*PoA*

DeletedUser12127

Vendég
A *POA* erejét a győzelembe vetett hitük adta. A játékkedvükhöz kellett ez a hit.
A vegetálás, a lassú halál nem volt perspektíva a számukra. Ezért töröltek. Szerintem.

Ez nem gyávaság, vagy bátorság kérdése. Ez egyedül hit kérdése volt.
 

DeletedUser

Vendég
Meglátás kérdése, de azért lehet off-ot nyomni másképp is...méltón az elért eredményekhez, és a korábban hangoztatottakhoz is
 

DeletedUser12127

Vendég
Ez igaz. Az AK felé felelőssége volt a POA-nak.
Azt gondolom ugyanis hogy tavaly szeptemberben az Ak nem kis részben a POA propaganda hatására döntött a Wikinggel történő kiegyezésről és az ELME hátbamadásáról. A POA határozta meg az Ak útját tehát azzal a harsány erővel, amit szóban és tettekben is megmutattak. És most az Ak egyes egyedül maradt...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
...de az Ak kitart, és játszik, hisz ezért kezdtük el. Egy dologban tévedsz: korábban se a POA propaganda, hanem a játék szeretete, és a folytatás iránti vágy volt a motiváció - ez csak így volt elérhető...ezt te is tudod...ellenfél nélkül pedig meghalt volna a játék, ezért is bomlott akkor a szövetség.
 

DeletedUser14685

Vendég
Én sajnálom hogy a Poa feladta vagy is nem "szánt több időt szélmalom harcra":)

Ez így helyes és talán jobb így mint szenvedni a semmiért.Mert nekik nem csak mi tettük be a kulcsot hanem a dicső Ak-klán is akik szerintük nem voltak képesek védekezni:D

Mert a Poa soha nem bukott 1000 falut pár nap alatt holott ők csak 6-an voltak!!!

Így minden dicséret az övék az AK-meg gondolkodhat ki járt rosszabúl;)
 

DeletedUser

Vendég
Lehet igazad van, de akkor is fenntartom: off-ot nyomni a könnyebb megoldás, vállvetve küzdeni (néha kevesebb eredménnyel is) az becsülendőbb - de persze szerencsére nem vagyunk egyformák, így Te nyugodtan gondolhatod ezt fordítva!
 

DeletedUser12821

Vendég
Így van!Hidd el nekem sem nagyon volt kedvem itt szenvedni és párszor megfordult a felyemben az OFF!De akkor elgondolkodtam,hogy minek szenvedtem ennyit ezzel a játékkal?Minek,miért harcoltam eddig?

Nem,nem a szerver győzelemért... ;)

A barátaimért és szórakozásból! ;)

Amíg ezek vannak,addig én itt leszek!Igen 99,99% h. ti nyertétek (köszönjük Cactus),de akkor miért ne maradnék,hogy jót szórakozzunk! ;)

ui:most jöhet a reagálás Cactustól... akkor is szánalom,amit tettek!
 

DeletedUser1561

Vendég
Megpróbálták, amit lehet, küzdöttek vállvetve is.

Nem lehet holmi be nem tartott ígéreteket sem emlegetni, nem (csak) rajtuk múlott, hanem az ellenfelen és a szöviken (is). Az meg, hogy kik hogyan lépnek le, az ő dolguk... Akárhogy is lett volna, mindenképp csak a keserű szájíz jut az ottmaradottaknak.
 

DeletedUser12679

Vendég
Van annak romantikája, hogy egy csapat egyszere törli magát. És nem tudom hányan ismerik a valós indokokat. Anélkül meg találgatni lehet, de ítélkezni nem túl bölcs dolog.

Korábban említette Cactus, hogy van elképzelésük egy esetleges következő szerverre is. Ha - akár némi regenerálódás után - elindulnak együtt egy új világon, és hasonló szorgalommal dolgoznak egy új taktikán, az szerintem elég tiszteletre méltó lépés.

A korábbi lelkes, és lelkesítő írásokkal persze ellentétes a törlés. De a kilátástalannak tűnő harc felvállalása és az immár esetleg felesleges időpocsékolásnak vélt jelenlét között nagy különbség van. Én tiszteletel gondolok vissza a POA harcára ezen a szerveren...
 

DeletedUser6772

Vendég
sokat gondolkoztam rajta hogy hozzaszoljak e eme magasroptu kaktusz fele megnyilvanulasokhoz, de inkabb csak vigyorogtam rajta a rengeteg ferditesen meg szemfenyvesztesen!

par regi emberkenek a stilusa otvozodik benned!
amugy meg igazad van teged nem az elme fog eltuntetni innen hanem te magad fogsz torolni, a mult ezt diktatlja az olyan fajta embereknek /100emberbol 99hazudik, meg hulyeseget beszel es nekem van mindenben igazam meg csak en latom at a dolgokat.../ mint te is vagy!

szepen sorolhatok ide regi nagyhangu klanneveket meg klanvezetoket!
probaltam neked jatekot keresni a neten ami a te igenyeidnek es a "jatszabalyaidnak" megfelelne de sajnos nem talaltam!:) de szerintem meg az eletben sem lehetne egy "jatekot" sem ide sorolni!

hm....
 

DeletedUser

Vendég
Már hogyne tudná?? Met csak annyira nem jó harcos, hogy nagyon nem szeretnék az ellensége lenni.

A Tiéd (a Te ellenséged) viszont örömmel voltam. :)

Sosem küzdöttünk egymás ellen, max. ilyen-olyan himi-humi helyettesítésekből,amelyek össz. 2 Ftot sem értek :cool:
Majd egy más világon mérd össze velem az erődet egy kiépített Dark féle birodalommal ;) :D

Ez igaz. Az AK felé felelőssége volt a POA-nak.
Azt gondolom ugyanis hogy tavaly szeptemberben az Ak nem kis részben a POA propaganda hatására döntött a Wikinggel történő kiegyezésről és az ELME hátbamadásáról. A POA határozta meg az Ak útját tehát azzal a harsány erővel, amit szóban és tettekben is megmutattak. És most az Ak egyes egyedül maradt...

Ez sem állja teljesen a helyét :)
Bár lehet van némi igazságtartalma,de az nem fedhet mindent.
Lugallal ÉN kezdtem el a tárgyalásokat ,és mivel tiltva voltam Nála, ez itt kezdődött a fórumon levelezéssel :)
Cactust hiába győzködtem aki tárgyalt vele,az tudhatja milyen kemény fejű volt, bizonyos dolgokban meg egyáltalán nem engedett.
Hogy lehetett volna egy teljes Északi szövetség egy zászló alatt ?
Az lehetett volna,bizony.
És csak az a klán jöhetett volna számításba amely a legnagyobb erőt tudta felmutatni.
A WikinG jobb volt az Aknál szervezésileg is,eredményileg is ,tehát az Ak így nem jöhetett számításba, hiába küzdöttünk ezen Lugallal. Mint klánvezér mondhatom,mindkettőnk érdeke az volt,hogy a saját klánunkat bővitsük,és erre bizonyosság azok a körlevelek amiket mindkét fél kiküldött a tagjainak :)
Én kész lettem volna *PoA* vezetés alá bevinni a klánomat ,ám Cactus nem vállalta .
Így nem jött létre a "három klán egy zászló alatt" , és hiába győzködtem Cactust ,hogy az Elme nem lufiklán, és a 30.000 falunak van súlya, hajthatatlan volt.
Ő úgy képzelte ,hogy már karácsonyra le lesznek tolva fél kontival, már akkor tudtam hogy ez abszurd elgondolás.
Persze bármit is írok, az Arkh féle diplomáciai látásmód úgysem teszi lehetővé hogy igazat adjon bárki is az Elméből NEKEM :D

Van annak romantikája, hogy egy csapat egyszere törli magát. És nem tudom hányan ismerik a valós indokokat. Anélkül meg találgatni lehet, de ítélkezni nem túl bölcs dolog.

