Világ 63 Stats

A reakció pontszáma
10
Legjobb haverom a Mindent látó szem szabadságon van, ezért most én osztom meg veletek, hogy miket hallottam mostanában.

K44: az ASG töretlenül népszerű és sikeres, ami nem is csoda, hiszen keletről a BEAST, délről az -OS- határolja őket. Utóbbiakkal ugyan nincsenek MNT-ben, de közös akciót szerveznek a =H= klán ellen, így hosszú távon talán még egy kelet vs nyugat háború is kialakulhat.

K45: a BEAST és a LOST kezdeti ellenségeskedése után megkezdődtek a tárgyalások, nem elképzelhetetlen, hogy s jövőben egy klánt fognak alkotni. A LOST-ban addig is mennek a belsőzések, állítólag mindenkinek mennie kell, akinek 1000-nél több kifosztott faluja van.

K54: az OS egyre jobban távolodik a többiektől. Furcsa, hiszen a többi klán mind diplomáciázik agyba-főbe, mégsem tudják megelőzni őket. Lehetséges volna, hogy megmentámadási egyezmények helyett a nemesvonatokon kéne dolgozni? Csak egy tipp.

K55: ide is egyre inkább tör be az OS, míg a BEAST klán helyzete szintén nem tragikus - pár napja például egy nagyobb támadást fogtak meg LCN-nél, aki így top1 lett LE-ben.
A KG.-nak pedig már csak napjai vannak hátra. Legföljebb egy hét és beolvadnak a két nagyobb klán valamelyikébe. Legalábbis ezt hallottam. De én mindent hallok.
 

Deleted User - 1518107

Vendég
Legjobb haverom a Mindent látó szem szabadságon van, ezért most én osztom meg veletek, hogy miket hallottam mostanában.

K44: az ASG töretlenül népszerű és sikeres, ami nem is csoda, hiszen keletről a BEAST, délről az -OS- határolja őket. Utóbbiakkal ugyan nincsenek MNT-ben, de közös akciót szerveznek a =H= klán ellen, így hosszú távon talán még egy kelet vs nyugat háború is kialakulhat.

K45: a BEAST és a LOST kezdeti ellenségeskedése után megkezdődtek a tárgyalások, nem elképzelhetetlen, hogy s jövőben egy klánt fognak alkotni. A LOST-ban addig is mennek a belsőzések, állítólag mindenkinek mennie kell, akinek 1000-nél több kifosztott faluja van.

K54: az OS egyre jobban távolodik a többiektől. Furcsa, hiszen a többi klán mind diplomáciázik agyba-főbe, mégsem tudják megelőzni őket. Lehetséges volna, hogy megmentámadási egyezmények helyett a nemesvonatokon kéne dolgozni? Csak egy tipp.

K55: ide is egyre inkább tör be az OS, míg a BEAST klán helyzete szintén nem tragikus - pár napja például egy nagyobb támadást fogtak meg LCN-nél, aki így top1 lett LE-ben.
A KG.-nak pedig már csak napjai vannak hátra. Legföljebb egy hét és beolvadnak a két nagyobb klán valamelyikébe. Legalábbis ezt hallottam. De én mindent hallok.

Hasonlót akartam írni a mai nap de látom megelőztek. :(
 

Everything.

Active Member
A reakció pontszáma
210
"K45: a BEAST és a LOST kezdeti ellenségeskedése után megkezdődtek a tárgyalások, nem elképzelhetetlen, hogy s jövőben egy klánt fognak alkotni. A LOST-ban addig is mennek a belsőzések, állítólag mindenkinek mennie kell, akinek 1000-nél több kifosztott faluja van."

Megértjük a LOST döntését, teljes mértékben, mi sem nézzük jó szemmel, ha tagjainknak több, mint 1000 fosztott faluja van.
Ez nem csak szánalmas, de annyira 2018 is ráadásul, van tőzsde és gyűjtögetés, haladjunk már a korral...

Ezen felül nem tudom, hogy ki nálunk a főni, de kérem tájékoztasson már a köztünk lévő diplomáciáról mert az elég kellemetlen lenne, ha végre én is foglalok tőlük, erre meg már spanok vagyunk. :D

Ezen felül azonnali magyarázatot kérek a LOST-tól, hogy első számú szövetségesünkként, hogy jönnek ahhoz, hogy több társunkat jelenleg is támadják??

Bocs srácok, de ha ez így megy, akkor ebből háború lesz :/
 

zon35

MIVAN KALACSKEPUUUU
A reakció pontszáma
77
"K45: a BEAST és a LOST kezdeti ellenségeskedése után megkezdődtek a tárgyalások, nem elképzelhetetlen, hogy s jövőben egy klánt fognak alkotni. A LOST-ban addig is mennek a belsőzések, állítólag mindenkinek mennie kell, akinek 1000-nél több kifosztott faluja van."

Megértjük a LOST döntését, teljes mértékben, mi sem nézzük jó szemmel, ha tagjainknak több, mint 1000 fosztott faluja van.
Ez nem csak szánalmas, de annyira 2018 is ráadásul, van tőzsde és gyűjtögetés, haladjunk már a korral...

Ezen felül nem tudom, hogy ki nálunk a főni, de kérem tájékoztasson már a köztünk lévő diplomáciáról mert az elég kellemetlen lenne, ha végre én is foglalok tőlük, erre meg már spanok vagyunk. :D

Ezen felül azonnali magyarázatot kérek a LOST-tól, hogy első számú szövetségesünkként, hogy jönnek ahhoz, hogy több társunkat jelenleg is támadják??

Bocs srácok, de ha ez így megy, akkor ebből háború lesz :/

zon a nevem barhova teszem a kezem ott penz terem es akarhogy is szur itt a lost az ur
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
10. 10.
TOP.png
VÁLTOZÁS.png
FARM.png
HÁBORÚS FOGLALÁSOK.png
TÉRKÉP.png

Néhány részlettől eltekintve a világ eddig egy V62-másolat: adott K54-en egy erős klán, akik a saját kontinensüket gyorsan behúzták; adott K44 és K45 két nagy klánja, akik megpróbálnak együttműködni a közös fenyegetés ellen; K55-ön Spárta helyett csak KG. van, akik beolvadnak K45 nagy klánjába; és még a =GMF= "párja" is megvan LOST néven.



A Highlanders ideje leáldozott, végül csak sikerült zikzeh-et is legyőznie az ASG-nek, innentől pedig már csak a lejtőn halad lefelé a =H= klán. Van ugyan még néhány ellenálló a kontinensen, de ők labdába sem rúghatnak a Magyarország elitje ellen.

A BEASTS és a KG. megkezdte az összeolvadást, de még ha minden KG-tag átlépne (ami a létszámkorlát miatt nem lehetséges), akkor is csak a második helyet szereznék vissza. Persze ez az olvadás várható volt, hamarosan kiderül, hogy így sikerül-e komolyabban fellépni a LOST ellen.

Az -OS- gyorsan fejlődik, az origóban is jó pár falut elvittek az elmúlt hetekben, illetve K55-ön is egyre nagyobb számban vannak jelen. A Csipetcsapat néhány tagján kívül a Kitty nevű klánra lesz érdemes odafigyelniük, mert bár kis klán, ők még bezavarhatnak, ha nem lesznek időben kiütve.


