Szuperjátékosok a V3-ban

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Egy kis érdekesség...A sok tapasztalt magyar játékos között az első 3-ban 2lengyel játékos van akik már régóta támadják a környékbeli klánok falvait.
A *zzz* klán két vezető játékosa olyan szinten fejlődik ami a játék kezdetétől eltelt idővel nem arányos...
Írtam a játék üzemeltetőinek is ez ügyben de azt mondják nem csalnak csak ügyesek.
Olyan ügyesek hogy már jó ideje nemesekkel és óriási seregekkel hódítanak falvakat és már nem egy klánt támadtak be. Olyan játékosokat és klánokat támadtak már akik szintén a világ indulásakor regeltek be és naponta fent vannak..biztos kevésbé vagyunk ügyesek:)
Valaki sejti erre a választ,hogy mi lehet a titok?
 

DeletedUser

Vendég
Nem csalnak!Egyszerűen ügyesek,ahogy mondták!És ne nyitogas fölösleges topikokat:mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem nem felesleges,mert engem érdekel!! Nem engem érint egyedül hanem még vagy 3-4 klánt akiket szintén támadtak már rég és nagy seregekkel. Én sem itt kezdetem játszani, hanem a v2-n is vagyok és szinte minden nap 4-5órát játszom...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Azzal nincs baj, hogy jó a téma, de nem kellene ezért új topicot nyitni, egyszerűen berakod oda, ahol a legtöbb hozzászóló megfordul...:D
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem nem felesleges,mert engem érdekel!! Nem engem érint egyedül hanem még vagy 3-4 klánt akiket szintén támadtak már rég és nagy seregekkel. Én sem itt kezdetem játszani, hanem a v2-n is vagyok és szinte minden nap 4-5órát játszom...

na akkor itt is: klánháboru - vagy nevezzük át klánpuszilkodásba?

nem egyezzek bele, hogy nem tudnak magyarul, de ezt mások (*ehem*) nem látják be...

akik az elsö rangon vannak, azokból a legkevesebb tapasztalt, itt elég könnyü csak pontokra játszani

nincs titok, és nem nagy ügy enyi idö után több falvadnak lennie
 

DeletedUser

Vendég
Az a gond, hogy mostanában elszaporodtak a teljesen felesleges topicok, amiket a frissen beregeltek nyitnak, és ezeket sokan nem is olvassák, mert már kezd elegük lenni...:D
 

DeletedUser

Vendég
Azért mégis csak olvassák és reakciókat vált ki...:)
Az meg hogy frissen regelt valaki az azért van, mert eddig úgy gondolta hogy a játékra fordítja az energiáit és nem a fórumra de most kételkedett a játék tisztaságában..
 

DeletedUser

Vendég
asszem jópáran vagyunk, akik már elég régóta TW-znek, és szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki szinte soha (vagy max 1-szer) futottam össze relatíve tapasztalt magyar játékossal. A .net szerveren iszonyat sokan játszanak, ezen játékosoknak is csak nagyon kis százaléka nevezhető igazán profinak, és még a profik között is vannak kimagasló képességűek - asszem nem okozok nagy meglepetést ha elárulom, hogy a magyarok száma elenyésző ezekben a körökben. De aggodalomra semmi ok, most hogy megy a klánháború.hu talán a magyaroknak is több kimagasló tehetségű játékosa lesz.
 

DeletedUser

Vendég
Nem nagyon néztem utánna, de ha jól emlékszem területileg nem egységesek, szóval én a magam részéről nem tartom maradandónak ezt a törzset. Az a két játékos pedig ügyes. ;)
 

DeletedUser

Vendég
jól rólunk írsz ;) nem számítottam arra, hogy fel fogunk idézni egy olyan érdeklődést. Csaló megerősítem azt az nem csalunk ;p
ps: lefordítottam a szöveget online annyira bocsánatot kérek a fordítótól ha valami van helytelenül ;)
 

DeletedUser

Vendég
lol birom az ilyen online fordítókat :D:D Amúgy a wow is "kiráj", de ami igazán "kiráj" az az elipszilonos jé. ;) Próbáld ki.
 

DeletedUser

Vendég
Valaki írta, hogy elszórtan helyezkedik el ez a klán..nos annyira talán nem, hogy a 24 tagból 16 van egy kontinensen, ahhoz képest, hogy itt 50 fő lehet a klán, nem is rossz arány már az elején..
 

DeletedUser

Vendég
mindenesetre a profiljuk erdekes ... a farm klan ... vagy mi a szosz :) szerintem csalok es azzal a klannal jatszanak ossze ( es tapoljak oket ) ... ennyi
 

DeletedUser

Vendég
szerintem meg jófejek: nem ellenségnek tekintik azt a klánt (mint ahogy az a klán tekinti őket), hanem csak begyűjtőhelynek, azokat az arcokat fosztogatják rendszeresen, és ugye ha azok nem támadnak vissza, illetve nem cél ennek a 'farm' klánnak az elpuszítása akkor ellenségnek sem tekinthetőek :)

Mellesleg szerintem ideális eseteben egy klánnak max 20-30 tagja van (jelen állás szerint) egy kontinensen, vagy még kevesebb... 50 taggal uralni 2-3 kontinenst egynéhány hónap múlva simán reális.
 

DeletedUser

Vendég
8-10 elit játékos kontinensenként lenne az ideális. Simán végig lehetne irtani.
 

DeletedUser

Vendég
egyetértek, valóban elég lesz ennyi is, azért írtam a 20-30 főt, mert jelen állás szerint egy kontinensen még nagyon sokan vannak, 8 fő nem biztos, hogy fel tudja venni a versenyt a kontinens összes többi játékosával, ha mind összefognak ellenük (láttunk már ilyet). Ráadásul egy év múlva a 20-30 főből úgyis csak kb 10 marad aktív...
 
Fent