Korábban említette Cactus, hogy van elképzelésük egy esetleges következő szerverre is. Ha - akár némi regenerálódás után - elindulnak együtt egy új világon, és hasonló szorgalommal dolgoznak egy új taktikán, az szerintem elég tiszteletre méltó lépés.

A korábbi lelkes, és lelkesítő írásokkal persze ellentétes a törlés. De a kilátástalannak tűnő harc felvállalása és az immár esetleg felesleges időpocsékolásnak vélt jelenlét között nagy különbség van. Én tiszteletel gondolok vissza a POA harcára ezen a szerveren...

Egyet gondolunk ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
Darky, valóban nem küzdöttünk egymással egyénileg sosem a csatatéren, mint Arkhimedesz2 és mint Dark Lord. Valóban csupán helyettesítésben akadtam össze veled.

De attól még megmérkőztünk egymással. Te egy kiépített Darky birodalom élén én pedig az ELME egyik vezetőjeként. A csatatéren és a diplomáciában is. A csatatéren történteket jól mutatja a stat, amit a Wiking esetében már nem idéznék, mert az egykori Wikingről vagy jót vagy semmit. :)
A diplomáciáról meg ne beszéljünk inkább. Beszéltünk már eleget. Elég ha megnézzük hol tarta a Wiking és hol az ELME.

Amit utóbb írsz az északi szövetség összehozásáról, azzal nem tudok vitatkozni. Elhiszem hogy így volt. Te voltál ott, nem én. Én a déli szövetség megerősítésén ügyködtem épp.
 

DeletedUser1561

Vendég
Mint klánvezér mondhatom,mindkettőnk érdeke az volt,hogy a saját klánunkat bővitsük,és erre bizonyosság azok a körlevelek amiket mindkét fél kiküldött a tagjainak.
Ez a legjobb rész. :)

Azért vicces látni, hogy mi lehetett volna V2-n velünk, ha olyan egós kis balfékek vagyunk anno, mint v7-en az északiak... :)
 

DeletedUser

Vendég
Húúú ekkora arcizmot !!!:eek::eek:
Néha csodálkozom azn hogy nem szakad le Nálatok a plafon vagy hogy mennyiszer esnél le a székről, feltéve ha még mindig nem a szőnyegen élmél/ennél mint Mohamed :D:D:D
 

DeletedUser1561

Vendég
A tapasztalat, és a fentebbi, vallomásnak is tekinthető irományod is azt mutatja, hogy amikor, és ahol igazán számít, kettőnk közül én félre tudom tenni "az arcomat".

Ettől vagyok én csapatjátékos, te meg csak egy vesztes, aki nem tud veszíteni.
 

DeletedUser

Vendég
Győzelem vagy veszteség .... egy érett ember tudja hogy vállvetve követik egymást.
Nem vagy Te semmivel sem több ,mint egy tutajos, aki beült egy más által felfejlesztett accba,és onnan ossza az észt.
Csak nem tudni mire.
Akh érdeme hogy ott ronthatod a levegőt,ahol épp rontod, egymagadban valszeg semmire sem jutottál volna :rolleyes:
kettőnk közül én félre tudom tenni "az arcomat".
A fórummunkásságod alapján ezt nem merném iyen bátran hangoztatni. Emékszem arra,amikor már elzavartak más világok fórumáról,mert a "nagy arcoddal" csak magad alatt vágtad a fát :p
Egyszerűen egy gyenge játékosnak tartalak, állj bármely oldalon is kiscsávó ;)
A csatatéren sehol sem vagy !
:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8631

Vendég
Egyszerűen egy gyenge játékosnak tartalak, állj bármely oldalon is kiscsávó ;)
A csatatéren sehol sem vagy !
:D

