*PoA*

DeletedUser12127

Vendég
No, Cactus, ha tudsz te ilyen higgadt és konstruktív is lenni, akkor mi szükség volt a korábbi vagdalkozásra?
A magam részéről üdvözlöm ezt az új stílust.
 

DeletedUser

Vendég
No, Cactus, ha tudsz te ilyen higgadt és konstruktív is lenni, akkor mi szükség volt a korábbi vagdalkozásra?
A magam részéről üdvözlöm ezt az új stílust.

Természetesen üdvözlöd,hiszen mint újfennt már megszoktuk,hogy ami Dark és WikinG ellenes képződmény (hsz,vagy bármi) ahhoz mindig csatlakozol.
Kárrámbá,és még Te papolsz itt a ihlet és gyűlöletmentes csacsogásról .... mekkora egy pojáca vagy ! :D
[SPOIL]Továbbá,örömmel tudatom veled,hogy elérted Nálam a bányabéka alatti szintet,így le kelll hogy tiltsalak :D [/SPOIL]

Ami Cactust és a POA vezetést illeti,nem állt szándékomban lejárató hsz-t készíteni...
Annak üzentek hadat akinek akartok,semmi közöm hozzá.

De mint a dolgok bizarr ,mitöbb morbid vonatkoztatását adják,hogy a *PoA* fontosabbnak tart 1-2 falun bíbelődni,mint a százados ellenségüket csepülni, nevezetesen Elme zászló alatt.
Meg. 4 éves pályafutás ? :eek:
Akárhogyis számolom, 2008 májustól, még nincs meg a 4 év :)
pláne a kizárásaim miatti kihagyásokat is beleszámolva :D
mindegy,lényegtelen.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
Dááárki! :)

Nem a "tartalmat" minősítettem, hogy a POA mit csinál a Robert Ratt féle Wikinggel az nekem édesmindegy. :)

Én csupán Cactus válaszának a tőle eddig ritkán megtapasztalt korrekt és személyeskedésmentes stílusát a "formát" üdvözöltem.
 

DeletedUser1561

Vendég
Hú Darki, még akkora képződmény lennél v7-en, hogy bárkinek is félnie kellene tőled? :)
 

DeletedUser

Vendég
A jelen probléma megszüntetése érdekében levélben kértelek Dark, hogy szüntesd meg a probléma forrását és távolítsd el ezen tagokat a klánból, vagy költöztesd el. Sajnos nem történt ez meg és úgy látjuk a jelen helyzetben nem is áll szándékodban.
A *PoA* ezen tények alapján úgy ítélte meg, hogy a két klán között (Dark Lord kérésére) fennálló diplomácia voiszonyt (MNT) megszüntetjük.

Erről annyit,hogy aki megnézi a térképet az láthatja,hogy igencsak sok Ak-s falu van beékelődve a *PoA* "hátába" ezen a tájon :)
Nos,akkor velük mi a helyzet ?

Hogy csak pár nevet említsek :
csordás barbara (Ak)
The Art (Ak)
séf (Ak)
Morion1 (Ak)
és az egész k22 szektor a hátatokba van beékelődve....

Ezért mondom,hogy groteszk amit itt csinálsz :D
Csak mert gondolom az Ak-nak nem nyújtottad be eme igényedet,hogy távolítsák el ezen tagokat :D
Ez Szarrágás és dirrekt aggresszió ,nem több.

K32:
[SPOIL]Játékos ranglista a 32 kontinensen
Helyezés Név Klán Pontok Falvak Összes falu
1 keszipv *PoA* 4,71 Mio. 450 873
2 arianna *PoA* 3,58 Mio. 364 804
3 Cactusland *PoA* 2,99 Mio. 293 719
4 Lioniss *PoA* 2,86 Mio. 292 760
5 szangok *PoA* 2,85 Mio. 293 606

6 csordás barbara Ak 500.558 56 68
7 -=Shadow=- Worms 236.503 24 24
8 bighand WikinG 188.227 30 30
9 The Art Ak 179.874 18 688
10 Curtis44 WikinG 125.314 16 16
11 adamstars Worms 84.627 7 7
12 Geri003 Ak 82.365 8 92
13 Magyariak Hungár 78.909 16 16
14 nitro33 =J= 76.183 7 7
15 melicike09 Ak 70.225 8 294
16 beebee WikinG 46.134 13 23
17 szilard34 WikinG 41.126 9 9

18 OMEGA69 Worms 19.768 3 3
19 zolo23 ReCoRD 19.749 3 3
20 Séf Ak 19.364 2 201[/SPOIL]

k22:
[SPOIL]Játékos ranglista a 22 kontinensen
Helyezés Név Klán Pontok Falvak Összes falu
1 Séf Ak 932.397 127 201
2 Morion1 Ak 157.978 29 293

3 szangok *PoA* 98.090 10 606
4 keszipv *PoA* 83.752 8 873

5 booby22 WikinG 29.298 10 58
6 =Endee= 10.503 1 1
7 jankureload ~ELIT~ 9.657 1 38
8 Geri003 Ak 8.296 1 92
9 gimi54 Ak 7.838 1 97

10 richi15000 3.440 2 2
11 DevilGoku WikinG 2.537 1 8
12 Corleone23 Ak 1.216 2 232
13 Neron2 1.004 1 1
14 Accent76 D.R.L. 622 1 1
15 vadkutya Ak 504 1 58
16 Lilla5 ReCoRD 174 1 1
17 rolandd42 142 1 1
18 bolond16 142 1 1
19 HADAK URA 142 1 1
20 liro 116 1 1[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1561

Vendég
Aki pedig a Statot nézi, az láthatja, ahogy a te tagjaidat mind pár napja vették be a klánba, az Ak-sok közül pedig nincs, aki 2011 nov-nál frissebb lenne.

Pechedre a "semleges" játékosok a legbiztosabb folyamatos növekedési lehetőség az Északi szövetség előtt, amit te pont igyekszel megszüntetni. :( Szip-szip.
 

DeletedUser

Vendég
Ha egy kicsit tovább gondolkodunk,további visszásságok tűnnek fel Cactusland gondolkodásában :D

Miért tart attól hogy egy MNT-s klán beolvaszt a hátában mindent ?
Nem attól kéne tartania inkább,hogy semlegesek vannak a hátában ?
A WikinG történelme során sosem szegett eddig egyezményt.
Ez gesztus lenne arra nézve hogy biztosítjuk a hátát inkább :D
vagy nem ?
 

DeletedUser

Vendég
Ezt már te sem tudod alulmúlni...

"A WikinG történelme során sosem szegett eddig egyezményt."

Egy megbízható klán(vezér) biztosíthatná...de mivel te már sokszorosan eljátszottad a hiteledet, ne reménykedj :)
 

DeletedUser3230

Vendég
Dark,ha akarod látni,átmásolom,csakis neked(tudom h elképesztő marhaságot csinálok,de legalább kifejezhetem egyetértésemet):
"Ezt már te sem tudod alulmúlni...

"A WikinG történelme során sosem szegett eddig egyezményt."

Egy megbízható klán(vezér) biztosíthatná...de mivel te már sokszorosan eljátszottad a hiteledet, ne reménykedj "
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Dark,ha akarod látni,átmásolom,csakis neked(tudom h elképesztő marhaságot csinálok,de legalább kifejezhetem egyetértésemet):
"Ezt már te sem tudod alulmúlni...

"A WikinG történelme során sosem szegett eddig egyezményt."

Egy megbízható klán(vezér) biztosíthatná...de mivel te már sokszorosan eljátszottad a hiteledet, ne reménykedj "

Ez így van :)
Itt konkrét tényeket közöj légyszíves,Te ,mint "beavatott" személy gondolom birtokában vagy ilyen tényeknek,információknak...Hogy mit szegtem meg,és mikor

természetesen,ha nem tudsz kellő tényekkel szolgálni,az Téged minősít,mert akkor Te is egy vagy azok közűl akik a "szájról-szájra terjedő néphagyományokra" építik fel a tudásukat,és ezesetben csak sajnálni tudlak akárhol is állj,bár eme hsz-ed szaga erős ELME felfogásról tanúskodik és mint ilyen ember nem érsz többet egy legyintésnél :D

Mellesleg Bucser neve a KH világában egyet jelent a nagyképűség netovábbjával.
A nevetséges éjszakai támadásai olyan gyenge próbálkozások voltak nálam,hogy játszva szivattam Őt hétrét :D
Ez egyébként az Ő játékstílusa ,tudja hogy nappal nincs sok esélye a játékosok ellen ,pláne fej-fej ellen. Hidd el,ez az ember csak azt a betegségét használja fel mások ellen,hogy itt görnyed egész nap a gép előtt.Ha a volt ellenfeles szomszédai is ilyenek lennének,akkor nem lenne ilyen "sikeres" és a nagyarcú profiljával sem így dicsekedne.
Persze nem mindenki élhet rokkant-nyugdíjon ugyebár....ezesetben ugyanis a WikinG tagjai dolgos ,szorgos emberek, nem a társadalom élősködői mint ez itt....
Jellemző egyébként az ilyenekre,hogy egy összesített támadás nem sok,de annyit sem kaptak.Persze ha megkapják,rejtélyes módon eltűnnek a süllyesztőben csakúgy mint 'pokora' barátunk....
...De nem értem,Lugalt megkértem hogy bombázzák szarrá a falvait , úgy látszik a végrehajtás az Ak-nál sem az igazi :confused:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A profilom:

Az üzlet háború."

" A háború üzlet."

Őszinte tisztelettel emlékszem Kopogo Professzorra és vezéremre, Face55-re.
Szeretnétek ha olyan barátotok lenne mint metnet...:)

"A hősök és a gyengék meghalnak. A halottakat pedig a győztesek temetik el."


Lord Butcher vs. WikinG
71 : 17


2011.05.25. RIP Wiking

Lord Butcher vs. OT
2 : 0

2011.06.02. RIP OT

Lord Butcher vs. újjáalakult Wiking
188 : 6

2012.01.06-án a Wiking hosszas agónia után kimúlt.
Új fejezet kezdődik, amelyben a Wikingből menekült harcosok az AK klánban folytatják...

Lord Butcher vs. Ak
3 : 1"

261 falu éjjelente? Ha mindben te helyettesítettél, akkor nagyon gyatra vagy :)...mellesleg én insomniás vagyok és 3 óra alvás után is dolgozom tizenkettőt, te meg valamelyik fórumon a segélyeddel dicsekszel...ennyit a társadalom élősködőiről.
Az én "nagyképűségem" pedig büszkeség az elért eredményekre. Egy eredményes csapat hasznos tagja vagyok, LET 6. helyezett, LE 27.
Te pedig...ott vagy ahová a zavart személyiséged és remek tulajdonságaid alapján való vagy.
Ennyi.
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]Klánháború csapat a hó 27.01.. napján 15:22 órakor
Kedves Játékosok,

Sajtmacska és Montipapa után, most egy újabb riportalany várja majd a kérdéseiteket.

Január 28.-án 18:00-20:00-ig Facebook interjú Maala-val.

Előzetes

Mindenkit szeretettel vár,
a Klánháború-Facebook csapata

http://www.facebook.com/TribalWarsHungary
[/SPOIL]

Nos,erre kiváncsi leszek :)
A sok-sok hazugság amit majd tódít :D
 

DeletedUser

Vendég
Olyan jó itt olvasgatni a fórumon , olyan jókat tudok kacagni rajtuk , hogy alig tudom be fejezni a nevetést :)
 

DeletedUser

Vendég
Vihar előtti csend? Esetleg kipukkadt az 5 fős lufiklán? Tegyék meg tétjeiket :)
 

DeletedUser12127

Vendég
A POA nem volt soha lufiklán. Kiváló harcosok alkotják, alkották.
 

DeletedUser

Vendég
Ezt metnetnek hiába magyarázod,sosem fogja megérteni ;)
Ugyanis nem tudja mi fán terem az olyan :D
 

DeletedUser12127

Vendég
Már hogyne tudná?? Met csak annyira nem jó harcos, hogy nagyon nem szeretnék az ellensége lenni.

A Tiéd (a Te ellenséged) viszont örömmel voltam. :)
 
Fent