*PoA*

DeletedUser

Vendég
lehet, hogy szervezetten nem, de egyénileg csak támadtátok, mert számos foglalásotok van, még az említett utolsó héten is ...
 

DeletedUser

Vendég
ugye most nem gondolod, hogy melléd is odaköltözünk :confused: valamit már Te is tehetnél az üthető távolságért :)
bár az sem rossz álláspont, hogy megvárod, míg mások eltüntetnek(???) minket, aztán majd harsoghatod, hogy pedig mennyire ütöttél volna te is, csak hát a távolság... :D
egyenlőre ez a veszély nem fenyeget, úgy tűnik a szomszédainknak, sokkal kevésbé vagyunk szálka a szemében ;)

Szerinted mit csinálok? Nézd meg a LET-pontjaimat, illetve az utolsó foglalásaimat. Bocs, hogy csak ilyen "lassan" haladok észak felé, de majd veszek előbb-utóbb egy balos kanyart, ígérem.
Akármennyire elcsépeltnek tűnik, de az igazság továbbra is az: az ELME jelentős részének továbbra sem a POA a fő ellenfele, hanem az igen masszív Wiking klán :)

Lioniss, te pedig ritkán szólsz, akkor is minek :)
Egyelőre sok közünk nincs egymáshoz, így ez tényleg csak szájkarate, amiben én nem kívánok résztvenni. Ha pedig fejfájás vagyok, akkor igyekszem migrénként vislkedni, ezt megígérhetem:D
Hajrá POA!
 

DeletedUser12127

Vendég
Igen, egyénileg a játékosaink támadhattak HSFC tagokat. A zéró diplomácia erre lehetőséget adott már nekik. Szervezett akció akárcsak 2 tagunk közötti összehangolt támadás viszont nem történt.
 

DeletedUser

Vendég
megnéztem másodszor is :)
elég régóta a k36 (esetleg a k46) tűnik a fő vadászterületednek, bocsánat nem tűnt fel a drasztikus közelítés :)

szerintem azt tervezitek, hogy addig hanyagoltok bennünket, amíg megöl bennünket az unalom :D


Arkhi, abban ugye egyetértünk, hogy a támadás, az támadás...
az ellen ildomos védekezni (főleg, ha nemes is megy), akár egyéni, akár szervezett...
tehát megosztja az erőket :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1561

Vendég
Igen, egyénileg a játékosaink támadhattak HSFC tagokat. A zéró diplomácia erre lehetőséget adott már nekik. Szervezett akció akárcsak 2 tagunk közötti összehangolt támadás viszont nem történt.
Remélem, most már egyénileg is tiltva van a *PoA* támadása nálatok. :D Hihi. Tessék azt a havi sokezer nukeot másra fordítani. :)
 

DeletedUser

Vendég
No igen, én nem viszem ingyen az Ak-s falvakat, igazad van, szégyellem is magam rendesen :)
Sosem fogok tudni a dicső POA fölé nőni, már rég le is tettem erről, jó lesz nekem továbbra is ez a tempó, türelem tornaterem... úgyis évekig itt leszünk még állítólag, nem? Akkor hova siessek? :)
 

DeletedUser

Vendég
metnet csendben megjegyezném hogy nem gúnyolódtam a foglalásaidon...

amit kifogásoltam, az cezar2 megjegyzése:
Attól függetlenül az ELV közösség megszűnése utáni HSFC háborút egyedül nyertük meg 1 hét alatt.
nem, nem tilos a az ellenség támadása, csak nem kell verni a mellünket egy olyan eredményért, ami nem csupán a mi érdemünk...
az utolsó héten elfoglalt cirka 300 falunak jó ha a fele vhl foglalás

az ingyen Ak-falvakhoz meg annyit, hogy nagyon szívesen átküldöm a jeliket, amikkel pucoltam a falvakat...
(a te esetedben legalább tudom hova küldjem ...)
viszont valóban harc nélkül visszük őket... na és?
kérhetnék én is jeliket cserébe az szöviktől foglalt falvaitokról?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszönöm arkhi a pontosítást. igen így értettem, hogy az ELME nélkül törtük meg, és teljesen így történt minden, ahogy írtad.
Nem vásárolunk békét védővel, ez egy nagy marhaság. Akkor nem lennénk LET pontban a második helyen.

A HSFC háború meg igen azért tört ki, mert a zéró dip bevezetésekor, szervezett támadásnak vették pom-pom támadását, tehetünk róla, hogy minden tagunk magától egy játékost akart eltüntetni a szerverről? Megérdemelte amit kapott, én személyes háborút folytattam ellene. A falui jó részét én vettem el tőle személyesen.
A HSFC elleni Foglalásra nem igen volt idő olyan hamar feladta King Laci a harcot :)

Arianna az ok amiért a nevemet titkoltam már nem áll fenn, a térképet nézve, rá lehet jönni az okára :D
Én egy nagyon akaratos kisgyerek vagyok :D

Arianna: Nem titok, hogy egy klán sikere nem csak az erőn, a szervezettségen, hanem a diplomácián is múlik. A régi vezetőink egymás után hadba léptek, egy halom nagy szomszédos klánnal, közben meg személyes vitákat folytattak az ellenséggel, aztán meg szép sorban, a support háború kirobbanása miatt kizáratták magukat, így tönkre téve az egész klánt. ( úgy emlékszem ti elítélitek ha valaki be akarja fejezni a szervert ezzel elvenni a játékotokat ) Minket kollektív törlésre kértek fel, és ha nem állunk elő páran a hátérből akkor, lehet nem is lett volna más lehetőségünk.

Én is kérdeznék valamit tőletek.
Ha annyira haragszotok, hogy mi be akarjuk fejezni a szervert ezzel elvenni sok játékosnak a játékát, akkor ti miért nem neveltetek fel, kezdő játékosokat, hogy legyen aki itt harcoljon, miért nem tanítottatok kicsiket, hogy minél több játékos legyen? Nézd meg nálunk még nem olyan régen is vettünk fel kezdő játékosokat, akiknek fogalmuk se volt a játékról. Most elmondhatom van egy egész olyan kontinensünk akiknek ez az első szerverük, és rengeteg munkánk van benne, hogy megtanuljanak játszani ki így ki úgy, Most már kontinens többsége az övék. És büszke vagyok rájuk.
 

DeletedUser12679

Vendég
Arianna, minden tiszteletem az utóbbi jó pár hozzászólásodért :)

Itt a külsőn elég gyakran pattognak a szikrák, és sokszor alig van tartalom, inkább csak indulat. De itt most összejött pár olyan hozzászólás is, amilyennek talán a többinek is lennie kéne.

A Zéró Diplomácia fura találmány volt, és kétséges kimenetelű. De nem volt jobb ötletünk a szövetség felbomlása utáni időkre. Azt el akartuk kerülni, amit egyébként sokan jósolgattak, hogy az ellenfél széthullása után a szövetség tagjai egymásnak essenek. Tökéletes megoldás nem volt, hiszen az Elit és a HSFC régóta háborúztak, illetve a HSFC és a VHL között többször pattanásig feszült a helyzet. Ráadásul sokan be is szorultak. Én magam arra számítottam, hogy a régi sérelmeket lerendezik a tagok (erre azért lett volna ok mindegyik klán között), illetve arra is, hogy a beszorult játékosok megpróbálnak majd teret találni maguknak (mindegyik klánban), vérmérseklettől függően. A mi oldalunkon egyetlen jelentkező volt, aki méregette a VHL-t lehetséges célpontként, ő is a későbbi csatlakozóink közül. Itt derült ki igazán, hogy a VHL-el való jó kapcsolatunk nem csak a vezetőségek szintjén alakult ki. Viszont jó pár tagunk indult a HSFC tagok ellen. Abban az időben csak a Wiking volt ellenfelünk. Oda is sokan még csak költözőben voltak. A tagjaink keresték a harc lehetőségét. És nem is mindenki értette meg a Zéró Diplomáciát nálunk sem. Voltak vitáim is a tagokkal, hogy útját álljam szervezett támadásoknak, még ha csak pár ember összehangolt akciójáról lett volna is szó. No igen, 80 emberrel nehezebb, mint öttel, ebben teljesen igaza van Cactus-nak. De azért erősen pozitív a mérleg :)

A helyzet azonban nagyot fordult, amikor a HSFC hadat üzent a VHL-nek. Az események pedig elég gyorsan zajlottak. Mi klán szinten nem hadakoztunk a HSFC-vel, amíg be nem léptek a Wiking-be. Hogy hogyan nézett ki a történet a másik oldalról, azt viszont csak HSFC tagok tudnák elmondani...
 

DeletedUser14685

Vendég
Képzeljétek ma össze fogott ellenem az egész klánseregem és 1000 levelet küldtek!!!!!!:DDDDDDDDDDD
 

DeletedUser

Vendég
Képzeljétek ma össze fogott ellenem az egész klánseregem és 1000 levelet küldtek!!!!!!:DDDDDDDDDDD

bala1201 elég fárasztó már ez a story ;) de legalább megvan az esélyed hogy megtanulj végre tisztességes támadó seregeket is gyártani (?) :D:D
 

DeletedUser14685

Vendég
bala1201 elég fárasztó már ez a story ;) de legalább megvan az esélyed hogy megtanulj végre tisztességes támadó seregeket is gyártani (?) :D:D

Én???

Mert Én sose nem is tudtam mi a támadó meg a védő:DDDDDDDDDDD

mert bárdossal is fogtam már meg Wiking nemest akkor meg minek keverni a dolgokat?????:D
 

DeletedUser

Vendég
Ha jól emlékszem Prof. Cactusland Úr megígérte hogy Karácsonyra le lesz tolva az Elme egy kontival Dél felé.
Nos barátom, Mi a helyzet ezzel a "lufiklánnal" ? :rolleyes:;)

Szar lehet belátni,hogy mégiscsak ennek a fránya ,hiteltelen Darkynak van ismét csak igaza ,amikor a nyáron kijelentette hogy nem is annyira lufi ez a klán ,eh ? :eek:
 

DeletedUser1561

Vendég
Ez az előtt, vagy az után volt, hogy kizárattattad magad, Kedves Darki? :)
 

DeletedUser

Vendég
már azt sem tudom,hogy ezt a hsz-t mikor írtam kedves Maala :)
 

DeletedUser14685

Vendég
Ez az előtt, vagy az után volt, hogy kizárattattad magad, Kedves Darki? :)

Te ki vagy??

Mert minket miattad szapulnak!:D

Mert állítólag Te a Szövetségben nyomulsz de nem mered ki írni a valódi neved!!:D


Velem nem játszol!De jól látod a dolgokat!:) Csak nem játszottál a Klánháborúban???:D


Vagy csak a Traviánról ismered a dolgokat????:D


Remélem 1* játszhatok veled és tanulhatok!!!:)
 

DeletedUser12127

Vendég
Hibrid, Maala és én ketten visszük a fiókomat! :D

Úgy tudom épp az imént hívott meg Téged az ELME-be... :D

Úgyhogy menni fog az. :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Dehogyis, az te voltál. Ne bújj el a hátam mögött, te diplomata! :D
 

DeletedUser

Vendég
ne bántsátok má'n hiszen csak egy hibrid ! :D

Am. az a tény ,hogy ketten visznek egy fiókot csak azzal a feltétellel lehetséges, ha más fiók helyettesítését nem vállalják el,illetve ilyen esetben nem vállalhatják el.... remélem a support felügyeli eme tényt :rolleyes:
 
Fent