Előre is elnézést kell, hogy kérjek azért, mert csak ezt az egy részletet emelem ki Darky úr irományából.
Azt kell, hogy mondjam néha tudsz értelmes is lenni, de nagyrészt lövöldözöl a levegőbe, és sült baromságokat beszélsz. Ha egy picit is lenne fogalmad csapatjátékosi tudásáról, akkor nem írnál hasonló baromságokat.
Tudom, nem kell védenem, de mivel ismerem, és nagy ívben nem érdekli a kis hülyeséged, ezért még válaszra sem fogja méltatni szösszeneted. Lehet Te letettél valamit valahova, de hogy Nálad többet tett le Maala, na abban biztos vagyok.

További kellemes dobálózást.
 

DeletedUser1561

Vendég
Aww, most Mimi miatt nem válaszolhatok. :(
Győzelem vagy veszteség .... egy érett ember tudja hogy vállvetve követik egymást.
Ne beszélj félre. Nem arról volt szó, hogy tudod-e, hogy "mi az élet rendje"... Arról volt szó, hogy képtelen vagy elviselni a két puszipajtiból a második ölelését. Erre már 2 példát is láthattunk. :)

Valamint ne idézgess tőlem félmondatokat, csak egészeket. Köszönöm. A "fórummunkásság" nem az a hely, ami bármilyen módon is beleszámít a játékba. Max az ellenfeleid véleményét befolyásolja. A társaidét kizárólag akkor, ha amúgy se csinálsz semmit játékon belül. Ha nem így lenne, nem csak azokat a falvakat vitték volna tőlem a társaim, amiket én felajánlottam nekik. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha jól emlékszem Mr. Zseni, a twstatsot visszanézve ,két esetben vittek el falut Tőlem .
1.Az egyik,amikor stratégiai áttelepítéseket végeztünk.
2.A másik amikor meg support által ki voltam zárva.

Nos, ha a support közbenjárására építed hatalmas játéktudásodat,akkor azt kell mondjam, a saját magad által magasztalt tudásod, és a Mimike által ajnározott "hatalmas csapatjátékod" egy hangyaf@sznyit nem ér ;)

Akkor legyél király,amikor a másik is játékban van....ezt bárki megmondhatja :p

Előre is elnézést kell, hogy kérjek azért, mert csak ezt az egy részletet emelem ki Darky úr irományából.
Azt kell, hogy mondjam néha tudsz értelmes is lenni, de nagyrészt lövöldözöl a levegőbe, és sült baromságokat beszélsz. Ha egy picit is lenne fogalmad csapatjátékosi tudásáról, akkor nem írnál hasonló baromságokat.
Tudom, nem kell védenem, de mivel ismerem, és nagy ívben nem érdekli a kis hülyeséged, ezért még válaszra sem fogja méltatni szösszeneted. Lehet Te letettél valamit valahova, de hogy Nálad többet tett le Maala, na abban biztos vagyok.

További kellemes dobálózást.

Nos kedves Mimike, úgy emlékszem nekünk nem volt szerencsénk a KH széles e palettáján ;)
Tehát, amikor sejtelmed sincs arról amit én alkottam, vagy nem alkottam,a mérleg elég hamis eredményeket mutathat Nálad.
Így igencsak úgyfest hogy hatalmas öngólt lőttél, amikor úgy minősítettél, hogy valójában halvány lila fing@d sincs az egyik félről ;)

Az elnézésedet természetesen elfogadom, és külön megköszönném,ha visszahúznál az általad is érdekelt világra ;)
Maala sztem már elég nagyfiú hogy meg tudja védeni magát, de ha a Hölgyek pátyolgatására szorul, az más :)

Másik az, hogy Te azt mondod, Maala egy géniusz :p
amiből én semmit sem látok, következtetve Terólad sem látok többet ,mint hogy a fórum munkássága után ítéljek.
Így az én szememben és az én mérlegemben nem vagytok sehol ;)
Bocsesz :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent