*PoA*

DeletedUser

Vendég
[BLINK]*PoA*[/BLINK]

Sok Kis hupikék törpike :D
mindegyik vad ,úgyhogy csak vigyázni vele :D

Am. meg kellett ezt is nyitni, hogy ide menjen aminek itt a helye ;)
 

DeletedUser

Vendég
szangok mondta:
Ugyhogy Giga... eloszor tajekozodj, mielott leszolnal valakit... Amugy meg megsugom szeretnel a klanodban latni egy ilyen kis osszetarto csapot... :)

Egy szo mint szaz... mi kellettunk a teuton klan feloszlatasahoz... Top klanok amit nem tudtak megtenni, mi megtudtuk.... Errol megkerdezheted a teuton klan volt tagjait is... Ha egyaltalan vagy a szerveren... De halvany gyanum van, hogy te is csak egy vagy a "sok" kozul, aki mas vilagokon osztja az eszt, foleg amirol meg csak tudomasa sincs....

Na ,erre tétet tennék :)
A "kis összetartó csapat" nemsokára még kisebb lesz :D
Amúgy meg Hogy ki és mi szűnt meg valójában ?
Pár falut begyűjtöttetek ,ez igaz ;)
De a falu forgandó és ezt Neked kéne tudnod a legjobban.
Am. Cactus nem láttam valami hú de nagy védelmet a falvaidban :( :D
 

DeletedUser6473

Vendég
Dark! Az a védelem amit láttál az bőven elég a te hadirokkant sereged megfogására. Aztán képezhetesz megint 2 hétig :) Olyan leszel mint valdez mester... a sorsotok összefonódik majd ;)
Amit meg nem akarok megfogni azt nem fogom meg. Tudod mi a saját seregeinkkel játszunk nem a máséval :)

Örülök, hogy lett egy újabb topic amiben kiélheted magad. A partra vetett hal is vergődik egy darabig de aztán kiszárad... vigyázz ezzel :D

Mi egyenlőre semmiben sem veszünk téged a pár fake-eddel meg 1-2 nuke-oddal együtt.
Majd ha szervezel valami értelmeset akkor kezdődik meg a háború...ez eddig libafos :D Kinyomod a pár nuke-od ami már lassan berozsdál a falvaidban és várod a rekaciót? Játszál szépen a homokozóban, mi meg csináljuk a dolgunkat ahogy eddig.


Kisebbek leszünk? HMM... az jó hír...több nemesünk lesz amit lenyomhatunk a torkodon...

pár falut foglaltunk? hmm... több mint 1200 az biztos pár falu :D Igaz hogy szinte az egész 32-es kontinenst befoglaltuk a háború alatt de semmi gond.

Dark rájöttem valamire. Az a legjobb ha nem reagál a hozzászólásaidra senki... azzal téged meg lehet ölni. Feltűnési viszketekségben szenvedsz és ez táplál téged...az hogy válaszolnak.. nem írna senki akkor te beleunsz az egészbe... te nem is játszani jössz fel hanem kommentelni :D

Úgyhogy én el is kezdem ezt és innentől azt írsz amit akarsz.. skype-on okozol nekünk pár derűs pillanatot és possadj meg a burkodban :D

Üdv
 

DeletedUser6473

Vendég
Sziasztok!

Elkészült a PoA első hivatalos videoja amit youtube-ra feltöltöttünk. Support engedéllyel szerepel rajta minden Kh-ból megjelenített kép, szöveg. Amatőr video, tehát nem szeretnénk Oscarra jelölni. :)

Egyszerűen csak emlékül készítettük a legyőzött Teuton klánnak és a velünk megharcoló tagjainak. összefoglalás ez a háború alatt történt eseményekről és hogy hogyan is sikerült mindezt elérni. Azok neve is szerepel benne akik még játszanak, de már másik klánban. Teuton színekben elvéreztek. Bízunk benne megjön az eszük és más lehetőségeket keresnek majd és nem követik el kétszer ugyanazt a hibát... azt hogy ellenünk harcoljanak.... Rengetegen hagyták abba, töröltek, befoglaltuk de előfordult bannolás is.

Hasonlókat ígérhetünk a soron következő ellenfelünknek is...ja és kapnak majd ők is egy kisvideot amit későbbiekben majd visszanézhetnek... .akik pedig még most is játszanak új zászló alatt azok tanuljanak belőle és elemezzék hol ronthatták el a dolgot.

Köszi a figyelmet.

Video elérhetőség: *PoA* vs. Teuton háború kisvideo
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12679

Vendég
No, én nem nagyon tudtam elképzelni, hogy milyen lesz egy efféle videó, azt gondoltam, hogy a POA kommandó lesz rajta látható működés közben. Tervezés, elemzés a főhadiszálláson, precíz indítások éjjel és nappal, stb. De az már a filmes műfaj lenne :)

Gondolom, hogy ehhez meg kitartóan és precízen kellett leszedegetni a térképet, ami már önmagában is tiszteletreméltó teljesítmény. A videó látványos lett, ahogy az eredmény is tiszteletet parancsoló. Lássuk az újabb fejezeteket...
 

DeletedUser

Vendég
Én őszintén hatalmas csaták jelentéseire számítottam (amit valljunk be láttunk már ezen a világon.. gondoltam egy koppintós videó lesz, csak most POA módra...), kellemesen csalódtam, tetszett :cool:
A térképen való növekedésetek bemutatása, a szomszédok lassú fogyása, az elbarbárosodások ... igazán látványos. Grat a videóhoz és az eredményekhez. Kalap már rég a földön ;)

A POA kommandó pedig kiváló "megnevezés". Tetszik, az is :)
 

DeletedUser14323

Vendég
Gratulálni tudok csak! :)

Mind az elért győzelemhez, mind az elkészített remekbe szabott videóhoz! :)

Szép emlék az elbukottaknak, szép emlék a győzteseknek!



Ui.: Mi a címe a zenének, ami fut a videó alatt?... Érdekelne, hogy és hol tudom elérni! Köszönöm előre is!
 

DeletedUser11689

Vendég
Tényleg jó lett a videó, nincs tele jelentésekkel, de nem gond.

Viszont nekem egy valami nagyon szúrja a szememet:
Esetleg a nemzetközi közönségnek szánjátok ezt a videót?
Mert nekem egyedül az nem tetszik, hogy azt a pár mondatot ami van benne azt angolul írtátok oda.
De persze velem ne törődjetek! :)

Még egyszer grat a győztes háborúhoz és csak így tovább!
 

DeletedUser

Vendég
A video nekem is nagyon tetszett ,kiváltképp a térkép a nyomon követhető diplomáciai változásokkal :)
Zenei aláfestés nagyon ott volt, tisztára Return to Castle Wolfeinstein :D
Szép munka ,Grat :)

Amit igazán hiányoltam ,hogy nem a jól bevált "PoA" legitim névvel csináltátok meg.
Lehet most menő ez a Piranha klánnév, és ha megint megunja Cactus akkor megint változik ? :cool:

Remélem több ilyen remekbe szabott videot láthatunk majd Tőletek, és hogy ne legyen egyoldalú a mérleg nyelve a bukásotokat ugyanígy filmre veszitek majd ,mint a diadalotokat :D


Jó csatákat ! ;)
 

DeletedUser3884

Vendég
Kedves Darki!

Köszönjük a gratulációdat, nem Te lennél,ha nem szúrnál pár wiking tüskét belénk,de számítottunk természetesen rá.:)
A PoA név továbbra is marad,csak szeretjük a változatosságot,szeretjük jól érezni itt magunkat,nem meguntuk a nevünk,hanem fejlődünk...kis törpökből most épp piranhák aztán lehet párducok,de az is lehet,hogy halálos szorítású pitonokká válunk ahogy a térképen haladunk.
Ugy gondolom,ha egyszer el is buknánk,arról nem nekünk kellene videót készíteni,hanem annak a klánnak,aki meg tudja tenni velünk.
De mi akkor is emelt fővel távozunk,sírjon a győztes,mert ugye csak neki szabad!
 

DeletedUser

Vendég
""nyallint"" :p

Kedves Darki!

Köszönjük a gratulációdat, nem Te lennél,ha nem szúrnál pár wiking tüskét belénk,de számítottunk természetesen rá.:)
A PoA név továbbra is marad,csak szeretjük a változatosságot,szeretjük jól érezni itt magunkat,nem meguntuk a nevünk,hanem fejlődünk...kis törpökből most épp piranhák aztán lehet párducok,de az is lehet,hogy halálos szorítású pitonokká válunk ahogy a térképen haladunk.
Ugy gondolom,ha egyszer el is buknánk,arról nem nekünk kellene videót készíteni,hanem annak a klánnak,aki meg tudja tenni velünk.
De mi akkor is emelt fővel távozunk,sírjon a győztes,mert ugye csak neki szabad!

Helyes :)
Ami meg a távozást illeti , távozhatnátok már :D
És nekem tök mindegy milyen fővel :p
Az 1-es világon is elég volt belőletek, itt sem kelletek ...nekünk....és még jó pár szomszédnak :)
A WikinG meg egyeseknek méreg :D másoknak bársony ;)
És annak tüske aki megérdemli.
Mi eddig is egyenesek voltunk mindenkivel szemben, de ha mást nem is,egy tényt azért leszűrtűnk ebből a játékból.:

Arra a szorításra azért kiváncsi leszek,hogy mit fogtok szorítani ott :D:D
Majd szóljatok,ha nem venném észre hogy már épp működésben van ;) :D
A POA-s tüskésre mennyi támadás megy éppen ? csak kivi vok :p
Remélhetőleg hamar le fog szokni arról a szokásáról hogy a klánom tagjainak hülyébbnél hülyébb leveleket küldözgessen, ha már ahhoz volt tehetsége hogy ellenséget szerezzen magának, legalább stílusa lenne és belátná,hogy amit elbaltázott, azt ne másra kenegesse :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Megnéztem a videót én is, mert kíváncsi lettem :)

Tényleg nagyon jó, grat hozzá, és nagyon ügyes munka. A térképes rész külön tetszett :)
 
Fent