Világ 63 Stats

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
09. 11. (Első nap)
Táblázat.png
Farm.png

09. 12. (Második nap)

Táblázat.png
Változás.png
Farm.png
Térkép.png

Mese:
Nem nagy meglepetés, az -OS- nagy nevekkel, könnyedén rajtolt és megszerezték a top1-et (most az a pár ezer pont nem számít, átlagpontban már most elhúztak). K54-re mentek, de a kontinens nem kizárólag az övék, több klán is rájuk regelt. Majd kiderül, hogy ők mennyire tudják hátráltatni az OS-t.

Az ASG a szokásos K44-re regelt, de velük is érkezett néhány másik klán. A K.A.L és a =H= lesz a két jelentősebb ellenfelük. Vagy olvadások lesznek agyba-főbe, vagy izgalmas harcok. A hármasból az ASG-nek van a legerősebb tagsága, de még bármi megtörténhet.

A két keleti kontinens sokkal kihaltabb, K45-re kb. csak a BEASTS regelt (itt vagyok én is, szóval ha a későbbiekben T/1-ben írok, valószínűleg róluk van szó). Vannak jó játékosaink, a kezdés egész jól sikerült, de az -OS- ellen többre lesz szükségünk. Azért próbálkozni szabad.

K45-ön a KG. a legnagyobb klán, ennek ellenére a kontinensnek csak egy részét fedik le és összességében 9. helyen állnak csak.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
IMG_20200917_151225.jpg
IMG_20200917_145933.jpg
IMG_20200917_145822.jpg

Bár még nem indult be a foglalási szezon, K44-en az ASG már most hatalmas előnyre tett szert. A másik két klán valószínűleg összefog majd ellenük, úgy talán van esélyük. Délen viszont már az -OS- tagok gyülekeznek, jelentős harcok lesznek ott.

K45 mostanra nem kizárólag a BEASTS kontinense, hiszen mögénk regelt a LOST, akik ránézésre egy elég színvonalas klán, nem lesz egyszerű a perem megszerzése.

Az -OS--ben továbbra sem kellett csalódnunk, Vöröskígyóékkal lehetnek majd nehézségeik, a RACE viszont valószínűleg pár hét/hónap múlva összeomlik.

Végül a KG. továbbra is K55 egyeduralkodója, valószínűleg a LOST-tal lesz nekik (is) az első konfrontációjuk.

Győzelmi esélyek: elég kiegyenlített szervernek tűnik, ezért az OS csak 80%-ot kap, a többiek osztozhatnak a maradék 20%-on.

:oops:
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
09. 18.
Táblázat.png
Farmolás.png
Térkép.png

Úgy tűnik, K44-en a =H= feladata lesz, hogy legyőzze az ASG-t, mivel a K.A.L már most szétesett, szinte csak az 1000 pont alatt tagjaik maradtak meg.

Északkeleten továbbra is a BEASTS és a LOST a két nagyhatalom, illetve még említésre érdemes a T.M.R klán a térkép északi részén.

Délnyugaton a =RACE= lesz az első "kieső", úgy tűnik, múltkor sokat mondtam, amikor pár hétre/hónapra tippeltem az élettartamukat.

K45-ön pedig a KG. gond nélkül éldegél, bár van néhány -OS- tag délen és a LOST is befurakodott mögéjük.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Mondjuk ha már jóslatokat írunk én írnék 1 pártatlant ha a klanvezerek el merik küldeni a diplomáciai kapcsolataikat, hogy lehessen leszürni belole valamit hogy ki hogy is all meg eselyezgetni, nem csak vaktában. Mondjuk max 1 emberből nézem ki, hogy fel meri vállalni.
De úgy valos alapja lenne a stat melletti dumáknak meg esélyesnek nem csak tipp, hasraütés, godtier jatekosokbol való következtetés. (Nem amúgy nem erdekel, hogy ki mivel hogy van, mindenki tudja, hogy az ilyesmik amúgy sem olyan nagy titkok mert mindenki ismer mindenhol valakit, csak úgy alaptalan,hiteltelen, és nem is fair.)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Mondjuk ha már jóslatokat írunk én írnék 1 pártatlant ha a klanvezerek el merik küldeni a diplomáciai kapcsolataikat, hogy lehessen leszürni belole valamit hogy ki hogy is all meg eselyezgetni, nem csak vaktában. Mondjuk max 1 emberből nézem ki, hogy fel meri vállalni.
De úgy valos alapja lenne a stat melletti dumáknak meg esélyesnek nem csak tipp, hasraütés, godtier jatekosokbol való következtetés.

Minek kellenek ehhez a klánvezérek? Elég, ha ráírsz Barcsára.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Mondjuk ha már jóslatokat írunk én írnék 1 pártatlant ha a klanvezerek el merik küldeni a diplomáciai kapcsolataikat, hogy lehessen leszürni belole valamit hogy ki hogy is all meg eselyezgetni, nem csak vaktában. Mondjuk max 1 emberből nézem ki, hogy fel meri vállalni.
Pár nap és kiderül a LET-ből, LEV-ből, már ha nem a foglalásokból. Illetve már most kiderült a legtöbb helyen, szerintem.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Pár nap és kiderül a LET-ből, LEV-ből, már ha nem a foglalásokból. Illetve már most kiderült a legtöbb helyen, szerintem.
Pár nap múlva kedvem meg időm se lesz lehet.
Azt ma viszont kiszűrtem mikor ralestem hogy durván használják jó sokan a ppt.

Ebből adódóan kíváncsi leszek majd a vegjatekra, mert szokták mondani, hogy a pp huszarok úgy is kikopnak.
 
Fent