alatt vagyunk gazdaságilag, szellemileg és morálisan, hogy nehéz lenne elképzelni, hogy lentebb is van még!
 

DeletedUser

Vendég
üdv

sziasztok.
nos annyiban reagálnék hogy itt most nem az ország gazdasági helyzetéröl van szó hanem arrol hogy,mi vagyunk itthon!ez egy nemes egyszerü tény.Ha egy mormon becsönget hozzád akkor az magyarul szolal meg mert megtisztel annyira hogy megtanul magyarul?!ez elvitathatatlanul érdekes.Persze majd most jön azzal hogy az internet az más!A faszt más.ez itt a miénk,és én utálom a románokat de egy két dolgot irtó faszán csinálnak.Itt az a baj hogy kurva nagy a széthuzás.papolnak a külömbségekröl,a lehetöségekröl de azt még nem hallottam hogy mit lehet tenni!magasabb szinten is csak ez megy .mellesleg még nem hallottam senkit panaszkodni hogy egy magyar kinyirta.ez van!nade egy kinai?német ?vagy esetleg egy lengyel?otthon nincs kit köcsögnek nézni vagy mi?vagy estleg otthonrol is kivágták már mert unkták öket nem?:)
 

DeletedUser1561

Vendég
Vagy esetleg mi hívtuk őket ide Oragh-hal, hogy szétnevessük magunkat rajtatok, amikor elkezdtek siránkozni a fórumon.

Tudni akarjátok, mit kellene tennetek, hogy ne csak siránkozó kisbabunak tűnjetek?? Tanuljatok meg angolul. Kutassatok a Google-n angol nyelvű klánháború 'Guide'-ok, leírások után. Ott van pl a Tribalwars Wiki.

De tudjátok mit, be is linkelek pár címet. Ha már ettől lesz 1-2 olyan ember a szerveren, aki ellen nem úgy kell mennem, hogy 'jajj, megérkezett-e az erősítés a haverjaitól', hanem, 'jajj, vajon az 1mp a seprés és a nemes között vajon nem lett túl sok idő?', már megérte.

A védekezésről pár szó.
A támadásról pár szó.
Támadási sémák
Egység 'Ki-mit tud' Tanyahelyre váltást nem elfelejteni.

Amennyiben tudsz angolul, ne fogd vissza magad, olvass, és tanulj, ha van hozzá érzéked, le tudod belőle szűrni azt, ami neked kell.

Ha nem tudod elolvasni, szidd tovább az összes külföldit, aki ide merte tolni a képét, és azt merte mondani egy magyarnak, hogy 'Ha azt akarod, megértsem a nyavalygásod, beszéljünk egy közös nyelven.

(szerk: Nem utolsó sorban - mivel ismerik egyáltalán ezt a közös nyelvet - már rég alkalmazzák rajtatok a fentebbi támadási sémákat.)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Oragh: De legalább ide ne keverd be a politikát...úgyis azt látsz/hallasz mindenhol. Legalább itt ne arról legyen szó...na mindegy.
 

DeletedUser

Vendég
üdv

persze mindenbe belelehet kötni még a nyelv tudásba is.itt a játék élményröl van szó nem pedig a nyavajgásrol meg a (jajj nem tudok angolul mit mondjak a szegény angol kisfiunak).elég sok fejlesztö dolgozik azonb hogy a játékélménye ne legyen túl kemény és ne legyen tul könnyü.
erröl van szó és nem arrol hogy utáljuk a lengyeleket!sajna ök veszik el per pill a játéknak azon részét amiért a legjobban érdemes volt feljönni a szerverekre,a nagybetüs JÁTÉKOT.timeg jöttök ezzel a tanulj meg angolul irni meg olvasni.basszus akkor elmegyek egy nyelvtanfolyamra nem pedig egy JÁTÉKBA.most gondoljatok már bele egy picit!ez egy Játék ami a felhötlen szorakozásrol szól.na persze a szlovákok kicsit tultettek ezen.a lengyelek annyiban okosak hogy nem irták ki.
 

DeletedUser

Vendég
persze mindenbe belelehet kötni még a nyelv tudásba is.itt a játék élményröl van szó nem pedig a nyavajgásrol meg a (jajj nem tudok angolul mit mondjak a szegény angol kisfiunak).elég sok fejlesztö dolgozik azonb hogy a játékélménye ne legyen túl kemény és ne legyen tul könnyü.
erröl van szó és nem arrol hogy utáljuk a lengyeleket!sajna ök veszik el per pill a játéknak azon részét amiért a legjobban érdemes volt feljönni a szerverekre,a nagybetüs JÁTÉKOT.timeg jöttök ezzel a tanulj meg angolul irni meg olvasni.basszus akkor elmegyek egy nyelvtanfolyamra nem pedig egy JÁTÉKBA.most gondoljatok már bele egy picit!ez egy Játék ami a felhötlen szorakozásrol szól.na persze a szlovákok kicsit tultettek ezen.a lengyelek annyiban okosak hogy nem irták ki.

T.BOY,ha nem bírod,hogy vannak nálad jobbak,akkor nem kell játszani,legalább nem mérgezed a levegőt a rasszizmusodal:mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
üdv

esetleg nemzet nacionalizmus!de a faji rasszizmustól rendesen messze vagyok.mellesleg...érdekes a világ három alakulása.mit szoltok a kialakult helyzethez?baromira érdekelne a véleményetek.
 
Fent