Világ 63 Stats

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
szép az a védekezési arány, a Titkos Random MeseSpárta Kegyelem klán védekezett legutóbb ilyen jól! (bocs ha valakiket kihagytam)

amúgy jók ezek a barbis poénok, de azért én emlékszem v55ön a klánszintű armákra amiket az OS vezetőség a barbikra szervezett :D vagy ott még nem volt gáz?
Volt ott arma szervezve?
 

feneee97

-OS-
A reakció pontszáma
244
szép az a védekezési arány, a Titkos Random MeseSpárta Kegyelem klán védekezett legutóbb ilyen jól! (bocs ha valakiket kihagytam)

amúgy jók ezek a barbis poénok, de azért én emlékszem v55ön a klánszintű armákra amiket az OS vezetőség a barbikra szervezett :D vagy ott még nem volt gáz?

hát ha neked az szervezés hogy falu hátrányban kiosztottunk 2 körben barbikat a hátrány csökkentése érdekében akkor gratulálok neked, remélem a következő szervereden nem fogsz annyit hisztizni és végig is tolod! :)
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
hát ha neked az szervezés hogy falu hátrányban kiosztottunk 2 körben barbikat a hátrány csökkentése érdekében akkor gratulálok neked, remélem a következő szervereden nem fogsz annyit hisztizni és végig is tolod! :)

hát szervezve volt, nem? nálam a szervezés az szervezés, bevallom őszintén. emlékszem mekkora sakkjátszmák mentek, melyikeket ki kapja. az ellenfélre sajnos már nem sikerült akciót szervezni, pedig ha tőlük foglalsz az duplán csökkenti a hátrányt, és a tagok is szívesen maradnak egy olyan klánban, ami nem a vereséget várja.

amúgy (bár nem követem a világot) úgy tudom a LOST veletek van, mert nem mertétek felvállalni a noob barbizabáló BEASTS ellen a harcot mások segítsége nélkül. szóval akkor a BEASTS faluhátrányban van, nem? ha ők csökkentik a faluhátrányt barbizással, akkor noobok, ha ti csökkentitek, akkor meg én vagyok a hülye?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.402
hát szervezve volt, nem? nálam a szervezés az szervezés, bevallom őszintén. emlékszem mekkora sakkjátszmák mentek, melyikeket ki kapja. az ellenfélre sajnos már nem sikerült akciót szervezni, pedig ha tőlük foglalsz az duplán csökkenti a hátrányt, és a tagok is szívesen maradnak egy olyan klánban, ami nem a vereséget várja.

amúgy (bár nem követem a világot) úgy tudom a LOST veletek van, mert nem mertétek felvállalni a noob barbizabáló BEASTS ellen a harcot mások segítsége nélkül. szóval akkor a BEASTS faluhátrányban van, nem? ha ők csökkentik a faluhátrányt barbizással, akkor noobok, ha ti csökkentitek, akkor meg én vagyok a hülye?

Hagyd rá fenére, azt mondta szeptemberre v58-n szanaszét aláznak minket, azóta is azt várom, hagy örüljön, hogy elér valamit, igaz, hogy olyan klán ellen aminél a barbik is durvábban védekeznek, de az nem számít.

Mondjuk szép eredmény, ha azt nézzük, hogy nemrégi szerver a v63, szóval ahogy nézem ez a szerver is eldőlt.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
A TÖRÖLT KOMMENTRE REAGÁLOK, csak nem idézem be hogy ne töröljenek engem is! 200iq

azt hittem tovább tart, mire a sértegetés marad az egyetlen eszközöd, amit be tudsz vetni.

1, igazából a lényegi dolgokban másoljátok a v55öt. ott óriási arccal nekikezdtetek a világnak, kiharcoltátok hogy legyen 2es sebesség, ne legyen torony, diplomácia nélkül, mert az OS király klán. aztán amikor teljesíteni kellett volna, akkor jött a barbik felszedése. beálltatok védekezni, vártátok hogy átmenjenek rajtatok, utólag pedig a jelek szerint én vagyok a hibás, mert 1 hónappal a vége előtt leadtam a faluimat.
az arcotok most is hatalmas, csak most bebújtatok a LOST mögé, és onnan kidugjátok néha a fejeteket eltolni egy barbis beszólást.
2, oké :D
3, az mondjuk elég kemény lett volna, ha még csapódási időpontot is adtok egy barbikra tolt armához.
4, nagyon szomorú, hogy a vezetőknek nem volt ideje armát szervezni, de nem nagyon törték magukat, hogy próbáljanak keresni valakit akinek van. én mondjuk kb 2 hétig forogtam a jang-che fiókra, és többször írtam például nektek is, hogy legalább egy csoportakciót toljunk, ottvan a szétvert fiók. érdekes a "picsogás" definíciója nálad. a b, kérdés hogy ha nem volt senkinek ideje támadást szervezni, akkor miért baj hogy otthagytam a szervert?
5, ne félj, megy a multitasking.

a 100+ falus fiókom nem tudom hogy tüntette volna el a 3000 falu hátrányt egyéni akciókkal (mert arma ugye nem volt), de gondolom egyszerűbb rám mutogatni, mint bűnbakra.

nyugi, a lelki világom tökéletesen jól van. azért köszi az aggódást.
 

Nber

-KillerInstinct-
A reakció pontszáma
117
hát ha neked az szervezés hogy falu hátrányban kiosztottunk 2 körben barbikat a hátrány csökkentése érdekében akkor gratulálok neked, remélem a következő szervereden nem fogsz annyit hisztizni és végig is tolod! :)

Ha te kiosztod a Barbikat "Falu Hátrány" címszóval, akkor a Beastbe miért állsz bele hogy barbit foglalnak? :O Állóháborúban ez alap dolog az már más kérdés ki mikor kezdi el foglalni őket helyzettől függ. ;)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.402
Ha te kiosztod a Barbikat "Falu Hátrány" címszóval, akkor a Beastbe miért állsz bele hogy barbit foglalnak? :O Állóháborúban ez alap dolog az már más kérdés ki mikor kezdi el foglalni őket helyzettől függ. ;)

Olvasd el az utolsó kommentem a v61-es topicba, fenére is érvényes az a válasz :D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Ha te kiosztod a Barbikat "Falu Hátrány" címszóval, akkor a Beastbe miért állsz bele hogy barbit foglalnak? :O Állóháborúban ez alap dolog az már más kérdés ki mikor kezdi el foglalni őket helyzettől függ. ;)
Where is álló háború?
What is this?
Fonok ha hoztok 12 falut,mi hozunk 44-50 et,akkor az nem álló háború
 
Fent