Spárta

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Mondjad :D

De előtte kérdezek;
Milyen érzés beoltani önmagad?

evike20 írta;

Amikor lecsap a balsors, derül ki, hogy ki az igazi barát.

A barátok együtt küzdenek veled tovább, míg a patkányok menekülnek.


Menekültél skullsból bélákhoz, onnan wikingekhez..tehát akkor te egy ...?:D
 

DeletedUser

Vendég
ahogy látom, te vagy "belőve"...
hányszor váltottál?

tudod, Skulls szétesett, sokan eljöttek akkor...emlékszel? lassu felfogásu
Bélák? meg van az oka...de nem a menekülés...ki elől?...előled?:)
 

DeletedUser

Vendég
Én, 1x váltottam klánt, dbd ből rmsc be, ami az alklánja volt az nni nek, a többi meg szerintem magától érthetődő :D azaz ez az egy volt ami igazi "váltás volt ;)

Nem hiszem, hogy előlem, mert messze vagy (hát még most, hogy itt az összes falud eltünt :D)
Igen, szétesett, de te pont abba a klánba mentél, amivel eredetileg háború lett volna..ugyan, kérlek..azért, mert te bemeséled magadnak, attól más még látja :)

és meg is van az eredménye :D

Díszitsd még a profilod, legyél hű agresszíve barátodhoz, bár ő már nem is szerkezti..szerepváltás?:eek::D
 

DeletedUser

Vendég
a gyengébbek kedvéért leforditom a személyes szövegedet:

itachka olyan, mint a tűz és jég , itachka olyan, mint az éjszaka és a vihar, itachka szívében ősi és örökké, itachka lángol az idő centrumában és itachka láthatja a világegyetem görbüléseit, ...és... itachka csodálatos.

/szabad forditásban/

gondolom ezt eddig is tudtad mit jelent...(avagy?)

dehH acc.-ban nincs ennyi itachka, ez önszorgalom?

én legalább csináltam egy normális profilt, te erre sem vagy képes

a klánod támadói közül szinte mindenkinek sikerült foglalni tőlem, mikor 30-40-en jöttök egyszerre, neked miért nem?

te vagy a legszerencsétlenebb?...igen...:)

tudod KH egy harci játék, ahol támadni és védekezni kell! ez kockázatosabb mint a te mentalitásod, az aktiv játékosok visszatámadnak...:)
/ lásd a profilomon azokat a napi cimeket, amik neked soha nem lesznek meg /

gondolom a szokásos duma, hogy nem támadtak, azért nincs LEV-ed
de LET-ed sincs? ha csak üritett falukat és abbahagyókat foglalsz, nem is lesz:)
legalább "erősited" a klánodat a "tapasztalatoddal", sadatapaival karöltve, kemény dió lesztek Spártának:)

maradj meg a belső és inaktiv foglalásoknál, az legalább megy
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Évike szeretne tovább játszani, valami gondja van ezzel valakinek ? :)

Mondtam már,az vesse rá az első követ aki nem helyezkedne,saját magáért.. :D
 

DeletedUser

Vendég
a gyengébbek kedvéért leforditom a személyes szövegedet:

itachka olyan, mint a tűz és jég , itachka olyan, mint az éjszaka és a vihar, itachka szívében ősi és örökké, itachka lángol az idő centrumában és itachka láthatja a világegyetem görbüléseit, ...és... itachka csodálatos.

Ki vagy doki..a doktorokat így jellemzik;) egyébként "he is" el van, csak itachka t beírtam már, mert mekkora raj, nem?:D

/szabad forditásban/
gondolom ezt eddig is tudtad mit jelent...(avagy?)
ha nem tudom, mért írtam volna ki?
*facepalm*

dehH acc.-ban nincs ennyi itachka, ez önszorgalom?

Lustaság :D

én legalább csináltam egy normális profilt, te erre sem vagy képes
Milyen lehet gerinc nélkül ülni?:D:D
Megprobálod az lsw t a spártának üszítani, mert ugye mind ketten nem nyerhetnek, ezért íly mondon probálsz még valamit tenni, átadod a falvaid a spártának, amiket viszünk, hogy ebből is konfliktus legyen...ok:D

a klánod támadói közül szinte mindenkinek sikerült foglalni tőlem, mikor 30-40-en jöttök egyszerre, neked miért nem?
LOLXD
2nuke ment rád, ami haza is ment, én nem tudok nukeval foglalni, bocs :D:D
te vagy a legszerencsétlenebb?...igen...:)
Nem hiszem, szerintem te :D

tudod KH egy harci játék, ahol támadni és védekezni kell! ez kockázatosabb mint a te mentalitásod, az aktiv játékosok visszatámadnak...:)
/ lásd a profilomon azokat a napi cimeket, amik neked soha nem lesznek meg /
elfogom sírni magam, 0pontnál sokat ér:D

gondolom a szokásos duma, hogy nem támadtak, azért nincs LEV-ed
de LET-ed sincs? ha csak üritett falukat és abbahagyókat foglalsz, nem is lesz:)
legalább "erősited" a klánodat a "tapasztalatoddal", sadatapaival karöltve, kemény dió lesztek Spártának:)

maradj meg a belső és inaktiv foglalásoknál, az legalább megy
Meglesz, köszi:D

De ha már így oda vagy magadért, kérlek...hány SPEED et nyertél?:D

dark, ezzel nincs gond, de amit ő művel, az már sok
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem szoktam, sose írok sokat, minek, igaz :D De most kivételes alkalomból elmeséltem mindent, de legközelebb nem lesz ilyen :D
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt játékostársak!
Ime egy sokak által kevésbé tisztelt spártai vezérkari tag gondolatai a saját klántársáról,és a többi nagyobb klán tagjairól!
Bizonyítja,hogy miért örvend oly "nagy" tiszteletnek!
[SPOIL]iroygiv szept 16,2012 18:16
frd,bélák,wiking egy csürhe. Nemtudom vane 10 olyan játékos az összesből aki tud játsznai.
Másik te mégcsak a volt R-d játékosokkal találkoztál nempedig a régi elit Spartaiakkal. TEgyük fel legyözitek morgot, akit énse tartok sokra, de mivel társ segítem.
Megnézném mellettem vagy zola, vagy brooky esetleg bence, nikita, secret(sorolhatnám) mellett lennél mit tudnál felmutatni. Megsúgom semmit, mertmár falud se lenne....A volt R-d játékosainak még bekell illeszkedniük, felkell venniük a mi ritmusunkat....
Ez a szerver már akkor eldőlt, amikor eldöntöttük beregelünk ide szervezetten...[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Kedves itachka!

ha értenéd az angolt egy kicsit, a nevedet nem 1 az egyben kellett volna bemásolnod, igy kicsit furán jött le, de az eszedhez mértem,
ezért irtam hogy szabad forditás, de kérlek javitd ki a forditási hibáimat, kiváncsi lennék a te verziódra "biki-csunály"

gerinctelenség? uszitás?
a nagy arcodon kivül ezt mással is tudod indokolni? gondolom abban egyetértesz velem, ha bizonyiték nélkül rágalmazol, az max a klánodban lévő
ősközösségi hierarhiában müködik

nem hinném, hogy közöd van hozzá, hogy kinek adom a falvaim, istenszindrómád is van?

a pontaim száma még igy is közel a duplája, mint a tiéd, az egyéb KH-s pontokról nem is beszélve...:)

hány Speedet nyertem?
egyet sem, nem játszom rajta...
Te hány Speedet nyeltél a szakértői HSZ-ed megirása előtt?
 

DeletedUser

Vendég
nocsak, visszajött hóember is...

én valami ujabb hülye verset vártam volna tőled:)
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt játékostársak!
Ime egy sokak által kevésbé tisztelt spártai vezérkari tag gondolatai a saját klántársáról,és a többi nagyobb klán tagjairól!
Bizonyítja,hogy miért örvend oly "nagy" tiszteletnek!
[SPOIL]iroygiv szept 16,2012 18:16
frd,bélák,wiking egy csürhe. Nemtudom vane 10 olyan játékos az összesből aki tud játsznai.
Másik te mégcsak a volt R-d játékosokkal találkoztál nempedig a régi elit Spartaiakkal. TEgyük fel legyözitek morgot, akit énse tartok sokra, de mivel társ segítem.
Megnézném mellettem vagy zola, vagy brooky esetleg bence, nikita, secret(sorolhatnám) mellett lennél mit tudnál felmutatni. Megsúgom semmit, mertmár falud se lenne....A volt R-d játékosainak még bekell illeszkedniük, felkell venniük a mi ritmusunkat....
Ez a szerver már akkor eldőlt, amikor eldöntöttük beregelünk ide szervezetten...[/SPOIL]

Ezzel azt mondod, jegesember,hogy mindhárman olvadjunk össze egy klánná ? :)

HADD CSAPJUK SZÉT AZ EGÉSZ VILÁGOT !!! :mad:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kedves itachka!

ha értenéd az angolt egy kicsit, a nevedet nem 1 az egyben kellett volna bemásolnod, igy kicsit furán jött le, de az eszedhez mértem,
ezért irtam hogy szabad forditás, de kérlek javitd ki a forditási hibáimat, kiváncsi lennék a te verziódra "biki-csunály"


Mehetett volna i m be is, de itachka nem én vagyok, az egy acc, vágod ?:D
egyébként KasH tól vettem anno v1en neki is hasonló kiírása volt, hogy ilyen idézetbe(nem ez ) tele volt írva a neve..hát nem ariiiiiiii?:p
 

DeletedUser

Vendég
Kedves biki-csunály!

miért válaszolsz a levelemre, ha nem lettél megszólitva?:) vágod?:)
 

DeletedUser

Vendég
Ki tudja..:rolleyes:

Hisz te jól ismered, aki miatt kilett tiltva :D

De ez v15 :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt játékostársak!
Ime egy sokak által kevésbé tisztelt spártai vezérkari tag gondolatai a saját klántársáról,és a többi nagyobb klán tagjairól!
Bizonyítja,hogy miért örvend oly "nagy" tiszteletnek!
[SPOIL]iroygiv szept 16,2012 18:16
frd,bélák,wiking egy csürhe. Nemtudom vane 10 olyan játékos az összesből aki tud játsznai.
Másik te mégcsak a volt R-d játékosokkal találkoztál nempedig a régi elit Spartaiakkal. TEgyük fel legyözitek morgot, akit énse tartok sokra, de mivel társ segítem.
Megnézném mellettem vagy zola, vagy brooky esetleg bence, nikita, secret(sorolhatnám) mellett lennél mit tudnál felmutatni. Megsúgom semmit, mertmár falud se lenne....A volt R-d játékosainak még bekell illeszkedniük, felkell venniük a mi ritmusunkat....
Ez a szerver már akkor eldőlt, amikor eldöntöttük beregelünk ide szervezetten...[/SPOIL]

Jó hát ez nektek újdonság? :D arc az mindig volt...tudás nem mindig...ha meg már minden elfogyott jöttek a segítők :D
 

DeletedUser

Vendég
Jó hát ez nektek újdonság? :D arc az mindig volt...tudás nem mindig...ha meg már minden elfogyott jöttek a segítők :D

ez "lájk"!:)

lassan kapizsgálják a nyomoroncok, hogy mi a helyzet V15-ön, de adj még nekik időt, hogy felfogják!:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent