Szuperjátékosok a V3-ban

DeletedUser

Vendég
szerintem meg jófejek: nem ellenségnek tekintik azt a klánt (mint ahogy az a klán tekinti őket), hanem csak begyűjtőhelynek, azokat az arcokat fosztogatják rendszeresen, és ugye ha azok nem támadnak vissza, illetve nem cél ennek a 'farm' klánnak az elpuszítása akkor ellenségnek sem tekinthetőek :)

Mellesleg szerintem ideális eseteben egy klánnak max 20-30 tagja van (jelen állás szerint) egy kontinensen, vagy még kevesebb... 50 taggal uralni 2-3 kontinenst egynéhány hónap múlva simán reális.


Mondd csak, Te végiggondoltad, mit írsz le? Túl azon, hogy egy "farm klán" jelző nem kicsit lealacsonyító és derogáló, gondolkozz el rajta, Te mit tennél, vagy hogy éreznél, ha Téged vagy a Tieidet néznék folyamatosan "begyűjtőhelynek"... Egy olyan klán, amelyik nem hajlandó válaszolni szinte semmilyen diplomáciai kezdeményezésre, vagy ha reagál, azt csak agresszióként teszi, a legkevésbé sem sorolható a 'jófej' kategóriába...
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem is jó fejek. És ki akar belegondolni azoknak a nyámnyiláknak a hétköznapjaiba akiket farmolnak?
 

DeletedUser

Vendég
Mondd csak, Te végiggondoltad, mit írsz le? Túl azon, hogy egy "farm klán" jelző nem kicsit lealacsonyító és derogáló, gondolkozz el rajta, Te mit tennél, vagy hogy éreznél, ha Téged vagy a Tieidet néznék folyamatosan "begyűjtőhelynek"... Egy olyan klán, amelyik nem hajlandó válaszolni szinte semmilyen diplomáciai kezdeményezésre, vagy ha reagál, azt csak agresszióként teszi, a legkevésbé sem sorolható a 'jófej' kategóriába...

szerintem meg igen. Ez egy háboruzós játék, és mivel nincs gépi ellenfél, ezért kizárásos alapon egymás ellen 'kell' harcoljunk. Ha sikeres akarsz lenni akkor kénytelen vagy mások rovására cselekedni. Én pl kb 8-10 mezős körzetben fel sem szoktam venni a kapcsolatot senkivel sem, mert előbb-utóbb úgyis ki kell majd nyírjam. Ez van, nem muszáj szeretni, de ez a játék már csak ilyen.

Amúgy meg szerintem egy jól működő klánnak elég max 3 szövetséges, úgyhogy maximálisan egyetértek velük, ha nem akarnak diplomáciai kapcsolatot létesíteni a farmolt klánnal (sőt, szerintem a játék ilyen korai szakaszában kb senkivel sem érdemes). Sőt, még azt is hozzátenném, hogy egy jó klán számára mindenki más potenciális farm vagy ellenség, aki nem szövetséges/MNT vagy személyes jóbarát (személy vagy klán).

Azok a játékosok pedig, akik nem bírják a gyűrődést, gondolkozzanak el azon, hogy vajon a megfelelő klánban vannak -e, a megfelelő vezetők irányítása alatt. Elég képzettek -e a vezetők, és vajon kiképezték, kiokosították -e a tagokat megfelelő mértékben, hogy meg tudják védeni magukat, ideális ütemben fejlődjenek, tudják egymást segíteni, stb. Ha jó klánban vagy, akkor a Te klánod fog farmolni másokat, ha viszont rosszban, akkor titeket fognak - ez ilyen egyszerű :)
 

DeletedUser

Vendég
Az empátia képességéről hallottál már, nagyon okos? :D:D:D
Édes egy cimborám, mindennek megvan a maga helye. Disznóvágásra sem az állatvédőket hívom segítségül, ugyanígy egy háborús játékban is háttérbe szorítom a bennem megbúvó szánalmas szamaritánust.

A rinyáló balfékek tökéletesen alkalmasak arra, hogy teli pofával kiröhögjék őket.
 

DeletedUser

Vendég
Azért arra kíváncsi lennék, hogy ha melletted lenne egy ilyen játékos, hogy vélekednél... Sztem nem lennél több Te sem egy rinyáló balféknél...

Disznóvágni jó, ha nem Te vagy a disznó...

Mellesleg nem jósolok nagy jövőt a lengyeleknek, egyszerre kötöttek bele túl sokakba...

Kubba, ne azt mondom, hogy ne farmoljanak, tudom miről szól a játék, nem vagyok kezdő, mellesleg én is farmolok... Én azt mondom, hogy a stílusuk lealacsonyító és vérforraló, ráadásul úgy, hogy más nemzetből vannak magyar szerveren. Nem vagyok nacionalista, de az, ahogy itt viselkednek kevéssé elfogadható. És újfent nem a farmolásról beszélek, hanem pl a klánprofiljukról, vagy a diplomáciájukról. Ha én veszem a fáradságot, hogy angolul levelet fogalmazok nekik diplomata minősítésben, az a minimum, hogy válaszolnak, ha csak annyit is, hogy 'Go to hell'. Alapvető emberi értékek... Vagy lengyelországban másképp megy?
 

DeletedUser

Vendég
Ők az erősebbek megtehetik. Mond már meg nekem minek kell beléjük kötni? Ha nem lehet beléjük kötni a játékstílusukba, mert szétszopatnak minden firgát maguk körül, akkor a diplomáciájukba? Ha nem tetszik, el lehet őket páholni. Arra van a játék.

Amúgy keress meg V3-ban és láthatod, hogy nincs mellettem ilyen játékos, mert mindent megteszek, hogy ne lehessen.
Ha, amint mondtad, van tapasztalatod, akkor tudod, hogy nem nagyon éri meg farmolni, ha mindig ottmarad a támadó csapat fele. Akik itt picsognak, azoknak nem volt katonájuk amivel védekezhettek. Akkor talán ne sajnáljuk már őket annyira! Gyenge játékosok ennyi. A birkák azért vannak, hogy nyírják őket.
 

DeletedUser

Vendég
én pl minden szomszédomnak, aki megpróbál kontaktust teremteni velem, melegen ajánlani szoktam a Beállítások/Újrakezdés opciót... és velem is előfordult már egyszer, hogy használnom kellett. Ha túl jók a szomszédaink, azaz jobbak mint mi magunk, akkor ez a legbölcsebb megoldás :)

viszont azt még mindig nem vágom, hogy pontosan mi is a baj a klánprofillal és a diplomáciájukkal? Én szóba elegyedtem az egyikükkel, és tök normális volt. Az pedig, hogy arrogánsak diplomáciai kérdésekben (az arroganciába az is beletartozhat, hogy nem válaszolnak), szerintem teljesen rendben van - 10 profi klánból max 1-2 nem válik arrogánssá (lehet túlzok, de nem hiszem).
 

DeletedUser

Vendég
"Ők az erősebbek megtehetik"

Na, szép hozzáállás... Mész az utcán, elmegy melletted egy 2ajtós szekrény, leköp, mert erősebb, megteheti... Mit lépsz?

Te mondd már meg nekem, mért kell védeni őket? Miért jó ez neked? Attól, hogy a nálad jobb mellett állsz ki, nagyobbnak érzed magad? Érdekes egy lelkületre vall... Viszont a szövegértéseddel is komoly baj lehet, úgyhogy elmagyarázom a szitut... Leszarom mit csinálnak a 'gyenge játékosokkal', amíg az én klánomba nem kötnek bele. De megtették, és ezzel szereztek még egy teljes klánnyi ellenséget. És mellesleg, amikor nálunk akarnak farmolni, immár nem a fél sereget, hanem a teljeset otthagyják, volt már rá példa. Sosem volt célom a gyenge játékosok pátyolgatása, de amíg közös a célunk, addíg együttműködünk. És mivel az "Ellenségem ellensége a batátom", azt sem fogom tétlenül nézni, hogy a többieket támadják, mert a szövetségeseim bukása exponenciálisan növeli az azon a környéken élő klántársaim halálának az esélyélyét.

"Ők az erősebbek megtehetik"
Nem két gonosz rendszer épült erre a szlogenre... Az ember azt hinné, fajtája a saját hibájából tanul... Hát, úgy tűnik, nem... Lehet, hogy ez most csak egy játék, de aki így gondolkodik, az a való életben is meghunyászkodik minden problémára.
Édes egykomám, a birka itt kezdődik...
 

DeletedUser

Vendég
Kubba, ajánlom a 10:11-es HSZ-em újbóli, tüzetes áttanulmányozását. Segíteni fog.
 

DeletedUser

Vendég
Öreg harcos, te késsel jársz kártyázni is? Ha vesztesz legalább elégtételt tudsz venni. Vagy nem? Akkor ne nagyon keverjük már össze a való életet a játékkal! Ha az utcán leköpnek az törvénybe ütközik, lefarmolni a másikat az nem. Fel tudod fogni a nüansznyi különbséget?
Nem akarom összetörni az érzékeny lelkedet, de ha írni tudsz akkor elég idős vagy hogy megtudd: MINDEN rendszer erre épül!

Nekem nem kell erősebbhez dörgölőzni, mert ahol én vagyok ott ÉN vagyok a legerősebb, és ez így is marad amíg meg nem unom a játékot!

