MKK kláncsalád Vs. *PHX* 7 tag

DeletedUser

Vendég
Megvan az oka miért nem keresett senki de ezt nyilvánosan nem szeretném elmondani. A jelentést meg azért tetem ki hogy mindenki lássa nem a jelentés a lényeg. Én is tudtam olyan jelentést előhalászni ami számomra kedvező. Aki ezt látja azt mondja hm....Persze keresztbefoglalás van ezt én is tudom. Ezért tettem fel mert tudtam kicsi szívem így fogsz reagálni rá:) De ugye csak mi tudjuk a mögöttes dolgokat. Ezért mondtam a statisztika csalóka. Én mestere vagyok ezeknek a kimutatásoknak. Szép látványos kirakatba való mint a tietek:)
 

DeletedUser

Vendég
Megvan az oka miért nem keresett senki de ezt nyilvánosan nem szeretném elmondani. A jelentést meg azért tetem ki hogy mindenki lássa nem a jelentés a lényeg. Én is tudtam olyan jelentést előhalászni ami számomra kedvező. Aki ezt látja azt mondja hm....Persze keresztbefoglalás van ezt én is tudom. Ezért tettem fel mert tudtam kicsi szívem így fogsz reagálni rá:) De ugye csak mi tudjuk a mögöttes dolgokat. Ezért mondtam a statisztika csalóka. Én mestere vagyok ezeknek a kimutatásoknak. Szép látványos kirakatba való mint a tietek:)
Kirakat? Tények: Jópár száz friss falunk lett tőletek az elmúlt hónapban. Metil, lachekker, delcsi, Jarfijoci... Tény: Mi 7en vagyunk, Ti 3 (vagy 4 klánnyian) + akik védenek titeket. Tény: Nem támadtok. Tény: Mi állunk jobban.
Vitatod valamelyiket?
 

DeletedUser8631

Vendég
Egy valamit nem értek, egyfolytában azt irjátok, mi ezt mondjuk, mi azt mondjuk. Nem értelek, hiszen például engem nem is ismersz, honnan tudhatnád, hogy én mit mondok, vagy gondolok, vagy más vezetőségi tag?
Ismeritek két vagy három ember véleményét, és rögtön általánositotok?
Miért?
Nem látjátok a fától az erdőt...

Nos, véleményem szerint 1 klánhoz tartozol. A klánt a vezetői irányítják, és köszönhetően a vezetők hozzáállásának az egész klánról hasonló a véleménye az embereknek.
És igen, látjuk az erdőt, meg a fát is, de Te nem vagy hajlandó ezek szerint rá.
 

DeletedUser

Vendég
Kirakat? Tények: Jópár száz friss falunk lett tőletek az elmúlt hónapban. Metil, lachekker, delcsi, Jarfijoci... Tény: Mi 7en vagyunk, Ti 3 (vagy 4 klánnyian) + akik védenek titeket. Tény: Nem támadtok. Tény: Mi állunk jobban.
Vitatod valamelyiket?

Sorra vennék drágám ezeket igen csak rosszul kerülnétek ki belőle. Nem akarlak leégetni.:) Tisztelek mint ellenséget:)
Nyugi van sül a hús nem kell rögtön felkapni a vizet kicsit ideges vagy. Nyugi:)
 

DeletedUser

Vendég
Nos, véleményem szerint 1 klánhoz tartozol. A klánt a vezetői irányítják, és köszönhetően a vezetők hozzáállásának az egész klánról hasonló a véleménye az embereknek.
És igen, látjuk az erdőt, meg a fát is, de Te nem vagy hajlandó ezek szerint rá.

Nono nem SZUN-CE szerint a vezetők és seregnek harmonikusan kell együttműködnie egy célért küzdeni ha ez megvan akkor lehet ütőképes egy sereg. Olvasd el hasznos dolgokat ír.
Tehát KH lefordítva ha klántagok mindegyike nem sorakozik fel a vezető mögé nem győzhet.
Mok azt mondja nyírjam ki XY nem kérdezek semmit cselekszem:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Egy valamit nem értek, egyfolytában azt irjátok, mi ezt mondjuk, mi azt mondjuk. Nem értelek, hiszen például engem nem is ismersz, honnan tudhatnád, hogy én mit mondok, vagy gondolok, vagy más vezetőségi tag?
Ismeritek két vagy három ember véleményét, és rögtön általánositotok?
Miért?
Nem látjátok a fától az erdőt...

Tehát KH lefordítva ha klántagok mindegyike nem sorakozik fel a vezető mögé nem győzhet.
Mok azt mondja nyírjam ki XY nem kérdezek semmit cselekszem:)

Most akkor melyik változatot kell nekünk komolyan venni? Azt amelyik szerint az MKK család összes tagjával egyenként le kellene üljünk tárgyalni, vagy azt, amelyik szerint elég a vezérrel, mert a többiek helyett is ő dönt. Nekem az utóbbi jobban tetszik, és logikusnak is tartom, csak akkor Nimue hsz-e sima kötözködéssé degradálódik.
 

DeletedUser

Vendég
Nem szokásom kötözködni, most kezdjem el magyarázni, hogy a kláncsaládunk három klánból áll?
Ezt szerintem te is tudod, és nyilvánvalóan mindegyik klánnak van vezetője, és vannak vezetőségi tagok is.
Attól, hogy az MKK a főklán és csak az ő vezetőiket ismered, másnak is lehet véleménye, illetve szeretne tájékozódni. Ez normális dolog, gondolom egyetértünk ezügyben.
Egyértelmü, hogy a kláncsalád azon részével "tárgyaltok" akik közvetlenül érintettek.

REmélem igy már kielégitő választ kaptál, de ha nem akkor kérdezz bátran szivesen válaszolok.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mivel ők az anyaklán, nyilván velük tárgyalunk. Mint ahogy ők is feleslegesen kezdenének el alkudozni mondjuk a PHX5 vezetőivel. A Ti véleményetek (és ezt most nem lebecsülésképpen mondom) érdektelen számunkra. Az anyaklán vezetői nyilván ismerik az alklánok vezetőinek véleményét, és annak függvényében hozzák meg a döntéseiket.
 

DeletedUser

Vendég
Ez számomra egyértelmü, és ezt nem is vitattam.
Tudod egy kláncsalád ugyanugy müködik normál esetben mint egy család, ahol a főbb dolgokat együtt beszélik meg, meghallgatják egymás véleményét, és javaslatait, tehát kommunikálnak egymással csapatként együtt dolgoznak. Ez a valós életben egy munkahelyen, vagy mint irtam a egy család is igy müködik.
Arról nem is szólva, hogy aki nem érintett egy szituációban, helyzetben, sokkal tárgyilagosabban, érzelemmentesen látja a dolgok egészét.
 

DeletedUser

Vendég
Sorra vennék drágám ezeket igen csak rosszul kerülnétek ki belőle. Nem akarlak leégetni.:) Tisztelek mint ellenséget:)
Nyugi van sül a hús nem kell rögtön felkapni a vizet kicsit ideges vagy. Nyugi:)

Vegyük. Várom, hogy kerülünk ki rosszul ebből a háborúból. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ez számomra egyértelmü, és ezt nem is vitattam.
Tudod egy kláncsalád ugyanugy müködik normál esetben mint egy család, ahol a főbb dolgokat együtt beszélik meg, meghallgatják egymás véleményét, és javaslatait, tehát kommunikálnak egymással csapatként együtt dolgoznak. Ez a valós életben egy munkahelyen, vagy mint irtam a egy család is igy müködik.
Arról nem is szólva, hogy aki nem érintett egy szituációban, helyzetben, sokkal tárgyilagosabban, érzelemmentesen látja a dolgok egészét.
Ez így nem igaz. Különféle szervezeti formák vannak, amelyekhez különböző vezetési stílus tartozik, az autokratától a demokratáig. Ebből mi az utóbbi vagyunk, Nálatok eddig csak az autokrácia jegyeit lehetett látni.
 

DeletedUser

Vendég
Nono nem SZUN-CE szerint a vezetők és seregnek harmonikusan kell együttműködnie egy célért küzdeni ha ez megvan akkor lehet ütőképes egy sereg. Olvasd el hasznos dolgokat ír.
Tehát KH lefordítva ha klántagok mindegyike nem sorakozik fel a vezető mögé nem győzhet.
Mok azt mondja nyírjam ki XY nem kérdezek semmit cselekszem

érdekes könyv az biztos
de ha annak az olvasása helyett harcra is koncentrálnátok talán nem állnátok úgy ahogy :D
Igen könyvből lehet sok szép és okos dolgot idézni mondani
de ha a tudás a gyakorlatba nem párosul akkor az bizony olyan mint ha egy sereg (MKK-csalás) fogpiszkálóval szeretne kőfalat rombolni :)
(persze szavaim ne vegyétek sértésnek)

Vegyük. Várom, hogy kerülünk ki rosszul ebből a háborúból.

Na erre én is kíváncsi vagyok :D
 

DeletedUser

Vendég
vegyük például a seregindításaitokat, 20 mpbe nem lehet beleidőzíteni :D csúnya gonosz harlekin :D:D:D

meg a tiltott scriptek ugyebár, ami miatt vissza is engedték az egész klánt 1 napon belül... de valaki szerint a legális még mindig illegális...
 

DeletedUser

Vendég
Hmm...Drága Woddy nekem nem az a lényeg melyik klánban volt. Egy számít csak milyen játékos. Pontok az LET és LEV irányadó nem mérvadó. Egy játékost csata közben ismered meg. Mind1 melyik klánban volt. Az a jó játékos aki tanul a hibáiból és nem követi el ugyanazt 2x:)
Persze nekem is vannak rossz napjaim de kinek nem?

A LET-ről meg a LEV-ről paposz itt hol sehol se vagy :D
Igaz egy játékost harcban lehet kiismerni...de az se mindegy hogy melyik klánba volt, van, lesz...minden klánba lehet valami újat tanulni!
 

DeletedUser

Vendég
Pasik kontra csajok. Igaz a pasik fölényben vannak, de nem baj.
Mi nők szeretjük a pasikat kóstolgatni. :D
 
Fent