Spárta

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Akkor is "nyomoroncok" voltak, mikor jelentkeztél oda ?
"nyomoroncokkal" az oldaladon harcolnál?

Amúgy régen nyitottál egy témát a skullsba, hogy "nektek milyen színű a wikinG?"

Na rájöttél már ?:D:D
 

DeletedUser

Vendég
vagdalkozol wazze?
elfogytak az érvek?:)

az frd-s felvételem bizonyitásával Wild is megbukott...

talán majd te?:)

most hogy jön ide Wiking "szine"?

neked nem volt frd piros anno?

akkor, miről ugatsz?
 

DeletedUser16177

Vendég
Tisztelt játékostársak!
Ime egy sokak által kevésbé tisztelt spártai vezérkari tag gondolatai a saját klántársáról,és a többi nagyobb klán tagjairól!
Bizonyítja,hogy miért örvend oly "nagy" tiszteletnek!
[SPOIL]iroygiv szept 16,2012 18:16
frd,bélák,wiking egy csürhe. Nemtudom vane 10 olyan játékos az összesből aki tud játsznai.
Másik te mégcsak a volt R-d játékosokkal találkoztál nempedig a régi elit Spartaiakkal. TEgyük fel legyözitek morgot, akit énse tartok sokra, de mivel társ segítem.
Megnézném mellettem vagy zola, vagy brooky esetleg bence, nikita, secret(sorolhatnám) mellett lennél mit tudnál felmutatni. Megsúgom semmit, mertmár falud se lenne....A volt R-d játékosainak még bekell illeszkedniük, felkell venniük a mi ritmusunkat....
Ez a szerver már akkor eldőlt, amikor eldöntöttük beregelünk ide szervezetten...[/SPOIL]

Örülök, hogy így elterjedt ez a levél... hát igen nem lehet mit mondani róluk. Annyit mondok, hogyha továbbra is egymást ütjük, akkor ők közben szép lassan egyenként levernek és nyerik a szervert. Tudom nem nagy cucc maga a klán, de mivel képesek arra az alapvető dologra, hogy x időben küldjenek 1 emberre nuke-okat utána meg nemeseket, így a túlerő miatt nyerhetnek.
 

DeletedUser

Vendég
elfelejtettél válaszolni a feltett kérdésekre, amit állitottál!:)

idézet:

"az frd-s felvételem bizonyitásával Wild is megbukott...

talán majd te?

most hogy jön ide Wiking "szine"?

neked nem volt frd piros anno?"

vagy költsél a főnököd után te is valami hülye versikét, ha már "minden információd elveszett"

érdeklődve várom válaszod ezzel kapcsolatban!

ugye tudod, ha a vádaskodásaidat nem tudod bizonyitani, akkor maradsz nagyarcu rágalmazónak kedves biki-csunály...:)

de még a gyógypedagógusodnak is megmondalak!:)
 

DeletedUser

Vendég
Csak akivel érdemes dehH!
"Fegyvertelennel nem vívunk szellemi párbajt!"
 

DeletedUser

Vendég
valaki nyitva hagyta a fridzsider ajtót...
milyen ujra rácson kivül lenni?

"Csak akivel érdemes dehH!"

ez magyarról magyarra leforditva egóban elszállt hóemberedtől:

kussolj már h*lyegyerek! évike nem kért felvételt!

ezen Wild is megbukott!

ne járasd le tovább magad és frd-t!


és ha kérhetnék valami idióta versikét tőled, megköszönném!:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mi a túróért kell lesüllyedni állandóan a személyeskedés mocsrába ?! :confused::mad:
 

DeletedUser

Vendég
Az elterjedt levélre visszatérve,nem tudom kivel folyt a levelezés,kíváncsi lennék rá :p És várom a párom blablablablabla.Mckkaka meg :D Édeskevéske
 

DeletedUser

Vendég
Blokkollak mert nem vagy érdemes arra,hogy fáraszthass :) Meg amúgy sem tudsz normálisan kommunikálni.Nem vagyok már kis kölök,sem a haverod.
A véleményeket meg személyesen fogadom bárkitől,sőt a kritikákat is elviselem,de a postásokat nem csipázom :p
 

DeletedUser

Vendég
Tudom már :D Vigyori írta,tudom sosem kedvelt v10.óta :) Ellen volt és állandóan karatéztunk de megkérdezheted tőle most mi a véleménye,hiszen most már egy csapatban vagyunk és ismerkedő fázisban vagyunk :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Levélhez annyit, morgo vagyis micu v10es szájkaratés ellenfelem, akivel rüheltük egymást. Mivel én félreteszem az előitéleteim más szerveren így adtam esélyt hogy bizonyítson. Bizonyított ma! Hamarosan elmondhatja őis. Spartai lett! Vérbeli!
Viszont rampi és bandája is bizonyított, fröcskölni és mocskolodni tudnak, az megy nekik. Nekem csak egy 2500 támadófalus támadásszervezést sikerült csinálnom cirka 50 taggal levezényeltetve, 1 napra időzítve és 48 órán belül 87 falut hoztunk el tisztán. Lehet túlerőnk volt, de kérem én, ha annyira profi lenne az ellenfél, simán letudna dodgeolni....Sajnálom amatőr vagyok. Jegeséknek meg üzenem, ők ezt már tapasztalták tőlem V10en. Őket is így átdaráltuk, ottis ment a fenyegetőzés. Aztis másold be ide jeges, hogy valóéletbe megfenyegettél, mert szétdaráltam a klánod V10en. Nempedig gratuláltál hogy jobbak voltunk.....
 

DeletedUser

Vendég
vigyázz vigyori!
jeges ujra kiszökött a frigóból, most költi az uj versét!:)
 

DeletedUser16177

Vendég
Nekem semmi bajom a támadásotokkal, ilyen a játék... nem érdekel. Engem ezek a nagyképű beszólások idegelnek fel és a levelet sem mi kezdtjük terjeszteni elhiheted. Egy rész került fel az egyik szövetségesünk közös fórumára és kérték az egész levelet, mivel szidod őket ne csodálkozz. Így terjedt el a dolog. Mi egy szóval sem mondtuk, hogy van esélyünk ellenetek... így nem, úgy esetleg, ha többen lennénk vagy ha nem úgy alakultak volna a dolgok ahogy. Más részről azt is megirtam neked, hogy sok embernek ez volt az első éles védése, meg is lett az eredménye. Másoknak meg szimplán nagy volt a túlerő, ha kitér szétveritek a falukat, ha beáll meghalnak a védők - ugyanott lennénk ígyis-úgyis. Meglátjuk hogy alakulnak a dolgok...

morgó

Igazad lehet én nem tudok normálisan kommunikálni, nem nagyképüsködök minden soromban, mint egyesek. Lehet neked az a normális, sok más embernek nem. Mikor megtudtam, hogy más játszik már, egyből átneveztem a falukat és levettem a kiírások a profilomról, sőt még emlékszem olyasmit is mondtam, hogy sok szerencsét, mert nem veled volt a bajom. Ezekután te mondtad a baromságaid is továbbra, meg akármilyen falura rámentem egyből átnevezgetted (utána persze tagadtad, hogy azért... tök véletlen - jó vicc), na ezekután már csak utálni tudlak titeket.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem semmi bajom a támadásotokkal, ilyen a játék... nem érdekel. Engem ezek a nagyképű beszólások idegelnek fel és a levelet sem mi kezdtjük terjeszteni elhiheted. Egy rész került fel az egyik szövetségesünk közös fórumára és kérték az egész levelet, mivel szidod őket ne csodálkozz. Így terjedt el a dolog. Mi egy szóval sem mondtuk, hogy van esélyünk ellenetek... így nem, úgy esetleg, ha többen lennénk vagy ha nem úgy alakultak volna a dolgok ahogy. Más részről azt is megirtam neked, hogy sok embernek ez volt az első éles védése, meg is lett az eredménye. Másoknak meg szimplán nagy volt a túlerő, ha kitér szétveritek a falukat, ha beáll meghalnak a védők - ugyanott lennénk ígyis-úgyis. Meglátjuk hogy alakulnak a dolgok...

morgó

Igazad lehet én nem tudok normálisan kommunikálni, nem nagyképüsködök minden soromban, mint egyesek. Lehet neked az a normális, sok más embernek nem. Mikor megtudtam, hogy más játszik már, egyből átneveztem a falukat és levettem a kiírások a profilomról, sőt még emlékszem olyasmit is mondtam, hogy sok szerencsét, mert nem veled volt a bajom. Ezekután te mondtad a baromságaid is továbbra, meg akármilyen falura rámentem egyből átnevezgetted (utána persze tagadtad, hogy azért... tök véletlen - jó vicc), na ezekután már csak utálni tudlak titeket.

Inkább nem másolok ide leveleket.Ne fényezd a nem létező kommunikációs készséged :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent