MKK kláncsalád Vs. *PHX* 7 tag

DeletedUser

Vendég
Az olvasás nagyon hasznos dolog, persze nem mindenkinek... :D

Lazábban fiatalok.

618.jpg



Szerintetetek ilyenek vagyunk:

1893.jpg



Szerintünk meg ilyenek:

72.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Én támadással nem szoktam udvarolni, főleg ha férfit támadok. :D

Jaja én sem a faluját akarom...

Szóljatok, és kiteszünk valahova egy 18-as karikát hirtelen:)
Szia de rég hallottam felőled erre. A falunál egyre sűrűbben találkozunk...

Hát...
Ha könyv olvasás helyett végig gondolnátok a helyzetet és nem nagymenösködtök akkor leülnétek tárgyalni
(őrömmel :D)

Miért ti mondtátok PHX is alapkövetelmény. Ez nálam stimmel akkor lehetnék akár PHX is nem? Megfelelek ennek a követelménynek;)
 

DeletedUser

Vendég
marist egy csomoszor agyonvertem v8 ba)))), ujra regisztrált ezért én is
 

DeletedUser8631

Vendég
marist egy csomoszor agyonvertem v8 ba)))), ujra regisztrált ezért én is

Jó neked, de ez nem V8.

Nem tartozik a rossz játékosok közé, és valószínű Neki fontosabb volt a V2 mint a V8. De azért gratula. Egyszer majd mi is végzünk vele.
 

DeletedUser8631

Vendég
Jaja én sem a faluját akarom...


Szia de rég hallottam felőled erre. A falunál egyre sűrűbben találkozunk...



Miért ti mondtátok PHX is alapkövetelmény. Ez nálam stimmel akkor lehetnék akár PHX is nem? Megfelelek ennek a követelménynek;)

Ennek a végét nem értem. Akárhogy is próbáltam megfejteni. Elmagyaráznád kérlek? Persze csak ha van egy kis szabad időd ide is figyelni a csapataim beérkezése mellett. :p

Szerk.:
Persze igyekszünk betornászni a Top20 LEV-be, hogy ne csak a top klánok tagjai legyenek ott, hanem azért látszódjék, hogy a *PHX* nem csak a cicák fele harcol. És persze vannak olyan okai is, hogy ne tudják azt mondani egyeske, hogy vegetáció folyik a K52-n.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nekem ugy tünik, hogy mindenáron bizonyitani akarjátok valójában milyen belevaló "tökös" pasik vagytok. Ami nem baj, de nekem ez ugy tünik egy kicsit görcsös, "mindenáron bizonyitani akarok" tipikus esete.
Ezt nem rosszindulatu megjegyzésnek szántam, hiszen a pasikban genetikailag kódolva van ez az ösztönös bizonyitási vágy. A módszer azonban nem minden esetben sikeres és célravezető.
Arról nem is szólva, hogy nem minden esetben imponáló, állandóan önmagunkat dicsérni mennyire jók vagyunk. :D
A kérdés az, hogy mihez képest, hiszen előfordulhat, hogy összeakadunk egy nálunk sokkal jobbal. :p
 

DeletedUser8631

Vendég
Nem szoktam görcsölni, elhiheted. Bizonyítanom meg már felesleges, tehát marad az, hogy csak támadok.
Amúgy miért akarod folytonosan átvinni a való életbe ezt a játékot? Pszichológusnak készülsz, vagy netán már azis vagy? Nem itt kell keresni az alanyokat. :D

Először az olvasással való kérkedés, aztán a férfiak öntudatosságát bemutató intellektuális fensőbbségeddel kérkedni kérem szépen nem itt kell. Ha szükséged van szívesen nyitunk egy új topicot számodra, és ott kifejtheted a játék és a rl-l kapcsolatos nézeteidet. Azért mert poénkodunk 1-2 hülyeséggel ami a szexualitást hozza fel témának nem kell egyből átcsapni a való életbe, és mindent kielemezni kérem szépen. :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Nem gondoltam hogy ennyire zavarba hozlak, ha megirom a véleményemet, nem állt szándékomban...
Számomra a klánháboru egy kellemes időtöltés nem egy életforma, mint némely játékosnak.
Nem keverem a játékot az élettel, én élvezem a játékot, minden tekintetben...
 

DeletedUser

Vendég
Nem gondoltam hogy ennyire zavarba hozlak, ha megirom a véleményemet, nem állt szándékomban...
Számomra a klánháboru egy kellemes időtöltés nem egy életforma, mint némely játékosnak.
Nem keverem a játékot az élettel, én élvezem a játékot, minden tekintetben...
Elhiheted, kevesen élvezik jobban a játékot mint mi. Az más kérdés, hogy egyeseknek a tamagocsizás jelenti a szórakozást, nekünk meg épp az ellentetje.
 

DeletedUser8631

Vendég
Nem gondoltam hogy ennyire zavarba hozlak, ha megirom a véleményemet, nem állt szándékomban...
Számomra a klánháboru egy kellemes időtöltés nem egy életforma, mint némely játékosnak.
Nem keverem a játékot az élettel, én élvezem a játékot, minden tekintetben...

Nos kérlek szépen, nem hoztál zavarba, csak megpróbáltalak felvilágosítani, hogy ez itt egy játék, és kár bármilyen párhuzamot húzni eközött és az ember valós élete között. Ha zavarba hoztál volna azt észrevennéd. :p

Amúgy pontosan azért élvezzük a játékot, ellentétben veletek, mert mi játszuk, és ahogy Harli is írta nem csak tamagocsi megy a háttérben.:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Valaki elmagyarázná mi is az a tamagocsi?
Nem hallottam még róla.
Előre is köszike a felhomályositást. :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
J
Szia de rég hallottam felőled erre. A falunál egyre sűrűbben találkozunk...


A falvaid fele se jártam közel két hónapja. Remélem jó hír, hogy lassanként visszatér a megszokott rend, és nem képezek inaktív űrt a környezetedben:)
 

DeletedUser

Vendég
Valaki elmagyarázná mi is az a tamagocsi?
Nem hallottam még róla.
Előre is köszike a felhomályositást. :rolleyes:

Akkor mégse annyi a korod, mint állítod. Nagyjából 15 (?) éve volt divat a gyerekeknél, minden lurkónak az volt. De mondjuk akkor azt, hogy f...v....eznek (egyik közösségi oldal legnépszerűbb játéka). Aki nem szeret támadni, harcolni, az menjen, s kapálja ott a földeket, az jobban neki való.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor mégse annyi a korod, mint állítod. Nagyjából 15 (?) éve volt divat a gyerekeknél, minden lurkónak az volt. De mondjuk akkor azt, hogy f...v....eznek (egyik közösségi oldal legnépszerűbb játéka). Aki nem szeret támadni, harcolni, az menjen, s kapálja ott a földeket, az jobban neki való.


A korom annyi amennyi a profilomra ki van irva, és nem szégyenlem.
Még mindig nem tudom mi is az a tamagocsi, amit ennyire emlegettek...
A hozzászólásod többi része pedig totál nem értelmes számomra, talán ha értelmesen kifejtenéd tudnám miről van szó.:D
 

DeletedUser

Vendég
ha nema részleteken lovagolnál, még értelmesnek is néznélek...

nem az a lényeg, h mi az a tamagocsi... egyébként megsúgom akkor, ha ennyire adod az értetlent..; az 1 játék, ahol nevelgetni kell 1 állatot/ufót... naponta kajáltatni, meg szaratni.. ennyi..

a lényeg pedig az, h ti tamagocsiztok és nem ez a játék célja és módja, hanem a támadás... ebben van a szpség.. azért mondja itt a phx 52es részlege, h mi élvezzük a játékot ;)
 

DeletedUser

Vendég
kiskaktusz a játék nem csak arról szól, hogy mennyit támadsz, főleg ha nem igazán van látszatja... :D

A minőség a lényeg és az eredmény. Ez egy észjáték és nem arról szól, hogy gyüjtsük a falukat és a pontokat. :D

Arról pedig nem tehetek, hogy nem ismerem az ilyen idióta értelmetlen játékokat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
köszi szépen, h elmagyarázod nekem a játék lényegét 3M ponttal és 9MLE ponttal :)

milyen látszatot akarsz te, amikor nem is ezen a fronton vagyok? észjáték, mi? neked nem sok jutott belőle...


3 hét alatt +3ezer LET :)

na EZ a tamagocsi.. de ha még midnig problémáid vannak ezzel a kifejezéssel, akkor akár így is hívhatnám; répatermesztés

biztos nagyon jó nézegetni a felépített falvaidat és a seregeket benne :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent