Világ 63 Stats

Deleted User - 1518107

Vendég
Sziasztok írnék egy kis esti mesét a véleményemről ha már amúgy is elemzés topic.

ÉNY(K44):

Főbb klánok: ASG, =H=, K.A.L

Az ASG háborúzik mindkét klánnal eddig három faluval ők vezetnek és ez csak feljebb fog menni mivel mindkét ellenségük elég messze van a attól hogy foglalni tudjanak de a főbb probléma hogy a =H= és a K.A.L is kommunikáció hiba és szervezetlenségbe szenved amiért 1hónap és mindkét klán búcsúzik a szervertől.

DNY(K54)

Főbb klánok: -OS-, =CsCs=, =Race=

Az -OS- és a =CsCs= még nem igazán érnek össze addig nem is lesznek harcok bár az -OS- helyzetét elnézve lehet le paktálnak velük. Viszont a jó helyezés ellenére a =Race= klán bomlásba kezdett ezzel nekik szintén csak 1 hónapot tippelek.

DK(K55)

Főbb klánok: KG., LOST, -P-

A KG.nak nincs egyszerű dolga -OS- LOST és Beastsel is körbevannak véve ha jól tudom a klánnak ez az első szervere minden esetre ha tudják tartani a teknős pozíciót valaki felkarolhatja majd őket a három közül vagy ők is kiesnek. A szélen pedig akadt egy kisebb taglétszámú klán a -P- őket mivel a LOSTnak húzó játékosa nincs a közvetlen közelükbe ezért még tudnak meglepetést okozni vagy olvadnak majd.


ÉK(K45)

Főbb klánok: Beasts, LOST, T.M.R, =APH=

Ez a kontinens lesz a legérdekesebb mivel a Beasts elég szétszórtan van és a Lost átnyúlik DKra is ezért a diplomáciának hatalmas szerepe lesz. Egyelőre nagyobb esemény nem történt még itt fejlődgetnek farmolgatnak a felek Beastsnek sikerült elhoznia egy falut az -OS-tól és a KGtól is hoztak egyet. A T.M.R és =APH= szintén 1hónapot jósolok és ők is búcsúznak a szervertől.

Végszó:

A többi klánt azért nem írtam bele mert vagy nincs nagy szerepük a térkép változásába vagy túl szétszórtan vannak. Mindenképp izgalmas világnak néz ki a végjátékba már valószínű mindenki tudja hogy kik fognak bekerülni de kiváncsi leszek hogy a LOST/KG ezen a világon mit fog tudni összehozni és hogy az -OS-t a jó keret ellenére visszalehet szorítani? ASG szokás szerint gyűjtögetéssel elhúzott az elején de farmolni mikor kezdenek el? És a Beasts vajon kit fog megválasztani szövetségesének?
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Sziasztok írnék egy kis esti mesét a véleményemről ha már amúgy is elemzés topic.

ÉNY(K44):

Főbb klánok: ASG, =H=, K.A.L

Az ASG háborúzik mindkét klánnal eddig három faluval ők vezetnek és ez csak feljebb fog menni mivel mindkét ellenségük elég messze van a attól hogy foglalni tudjanak de a főbb probléma hogy a =H= és a K.A.L is kommunikáció hiba és szervezetlenségbe szenved amiért 1hónap és mindkét klán búcsúzik a szervertől.

DNY(K54)

Főbb klánok: -OS-, =CsCs=, =Race=

Az -OS- és a =CsCs= még nem igazán érnek össze addig nem is lesznek harcok bár az -OS- helyzetét elnézve lehet le paktálnak velük. Viszont a jó helyezés ellenére a =Race= klán bomlásba kezdett ezzel nekik szintén csak 1 hónapot tippelek.

DK(K55)

Főbb klánok: KG., LOST, -P-

A KG.nak nincs egyszerű dolga -OS- LOST és Beastsel is körbevannak véve ha jól tudom a klánnak ez az első szervere minden esetre ha tudják tartani a teknős pozíciót valaki felkarolhatja majd őket a három közül vagy ők is kiesnek. A szélen pedig akadt egy kisebb taglétszámú klán a -P- őket mivel a LOSTnak húzó játékosa nincs a közvetlen közelükbe ezért még tudnak meglepetést okozni vagy olvadnak majd.


ÉK(K45)

Főbb klánok: Beasts, LOST, T.M.R, =APH=

Ez a kontinens lesz a legérdekesebb mivel a Beasts elég szétszórtan van és a Lost átnyúlik DKra is ezért a diplomáciának hatalmas szerepe lesz. Egyelőre nagyobb esemény nem történt még itt fejlődgetnek farmolgatnak a felek Beastsnek sikerült elhoznia egy falut az -OS-tól és a KGtól is hoztak egyet. A T.M.R és =APH= szintén 1hónapot jósolok és ők is búcsúznak a szervertől.

Végszó:

A többi klánt azért nem írtam bele mert vagy nincs nagy szerepük a térkép változásába vagy túl szétszórtan vannak. Mindenképp izgalmas világnak néz ki a végjátékba már valószínű mindenki tudja hogy kik fognak bekerülni de kiváncsi leszek hogy a LOST/KG ezen a világon mit fog tudni összehozni és hogy az -OS-t a jó keret ellenére visszalehet szorítani? ASG szokás szerint gyűjtögetéssel elhúzott az elején de farmolni mikor kezdenek el? És a Beasts vajon kit fog megválasztani szövetségesének?
K54
Látszik, hogy...
Mit ér a keret ha minden oldalból ellenféllel vagy körül véve akik sokkal jobban szórják a ppt, ergo mindenük előbb meg van. Early gameba meg pont elég, hogy a keret semmit ne érjen, sok lúd disznót győz és pay to win játékkal.
Viszont ha túléli onnantól már ki jöhet a keretbéli előny..
K44
sima ASG konti. Végjátékos lesz.
K45
Attól függ, hogy a lost mit tud produkálni es hogy a beasttal milyen dipoba van/ lesz, az elhelyezkedés miatt jól ki jöhet a szituaciobol, foleg hogy k55on is jó pozícióba van.
K55
K55 keleti részét sima lostnak mondanám.
Nyugati talán OS.


A farm meg gyűjti alapján nekem az jön le, hogy észak csak ppvel játszik kb, másba nem nagyon, vagy csak kezd felfelé törni.
 

Deleted User - 1518107

Vendég
Sziasztok! Esti mese következik.

ÉNY(K44)

ASG megállíthatatlanul hozza a falukat viszont buktak egy 2600 pontos falut az -OS- ellen ami elég nagy hátrány a játék korai szakaszába.

DNY(K54)

Szintén változatlan marad a klánok szépen terjeszkednek.

DK(K55)

A LOST hozott egy 2300pontos Beasts falut. Szépen fejlődgetnek a felek.

ÉK(K45)

Szintén nyugalom fejlődgetnek a felek.

Végszó:

Most hogy jobban elkezdődtek a harcok átláthatóbb a térkép ASG-Beasts-Kg. Vs -OS- LOST lesz a szerveren. Még a =CsCs= klánnak nagy szerepe lehet hogy kihez áll. Bár jó lenne ha valaki megerősíti az igazamat a kémeim sajna ingyen dolgoznak így az infórmáció is néhány helyen téves lehet de csak kis mértékben. Kíváncsian várom majd az akciókat esetleg kisebb armákat. Vajon az -OS- megbirkózik 3 esetleg 4klánnal? És a LOST kifog tudni törni peremről vagy kifelé kell terjeszkedniük? Az ASG mikor kezd el végre farmolni? És a Kg. fog tudni okozni meglepetést vagy a lelkes ám de kezdő playerek nem lesznek elegek egy -OS- LOST nyomás ellen? A következő mesébe minden kérdésre választ kapunk.
 

darkdevil

Active Member
A reakció pontszáma
125
ASG-Beasts dipó van. (bár ezt mindenki tudja már) Kérdésedre pedig, hogy mikor farmolunk: Ez a "szerződött" partnereinktől függ! Van tőzsde! ;) És mi a LE pontokat gyűjtjük! :) A faluvesztés.... hát igen... tré ha bealszik az ember, de korrigáljuk ezt a baklövésünk! Mellesleg az okfejtéseid tetszenek! Hajrá csináld tovább!
 

Deleted User - 1518107

Vendég
Sziasztok! Szerintem úgy 2-3naponta fogok írni így az elején később akkor ha nagyobb esemény történik.

ÉNY(K44)

K.A.L felbomlott a "jobb" playerek olvadtak a =H= klánba a többiek vagy klán nélküliek lettek vagy még kisebb klánokba menekültek. ASG továbbra is darálja az ellenfeleit bár farmba még mindig nem jeleskednek.

DNY(K54)

=CsCs= -OS- szövi van.

DK(K55)

Itt történtek események a Kg. megalapította az alklánját és a -P- olvadt a BEASTShez így eléggé romlottak a LOST esélyei.

ÉNY(K45)

A T.M.R olvad az =Aph= klánhoz talán nyertek maguknak még +1hetet a szerveren. Viszont a TEMP elég gyors fejlődésbe kezdett szintén egy kisebb létszámú klán ám de jó playerekkel a kérdés az hogy a LOST mellé állnak vagy a BEASTS mellé esetleg maradnak függetlenek.

Végszó:

ÉNYt sima ASGnak mondanám viszont az -OS- fog nekik kellemetlenségeket okozni tegnap is elhozták a 2. falujukat az ASG ellen erre oda kell figyelniük mert hosszútávon megfog látszani az eredménye. DKn szerintem Kg.nak felesleges a 2. klán inkább az elsőt tegye rendbe mert van mit szelektálni bár a kezdő vezérek gyakran elkövetik ezt a hibát hogy minnél több ember annál jobb de a támadás/védekezés szervezésekből minden kiderül majd. -P- gondolom nyerni jött ezért a BEASTS jó választás volt nekik ha a LOSTot választották volna lehet hogy megnyerik DKt viszont ott lenne egy ASG egy BEASTS egy -OS- amit nem biztos hogy lebírnak nyomni a LOSTal főleg hogy már -OS-al szövetségbe vannak és ne felejtsük el a klánok záródnak majd ezért jól meg kell fontolni ki legyen a győztes klánban. ÉNY hát elég jó kérdés hogy a LOSTnak mi lesz a sorsa vannak köztük tapasztalt játékosok visszanéztem az utóbbi szervereiket a mostani a legjobb keretük szóval én nem írnám le őket még. A kérdés most hogy az -OS- vajon elindul kelet fele megmenteni a szövetségesét vagy bízik bennük hogy egyedül is megoldják a túlerőt és észak fele vándorolnak?
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
09. 24. (tegnapi állás)

09 24 T.png
09 24 F.png
Térkép.png

A K.A.L korai bukását követően semmi kétség nem maradt afelől, hogy K44 az ASG kontinense lesz. A Highlanders klán még nem bukott el, illetve 1-2 kisebb klán is játszik, de ők már nem tudják megállítani a dicső királyságot.

Délnyugat természetesen az -OS- kontinense, de azért remélem, a CsCs csipkelődik velük.

Észak-keleten négy-öt jelentős klán van, ebből a T.M.R és az =APH= szövetkeznek, de összességében elég szervezetlen klánok, így velük kevés gond van. A legkisebb, mégis elég jelentős klán a TEMP, akik úgy tudom, csak funolni jöttek, de a területi elhelyezkedésük miatt fontos szerepet játszhatnak majd a BEASTS-LOST háborúban.
A BEASTS kezdeti fellángolása után több falut is bukott, amiknél vezetői és játékosi hibák egyaránt közrejátszott, én személy szerint nagyon sokallom a létszámot, de ugye ki vagyok én?
A LOST úgy jön fel, mint a talajvíz, eddig ha jól számolom, hat falut hoztak tőlünk, ebből kettőt foglalással.

Délkeleten a már említett BEASTS és LOST küzd, illetve a KG., akiknek az -OS--re is figyelniük kell.

Győzelmi esélyek:
79% -OS- (CSÖKKENTVE 1%-KAL!)
14,5% - BEASG
8% - LOST
3% - jól van, nem értek a matekhoz
 
Fent