Spárta

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
vigyorinak

két tagot támadtatok a v10-en,miről hablagyolsz?csak az igazat,ok?
 

DeletedUser16178

Vendég
Olvastam a levelezést,nem találtam benne semmi extrát :cool:
vigyori hozta a stílusát,de ezt vezérek már megszokhattuk Tőle.
Amellett az egész párbeszéd ki volt provokálva,fel volt tüzelve.
Nem ez volt az OK a kerekasztal tanácskozásra.

Amúgy pedig igaza is volt .
A WikinG a Spárta ellen labdába sem rúghat, valószínűleg ha ide érnek mellénk én benyomom az OFFot :)
Nem leszek olyan hülye hogy görcsöljek az frd javára :p
frd is szépen el fog bukni,dehát meg is érdemlik.
Sosem volt harci klán, a vezetőik pedig nem tudnak még vezetni sem.
A szeretet nem old meg semmit.
 

DeletedUser4544

Vendég
két tagot támadtatok a v10-en,miről hablagyolsz?csak az igazat,ok?

Csocseszko és a többit cirka 1 támadással 4 embert vertünk le. 2 kör is volt. Jeges benyomta az offot, mivel betört idegileg és elkezdett kh-n megfenyegetni. Soosjani benyomta a törlést, majd vigyori névvel újraregelt. 2-3 hét leforgása alatt Top10es klán a Friends szétesett....
 

DeletedUser

Vendég
Szegény darkit valaki megint bannoltatta :( Én várom vissza :) Akinek meg nem tetszik Darki az ne kommunikáljon vele :) Miért kell minden héten bannoltatni?
 

DeletedUser16177

Vendég
Olvastam a levelezést,nem találtam benne semmi extrát :cool:
vigyori hozta a stílusát,de ezt vezérek már megszokhattuk Tőle.
Amellett az egész párbeszéd ki volt provokálva,fel volt tüzelve.
Nem ez volt az OK a kerekasztal tanácskozásra.

Amúgy pedig igaza is volt .
A WikinG a Spárta ellen labdába sem rúghat, valószínűleg ha ide érnek mellénk én benyomom az OFFot :)
Nem leszek olyan hülye hogy görcsöljek az frd javára :p
frd is szépen el fog bukni,dehát meg is érdemlik.
Sosem volt harci klán, a vezetőik pedig nem tudnak még vezetni sem.
A szeretet nem old meg semmit.

Igen épp azért írtam azt, hogy talán összelehetne fogni. Így persze levernek... Ez kb olyan mintha nem háborúznának a Földön és inkább fejlesztésekre költenék ezeket a pénzeket már lehet rég az űrt fedeznénk fel. Nem a legjobb hasonlat, de szerintem mindenki érti az összefogás lényegét. Inkább harcolnál eséllyel vagy hagynád abba az ilyenek miatt? Mert akkor már kb most törölhetné mindenki magát, úgysem lesz esély, ha odaérnek... De mindegy felejtsük el a dolgot.

Szarkazmus és irónia nélkül: Szép volt spárta!

Inkább nem másolok ide leveleket.Ne fényezd a nem létező kommunikációs készséged :)

Nyugodtan rakhatsz ide akármit. Megnézem szívesen őket, meg azt is melyiket ki provokálta ki... ja hogy mindet te? Bocs.
Kommunikációs kézségről meg ne beszéljünk szerintem... még írni sem tudsz normálisan gépen.
 

DeletedUser

Vendég
Most meghatottál,leljebb már nem süllyedek,fegyvertelennel nem vívok szellemi harcot :)
 

DeletedUser16177

Vendég
Már csak azt nem értem hogy kerül a meghatás, fegyvertelenség és a szellemi harc 1 mondatba. Az elsőt és az utolsót még értem, de a középső nem illik a képbe. Nem célom addig beszélgetni itt még amíg ismét a supportnak sírod el bánatod. Gondod van tudod hol találsz meg, hagyjuk ezt a részt arra amire való.
 

DeletedUser16178

Vendég
Igen épp azért írtam azt, hogy talán összelehetne fogni. Így persze levernek... Ez kb olyan mintha nem háborúznának a Földön és inkább fejlesztésekre költenék ezeket a pénzeket már lehet rég az űrt fedeznénk fel. Nem a legjobb hasonlat, de szerintem mindenki érti az összefogás lényegét. Inkább harcolnál eséllyel vagy hagynád abba az ilyenek miatt? Mert akkor már kb most törölhetné mindenki magát, úgysem lesz esély, ha odaérnek... De mindegy felejtsük el a dolgot.

És ezt úgy mondod,hogy még tárgyalunk ? Hát nem tudom erre most mit mondjak.
Az összefogás meg félő olyan lesz mint a v1-en a GODS klán a Skulls ellenében ^^
Aki ott volt tudja miről beszélek :)
 

DeletedUser16177

Vendég
Nem tudom miről mikor megy tárgyalás mivel nem tartozok vezérek közé, de nem hiszem, hogy ez egy olyan dolog amit nem lehetne akármikor megcsinálni. v1-en nem tudom mi történt, de most komolyan lehet annál rosszabb, mint hogy ugyanúgy befoglalnak ahogy amúgy is?
 

DeletedUser

Vendég
Mrs. túlképzett mckkkk,kérlek ne haragudj ha nem tudok időben válaszolni a hozzám címzett kommentjeidre.Leköt a társaid befoglalása :D
 

DeletedUser16177

Vendég
Tévedsz, pont, hogy nem érdekel mit csinálsz. :D Van jobb dolgom is nálad bőven.

Ja és tőlem is foglalhatnál már, úgyis unom a játékot. Vagy ahhoz is kell 200 nuke? :/
 

DeletedUser16178

Vendég
Nem tudom miről mikor megy tárgyalás mivel nem tartozok vezérek közé, de nem hiszem, hogy ez egy olyan dolog amit nem lehetne akármikor megcsinálni. v1-en nem tudom mi történt, de most komolyan lehet annál rosszabb, mint hogy ugyanúgy befoglalnak ahogy amúgy is?

v1-en a Skulls úgy nyomult mint most a Spárta,igaz szerényebb mértékben,de szintén nem volt aki ellenálljon ,egyesével semmiképp, ekkor a régi Attica egyik tisztese dr.boroshun megszervezte a GODS klánt a "szabad világ védelmében" ha jól emlékszem :rolleyes:
Kb. 4 klán alkotta, mindenfélék,de nem volt jó ötlet ,nagy káosz és szervezetlenség uralkodott benne...
Aztán szétütötték Skulls+Skull-ék azt is.... A leölt GODS-os fekete disznó képére a Skull profilján még emlékszem :D
 

DeletedUser

Vendég
Tévedsz, pont, hogy nem érdekel mit csinálsz. :D Van jobb dolgom is nálad bőven.

Ja és tőlem is foglalhatnál már, úgyis unom a játékot. Vagy ahhoz is kell 200 nuke? :/

Jah,hogy te is a térképen vagy? Olyan jelentéktelennek tartom az információt,majd szakítok rád is időt ;)
 

DeletedUser

Vendég
sákári 06 eredeti hozzászólása
két tagot támadtatok a v10-en,miről hablagyolsz?csak az igazat,ok?

Csocseszko és a többit cirka 1 támadással 4 embert vertünk le. 2 kör is volt. Jeges benyomta az offot, mivel betört idegileg és elkezdett kh-n megfenyegetni. Soosjani benyomta a törlést, majd vigyori névvel újraregelt. 2-3 hét leforgása alatt Top10es klán a Friends szétesett....


Senkit nem vertetek le,4-5 falut foglaltatok,jegest ki záratad,(ezt valahogy nem emlited),soosj-t is kizárták miattad.
 

DeletedUser4544

Vendég
sákári 06 eredeti hozzászólása
két tagot támadtatok a v10-en,miről hablagyolsz?csak az igazat,ok?

Csocseszko és a többit cirka 1 támadással 4 embert vertünk le. 2 kör is volt. Jeges benyomta az offot, mivel betört idegileg és elkezdett kh-n megfenyegetni. Soosjani benyomta a törlést, majd vigyori névvel újraregelt. 2-3 hét leforgása alatt Top10es klán a Friends szétesett....


Senkit nem vertetek le,4-5 falut foglaltatok,jegest ki záratad,(ezt valahogy nem emlited),soosj-t is kizárták miattad.

LEírtam hogy kizárattam olvass vissza, mégpedig azért mert megfenyegetett valóéletben...Nembaj ittis ellesz látva a szátok, főleg a tied, felis írtalak a noteszomba:)
 

DeletedUser4544

Vendég
http://hu.twstats.com/hu10/index.php?page=player&mode=conquers&id=136608&type=&pn=-1

14 falut bukott, és még jeges, soosjanos, megmég valakit szétszedtünk. Hozzáteszem jeges és soosjani második fordulóba lett ütve, támadás közbe írta nekem a fenyegető levelet jeges, mivel látta esélye sincs a túlélésre inkább ezt a véget választotta, nempedig azt hogy elbukik. Nem birta a nyomást. Itt se fogja:) ÚGyhogy mielőttt hazudozol külsön, járj utánna mivolt V10en....
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent