S.O.S Megjelent a "Creator"

DeletedUser15652

Vendég
Érdekes... pedig én csak az akadémiát vezettem ami túlnyomó részt a sajátom volt.
Én csak abban játszottam közre, hogy lehozzam tőletek az 500 pontos embereket, nem értem mi sok közöm volt a fő klán oszlatásához. :)

De végül is jobb volt a hátérbe szorult emberre kenni a romlott vajat.

Mi lenne, ha hagynátok V15-öt, és elfelejtenétek, ami ott volt...
Az nem jött össze, talán majd ez :)

Csak pozitívan kell hozzáállni a dolgokhoz :)

Arról hiába vitatkoztok, hogy mi miért történt, meg történt és kész, le kell szarni, tovább lépni. ennyi!
 

DeletedUser15096

Vendég
:d:d:d:d

De édi vagy Sprite sok puszi meg kéz csók :) igazad van:):p
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Helloka Citrone!

Hoppá, miket olvasgatok itt... te szólsz hozzám régi "cimbora" .. én nem tudom, hogy nektek annál jobb dolgotok nincs, mint 5 en engem becsmérelni, de mindenki nézhetne tükörbe is néha, meglepődnétek az eredményen, ebben biztos vagyok :

Citrone, nem szeretnélek itt a nagy világ előtt beégetni.. de te nekem ne mond a sok jót, miközben a klán nagy részben azért esett szét, mert te nem voltál gépnél.. ;)
De erről Grasshoppert is nyugodtam meglehet kérdezi, ő is tisztában van ezzel.. ;)

Igen kedves Vig azaz Sophiane én "botolok"!

Megsúgom azért voltam kizárva, mert Duall fióknak jelentetem be aznap magam, de a helyettesítés elfelejtettem kivenni, holott még be is léptem egy játékos társamhoz, ez van.. ;)

De meséljünk már, mért is vagy te V15 ön ott ahol vagy kedves korrekt barátom?
Csak nem azért mert egy 15 éves kis srácot átvertél és 8000 pf et vetettél vele magadnak? :)
Ne tagadd le, sokan emlékeznek a botrányra.. de nekem még képem is van arról, hogy néhány emberednek leírtad, hogy amint veszi a következő pf adagot.. úgy kidobod az accból.. holott neked annyi részed volt benne.. hogy futtattad magad!

Folytassam mással is?? Szeretnétek.. megtehetem!
Remélem mindenki bele tud nézni abba a bizonyos tükörbe, és aszerint reklámozza magát.

Bye.. even



Először szeretném magam tisztázni:

[SPOIL]
2._oldal_alja_www.kepfeltoltes.hu_.png

3._oldal_teteje_www.kepfeltoltes.hu_.png

3._oldal_alja_www.kepfeltoltes.hu_.png

4._oldal_teteje_www.kepfeltoltes.hu_.png

4.oldal_alja_www.kepfeltoltes.hu_.png

5.oldal_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

látsz te bárhol 8000 prémiumot, vagy hogy én ilyen aljas lennék?
Hazugságokkal akarod kikerülni azt a tényt, hogy csaltá és ezért kitiltottak. Remélve, hogy nem tudom bizonyítani az állításaid ellenkezőjét.
De így most nem engem járattál le, hanem magadat.
 

DeletedUser15096

Vendég
ddddddddd

Ó mit akarsz Vígadó erre felé kocsma ként emlegetik azt a helyet mucus:) ne a második oldalt mutasd :) te több pp-t feleztél el mint ahány pontod volt eddig bármelyik világon XD mucus:) gondolkozz picit nem értem mit veritek itt a nyálatokat :) Sehol sem vagytok:) és ha valamit nehéz megérteni, hogy nem csalás miatt tiltották ki mennyetek el orvoshoz vagy faggassátok kicsit a Supportot meg egyébként is áruljátok el mi a jo.... élet közötök van hozzá? Ha ezt megsúgjátok ti nagyon ász meg pró játékosok akkor oké de szátok nagy meg mondtok egy villa víznyi igazságot én meg itt ontom a téányeket vödörnyi vízzel.. XDDDD
Bujjatok el eleget meséltetek :) :) mára már a fiatalabbak alszanak az idősebbek mint én már unom :) na puszi :)
 

DeletedUser8223

Vendég
Te atya jó úr isten...

azt sem tudom, melyik hozzászólásból sedjen fel az okosságokat..
tanítsatok plíííz, egesével, szépen sorban...

tragédia.
 

DeletedUser15803

Vendég
Valóban semmi értelme annak ami itt folyik.
Végre egy olyan szerver, ahol jó képességű játékosok találkozhatnak, én higgyétek el sokra értékelném-értékelem a jó ellenfelet is.


Ne rontsuk el a v17-et, szinte még el sem kezdődött.
 

DeletedUser15096

Vendég
:):):)

Jaja jogos:D de kell egy kis kötekedés unalmunkban amilyen lassuak a világok:D
 

DeletedUser

Vendég
Hát DiscotX Te egy arc vagy :D:D
mod by cons
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15238

Vendég
Valóban semmi értelme annak ami itt folyik.
Végre egy olyan szerver, ahol jó képességű játékosok találkozhatnak, én higgyétek el sokra értékelném-értékelem a jó ellenfelet is.

Ne rontsuk el a v17-et, szinte még el sem kezdődött.

Firka...
Ha egy olyan klánt akarsz,ahol barátság van,összetartás és tudás,akkor mellettem a helyed :D

Arch
 

DeletedUser

Vendég
DiscotX neked meg minden 2. szavad smiley, olyan vagy mint egy gyerek, aki felfedezte a libikókát!
 

DeletedUser15096

Vendég
:d:d:d

Én boldog Pali vagyok ennyi:) De ennél jobb szöveget kell olvass neten mert ez gagyi:) Mi ezt te:) Gondolkozz el aztán probálj oltással:) Sok bablevest kell még megegyél meg még vagy 3* kell megszüless, hogy egy olyan szöveget írj le amit te találtál ki és "oltásnak" vehető :) De csípem a lelkesedést csak így tovább :) majd megtanítalak drága :)
 

DeletedUser15096

Vendég
..................

Dark Lord Én nem csípem az ilyen fellengzősöket hangoskodnak a nem tett semmire és csak ujjal mutogatnak mert nem képesek elismerni azt, hogy ők is hibásak lehetnek...
 

DeletedUser15096

Vendég
............

Ne haragudj Drága de te is besértődtél valamin és mikor írok egyből durcizol meg csak dorombolsz rám.... :D
 

DeletedUser15096

Vendég
...........

Mint ha igy azt mondanád mint egy kismacska meny innen na még a mancsával is noszogat mennyél már... XD dorombdoromb..:D
 

DeletedUser15803

Vendég
mod by cons
Te vagy ugye - Wild Cat - névvel is itt kint a fórumon? Neked kell válaszolnom az ő kérdésére?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
DiscotX miért te ki vagy, maga a megtestesülés?
Ha nem tudsz mivel vissza vágni akkor lapulj inkább a fűben, és ne írj olyanokat, hogy "lopott a szöveged", meg "mennyi ideig tartott míg kinézted neten".

Persze majd én leülök és beírom googleba hogy "DiscotX-re jó oltogató dumák.lap" vagy mit hiszel??

Minden második hsz után ott vagy, de értelem nem folyik belőled...
 

DeletedUser15651

Vendég
......................

Szeva citrom!

Ne haragudjál már meg, de te mit képzelsz magadról, hogy idejössz ebbe a konfiba, néhány nem tiszta egyéniséggel és osztjátok az észt.

Még szép, hogy Discot rápirít az arcodra.. ezen ne csodálkozz :)
Neked sem vannak olyan eredményeid amire felvághatnál.. csak bukásaid.. amik miatt te bújhatnál el a fűben, és nem Discot!

Gondolkozz kérlek, hogy legközelebb mikor irkálsz.. mert ha a továbbiakban is így megy a dolog... rossz óráid lesznek akármelyik világon ;) "Garantálom"


Bye.. even
 

DeletedUser15096

Vendég
.................

hajaj :) titkos játék:) rólad még mindig nem tudom ki vagy:9 meg mi igy nem tudlak védeni :) bocsi :) Pedig megtenném :) Ám miért vitrom a neved? mert ilyen savanyú a modorod?:) ám igen van olyan oldal de azt te nem tudod mivel ott nincs beszólás meg te sose nőssz fel olyan szintre, hogy egy jó oltást kitalálj :) Puszicska
 
Fent