Spárta

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Mi köze van ezeknek a dolgoknak a Spártás topichoz nem tudom :D De szívesen olvasgatom,bár supi ítéletet nem ajánlatos kitenni fórumra,illetve sehová sem,de ti tudjátok :) Ezért is bann jár :D
 

DeletedUser15784

Vendég
ahhoz nekem édeskevés lenne egy klánváltáshoz mert vki szépen duruzsol a fülembe. Nem lehet h az eredeti klánban volt gebasz...?

Nekem is ez jutott eszembe. Persze csúnya dolog felvetni is a dolgot a szövinél, de lehet, hogy kimentettek valakit, aki nem érezte jól magát. Mellesleg meg Zau náluk nem érezte jól magát, azért jött át, nem volt abban semmi átvágás.
Szóval jeges nekem hiába írt volna akármilyen szép verset, fel sem merült volna, hogy a Spártát elhagyjam. Ha valaki betoborozható, az a klánjának a hibája is.
 

DeletedUser15019

Vendég
Nos, csak a tisztán látás kedvéért.
mod by cons
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15784

Vendég
Ó, köszönöm! Persze, hogy érdekel minden játékostárs. Ki tudja a v58-on nem leszünk-e egy klánban akárkivel is :D
A dolgok pedig sosem csak fehérek és feketék, nem árt minden szereplőt meghallgatni, aki megtiszteli a Spárta topicot az offolásával :p :)
 

DeletedUser

Vendég
mod by cons. Egyébb v15 fórumokon ott van egyébbként a story,mert már többször leírta Spiler,ha valakit esetleg még érdekel.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16178

Vendég
mod by constantine : Szevasz Démonvadász :D

mod by cons. Egyébb v15 fórumokon ott van egyébbként a story,mert már többször leírta Spiler,ha valakit esetleg még érdekel.

Ha valakit esetleg érdekel a story ,az nálam elolvashatja ;)
MIndenféle részrehajlás nélkűl a kendőzetlen igazságot :):):)

Az "új" Baiuo4 pedig már nem a régi Baiuo akivel sülve főve barátkoztunk,és aki még a saját klánja a Skulls támadásánál is küldött nekem védőket ,és tájékoztatott hogy hova fog támadni :D
És amikor a Skulls oszlott a kettőnk iránti barátságtól vezényelve lépett át hozzám NEM PEDIG az frd-be ....

Az ÚJ Baiuo sajnos már merőben nem Ő ,az eredeti, máskülönben már rég nem lenne akkora mint jelenleg , -pláne nem melettem- és -pláne nem ezzel a stílusával- mert elsőként mentünk volna a falvaira a WikinG-Skulls háborúban.
CSAK ENNEK köszönheti hogy még ott feszít ....

milan098 egy ügybuzgó de mások nélkűl nem létező játékos .
Akit állandóan támogatni kell,hogy ne foglalják el a falvait...

relaxbaby pedig egy 80%-ban helyettesített account, ezzel foglalgatják be az egyébként 2 évig relaxxal egyűtt játszott emberek falvait. Úgy mint azt skorpio 71 statján is látni lehet.
Ezt más körökben amúgy gusztustalan húzásnak tartják,de az frd-nél nincs lehetetlen ;)

Végűl is ez a három ember miatt alakultak mérgessé a dolgok . jegeséknek fontosabb az Ő tagságuk,mint bármilyen egyezmény betartása.
Remélem ezt a tényt az Unió és a Spárta is majd számításba veszi az frd-vel kapcsolatos terveiben ;)

Nos jegesék ezeket a tényeket akarják itt elferdíteni, el mis-másolni itt mindenfajta jól megválogatott levelezések terjesztésével ,amik az átlag 10% levelezést mutatják be csupán.
Akit ez nem győzne meg,az nyugodtan kérje el Tőlük a maradék 90% levelezés anyagát ;)
Ha már az nem elég hogy az erkölcsi normák szerint ítéljen .

PEACE
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Na ezért töröltette a spiler hozzászólását,hogy ez maradhasson itt.Gratulálok,és nem csak neki,hanem akik segítették,azoknak is!
Az egész kh leggyengébb "klánja" nem található meg egy világon sem,de mindegyiken játszik másokkal....
Megnyugtat azért,hogy ezt nem csak én látom át,mert azért itt nagyrészt jó logikájú emberek játszanak.


Stílusod legyen,ne csak szád!
 

DeletedUser

Vendég
mit vársz jeges koma, engem pár napja a "hülye" szóhasználat miatt tiltattak ki 24 órára innen a fórumról, majd ugyanezért a szóért egy teljes mondatba ágyazva mégegyszer 24 órára:D:D:D:D

pedig nem is volt konkrétan senkinek címezve csak általánosságban elmélkedtem...

nem akkor van a baj, ha vki sokat van a játék előtt sztem, hanem akkor ha vkinek ez boldogságot okoz, sőt mitöbb, erre vadászik:)

tele lehet örömmel az élete.

Üzennék egy hasznos tanácsot ennek a valakinek: az az igazi öröm, amit másokkal is megosztunk. A többi csak beleképzelés.

Ennek tükrében kérem, h ugyan jelentkezzen már aki erre vetemedett, csak ugy fész tu fész, hadd nevessünk mi is.

Teljesen összeomlottam lelkileg. Napokig alig tudtam aludni. Ennyit igazán megérdemelnék ennyi szenvedés után, h fellebbentse a fátylat
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12064

Vendég
Nos, bocs mindenki hogy ilyen szigorú vagyok. Most egyedül vagyok moderátor, úgyhogy ehhez kell alkalmazkodnotok.
 

DeletedUser

Vendég
nem veletek van baj Consti, ahogy ezt most kifejtettem a v6os topicban - hanem borzasztó, ilyenekkel fársztanak titeket az emberek, csak ne lássa itt valamelyik beszélgetőpartnerét egy-két napig, vagy h szerezzen pártucat falut a sajátjaihoz a játékban.

Ha én látok egy nem odaillő nevet vagy reklámot egy ellenfelem profilján, akkor irok neki levelet, h figyelj már srác, ez igy nem lesz jó, inkább ird át mielőtt valakinek szemet szúr...

Igy játszom, bármelyik ellenfelemet meg lehet kérdezni a v12őn. Egy kitiltatott ellenfél ellen nekem se nagy élmény a játék...nem tudom kinek az
 

DeletedUser16088

Vendég
mod by cons
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16178

Vendég
Hát már azt sem tudjuk meg hogy Évike mit írt ide :D

mit vársz jeges koma, engem pár napja a "hülye" szóhasználat miatt tiltattak ki 24 órára innen a fórumról, majd ugyanezért a szóért egy teljes mondatba ágyazva mégegyszer 24 órára:D:D:D:D

Te panaszkodsz ,azt miattad tiltottak ki engem is :D
Pedig én tartózkodom a "szar" ,meg "hülye "szavak használatától.
Máskor várj egy napot a felelőtlen kommentjeiddel, megköszönném.

Na ezért töröltette a spiler hozzászólását,hogy ez maradhasson itt.Gratulálok,és nem csak neki,hanem akik segítették,azoknak is!
Az egész kh leggyengébb "klánja" nem található meg egy világon sem,de mindegyiken játszik másokkal....
Megnyugtat azért,hogy ezt nem csak én látom át,mert azért itt nagyrészt jó logikájú emberek játszanak.


Stílusod legyen,ne csak szád!

Megválogatnám a szavaimat a helyedben ,ha jól látom ez constantinnak szólt :D
Akinek meg stílusa van, az nem mond ilyen tőmondatokat ,maradjunk annyiban.
 

DeletedUser16178

Vendég
Nem is kell :D
Mindannyian tudjuk hogy nekem akarja mondani, dehát engem nem hat meg :p
Amúgy meg igazam van.
Akinek stílusa van az tartózkodik az efféle stílustalan tőmondatoktól ;)
 

DeletedUser12064

Vendég
Viszont lehetsz elnéző azokkal, akik naponta sokat onlineok és sokat gépelnek, ezért sokat rövidítenek :) például velem .
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent