*PoA*

DeletedUser6473

Vendég
Arkhi hogy miről hadobálsz az egy dolog meg mi a valóság az a másik. Személy szerint nekem elég szégyen lenne az a minimális mínusz is amit eddig fel tudtatok mutatni úgy hogy mi mentünk hozzátok "vendégségbe" pár faluval a több ezerhez...nem ti jöttetek hozzánk a fő bázishoz.
jah bocsi.. azt nem nem mondta még nekem senki, hogy nem tudtok ránk koncentrálni az 52-es és 42-es kontikon lévő csapataitokkal plusz az itteni VHL , mert ezen falvak támadóinak is be kell segíteni a wiking ak fronton mert ahhoz kevés úgy látszik 15 kontinensnyi harcos amit ott birtokoltok és akiknek más dolguk sincs csak támadni egyfolytában.

Igen mi úgy gondoltuk ha már idejövünk hozzátok (rene féle csapathoz) akkor harcolunk majd egy jót, de eddig csak mi csapkodtuk a fejeteket ti meg közben abbahagyó ak falukra vadásztok itt. Hát ez a Wiking-nek Ak-nak érdem, hogy még ezekre a támadóitokra is szükség van a sikerhez, nektek pedig egy nagy felsülés hogy nem veszitek fel a kesztyűt.

Maala! Egy valami biztos... Elme itt nem nyer szervert felesleges minden erőlködés.. tidod aki nagyon erőlködik az mit csinál a végén...

A baltám meg most húztam ki foci fejéből..megtörlöm és küldöm vissza ;)
 

DeletedUser1561

Vendég
Hiába no, egy 5 emberből álló kommandót nem lehet komolyan venni, még ha esetleg érdemes is lenne. :)
 

DeletedUser

Vendég
ez a cactus gyerek hülyeségben és tahóságban is versenyben van darkyval...nem nyerhet, de sanszos :)
 

DeletedUser1561

Vendég
ez a cactus gyerek hülyeségben és tahóságban is versenyben van darkyval...nem nyerhet, de sanszos :)
És az ilyen vélemény-nyílvánítással alá is támasztod a mondanivalódat. :) Vagy csak bizonyítványt állítasz ki a saját csapatodról. :(
 

DeletedUser6473

Vendég
Cactus brigád nem indul a V14-en?

ááá Kata! :) te még itt? Előbb gyorsan egy kérdés:

- Induljon? :D Ha igen miért? Azért mert jönnél oda vagy mert kell egy jó ellenfél? :D

ha már itt vagy akkor mint illetékestől kérdezem... A győzelem csarnokán kívül sehol nem beszélnek már a V9-ről.. megérte ilyen gyorsan nyerni és acc nélkül maradni? vagy jobb lett volna még a kiépített birodalommal jókat harcolni? (most egy átlagsebességet vegyünk alapul)

Mostanság merre tengetik V9 nyertesei a napjaikat?
 

DeletedUser12127

Vendég
Lord!

2 dolog. Az egyik:

Cactus nem hülye! Ezt innen erről az oldalról is ki kell jelentenem. Egyáltalán nem az! Ráadásul jogunk sincs ilyet állítani senkiről.
Szeretném, ha mint embert senkit nem minősítenénk (le), ehelyett a tetteire, vagy a megnyilvánulásaira kellene koncentrálni, (ha van hozzá gusztusunk)

A másik: Tudod van egy mondás: Az ellenségről vagy jót vagy semmit!

Úgyhogy én jót szeretnék mondani róla: Cactus jó játékos és jó stratéga. (Majdnem olyan jó mint amilyen Darky volt. :))

Emellett hosszan sorolhatnám további erényeit, de nem teszem. Megteszi ezt ő maga helyettem.
 

DeletedUser12821

Vendég
Hiába no, egy 5 emberből álló kommandót nem lehet komolyan venni, még ha esetleg érdemes is lenne. :)

Soha ne becsüld le az ellenfeled! ;)

Elég szánalmas a kijelentésed... és itt igazoltad be Cactus állítását,hogy "nagy az arcod" ;)
 

DeletedUser6473

Vendég
Hogy ez a topic is pörögjön ne csak az Elme topicba menjen a marketing :D

Nos... egy költői kérdés...


Lugal, én csak egyszerűen nem szeretem azokat, akik egykori barátként megtámadnak és hadat üzennek nekünk.
- fordított esetben már szereted? :D

Ez mindaddig rendben is lett volna, ha nincs a HSFC-nél egy ember, King Lace, akivel barátoknak tekintettük egymást. Az ELME és a HSFC között az elejétől kezdve ő volt, a mi rokonszenvünk volt az, ami összekapcsolta a 2 klánt. Érdekes hogy szűk 1 év alatt sem tudott más kapocs kialakulni a 2 klán között. Ugyanez a személyes barátság megvolt a másik irányban az ELIT-nél is azonban NILEMAN révén. A 2 klán pedig hadban állt egymással.
-- nah most akkor hogy van ez? Harcolhatnak a barátok vagy nem? :D Ha nem akkor miért van jó kapcsolat? ha igen akkor miért nem lehetne bevállalni a VHL-t? Talán mert akkor már mutatni is kellene a dózeroláson kívül valami játéktudást is?

A déli klánok vezetői is beszélgettek a jövőről. Annyit elárulok, hogy a szövetségesek nem fognak egymásnak esni, bármennyire mantrázza is Cactus, hogy "meg kell támadniuk a VHL-t, "meg akarják támadni a VHL-t", stb.
A többit meg tessék kitalálni. A találgatás úgyis nagyon megy odaát...
--- hm... ezzel kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy:
- anno a HSFC lenyomta a VHL-t teljesen az Enigma-val együtt... Utánna megalakult a VHL-A .. mondhatni gyökeret vert megint a virág .. :D Ezt követően az Elme hatására MNT született a két klán között, pedig ha ez nem történik meg akkor VHL nem tud így felfejlődni..sőt.. valószínű szétesett volna tagjai pedig máshol harcolnának.. lehet éppen elme ellen.. Aztán történt az hogyElme hadba hívta HSFC-t Unicum ellen, és le is darálták közösen..(mondhatni választaniuk kellett vagy ők vagy unicum) itt halkan jegyzem meg hogy egyedül nem ment volna tisztelt elme-sek? Mindig akönnyebbik végét fogjátok meg a dolgoknak ezt már mindenki tudja :) és a kérdésem itt következik... Az Unicum szövetségesetek volt nem? Akkor hogy van ez hogy szövik nem harcolnak egymással?

jah hogy találni kell valami jó kifogást és akkor már lehet...de ezt a kifogást nem keressük addig amíg máshol is harcolni kell mert akkor megbomlana a nagy túlerő és akkor talán nem tudnánk feljönni stat-al villogni :) értem... azt hiszem meg is válaszoltam a kérdést.. VHL meg gondolkodjon el, hogy meddig engedi..meddig segíti.. meddig lesz mankó Elme mellett.. mert egyenlőre így áll a helyzet.... aztán ha már nem kell kézzel lábbal támadnia elme-nek az Északi szövetséget akkor mankó sem kell és eldobják.

Tudom meglesz a magyarázat az is lehet már ez is le van beszélve, csak ismételni tudom magam.. akkor ne tegyünk már felelőtlen kijelentéseket hogy szövik nem harcolnak meg barátok nem harcolnak egymással... ugyan.. Ismerjétek már el hogy így kényelemsebb és nyugodtabb a játék hogy nem vállaljátok be a harcot azonos súlycsoportban...

VHL-t sem értem mivel lehet őket hitegetni hogy nem látják a fától az erdőt....
 

DeletedUser14323

Vendég
Engedtessék meg nekem egy kérdés a PoA tagjaihoz.

Volt ez a nagy háborútok a TEUTON ellen, amit sikeresen megnyertetek.

Kérdésem:
- A TEUTON-tagok, milyen nagyságú fiókokkal rendelkeztek?
- Hány tagból állt a klánjuk?
- Mennyi faluja volt a legnagyobb játékosnak,
- ill. átlagban mekkora fiókok voltak? ( kb. faluszám elég lesz)

Előre is köszönöm válaszotokat!

Üdw: Vlad
 

DeletedUser1561

Vendég
Soha ne becsüld le az ellenfeled! ;)

Elég szánalmas a kijelentésed... és itt igazoltad be Cactus állítását,hogy "nagy az arcod" ;)
Ez nem lebecsülés. Ez matek. Napi 5*X nemest tudnak képezni, max +-2-3, ha esetleg farmolnak.

Ez óriási lemaradás hosszútávon, amit még az sem kompenzál, hogy a játék a védekező félnek kedvez. Nem véletlenül van minden értelmes klánban legalább a taglimit 50%-a, amiután hirtelen jönnek a fúziók...

Amit a PoA csinál, az csak vasárnap délutáni játszadozás, tét nélkül. Háborúzgatnak. És ezt ők is tudják, mindenki tudja. Azért próbálják egymásnak ugrasztani ilyen kétségbeesetten a VHL-A-t és az Elmét, hogy nagyobb sikerélményük legyen...
 

DeletedUser12593

Vendég
és a kérdésem itt következik... Az Unicum szövetségesetek volt nem? Akkor hogy van ez hogy szövik nem harcolnak egymással?

A válasz itt következik... Nem voltak szövetségesek, egyetlen pillanatig sem.
A második kérdésedre a válasz okafogyottá vált.
 

DeletedUser6473

Vendég
Vlad... Teuton többszöröse volt területileg, játékos számilag és játékosok átlagfaluszámilag is.. de majd megnézem akkor mi mekkorák voltunk mikor nekik mentünk. nem tudom mire akarsz célozni de az tény hogy nem a könnyebbik utat választottuk mint Elme.

A vasárnap délutáni játszadozáshoz meg csak ennyit: :eek:

Örülnél te ha a társaid legalább ennyit játszadoznának mint mi egy nap ;)
 

DeletedUser14323

Vendég
Pusztán ezen adatok érdekelnének.

Ti mennyi faluval rendelkeztetek személyre bontva, illetve a TEUTON-tagoknak mekkora fiókjai voltak.

Az világos, hogy nagyobb volt a területük, mint Nektek. Következik ez a taglétszámokból.

Köszönöm, hogy utána nézel!

Üdw: Vlad
 

DeletedUser

Vendég
ááá Kata! :) te még itt? Előbb gyorsan egy kérdés:

- Induljon? :D Ha igen miért? Azért mert jönnél oda vagy mert kell egy jó ellenfél? :D

ha már itt vagy akkor mint illetékestől kérdezem... A győzelem csarnokán kívül sehol nem beszélnek már a V9-ről.. megérte ilyen gyorsan nyerni és acc nélkül maradni? vagy jobb lett volna még a kiépített birodalommal jókat harcolni? (most egy átlagsebességet vegyünk alapul)

Mostanság merre tengetik V9 nyertesei a napjaikat?


Csak saját nevemben tudok neked válaszolni. Mivel nem vagyok gondolatolvasó, és erről nem igazán beszélgettem volt társaimmal, csak azt tudom írni, amit én gondolok. Személy szerint örülök, hogy vége, és eredménnyel zárult, hogy elértük amit akartunk. Tudod, ez olyan, mint mikor elöl szaladsz, akkor a Te szemedbe repül az összes bogár :) .. szuper elöl lenni, csak vele járója, hogy mindig valami b****a a szemed... Ettől mindenképp klassz, hogy "VÉGRE VÉGE!" Vezető vagy, tudod, hogy a játék során vannak döntések, amiket nehéz meghozni, vagy hogy nem tudsz megfelelni mindenkinek, hogy vannak jó és vannak rossz napok, nehéz kirekeszteni az emberi tényezőket, emóciókat, így van ami hiányzik, és van ami nem. Ha mérlegre teszem, határozottan örülök, hogy VÉGE!
A V14-el kapcsolatban úgy gondolom, hogy egy kemény, fárasztó és nagyon mocskos világ lesz. S ha a jó ellenfél kifejezés alatt azt érted amit én, akkor igen, szükség lenne ellenfelekre :) Talán kivételesen most jobban is, mint jó társakra :)
 
Fent