S.O.S Megjelent a "Creator"

DeletedUser

Vendég
Szeva citrom!

Ne haragudjál már meg, de te mit képzelsz magadról, hogy idejössz ebbe a konfiba, néhány nem tiszta egyéniséggel és osztjátok az észt.

Még szép, hogy Discot rápirít az arcodra.. ezen ne csodálkozz :)
Neked sem vannak olyan eredményeid amire felvághatnál.. csak bukásaid.. amik miatt te bújhatnál el a fűben, és nem Discot!

Gondolkozz kérlek, hogy legközelebb mikor irkálsz.. mert ha a továbbiakban is így megy a dolog... rossz óráid lesznek akármelyik világon ;) "Garantálom"


Bye.. even

Szia Even, én csak elmondtam rólad a véleményem, azt hittem hogy ez a topik rólad és a klánodról szól.

DiscotX meg hadd pirítson mávjacukrot, sok kárt nem tett bennem.

Az eredményeimről meg hogy te utánad buktam annyit, amennyit, idő pazarlás volt veled a v15-öt, kár hogy ezt az ügyesen megfogalmazott toborzói leveleiden még nem vettem észre.

Minden zárásaként még annyit szólnék hozzá, hogy jó sok szerencsét kívánok az új csapatodnak még ha tudom is, hogy te nem kívánod vissza!

This last comment from the user in this topic
 

DeletedUser

Vendég
Ki vagy éhezve?
Állítólag van barátnőd, foglalkozz az Ő melleivel és esetleg talán ...! Rólam szállj le!

Te vagy ugye - Wild Cat - névvel is itt kint a fórumon? Neked kell válaszolnom az ő kérdésére?

Rád szállni ? :eek:
Gondolom nem Te vagy a déli busz hogy ilyent tegyek veled :D
Vagy tán úgy véled ,te lennél az én zsánerem ? :eek: hmmm.. még nem is láttalak drága :D
És a nagy nyári hőségben vélhetőleg egy újabb délibábot véltél fölfedezni :D

mi köze Wilinek ehhez ? :eek: Ezzel a névvel vagyok....amíg tetszik :D
Ne oda írkálj ha lehet :D mert az nem nekem jön le :p :D
 

DeletedUser

Vendég
Rád szállni ? :eek:
Gondolom nem Te vagy a déli busz hogy ilyent tegyek veled :D
Vagy tán úgy véled ,te lennél az én zsánerem ? :eek: hmmm.. még nem is láttalak drága :D
És a nagy nyári hőségben vélhetőleg egy újabb délibábot véltél fölfedezni :D

mi köze Wilinek ehhez ? :eek: Ezzel a névvel vagyok....amíg tetszik :D
Ne oda írkálj ha lehet :D mert az nem nekem jön le :p :D


10smily 1 hsz-ban... Gratulálunk.
 

DeletedUser15096

Vendég
Xxxdxd

Mi a franc bajotok a Smyleval?:) Ám meg Dark szeretnélek megkérni a Titkos Játékot ne piszkálgasd:) CSak így szépen megkérlek nem tudom ki meg mi vagy de megkérlek rá, ha értelmes vagy és fel tudod fogni emberként, akkor nem piszkálod többet.

Üdv!
 

DeletedUser16043

Vendég
Hozzászólva pár ember nagy okosságához nektek nem oly mind1 hogy even vagy akárki hogy játszik? És miért foglalkoztok azzal mi volt v13v15-ön vagy bárhol az már elmúlt nem az a lényeg mi volt hanem mi lesz.
 

DeletedUser

Vendég
Hozzászólva pár ember nagy okosságához nektek nem oly mind1 hogy even vagy akárki hogy játszik? És miért foglalkoztok azzal mi volt v13v15-ön vagy bárhol az már elmúlt nem az a lényeg mi volt hanem mi lesz.

az a topic róla és a klánjáról szol, miről másról lehetne itt beszélni?
 

DeletedUser15803

Vendég
az a topic róla és a klánjáról szol, miről másról lehetne itt beszélni?

Valóban nem erről kellene beszélni!

Sőt, megkérek mindenkit, hogy a VB-t ne keverjük már bele! Ez minden egyes megszólaló szegénységi bizonyítványa lehet csak. Nemzetközi színtéren talán evidens lenne, hogy szurkoljunk értük,szorítsunk nekik és ne sározzuk őket!

Folyamatosan megy a más zsebében való kutakodás, ki mennyit felez, ki mit csinál, ki hogy csal, persze az a másik és mindez 100% biztos információ, mert ettől és ettől hallottátok, akinek pedig ez és ez mondta!
A PRÉMIUM fiók kényelmi funkciókat tartalmaz, egy lehetőség, amit bárki megvásárolhat, nyerhet el. Nem hiszem kommunista országban élünk, bár amennyire a politika érdekel mostanában, ez is könnyen meglehet, de szóljatok már, ha ez megtörtént! Ha a TI pénzetek költi majd valaki el, akkor se felejtsetek el szólni, OK? Addig pedig KUSS legyen már! Nem kell irigykedni! Önmagában egyetlen Prémium szolgáltatás sem teszi lehetővé, hogy képesség nélkül bárki is élre álljon! Szóljatok majd, akkor, ha véletlenül ti nektek nem lesz valami elérhető és a másik játékos pedig azt használja! Ticket! Jó lehetőség, hogy megszólaljatok és leírjátok!

V13, V14, V15 és V16 ezek világok, ezzel talán párhuzamos világok és a jobbak nem keverik őket! Magamnak is, de nektek is megjegyzem, hogy EZ A V17 világ fóruma! Állítólag minden világnak van külön fóruma!


Valóban nem erről kellene beszélni!

Ez a fórum talán azért jött létre, hogy beszóljatok a klánnak, a vezérének! Játéktudását, hozzáértését meg lehet kérdőjelezni! Ehhez jogotok van, pláne, ha nem öncélúan teszitek ezt! Vannak azonban olyanok akik hosszabb ideig akarnak játszani, megmaradni ezen a világon és talán az ő jogukat is tisztelhetnénk! Joguk lenne egy mocskolódásoktól mentes világhoz!
Az ellenfelet lehetne itt kritizálni illetve dicsérni! Sztorizni esetleg, de amióta ez a szegény dark lord(Itt akar megvalósulni) rászabadult a KH fórumaira és ő akar itt lenni az offmester, azóta elvárás, hogy a sokan elkezdjék őt utánozni!
Talán ez lehetne az első fórum, ahol V17-es statisztikák, jelentésekkel érvelnénk!
Unalmas lenne? Nem lenne unalmas, ahogy a becsületes játék sem az! Nem szájkarate menne, ha valóban létezhetne egy értékmérő és nem itt harcolnánk, hanem ahol lehetőségünk van erre.
 

DeletedUser12157

Vendég
Nem értem miért sértegetitek Titkos-t, vagy akárki mást, nem tudom, hogy ez mire jó...

Discot: Valamelyik hsz-edben írtad xy-nak hogy menjen speedre és szétveritek.
Itt a V17, ha játszik akkor ott verjétek szét, ne itt - ott.
Mert Kedves speedkirályok, ez NEM speed, hanem SIMA szerver!
Ha meg nem játszik akkor meg hívjátok a V17-re.

Even: Te nem tudom mit pattogsz Nekem, Én csak kitettem ide a toborzó leveleteket, azóta már összesen 5 van a klánotoktól, jött Tőled, Barától, Csabitól.
Láttam hogy írtál Skypon, hogy "mizu nagyarc" vagy valami ilyesmit...
Kettőnk közül kinek van nagy arca szerinted, ha megkérdeznénk itt a nagyérdemű közönséget?
Csak mert minden egyes hsz-ed kb. arról szól hogy így - úgy megsértesz másokat, vagy pedig hogy mekkora király vagy, esetleg alias mosod kezeidet és tereled a témát hogy kinek milyen vétkei vannak, például Sophie-nak.
Discot pedig jött Téged menteni :)

Dark: Őőő... jó az amit eddig csinálsz... XD
1-2x azt hiszem Nekem is beszóltál, de legalább Rajtad lehet röhögni /azaz legalább is számomra vicces néha/, de ezek az "oltások" amiket Discot nyom inkább szánalmasak mint sem viccesek...

Összegzésként csak annyit hogy miért nem beszélgetünk inkább a jelenlegi állásról, sőt, ahogy láttam van már 1 háború is, arról is lehetne beszélni.
DE nem úgy hogy szapuljuk a másik klánt, tiszteletben tartjuk Mindenki véleményét de az mire jó hogyha XY-nak nem tetszik YX klánja, és akkor itt nagyképűen beszól Neki(k)?
Miért nem jobb tisztelettel leírni egy véleményt hogy az ne legyen sértő?

Na, de Mindenki úgy tesz ahogy akar, csak lehetne végre már itt is valami barátságosabb légkör a Magyar külső fórumon.
 

DeletedUser15651

Vendég
............

Hali..
Én annyit tudok erre mondani, hogy a Topik a Klánnak lett létrehozva.
Sok bő eszű ember ha nem tudja felfogni sajnálom, ha probléma van.. nyugodtan lehet támadni.. Speed en is el lehet érni... és lehet arcoskodni.
Nonstop, küldjed a linket, megvolt az eredmény oka ;)
Kár, hogy te egy mecsre sem kerülsz be, mint csapattag.

Bye.
 

DeletedUser15096

Vendég
húúúúúúúúúúúúú

Na ez Szép mese:) Van benne igazság is meg nem is:) De mellesleg én megtehetem, hogy beszóljak! Miért?
1. Nincs mivel itt bárki sarokba szoríthatna
2. Rám támadtok klán szinten? - Nagy ügy ez csak játék megyek tovább ennyi.
3. Igazat adok titkosnak meg a headshot srácnak Mivel van igazuk de megjegyzésként ahhoz, hogy itt normális társalgás legyen az EGÓ nevű tulajdonságot kell félre tenni Mindegyikünknek voltak hibái voltak sikerei, hol itt hol ott, ez az meg is történt stb :) Én nem azért oldom it az egyes embereket mert igy ugy hanem mert jól esik :) és mint mondtam MEGTEHETEM! De mindegy is ez fiúk lányok :) ha kultúráltan társalgunk itt és tényleg képesek vagyunk összeszedni magunkat akkor normálisan eltársaloghatunk bár érdekes módon engem senki sem támad :) höhö :)
By Discot:p:)
 

DeletedUser

Vendég
Mi a franc bajotok a Smyleval?:) Ám meg Dark szeretnélek megkérni a Titkos Játékot ne piszkálgasd:) CSak így szépen megkérlek nem tudom ki meg mi vagy de megkérlek rá, ha értelmes vagy és fel tudod fogni emberként, akkor nem piszkálod többet.

Üdv!

Sajnos nem teljesíthetem :):)

Az rendben van,hogy megdícsértelek,mert poénosnak találtam néhány hsz-edet ,de azért ne essünk át a ló túlsó oldalára ;)

Amúgy ezzel a nonstop10el kinek mi a baja ? :D
mindig bannolva látom :D


Na, de Mindenki úgy tesz ahogy akar, csak lehetne végre már itt is valami barátságosabb légkör a Magyar külső fórumon.

Majd rájöttök ,hogy jobb az ha van egy kis kavarás a külsőn,mintsem kihalt legyen az egész :D
legalább van miért feljönni :D

Jó ez a fórum, és játék is szuper , hála érte :p
Nem kell az Ördögh Nórát a falra festeni ,nekem speciel elég volt a bábuitól néha a frászt kapni Tőle a közértben is :D
A végén már arra vadásztam ,vajon melyik zöldségespult mögé tették be hogy rémisztgesse a gyanútlan vevőket :D

Hali..
Én annyit tudok erre mondani, hogy a Topik a Klánnak lett létrehozva.
Sok bő eszű ember ha nem tudja felfogni sajnálom, ha probléma van.. nyugodtan lehet támadni.. Speed en is el lehet érni... és lehet arcoskodni.
Nonstop, küldjed a linket, megvolt az eredmény oka ;)
Kár, hogy te egy mecsre sem kerülsz be, mint csapattag.

Bye.

Jól látom ? :)
Ez az a tipikus "LEALÁZLAK K@#&#^^" duma ? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15803

Vendég
... de megjegyzésként ahhoz, hogy itt normális társalgás legyen az EGÓ nevű tulajdonságot kell félre tenni Mindegyikünknek voltak hibái voltak sikerei, hol itt hol ott, ez az meg is történt stb :) Én nem azért oldom it az egyes embereket mert igy ugy hanem mert jól esik :) és mint mondtam MEGTEHETEM! De mindegy is ez fiúk lányok :) ha kultúráltan társalgunk itt és tényleg képesek vagyunk összeszedni magunkat akkor normálisan eltársaloghatunk bár érdekes módon engem senki sem támad :) höhö :)
By Discot:p:)[/I]

Itt a lényeg, hogy kulturáltan tudunk-e beszélgetni, játszani?
Nem tudunk, mert attól lesz valaki nagyfiú, hogy darki feje lesz, mert az a menő, ha valakinek be tud szólni, az a vicces, az tuti. Lehet magyarul sem képes leírni egyikőnk se egy értelmes mondatot, de arra már képesek vagyunk, hogy fröcsögjünk! Nem volna ideje megfordítani a dolgot és értelmes dolgokról beszélgetni!
Játszani szeretünk, ez egy közös pont!
Talán szeretünk dicsekedni is. Azzal biztos nem jövök ki ide villogni, hogy xy barbifaló kezdőt, levettem a térképről, de azért azzal szeretnék, ha egy komoly játékost sikerült elintéznem. Hosszú volna elmagyarázni miért is van ez, de nem is kell talán elemeznünk, csak az a fontos, hogy biztosan akkor is itt lennénk a külső fórumon! Unalmas lenne a fórum darki és a hasonló offmesterek nélkül?
Mert szórakoztató?
A káröröm valóban az tud lenni.
Ugye ezt nem gondolja senki, mert aki igen, annak nem ajánlom a Klánháborút, mert nem az az ő játéka, menjen valami paprikajancsi játékot játszani inkább, ha ez a jó szórakozás neki.
Jó páran újradefiniálják a játékot, a klán és a vezér fogalmát, ahelyett, hogy megpróbálnának játszani és biznyítani az állításuk! Vannak olyan klánok és vezérek akik ezt teszik elég régóta! Van aki csinálja, van aki tanítja!
 

DeletedUser15651

Vendég
Idézet:DiscotX eredeti hozzászólása
Mi a franc bajotok a Smyleval? Ám meg Dark szeretnélek megkérni a Titkos Játékot ne piszkálgasd CSak így szépen megkérlek nem tudom ki meg mi vagy de megkérlek rá, ha értelmes vagy és fel tudod fogni emberként, akkor nem piszkálod többet.

Üdv!

Sajnos nem telhesíthetem

Az rendben van,hogy megdícsértelek,mert poénosnak találtam néhány hsz-edet ,de azért ne essünk át a ló túlsó oldalára

Dark Lord (csillagok háborúja már lejárt lemez öcsi) most nézem, hogy nagy az arcod :p
De ácsi van, azt hittem van mire, és nem a 124. helyezésre cimbora :S Ez mi amit itt művelsz?
Titkost bántod, megeszlek reggelire.

Attól mert a nagyhalaknak beszólsz, még nem tanítanak is meg játszani fiú.. gondolkozz el ezen te űber nagy pro játékos, ha meg kötekedni van kedved, gyere itt vagyok.. jó sorod lesz velem játszani ;)
 

DeletedUser

Vendég
Dark Lord (csillagok háborúja már lejárt lemez öcsi) most nézem, hogy nagy az arcod :p
De ácsi van, azt hittem van mire, és nem a 124. helyezésre cimbora :S Ez mi amit itt művelsz?
Titkost bántod, megeszlek reggelire.

Attól mert a nagyhalaknak beszólsz, még nem tanítanak is meg játszani fiú.. gondolkozz el ezen te űber nagy pro játékos, ha meg kötekedni van kedved, gyere itt vagyok.. jó sorod lesz velem játszani ;)

Jogos, de attól nem leszel jobb ha magadra veszed és visszaírsz, ne minősítsd magad.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Mizujs emberek?

Miről maradtam le? Sajnos vennem kellett egy új monitort, mert egyesek arcának a képpontjait már nem tudta feldolgozni a régi. :(
 

DeletedUser15651

Vendég
.........

Ejnye vig... én szóltam, hogy ne fotózd és nézegesd magad olyan sűrűn :S
 

DeletedUser

Vendég
Mizujs emberek?

Miről maradtam le? Sajnos vennem kellett egy új monitort, mert egyesek arcának a képpontjait már nem tudta feldolgozni a régi. :(


Ez TETSZETT ! :D:D:D

A Deus Tumorára meg jól is áll :D

Dark Lord (csillagok háborúja már lejárt lemez öcsi) most nézem, hogy nagy az arcod :p
De ácsi van, azt hittem van mire, és nem a 124. helyezésre cimbora :S Ez mi amit itt művelsz?
Titkost bántod, megeszlek reggelire.

Attól mert a nagyhalaknak beszólsz, még nem tanítanak is meg játszani fiú.. gondolkozz el ezen te űber nagy pro játékos, ha meg kötekedni van kedved, gyere itt vagyok.. jó sorod lesz velem játszani ;)

v15 -ösön várlak :):)

És Te nagyhalnak tartod magad ? :D
A beszólásod alapján max. egy 19 éves slapaj lehetsz a szegénynegyedből aki az utcán nőtt fel :(
nem több :D
öcsinek meg apukádat szólítsad.
Még mindig itt van a 39 évem szemben a te kemény 19 -eddel :D
Egyébként meg Tumor azért írsz vastagon,mert félsz :)
Már rájöttem :)
Sőt a beszólásod után már csak azért is rádszállok :D
firka már tudja ,hogy miért nem érdemes, velem ujjat húzni :rolleyes: A 101-edik kizárása után belátta hogy semmi értelme menőzni :)
De te szerintem sosem fogsz rájönni :D
Na tessék !
Meg lehet támadni ! :D
Írtam Neked levelet Te kezdő :p

TOP 8 szép helyezés :eek:
Gondolom van egy viszonylag jó támadó csapatod. ahhoz van a nagy arc :D
Csak tudom,hogy te is a kéthónapos fajtából való vagy :D
Fenn tartod magad két hónaig,aztán valamilyen mondvacsinált indoknál fogva lelépsz .,és cserben hagysz mindenkit :D
Erre akár fogadni is mernék !
200 PP-be ! Megfelel ? :) (többet nekem nem érsz :p) A vesztes fizet :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
dark nem hiszem h 39 lennél egy felnött normálisabban viselkedik [és nem használ ennyi smily-t] .
 

DeletedUser8223

Vendég
van egy piszokjó mondás, teccik, nem teccik.

a focimeccsen is ezt mondom mindig a sok bepofázó "öreg"-nek.
a kor nem érdem, hanem egy állapot.

én is leszek majd eccer "öreg", de remélem, azért normálisan fogok tudni viselkedni, élni, lenni, létezni... :O

nem szájkaratézni kell, játszani.
ott a ranglista, 17-en, ugyanmár.
az első 1 hónap aktivitást tükröz, semmi mást.
majd mé 1 hónap, és lehet látni már valamit. :)
akkor kell elöl lenni, fiatalok :)---- meg a végén. XD
 
Fent