S.O.S Megjelent a "Creator"

DeletedUser

Vendég
Megvolt az oka???
No és mivolt az?? segítsmár nem emlékszem...
Ha oktalanul sértegette/sértette meg gods-t,akkor szólj oké?:)
 

DeletedUser15651

Vendég
...........

Sziasztok!

Figyelj cimbi.. ne foglalkozz vele..
Az ilyen játékosoknak egy tulajdonuk van, az irigység :)
Sajnos 2 napig nem voltam elérhető, ezáltal estem le ekkora mértékben, de így vissza is fogok menni.

Szeretném megkérni ezeket a hatalmas tudású játékosokat, hogy a nevem se írják le. :)
Köszönöm.

_even
 

DeletedUser

Vendég
Szó sincs irigységről, te is jól tudod hogy attól senki nem lesz erősebb hogy annak tetteti magát.
 

DeletedUser16036

Vendég
Szó sincs irigységről, te is jól tudod hogy attól senki nem lesz erősebb hogy annak tetteti magát.

Inkább maradj már csöndben nem bírom már olvasni ezt a temérdek bölcsességet amit megosztasz...
Sőt...
Majd ha kicsit meghatározóbb helyen leszel mint a 100. a rangsorban akkor osszad már az észt másoknak meg ezt a temérdek értelmetlen hsz-aidat, megköszönném :confused:
 

DeletedUser15803

Vendég
V13-ban even volt a vezérem és az "egyik" legjobb vezetői képességekkel megáldott vezért láttam meg benne.

V15-n, sajnálom, hogy nem volt elég türelme, hogy elviseljen, pedig talán vele pont azért voltam olyan 'pimasz', mert abban bíztam, hogy majd ő lesz az aki megérti mit és miért.
Azt hiszem lassan itt az ideje, hogy megkomolyodjon és valóban meghatározzon egy szervert. Remélem ez a V17 lesz!

Ezt vezérként vagy játékosként éri el csak rajta múlik, s ha tudok, akkor mindenben segítem őt és addig maradok, míg nem teljesül ez a célja.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
V13-ban even volt a vezérem és az "egyik" legjobb vezetői képességekkel megáldott vezért láttam meg benne.

V15-n, sajnálom, hogy nem volt elég türelme, hogy elviseljen, pedig talán vele pont azért voltam olyan 'pimasz', mert abban bíztam, hogy majd ő lesz az aki megérti mit és miért.
Azt hiszem lassan itt az ideje, hogy megkomolyodjon és valóban meghatározzon egy szervert. Remélem ez a V17 lesz!

Ezt vezérként vagy játékosként éri el csak rajta múlik, s ha tudok, akkor mindenben segítem őt és addig maradok, míg nem teljesül ez a célja.

V13-on remek ötlete volt :) Miután középen nem bírtátok a nyomást, felszólította a maradék tagságot, hogy regeljenek újra, s a széléről győzzék le a mesehősöket :D Nem csoda, hogy sokan inkább átjöttek. De a toborzó levelein is remekül mulattunk. Igen, én is kívánom neki, hogy megkomolyodjon, mert játszani tud. Én már rég felezgettem, mikor ő még nem is használt pf-et, mégis sokszor elém került. S ha nincs a két nap kiesés, lehet, hogy most nem én kapnám a bugyuta irigy leveleket :)
 

DeletedUser15803

Vendég
V13-on remek ötlete volt :) Miután középen nem bírtátok a nyomást, felszólította a maradék tagságot, hogy regeljenek újra, s a széléről győzzék le a mesehősöket :D Nem csoda, hogy sokan inkább átjöttek. De a toborzó levelein is remekül mulattunk. Igen, én is kívánom neki, hogy megkomolyodjon, mert játszani tud. Én már rég felezgettem, mikor ő még nem is használt pf-et, mégis sokszor elém került. S ha nincs a két nap kiesés, lehet, hogy most nem én kapnám a bugyuta irigy leveleket :)

Nem irigylem a leveleket tőled. :p Gratula!
Tévedhetetlen játékos és vezér nincs, aki az ellenkezőjét állítja az ...
Nem akarok a V13-ról beszélni, mert ugye akkor megint megemlíteném sárkányt(pedig még őt kedvelem is), és aljas(diplomáciának becézett) húzásait, de most nem is az a téma, jobb elfelejteni.

Biztos, hogy meg van benne minden, ami nagyszerű játékossá teheti.
 

DeletedUser15651

Vendég
............

Hello monster!

Oly hatalmas bölcsességeket mondasz, csak legalább fogalmad lenne arról, hogy mit írsz.. talán még nem is lenne olyan átlátszó :)

Megvolt mindennek a maga tehetős oka :) Köztük az is, hogy meglett zsarolva jó pár ember ;)
De ezt te nem értheted, és nem is tudsz róla.. hiszen sosem voltál olyan magas rangban.. hogy erről neked tudomásod lehessen. :)

Illetve, ha már itt elkezdted nekem osztani az észt.. tudod mit mondok neked?
Szólj ha leszel úgy Top.1, hogy nem felezel el 3000 Prémiumot te hatalmas játékos :)

Bye.. Even
 

DeletedUser15182

Vendég
Hello monster!

Oly hatalmas bölcsességeket mondasz, csak legalább fogalmad lenne arról, hogy mit írsz.. talán még nem is lenne olyan átlátszó :)

Megvolt mindennek a maga tehetős oka :) Köztük az is, hogy meglett zsarolva jó pár ember ;)
De ezt te nem értheted, és nem is tudsz róla.. hiszen sosem voltál olyan magas rangban.. hogy erről neked tudomásod lehessen. :)

Illetve, ha már itt elkezdted nekem osztani az észt.. tudod mit mondok neked?
Szólj ha leszel úgy Top.1, hogy nem felezel el 3000 Prémiumot te hatalmas játékos :)

Bye.. Even

Ha megteheti akkor hadd felezzen. Hidd el nem csak pontban lesz ő a legjobb játékos. Majd lesz rá alkalmad megtapasztalni. Utána szájkaratézhatsz
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Hello monster!

Oly hatalmas bölcsességeket mondasz, csak legalább fogalmad lenne arról, hogy mit írsz.. talán még nem is lenne olyan átlátszó :)

Megvolt mindennek a maga tehetős oka :) Köztük az is, hogy meglett zsarolva jó pár ember ;)
De ezt te nem értheted, és nem is tudsz róla.. hiszen sosem voltál olyan magas rangban.. hogy erről neked tudomásod lehessen. :)

Illetve, ha már itt elkezdted nekem osztani az észt.. tudod mit mondok neked?
Szólj ha leszel úgy Top.1, hogy nem felezel el 3000 Prémiumot te hatalmas játékos :)

Bye.. Even

Ha már itt járunk, te a legelejétől kezdve felezgettél és az éjszakázásodat is farmbottal oldottad meg ezért voltál távol 1-2 napig. A lakat elválasztott a játéktól.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Hello monster!

Oly hatalmas bölcsességeket mondasz, csak legalább fogalmad lenne arról, hogy mit írsz.. talán még nem is lenne olyan átlátszó :)

Megvolt mindennek a maga tehetős oka :) Köztük az is, hogy meglett zsarolva jó pár ember ;)
De ezt te nem értheted, és nem is tudsz róla.. hiszen sosem voltál olyan magas rangban.. hogy erről neked tudomásod lehessen. :)

Illetve, ha már itt elkezdted nekem osztani az észt.. tudod mit mondok neked?
Szólj ha leszel úgy Top.1, hogy nem felezel el 3000 Prémiumot te hatalmas játékos :)

Bye.. Even

Nem bántani akartalak :) Alvezér voltam akkor a mesehősöknél, így ami kiszivárgott tőletek, arról tudtam én is. De igazad van, hagyjuk, ez v17.

A kiváncsi klántársak kedvéért épp összeszámoltam, hogy az első foglalás kedvéért pontosan 390 pontot kereskedtem, illetve feleztem el. Azt meg te is tudod, hogy éjszaka is farmoltam. Ez kb 2 sör ára egy közepes vendéglátóhelyen, szóval nem kellene nagy ügyet csinálni belőle. Bárki elszórakozik ennyit, ha megteheti. A top1 helyért nem fogok felezni, az nem érdekel az elején. De lehet, hogy néha fogok, ha be akar telni a tanya vagy a raktár.

Szólok, hogy v10-en úgy voltam top1, hogy nem feleztem :) A statson nézheted meg max, ha érdekel egyáltalán, mert pár hete top2-ként töröltem.
 

DeletedUser

Vendég
Csak ezt utálom, az lehet első akinek van pénze és egyfolytában felezget, 20%több nyersanyag meg zászlókat vásárol.Aki nem vesz pf annak nagyon-nagyon nehéz az élen maradni.
 

DeletedUser

Vendég
Nem irigylem a leveleket tőled. :p Gratula!
Tévedhetetlen játékos és vezér nincs, aki az ellenkezőjét állítja az ...
Nem akarok a V13-ról beszélni, mert ugye akkor megint megemlíteném sárkányt(pedig még őt kedvelem is), és aljas(diplomáciának becézett) húzásait, de most nem is az a téma, jobb elfelejteni.

Biztos, hogy meg van benne minden, ami nagyszerű játékossá teheti.

Khmm...
Bizonyára te több időt töltöttél el vele klántagként mint én, és abban sem kételkedem, hogy tud játszani, de azért ennyi... ennyi dicséretet adni a vezetői képességére... ehhez muszáj lesz hozzá szólnom.

V15 DREAM-nek nagyon jó kezdése volt, mikor elérte a top3-at még gratuláltam is hozzá, csakhogy aki csatlakozott az röhögött egyet, majd vissza ment a Skulls-ba
Even meg belátta, hogy a klánja már nem TOP-os, így segítségért Dr.Oszlatokhoz fordult, minden bejelentés nélkül!
Akik vele tartottak nagyot csalódtak benne, ennyire semmibe venni a többieket, annyit se hogy "kész, itt vége van", én is mástól tudtam meg hogy mi-miért történt, én rá a Skulls-nak is ajándékoztam a falvaim, ezek után az ellenséget is többnek tartottam.

Ha ilyen vezért akartok magatoknak akkor taps jár nektek!

Mint játékos megállja a helyét, vezérként viszont tudja, hogy mikor kell feladni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15651

Vendég
............

Helloka Citrone!

Hoppá, miket olvasgatok itt... te szólsz hozzám régi "cimbora" .. én nem tudom, hogy nektek annál jobb dolgotok nincs, mint 5 en engem becsmérelni, de mindenki nézhetne tükörbe is néha, meglepődnétek az eredményen, ebben biztos vagyok :

Citrone, nem szeretnélek itt a nagy világ előtt beégetni.. de te nekem ne mond a sok jót, miközben a klán nagy részben azért esett szét, mert te nem voltál gépnél.. ;)
De erről Grasshoppert is nyugodtam meglehet kérdezi, ő is tisztában van ezzel.. ;)

Igen kedves Vig azaz Sophiane én "botolok"!

Megsúgom azért voltam kizárva, mert Duall fióknak jelentetem be aznap magam, de a helyettesítés elfelejtettem kivenni, holott még be is léptem egy játékos társamhoz, ez van.. ;)

De meséljünk már, mért is vagy te V15 ön ott ahol vagy kedves korrekt barátom?
Csak nem azért mert egy 15 éves kis srácot átvertél és 8000 pf et vetettél vele magadnak? :)
Ne tagadd le, sokan emlékeznek a botrányra.. de nekem még képem is van arról, hogy néhány emberednek leírtad, hogy amint veszi a következő pf adagot.. úgy kidobod az accból.. holott neked annyi részed volt benne.. hogy futtattad magad!

Folytassam mással is?? Szeretnétek.. megtehetem!
Remélem mindenki bele tud nézni abba a bizonyos tükörbe, és aszerint reklámozza magát.

Bye.. even
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15096

Vendég
:d:d:d:d

Aha 300 pp felezgetés:) höhö :) nem vagyunk mi gyerekek olvastunk és néztünk elég mesét :D háhá :D de meg kell kacagtassatok:D meg ilyen, hogy monster meg a RaDír klánja XXXDXD Gyertek Speedre:) megkajol 3 ember titeket :D De Sima világon is megnézem hol lesztek:) Én lemaradtam 4 napot :) az tény :) De ennél jobb esti mesét találj ki ám:) mert hát ez kicsit gyenge:) Kivéve ha neked 20-s sebességbe zajlik a játék :) Bár azt kétlem :) Na puszi :)
 

DeletedUser

Vendég
Érdekes... pedig én csak az akadémiát vezettem ami túlnyomó részt a sajátom volt.
Én csak abban játszottam közre, hogy lehozzam tőletek az 500 pontos embereket, nem értem mi sok közöm volt a fő klán oszlatásához. :)

De végül is jobb volt a hátérbe szorult emberre kenni a romlott vajat.
 

DeletedUser

Vendég
Csak ezt utálom, az lehet első akinek van pénze és egyfolytában felezget, 20%több nyersanyag meg zászlókat vásárol.Aki nem vesz pf annak nagyon-nagyon nehéz az élen maradni.

Nem,mert az lehet első aki droid :D
Én is ilyen voltam a v15 elején,de már nem leszek ,és soha többé ;)
Ráment erre a szarra a barátnőm, rengeteg munkahelyem (laptopozás miatt kib@szt#k ) ,és rengeteg lehetőség hogy mi minden mást csinálhatta volna ....és mindez miért ? Hogy jöjjön két giga klán és elszúrja az egész szervert az arcoskodásával . Renegeteg klán máshogy alakult volna, ha a film-mániások és a korboncnokok nem jelennek meg ... Én nem sajnálom őket . Annak örülnék ha darabjaira hullana az egész :D

Ez a Temor ,nem tudom kicsoda, de nekem már eleve unszimpi az hogy kiemeli az írását ,mintha valami más lenne a többinél. Netán Istennek képzeli magát,meglehet . De akármit is gondolnak magukról ezek a gyerekek :D mert nem többek 13-nál , pár hónapig virítanak,és utána úgy eltűnnek hogy senki nem fog beszélni róluk,mert nem lesz miről :p
 

DeletedUser15096

Vendég
ssssssssss

Érdekes :) Már jó pár éve ő a téma :) talán randizni akartok vele?:) de ha kedvesek vagytok vele:) és sok puszit küldötök neki és ennyire zavarba hozzátok, hogy így figyeljetek rá még zavarba jön :) és akkor kezdődnek a bajok:) de képeslapot vár tőletek nem csak Fórum komit :p
 
Fent