Zárógondolatként csak annyit. Egy faszcsík akinek fingja sincs a játékról nyitott egy topicot amiben minden ok nélkül CSALÓNAK titulált játékosokat, csak azért mert jobbak nála. Én megjegyeztem, hogy jó arcok lehetnek, mert az ilyen seggeket jól leszopatják. Erre jössz te itt a kifacsart igazságérzeteddel? Kapjál már a fejedhez! Ha ott vagy a közelükben, akkor csodálatos helyzetben vagy, mivel bizonyítani tudod az "igazságosztó" képességeidet ott, az egyetlen helyen ami igazán számít, a játékban! Kiváncsian várom, hogyan süllyednek a mélybe a gonosz lengyelek kivédhetetlen csapásaitok alatt!
 

DeletedUser

Vendég
Oragh, nem kell azonnal kiborulni, ha valakinek más a véleménye, mint Neked... Gratulálok, ha Te vagy a legerősebb, kívánom, hogy sose kényszerülj követni a saját elveidet, és nézni, ahogy téged, vagy a klántársaid ütnek, és hagyni, mert ők az erősebbek. Szívből kívánom neked, hogy a mostani nagyon kemény, 5-600 pontodból olyan szuperhatalommá nődd ki magad, amelyikhez jelenleg igencsak hasonlítani akarsz. Nem tudom, hogy a "csaló" témát mért hoztad fel -talán nem tudtad mivel kitölteni ezt a szép nagy fehér mezőt-, ugyanis már jó ideje senki nem utalgat arra, hogy csalnának. A 'kifacsart igazságérzetem' megintcsak nem tudom, hogy került elő -valószínűleg szintén az értelmezési hézagok, és a helykitöltés végett-, nem hiszem hogy okot adtam rá. Én csupán annyit kifogásoltam, hogy ha veszem a fáradtságot, és diplomataként a diplomatájukank levelet írok, ráadásul nem a saját anyanyelvemen, hanem az általuk kért nemzetközi nyelven, akkor teljesen nyugodtan írhatnának 1-2 sort válaszként, legyen az pozitív, avagy negatív. Azt pedíg nem fogjuk hagyni, hogy a klántársainkat szabadon prédálják, mert a klán arra való, hogy megvédjük egymást, ha szükséges. Nem feltétlenül a mi csapásaink alatt fognak a mélybe süllyedni, szereztek maguknak már 1000 más ellenséget is.

És most szépen, nyugodtan számolj el 10-ig (akár 100-ig), nyugodj meg, és akkor írj, ha indulatok nélkül képes vagy rá. Nem siettelek, van időd, most felmegyek az egyetemre, mert órám van.

ui.: Mért gondolod, hogy káromkodással kiemeled a mondandódat? Nem attól lesz nyomatékosabb a beszéded, ha számodra nem tetsző egyéneket 'faszcsík'-nak nevezel... Mellesleg az alapvető Netikett szabályokhoz nem ártana tartanod magadat...
 

DeletedUser

Vendég
Nem hiszem, hogy kiborultam volna. Bár tényleg kicsit átmentem személyeskedőbe. Csak nehezen viselem, ha valaki féligazságokkal és félhülyeségekkel akar érvelni.
Ennek a játéknak a küzdelem a lényege. Miből gondolod, hogy "hagyom", hogy kifosszanak engem vagy a klántársaimat ha összeakadnék egy hasonlóan jó játékossal vagy klánnal? Arra próbáltam rávilágítani, hogy ha gondod van egy klánnal vagy játékossal aki a szabályok szerint játszik, akkor annak legyőzésének nem a fórum a színtere, hanem maga a játék. Csak ehhez sajnos impotensnek mutatjátok magatokat, ezért jöttök sírva a fórumra.
 

DeletedUser

Vendég
szep regenyt irtatok itt ... sokaig tart vegigolvasni :(

Nos ... valoszinuleg azert vedi , mert annak a klannak a tagja :)

A valo eletnek azert annyi koze megis van a jatekhoz , hogy ha a valo eletben valaki bunko paraszt ( jelenleg a lengyelek :) ) , akkor itt is olyan lesz ... a stilusat eleg nehez elrejteni meg neten is ... rovid tavon lehet , de hosszu tavon mar nem ...
 

DeletedUser

Vendég
Oragh :

te vagy a legerosebb ? :)) A v3 tul fiatal meg ahhoz , hogy eldontse valaki , hogy a kornyeken o a legerosebb ...
 

DeletedUser

Vendég
"akkor annak legyőzésének nem a fórum a színtere, hanem maga a játék. Csak ehhez sajnos impotensnek mutatjátok magatokat, ezért jöttök sírva a fórumra."

Elarulhatnad , hogy melyik klan tagja vagy ... csak hogy az ellensegek koze betehesselek ... te mar nem pofatlan vagy , hanem hanem ...
 

DeletedUser

Vendég
I think that you forget about one basic thing :) This is only the game :)

We aren't arrogant but if we attack some players why we should answer for message like this one for example :)

"please dont attack mee..:)

MNT??"

What can give me MNT with my farm?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
hát énsem tudom hogy lehet ez pedig rájöttem már én is.
 
Fent