Spárta

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Lehet,hogy hirtelen némi fölényt szereznek a háborús stat-on,de pár nap alatt helyrerázódnak az új frontok és indulhat a fair verés :D
 

DeletedUser15784

Vendég
Számomra az tűnt logikusnak, hogy várnak amíg tudnak, és tömbösítenek.

Ha visszaolvasol itt a külsőn, vigyorkánk kétséget sem hagyott afelől, hogy jobban járnak, ha megelőznek. Csak mi nem hittük, hogy valaki hadat mer üzenni és nem vár földbe dugott fejjel, mint anno az AMG :) Grat nekik!
 

DeletedUser

Vendég
Bátor cselekedet volt, csak ha vártak volna lett VOLNA esélyük :)
 

DeletedUser16178

Vendég
Türtőztesd magad egy kicsit. A sértegetés a gyengék fegyvere.

A hülye törvények kitalálása az öntörvényűek eszköze :p
Menj csak vissza csucsukálni Zsákos-Spiler-sákári falvai közé, a biztonságba :p:p:p
frd bajnok 600ezer ponttal :D
kivi leszek meddig húzod az alvós játék üzemmódban ezen a világon :D
 

DeletedUser

Vendég
Nézd meg az össszes falvát, van ott nunavut közelébe is ;)

Amúgy meg tovább bírta mint te, nem?:D:D
 

DeletedUser4544

Vendég
Én úgy gondolom, hogy az Frd és Unionak máshogy tényleg nincs esélye ellenünk, mintsem összeállnak. Ráadásul minnél később tették volna meg annál kevesebb lett volna az esélyük a szerveren. Viszont egyvalami nagyon nem tetszett és undoritónak tartom. Mnt bontás után illik 48 óra tűzszünetet adni, hogy felkészüljön mindkét klán a háborúra. Mi eddig minden bontásnál adtunk pl 72 órát.
Az a vicc, hogy ha ezt megteszi a Frd akkoris úgyanúgy elfoglalják az elszigetelt falvainkat hisz vöröstenger közepén felesleges bevédeni olyan falvakat amiktől kilométerekre van a klán. Viszont a meglepetés erejével sem tudták áttörni a frontot, igaz kellett ehhez kapkodnunk rendesen. Gratulálok a Frdnek hogy felismerték az egyetlen lehetőséget a gyözelemre. Jó csatákat és harcokat mindenkinek. Gyözzön a jobb!
 

DeletedUser16178

Vendég
Nézd meg az össszes falvát, van ott nunavut közelébe is ;)

Amúgy meg tovább bírta mint te, nem?:D:D

Hát nem volt mitől kifáradnia az biztos :D:D
ezzel a játékkal amit a hozzá hasonló alvósok produkálnak ,az ilyenek általában a szerver végéig szokták húzni :p (tapasztalat)
Annyira viszik hogy naponta felnéznek egyszer-kétszer, a lámábbja fenn van nap több órát is,de nem azért hogy erősödjön,hanem hogy itt legyen.
Építgetnek elvannak ,az ingyenfalvakra rákapnak :D
Aztán amikor potens ellenfél ér melléjük, 2-3 este leforgása alatt elveszi a falvaikat . elbukják mindenüket.
Ennyit tudnak produkálni.
De Te sem láthattál sokat ebben a játékban, ha már itt tartunk :D Dehh vagy Nemm egyremegy :D
 

DeletedUser16178

Vendég
Szó sincs itt semmiféle halálról :)
Megvívjátok szépen a harcotokat ,én meg a többiekkel egyűtt kiváncsian figyelem az eseményeket innen :):)
Én már az frd-re sem haragszom :p
Addig volt gusztustalan tényező amíg egy táblán álltam velük :D
Na de majd meglátjuk hogy mnnyire állja meg a helyét az amit régebben állítottam róluk ;)
Nevezetesen hogy 6-7 ember van ott aki tud játszani,a többi meg csak amolyan hátúszó pléjer :)
(a másik hátán elúszó :D )
 

DeletedUser

Vendég
de az a hat-hét azért elég jó player...sokat kellett bombázni őket mire átadták a terepet, ez tény
bár a mostani felsorolásban csak néhány név köszön vissza belőle

nem tudom itt mit tettek le az asztalra - mit nem, de a 12őn tök korrekt ellenfelek voltak - hozzáállásban is
 

DeletedUser

Vendég
A hülye törvények kitalálása az öntörvényűek eszköze :p
Menj csak vissza csucsukálni Zsákos-Spiler-sákári falvai közé, a biztonságba :p:p:p
frd bajnok 600ezer ponttal :D
kivi leszek meddig húzod az alvós játék üzemmódban ezen a világon :D

Köszönet, hogy fenséges szemeidet reám vetetted és néhány pillantig elidőztél szerény személyemen. Néztél, de nem láttál...

"Aki nem tud semmit, nem szeret semmit. Aki tehetetlen: értelmetlen. Aki nem ért semmit, nem is ér semmit. Aki viszont ért, az szeret is, néz is, lát is."
(Paracelsus)

Hát próbáld tágranyitni a szemeidet, hátha látni is fogsz...

[SPOIL]
Rozi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser16178

Vendég
kit érdekel ?! :):):p

legközelebb azzal példálózz ,amit kivételesen magad alkotsz meg ;)
 

DeletedUser

Vendég
Sirona!Lássuk be,ez a tag nem a te szinted!;)
Egyszerű mint a faék!

Ha nem lett volna még clear! Mi sokkal inkább vesszük körbe magunkat intelligens emberekkel,mint "mindig mindenben én vagyok a legjobb" gondolkodású tagokkal,akik azt hiszik,hogy a logika,az megegyezik az IQ-val.Segítek:csak 1 része!
És ha ezzel együtt elbukunk, legalább élveztük a játékot,és egymás társaságát!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16178

Vendég
jeges gondolom az újabb költeményét tette most közzé :eek:
Sajnos nem látom. De ha így van ,akkor 5 Ft
Ki szavaz rá többet ? :D:D
 

DeletedUser15784

Vendég
Megírhatnátok a száraz tényeket, ami miatt utáljátok egymást. Mert ha csak szimplán ellenfél valaki, abból a legjobb barátság is születhetne.
 

DeletedUser16178

Vendég
Én már nem vagyok a táblán :)
Az ok pedig roppant egyszerű : sumákság és toborzás a szövetségestől . Mivel a meghívót az illetékesnek már előtte elküldték ,holott szövetségestől nem szokás toborozni...Ezek a közvetlen okok.
Tudod, "fű alatt" megbeszélték ,hogy johnny ,gyere át hozzánk , erre miután ezt nyélbeütötték,jöttek mindenféle mondvacsinált okkal hogy így-meg úgy....
A másodlagos ok a mohóság és az alattomos játékstílus....Mert 2 millió pontos közepes játékos többet jelent nekik bárminél.
Nos ezek a tények.
Ezen felűl ,hogy az egész játékuk alatt ezt csinálták.
Mit gondolsz miért kerekedtek ilyen nagyra ? A legtöbb tag jeges aknamunkájának köszönhetően van most ott....
De ezt majd úgyis megmagyarázzák.



Ja,és annak külön örültem,amikor Zauditu átvágta Őket :D Azt jöttek azal a szöveggel hogy "mi már akkor tudtuk,csakhogy Ő nem tudta hogy mi tudjuk ;)"
tudod, ez a mi mindent tudunk előre,és amit nem tudunk,azt is csak azért nem tudjuk hogy mindenki ezt higyje hogy nem tudjuk pedig valójában tudjuk :p Hiszen mi vagyunk az frd.....

Na ez a mentalitás,hogy nincs meg bennük az az egyenesség hogy nyíltan felvállaljanak dolgokat.

This is FRD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ahhoz nekem édeskevés lenne egy klánváltáshoz mert vki szépen duruzsol a fülembe. Nem lehet h az eredeti klánban volt gebasz...?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent