Világ 63 Stats

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Az ember azt hinné, legalábbis én, hogy ha nagy klánlimitet kapunk akkor nem lesznek 2-3 klánból álló tömegek, hát tévedtem. 80as klánlimittel pedig azt hittem, hogy kb mindenki 1 klánnal fog indulni, mert még ha fél világot is betoborozza úgy is belefér a tagság.
 

zon35

MIVAN KALACSKEPUUUU
A reakció pontszáma
77
sztem a szero mar fix os meg ha a lostal meg is romlik a "kapcsolat" de m1 xd
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
10. 22.
Top.png
Farm.png
Háború.png
5f9144ace6c63.png

Végre elkezdődött a BEASTS-ASG háború, amire szerintem mindkét fél készült már egy ideje. Az első napokban a BEASTS foglalgatott, elsősorban dolow552 és fealka faluit, aztán jött az ellentámadás néhány kisebb, illetve egy ASG-ből átlépő tag ellen. Egyelőre a BEASTS áll jobban, de két másik frontra is figyelniük kell, úgyhogy nem lesz könnyű dolguk.

A BEASTS-LOST fronton számos foglalás van, de egyik fél sem tudott egyelőre sorsdöntő csapást mérni a másikra. A harc kiegyenlített.

A másik oldalon (haha, értitek) az -OS- is belekezdett az ASG foglalásába, mivel már nem kell Nmat-tól félniük. Ők egyelőre egyetlen falut buktak az ASG ellen, úgy mennek át az ASG-n, mint kés a vajon!

Eközben az origóban is egyre nagyobb számban vannak jelen, ezzel a BEASTS legféltettebb területe is kérdésessé kezd válni.

A déli-délkeleti fronton nem történt hatalmas változás, viszont ott még inkább csak most kezdik felépíteni a frontot.
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Es ez megis milyen okbol kifolyolag parhuzamos az en irasommal?
Vartam par honapot hatha megoldodott valami..de nem.
 

zon35

MIVAN KALACSKEPUUUU
A reakció pontszáma
77
dk front esemenyei afkolunk meg az os megnyeri a szerot beast kuldozgeti a fakeket ilyen napi 20 jott eddig de mar lecsokkent 5-6ra nekik sincs kedvuk jatszani
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
10. 26. (tegnap csináltam, csak elfelejtettem posztolni)

Táblázat.png
Változás.png
Háborúk.png
Farm.png
5f9737b929970.png

A térképen a KG.-t is sötétkékkel jelöltem.

Az ASG már majdnem megnyerte a szervert, amikor a BEASTS elkezdte toborozni a tagjaikat, így egy újabb győzelmet csaltak el tőlük. Persze ehhez Dong.-nak semmi köze, ő végig mindent tökéletesen csinált.

Viccet félretéve, a BEASTS gyorsan szedegeti fel az ASG-s falvakat/játékosokat, de közben a LOST és az -OS- ellen is negatívban vannak, ha egybevesszük az említett két klánt, akkor kétszeres túlerőben vannak a BEASTS ellen. Persze az ASG-vel való szövetség/olvadás sem lett volna kifizetődőbb, de ha ezt a szervert lehozzák, minden elismerésem nekik.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
11. 03.
A BEASTS statjaiba belevettem a Beast-et, a KG.-t nem.

T.png
F.png
5fa11a0fcf5f1.png

Tegnapelőtt érkezett egy L-OS-T arma a BEASTS-re. A LEV:LET arány kb. 1,41 lett (csak TWStatson tudtam megnézni, így nem tudok pontosat mondani). Mindenesetre az kétségtelen, hogy az arma elég jól sikerült.

Foglalások (11.01.):
-OS- és LOST: 27
BEASTS: 11
Különbség: 16
chart

Eközben az ASG egyre több tagot és falut veszít. Akárcsak a KG.

Fogl.png
 
Fent