S.O.S Megjelent a "Creator"

DeletedUser

Vendég
Kit érdekel a speed ?
Ha Téged érdekel,akkor menj arra a fórumra :D
 

DeletedUser10217

Vendég
de mondták :):)



Nem,mert mi csak Voronyezsig jutottunk el :D



Nocsak,nocsak :D besértődtél netán ? :D Te már csak tudod,hiszen felnyitották a szemedet :D
konzervnyitóval és kalapáccsal :p :D

Vajon meddig agyalsz ezeken a cool "beszólásokon" fórumsztárocska?:)
Autogrammot ne kérjünk?
 

DeletedUser8560

Vendég
Sötét lovag el, hogy megvívjon az éj szellemeivel...
A csata várhatóan 3 napig és éjjelig tart, véres lesz és kegyetlen, ahogy az a lovagokhoz illik..
Lova már csatakos, lovagunk a vizes bögréjét összetörte az ellen fején, így ő, a hős szomjan marad, és ez nem jó jel...
Mi lesz vele a reggeli kakaó nélkül? Miből merít energiát a további vad és véres, alvómaciszaggató küzdelemhez???


Aki segítene a szörnyek elleni hős csatában, irkáljon hasonló szellemességeket, aztán meglátjuk, mit tehetek az ügy érdekében..
 

DeletedUser

Vendég
Nem tervezitek a like gomb bevezetését a fórumon? Amúgy ezeket hogyan írod sajt? Használlsz valami tudatmódosító szert?:confused::D
 

DeletedUser8560

Vendég
Nem tervezitek a like gomb bevezetését a fórumon? Amúgy ezeket hogyan írod sajt? Használlsz valami tudatmódosító szert?:confused::D

Furcsa lenne, ha ehhez az kéne.. :D
Inkább szállj be, és költsünk harci mesét :D
A fórumos like-ról nincs infóm sajnos, pedig néha jó lenne
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát a növekvő barbikról már írtam valamit:D
Kikeresem:

[SPOIL]Szerintem a végén fogják magukat a barbárok és támadásba lendülnek. Újraalapítják a réges-régen elfeledett ősszövetségüket és hadba indulnak az elnyomó gonosz ellen. Kezdődik! Most beszélik meg a stratégiájukat és mire felkelünk körülvesznek!
Nem lesz menekvés!
Végünk! Többezer fős sereggekkel fognak támadni! Már érkezik is tőlük egy támadás![/SPOIL]
 

DeletedUser8560

Vendég
Hát a növekvő barbikról már írtam valamit:D
Kikeresem:

[SPOIL]Szerintem a végén fogják magukat a barbárok és támadásba lendülnek. Újraalapítják a réges-régen elfeledett ősszövetségüket és hadba indulnak az elnyomó gonosz ellen. Kezdődik! Most beszélik meg a stratégiájukat és mire felkelünk körülvesznek!
Nem lesz menekvés!
Végünk! Többezer fős sereggekkel fognak támadni! Már érkezik is tőlük egy támadás![/SPOIL]


ezt egyszer ki kéne próbálni... elindítani egy nagyobb sereget.. :d
 

DeletedUser

Vendég
Ha a titkos rendszer folytatódik tovább:
Minden titokkal rendelkező elfoglalt falura, a barbárok kiküldenének egy NUKE-nál is nagyobb sereget, nemessel. Ha elbukják a falut akkor barbárosodik.
Egyszer ki lehetne próbálni, nem?:D
 

DeletedUser

Vendég
Sötét lovag el, hogy megvívjon az éj szellemeivel...
A csata várhatóan 3 napig és éjjelig tart, véres lesz és kegyetlen, ahogy az a lovagokhoz illik..
Lova már csatakos, lovagunk a vizes bögréjét összetörte az ellen fején, így ő, a hős szomjan marad, és ez nem jó jel...
Mi lesz vele a reggeli kakaó nélkül? Miből merít energiát a további vad és véres, alvómaciszaggató küzdelemhez???

Csak rátok kell gondolni,meg hogy milyen vaker megy itt a külsőn és máris megvan a nafta hogy miért ne jöjjek fel :D

Át kéne gondolni pár dolgot.
itt van példáúl ez az egyenlőségjeles maki :D
Miért jött fel ? Csakis azért hogy leosszon pár arcot :D Az ilyeneket itt feltétlenűl meg kell tűrni ?? :D
Ezért lett ez a külső a pankráció vonala,és az senkinek sem tűnik fel,hogy az ilyenek ellen vívtam meg szélmalomharcaimat :(

Lássuk csak : Valakinek gondja van valamivel . Leosztom. Ez nem tetszik neki,és kapásból túlreagálja,esetleg leanyáz . Kizárják vagy nem. Erre felhívja pár klántársát hogy osszák az igét és húzzák az igát. Ekkor jön a már megszokott jelenség : 3-4-5 emberke kontra Dark Lord.
persze mivel a többség hangulata irányítja a fórumot, a hunyó én leszek ^^
Ekkor jön a modi és csak azt látja hogy a 4 tag által felhevített fórumon ,egyedűl megküzdő DL-t óriási csatában találja ,és mi lesz az eső reakciója ? kizárja DL-t.....
Újra nyugalom, persze magyar igazság szerint....
Akik pankrációzni és anyázni,a másikat sértegetni jöttek fel, azok mint elhízott sertések módjára verik a mellüket hogy hehe-jól megadtuk neki :p

Nos erre a legutóbbi példa itt van,nem is kell messzire menni :
=openeye= + kakes + nonstop10 + DiscotX

Ezek közűl kettő renitens bannkirály, az egyik még a Global Bann nemzetközi díjának jogvédő tulajdonosa :D

Így kell ezt csinálni.

Dehát igazatok van,ha egy kicsit is másabb lennék, és nem pofáznék ennyit a fórumon ,akkor talán nem is én lennék :p Sajna megszoktam már hogy amikor a külsőre fellépek újdonságot keresek, (ezért a sok hsz) és nem pedig a felügyelőt látom a tábla mellett ,aki tüzet lövell szigorú tekintetével és belénk sújkolva félelmeinket , az ezt ne tedd, azt ne tedd gátlásai közé szorítja lelkünk.

Szabad vagyok.

Akár a játékban .
A lehetőségeket keresem,aki ismr ,az már tudja hol talál.
Ha egy acc hirtelen híperaktívvá válik,és elkezdi a támadásait amit eddig még nem tapasztaltak Tőle,nos barátaim, én ott vagyok :D

és még mindig azt mondom ,az ilyen nagyokosoknak, openeyéknek. Majd a harcmezőn elválik....
és a legnagyobb különbség köztem és az ilyenek között az, hogy én sosem fordulok a klánfórumra,sem pedig nem értesítek senkit sem üzenetben ,skypeon vagy telefonon ,hogy "hé barátom ,gyere már fel a külsőre ,mert le kell osztani ,valakit akihez én gyenge vagyok ^^" vagy " gyere tesókám védjé má meg ,mert bántanak :(:( " vagy "bántják a szegény bucimat és nem tudom megvédeni magam ,mert gyenge vagyok mentálisan :p ":D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent