*PoA*

DeletedUser

Vendég
Egyetértek Kió kolleginával -- jó volt, szép volt, de elég volt! :)
 

DeletedUser

Vendég
Pusztán ezen adatok érdekelnének.

Ti mennyi faluval rendelkeztetek személyre bontva, illetve a TEUTON-tagoknak mekkora fiókjai voltak.

Az világos, hogy nagyobb volt a területük, mint Nektek. Következik ez a taglétszámokból.

Köszönöm, hogy utána nézel!

Üdw: Vlad

Ugye nem gondolod, hogy erre egy év távlatából pontosan emlékszünk? :)

ami viszonylag könyyen kideríthető:

2010 szept 09-én léptünk ki az enigmából amiatt, hogy a Teuton-t üthessük, tehát a háború innen számítható.
Ekkor mi 4-en voltunk:
Cactus 362 ezer, Lioniss 230 ezer, szangok 242 ezer és én 365 ezer ponttal; ez cirka 120 falu

Ezen a napon a Teuton-nak 104, a Teut I-nek 80 tagja volt (ez viszonylag könnyen összesíthető egy excel táblában)
Bocs, sem a pontszámoknak, sem a faluszámoknak nem kívánok utána nézni :) sok volt :D

voltak igazán jó, és tőlünk lényegesen nagyobb játékosok is...
csak néhány aki eszembe jut: Hpilu, 1 LOW, cynex, ninjamisi (az eredetire gondolok) valdez, adamgulyas, ati11, Koreesh, El mor, jatmanus, gyorgy100... de függetlenül a faluszámtól a klánszintű ütéseknél szinte mindenki támadott, mert kötelező volt :)

mielőtt még a kérdést feltennéd:
az enigma szövi volt a teutonnal is, se bevédést, se nyersit nem kaptunk tőlük....
 

DeletedUser6473

Vendég
Teljesség igénye nélkül:

Mikor kiléptünk pár nap után az Enigma-ból mivel ők nem akartak teutonnal háborút akkor még létezett a Teut.I is ahogy arianna mondja... azaz 2 klán ellen mentünk és nem 1 fronton mert voltak felettünk is északon mellettünk is nyugaton és alattunk is délen.. azaz körbe voltunk véve velük. Valamint volt olyan kontinensük ami érintetlen volt (K42) ahonnan szinte azt csináltak amit akarrak mert senki nem piszkálta...

nos..ennyit előljáróban...

kérdésedre a válasz nagyjából:

adamgulyas - 386,940
1 LOW - 1,237,785
wassad - 657,051
valdez - 3,987,277
greatalexander99 - 921,852
wurmio - 1,924,686
harkai17 - 1,054,697
Endrenemes - 1,252,131
stev94h - 666,296
gyorgy100 - 730,615
H.Pilu - 2,631,034
ninjamisi - 676,216
gyorgy100 - 730,615
Endresz Robert - 653,026

természetesen sorolhatnám még tovább de szerintem ebből is látszanak az erőviszonyok... nagyjából elmondható szinte mindenki nagyobb volt nálunk :D kb az ellen 80%-a... akkora volt a túlerő mint most kb ha csak az Elme-t nézzük.. nyilván itt még társul hozzá a VHL-A és az Elit is... de ha csak Elme ellen kellene játszani akkor simán megoldható lenne a dolog ennyi faluval is... az a helyzet hogy itt nem erről van szó..és az a legnagyobb problémám hogy nem ismerik be hogy a szövetségeseik nélkül vakarhatnák a fejüket de nagyon.... azt sem ismerik be hogy a könnyebbik utat választják.. burkolják ezt azzal ez a KH stb stb.. ebben van valami de akkor én meg hagy legyek már olyan véleménnyel hogy ez a gyávák játéka és a puhapöcsűeké... persze persze Elme szeret mindnekit és tisztesség, becsület erény meg minden jó pozitív ott van amit képviselnek én meg csak egy barbár nomád vagyok baltával.. legyen így, de abban biztos vagyok ha kibújnának végre a VHL háta mögül és egyedül néznének szembe az ellennel akkor (ha VHL még nem is jön ellenük) akkor is meglepetések érnék őket... de ezt tudják ők is ezért addig húzzák a dolgot amíg csak lehet... hajrá seggnyalás hajrá Elme.. csak így tovább... le az erkölcsi lejtőn ;)


remélem kielégítő volt a válasz.
 

DeletedUser1561

Vendég
azt sem ismerik be hogy a könnyebbik utat választják.. burkolják ezt azzal ez a KH stb stb.. ebben van valami de akkor én meg hagy legyek már olyan véleménnyel hogy ez a gyávák játéka és a puhapöcsűeké...
Mert az "ellen tagjait levelekkel bombázva" keresni a gyenge láncszemeket, és így kialakítani a kezdőbázist a fronton, miközben fennen hirdetjük, hogy "csak harcolni vagyunk itt", az nem puhapöcsség.

Vagy a játék savát-borsát adó "kommunikálok a tagjaimmal, megoldva minden gondjukat-bajukat" részt kihagyva kizárólag a "harcra" (lásd fentebb) koncentrálni valóban a nehezebbik út...

Ne nevettess.

Ez Észak:
[---] Erőforrások
[---] Általános problémák a tagsággal, diplomáciával

Ez Dél:
[------] Erőforrások
[------] Általános problémák a tagsággal, diplomáciával
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12679

Vendég
Ajjaj Maala, lassan Te leszel a legjobb diplomatánk a külső fórumon :) Vagy nem is lassan. Vagy nem is csak leszel :)

Bizzztos felveti előbb-utóbb valaki, hogy közülünk írogat egy tag a nevedben. Bár akkor meg el kellene ismerni, hogy van közöttünk jó képességű ember is. Azt meg nem lehet, amíg a VHL-t meg nem támadjuk... :) De őket meg a büdös életben nem fogjuk megtámadni. Hümm, hümm.

Igazából meg már én is egész kíváncsi lennék Rád :)
 

DeletedUser1561

Vendég
És így kell rombolni az Elme morálját. Arkhi tuti abba fogja ezek után hagyni, és lesznek követői is. :p
 

DeletedUser6473

Vendég
Maala! Szerény nomád barbár képességeim nem teszik már lehetővé az irományod szövegértelmezését, így sajnos válaszolni sem tudok rá. Nem tudom miről beszélsz, de lehet hogy jómagad sem :D
 

DeletedUser6473

Vendég
Huuhhh Reka! Már megint annyit írtál hogy most aztán nincs időm végképp elolvasni. majd reggel reagálok rá mikor kimostam a csipát a szememből :D
 

DeletedUser12679

Vendég
Ti is sokat írtatok, csak több darabban. Mint magad jegyezted meg, csöndesek voltak a fórumok, amíg távol voltál. Most viszont kórusban sajnáltatjátok a szegény meg nem értett POA-t, és persze próbáltok újból propagandával zavart és félelmet kelteni a déli oldal játékosaiban...
 

DeletedUser

Vendég
Na gyerünk ide, ne zavarjuk meg Réka monológját :)

Röpke, durva fejszámolás után 30k falu 30 hónap alatt fogy el, ami 330 játékos abbahagyásához vezet... Tehát már csak a robotok fogják foglalni a falvaitokat. Ha csak a matekról szól a játék.

Tudtam, hogy szálnom kellett volna mielőtt írok :D
De ez így még jobb :) Az Elme minket tartogat desszertnek; többször említették, hogy majd a többiek után jövünk :) Ezek szerint mire sorra kerülünk már nem lesznek ;)
Még szerencse, hogy ez csupán statisztikán alapuló számítás :D
 

DeletedUser6473

Vendég
Minket nem kell sajnálni Reka! Sőt..megérteni sem kell... a helyzetet kellene megérteni de ez neked magas mer tszabadulnál már ettől a jáéktól ezért sürgeted a végét... Mi jól elvagyunk itt jókat szórakozunk harcolunk stb.. neked már csak teher ez az egész de úgy vagy vele ha már ennyi időt belefeccoltál akkor kár lenne most eldobni..akkor már végigcsinálod... csak azzal nem számoltál így alakulnak az események és így tovább fog tartani..jóval tovább... bár hangoztatod hogy ez nektek így jó mert van ellenfél, élvezetes a játék stb... böszmeség :) Nektek ez így nagyon nem jó, mert a szépen megformázott terveteket egy tollvonással húzta keresztbe az északi Szövetség létrejötte. Egyértelmű hogy wiking teljes elnyomása után megkörnyékeztétek volna Ak-t is fúzióval kapcsolatban. és ha nem jön létre a szövetség akkor wiking egyedül már nem sokáig tudta volna tartani magát hiába a jó játékosok... Nektek akkor az sima ügy, hisz Ak nem szólt volna bele mert ti jóban vagytok ugye mindenkivel aki stratégiailag kicsit is széthúzhatná a frontotokat.... ezt követően egy szippantás gyorsan a VHL-ből és máris 60% felé duzzasztottátok volna magaokat. Mi ezekután már sétagalopp lettünk volna, valamint a maradék VHL, Ak kommandósok akik nem állnak át hozzátok, mert forog tőletek a gyomruk. Nah így ebben a formában sokkal gyorsabban véget ért volna a játék, ami most nem következik be.
Egyet ne felejts el..

Északnak minden egyes nap izgalmas, eseménydús játékkal telik attól függetlenül buknak-e falut vagy nem.
Délnek ehhez képest minden egyes nap egy újabb tüske, hogy még mindig nincs vége.. még mindig nem történik meg az amire vártok.. már megint egyre messzebb a cél...ugyan kitartunk addig? ugyan lesz erő, lelkesedés még az emberekben akik jóformán már érmét se veretnek annyira unják a nagy kékséget?

és ez így megy napról napra.. és így idő múlva azt veszed majd észre, hogy megkérdezed magadtól... miért vagyok még itt? Benézel a taglistára és csak a sok pirosat fogod látni, azzal telnek majd a napjaid hogy helyetteseket keresel... de a 80%-ot sosem fogod elérni az Elme-vel, mert ezen a szerveren pont elegendő számú játékos gondolja úgy hogy játszani akar hosszú távon mint amennyi játékos ahhoz kellene hogy vége legyen. Ebből kifolyólag pedig egyre kevésbé lesz csábító az Elme is mások számára. :cool:
 

DeletedUser6473

Vendég
Focis példa módosításához annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy kevered a szezont a fazonal. Az hogy itt 100 fős klánlimit van az nem azt jelenti annyinak kell lenni... szóban is benne van a jelentése.. LIMIT...azaz maximum.. tehát a játék szerkesztői egyáltalán nem azt sugallják annyinak kell lenni ..sőt.. azt sugallják hogy annál aztán több nem lehet mert már az is sok jóformán... Azaz egyáltalán nem elvetendő ha valaki, vagy valakik pár fővel alkotnak egy klánt... te az ilyen kijelentéssel ezeket a kis klánokat nézed le, pedig lehet összetartóbbak mint a te klánod akik 60%-a biztos vagyok benne csak azért van ott mert esélye sem lenne onnan kilépve érvényesülni.
A bajnokságot se tudod hogy hogyan működik az a baj... avgy nem szereted a focit vagy nem tudod miről beszélsz.. tudod úgy működik hogy bajnokság megindulásakor vannak csapatok.. senki nem tudja ki hogyan játsza a focit és mit tud... elkezdődik a verseny... egyik legyőzi a másikat... csak az a probléma hogy mindig azonos a keret..azaz tök mindegy cserélsz vagy nem cserélsz mindig ugyanannyian vannak a pályán... de nem is ez a fontos hanem a fontos itt az hogy az ellenfél is ugyanakkora erőt képvisel... a játéktudásuk lehet más (jobb vagy rosszabb) de a a nagyság azonos... itt átfordítva KH nyelvre területről beszélek és nem taglétszámról (ezt rosszul értelmezted).... ha megvan a bajnok mert legyőzte a szomszédait, akkor mi történik? Bevállal egy nagyobb versenyt majd ha azt is megnyerte egy még nagyobbat.. nah Ti pont ezt nem csináljátok... nem vállaljátok be azt ami nyilvánvaló...
és a fociban sem adódnak össze a bajnokságban résztvevő legyőzött csapatok hogy legyőzzenek egy újabbat. Vágod a dolgot vagy még mindig magas? :cool:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6473

Vendég
Az Elme végzetét pedig TE saját magad foghalmaztad meg ebben a kijelentésedben, mellyel egyúttal egyet is értettél azzal amit én jósoltam neked:

Ismerek egyébként jó pár komoly játékost az oldalunkon, akinek esze ágában sincs további sok évet elvenni a való életéből, a munkájától, családjától, egészségétől az ide befektetett - egyébként egyre csak növekvő mennyiségű - idővel és energiával.

Nekik is üzenem egyúttal hogy:Higgyétek el nem érdemes várni a végére mer taz 4 éven belül biztos nem elsz V7-en. ;)

Ámen...
 

DeletedUser12679

Vendég
Látod Cactus, ha nem kapkodsz, és egyben írtad volna meg a válaszodat, akkor nem is olyan rövid az. Ilyen ez, ha mondani is akarsz valamit, nem csak személyeskedni, vagy valami sablon szöveget visszalőni válaszként, akkor rögtön van terjedelem is.


Cactus mondta:
bár hangoztatod hogy ez nektek így jó mert van ellenfél, élvezetes a játék stb... böszmeség
.
.
Északnak minden egyes nap izgalmas, eseménydús játékkal telik attól függetlenül buknak-e falut vagy nem.

No igen. Ha mi írjuk azt, hogy jókat játszunk, az böszmeség. Ha Ti írjátok, az persze a kőkemény igazság. Ki is néz le másokat? :)


Cactus mondta:
neked már csak teher ez az egész de úgy vagy vele ha már ennyi időt belefeccoltál akkor kár lenne most eldobni..akkor már végigcsinálod...

Te persze még azt is jobban tudod, hogy én magam hogy állok a játékkal. Vagy legalábbis Te akarod mindenkinek megmondani, hogy mit gondoljon/mit gondolhat, akár ebben a kérdésben is.


A focit szeretem és játszom is. És megint zöldeket mondasz. A csapatok ismerik egymást, és nagyjából tudják, hogy mire számíthatnak egymástól. És természetesen nem mindegy, hogy cserélsz-e. A nagy csapatok között végül gyakran épp az dönt, hogy a cserék mennyire minőségiek a nagy nehezen összegyűjtött alapkereten felül.

Cactus mondta:
ha megvan a bajnok mert legyőzte a szomszédait, akkor mi történik? Bevállal egy nagyobb versenyt

Igen, látod épp ez az. A bajnokságot azért írják ki, és azért indulnak benne a csapatok, hogy valaki nyerjen. Épp ezt akarjátok Ti elvitatni. Mert szerintetek a V7 szerver nem arra való, hogy valaki nyerjen, hanem arra, hogy Ti itt játszogassatok amíg csak kedvetek tartja. Ha meglesz a bajnok, és azok mi leszünk, akkor majd megfontoljuk, hogy hogyan tovább. Majd MI MAGUNK eldöntjük, hogy milyen formában akarjuk még próbára tenni magunkat.


Szerintem Te keversz dolgokat Cactus. A vágyaitokat és a személyes véleményeteket írod le rendszeresen, mint a szerverre és a játékra vonatkozó nagy fene objektív igazságot. Amit persze csak Te ismerhetsz, és a társaid. Délen szerinted csak tehetségtelen böszmék laknak. Itt játék sincs. Ahhoz csak északon értenek. Mi csak morzsolgatjuk itt szánalmas napjainkat, és várjuk a kínszenvedésünk végét. Vagy Ti legalábbis így szeretnétek látni, és még inkább szeretnétek, ha mások így látnák...
 

DeletedUser

Vendég
Jöttök azzal, hogy mi csak kihasználjuk a VHL-t, ami egy az egyben hazugság, egyszerűen valótlanság, nem igaz. Nincs is mit magyarázni ezen tovább.
De arról már miért nem esik szó, hogy ti egy az egyben kihasználjátok az Ak-t? Ti foglaljátok őket, becsatlakoznak a támadásaitokhoz, stb... mindjárt nem is 5 (bocs, már 6;) ) főben kell gondolkozni. Ez csak a melldöngetésre jó, hogy ti bezzeg 5-en a 428 ellen.... persze, ezzel a propagandával sok mindent el lehet érni, néhány gyengébb tagunkat esetleg elbizonytalanítani, bár a többség úgy gondolom elég érett ahhoz, hogy átlássa: ez az egyetlen esélyetek ezen a világon, hogy egyértelmű hazugsággal tömjétek az ellen fejét. Próbáltok elhitetni mindent velünk, hogy mi vergődünk, haldoklunk, stb... persze... és a megoldás az OFF megnyomása, vagy átállni hozzátok. Aha... és az orrodat is tisztíccsa. Legyen már elég a szájkaratéból, és várjátok türelemmel, emelt fővel, szépen, lassan a végeteket... :)
 

DeletedUser6473

Vendég
Aki értetlen annak hiába is akarjuk megmagyarázni azt ami megérthető, mert úgyse fogja érteni. :)

metnet... neked meg csak annyit, hogy ha nekem/nekünk végünk lesz az nem Elme miatt lesz, hanem mert áramszünet van vagy kikapcsolják a netet :D
 
Fent