Győzelmi esélyek:
- 80% -OS-
- 10% BEASTS
- 8% ASG
- 2% LOST
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
10. 13.
TÁBLÁZAT.png
VÁLTOZÁS.png
HÁBORÚS FOGLALÁSOK.png
LET.png
LEV.png
LETÁM.png
LEÖSSZ.png
FARMOLÁS.png
FOGLALÁSI TÉRKÉP 48h.png
Térkép.png

Tegnap a BEASTS és a LOST egyszerre támadott a TEMP-re, ma reggelre pedig az ASG érkezett. A BEASTS fő célpontja Bills volt, a LOST-é zsuzsi.f, az ASG-é meg én.
A BEASTS és az ASG támadása jól szervezett volt, nem sok esélyünk volt ellenük, bár egy-egy építő jellegű észrevételt fűznék hozzájuk: egyrészt a BEASTS tegnapi akciójánál a kontinens másik feléből (is) indultak, ráadásul egyetlen falumra jöttek, amit így telepakolhattam volna védőkkel. Csak azért nem tettem ezt, mert arra számítottam, hogy az ASG is jön majd (de ők csak egy nappal később érkeztek). Ja, és 3 nemes indult csak, gondolom valaki elaludt.
Az ASG már egy kicsit komolyabb támadással jött rám, minden falumra jutott 6-7 kard. Az egyetlen szépséghibája az volt, hogy egy-két másodperces különbségek voltak a csapódásoknál, így pl. a főfalumat simán bevédtem és hiába vitték el utána a védőfalukat, addigra a bennük lévő védelem nagy része meghalt a főfalu támogatása során. :D Ha nagyon odatettem volna magam, még 2-3 falura rá is foglalhattam volna, de épp elég volt nekem 1-2 óránként felkelni éjjel. :D

Szóval bár egyik klánnal sem a legjobbak a kapcsolataim, gratulálok nekik.

Végül a LOST-támadás... Velük pár napja kötöttünk MNT-t, ennek ellenére megtámadták zsuzsit, azzal az indokkal, hogy még korábban ráfoglalt egy falura, amit az egyik tagjuk foglalt éppen. Úgyhogy ez az MNT nem volt tartós.

Délen az -OS- tovább növelte az előnyét, elkezdte ritkítani az immár 3 klánból álló Kitty-ket, valamint a KG.-tól továbbra is hozzák a falukat. Ellenben OS-ASG és OS-BEASTS fronton nincs változás.

Továbbra is őket tartom messze a legesélyesebbnek a győzelemre, de ha a LOST-tal véletlenül megromlana a kapcsolatuk, akkor már elég jó esélyei lennének az északiaknak.

Szerkesztés: hülyeségek áthúzása. Utánanéztem, hogy is volt és valóban zsuzsi küldte el az érkezéseket a LOST-nak, bár nem azért, hogy ráfoglaljanak. Mondjuk akkor nem tudom, miért, de az biztos, hogy az MNT-nek vége lett emiatt.
 
Utoljára szerkesztve:
A reakció pontszáma
38
Tegnap a BEASTS és a LOST egyszerre támadott a TEMP-re, ma reggelre pedig az ASG érkezett. A BEASTS fő célpontja Bills volt, a LOST-é zsuzsi.f, az ASG-é meg én.


Végül a LOST-támadás... Velük pár napja kötöttünk MNT-t, ennek ellenére megtámadták zsuzsit, azzal az indokkal, hogy még korábban ráfoglalt egy falura, amit az egyik tagjuk foglalt éppen. Úgyhogy ez az MNT nem volt tartós.

Ezekre csak annyit írnék: Nem mindegy hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik..:)
Valószínűleg zsuzsi.f egy olyan különleges játékos hogy rá a Lostnak nincs szüksége vonatokra csak 1 nemesre és el is hozzák..:D Mert ez történt..:) Csak annyi különbséggel hogy a hűséget mi kezdtük meg 100%ról le vinni, el is hoztuk és 2 percre rá már a Lostos támadás beért :)

Mond ki inkább a frankót hogy leadtátok a drótot és rá foglaltak simán azokra a falukra... mert ez történt nem más :D

Én még nem láttam olyan armát amiben 1 nemessel indultak volna 1 játékosra és még sikeres is volt..
 

Everything.

Active Member
A reakció pontszáma
210
"szeretett" duáltársam akkor nyisd ki a szemedet, mert 1-2 nemessel indultak 1 játékosra és sajnos sikeres volt :D
 
Fent