MKK kláncsalád Vs. *PHX* 7 tag

DeletedUser

Vendég
Szia!


Elég kiváncsi természet vagyok, és érdekel a véleményetek, azonkivül, igy könnyebben megismerlek benneteket. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Ej, mindig épp akkor nincs itt az ember, mikor zajlik az élet.

Maris, mint statisztikus, legalább ne olyan stattal gyere, aminek nagy része oda-vissza foglalás. Illetve 80%ban arról van szó, hogy mi befoglaljuk egy társatok 3 falvát, s abból 1et visszavesztek. Ez még rád annyira nem is igaz, inkább a Gyurikát jellemzi. Tudom hogy lelkesen keveritek a háttérben... Hajrá.
 

DeletedUser

Vendég
Keverni max. a sütike tésztáját szoktuk, ha kiváncsi vagy, van pár jó kis receptem, szivesen megosztom veled...
Stratégiai játékban még nem kevertem, de ha elárulod hogy kell, igen megörvendeztetnél... ;)
Mindig tanul az ember lánya. :D
 

DeletedUser

Vendég
Kérdezd Mariskát, majd elárulja hogy kell. Vajon még mindig heti rendszerességgel jelentget fel? :)
 

DeletedUser

Vendég
Árulkodni nem szép dolog, ezt már az ovikások is tudják, azonban ha valaki rosszalkodik, az büntit érdemel.
Annyira dedós ez az egymásra mutogatós, és bizonyitékok nélkül feltételezni dolgokat a másikról, feleslegesen feszültséget szitani....
Én már kinőttem ebből, bár már az x. gyerekkoromat élem. :D
 

DeletedUser

Vendég
Árulkodni nem szép dolog, ezt már az ovikások is tudják, azonban ha valaki rosszalkodik, az büntit érdemel.
Annyira dedós ez az egymásra mutogatós, és bizonyitékok nélkül feltételezni dolgokat a másikról, feleslegesen feszültséget szitani....
Én már kinőttem ebből, bár már az x. gyerekkoromat élem. :D

Már ne is haragudj, de honnan tudod hogy nincs bizonyítékom? Jön át rendesen a túloldalról az információ, körlevélben vádolnak minket csalással. Teszem hozzá nevetséges okból...
Feszültséget nem mi keltjük, kérdezd a vezéred, már ha MKKs vagy. Én gyújtottam neki a baráti jobbot, nem kellett. Most meg azt szajkózza, ő a béke bátor lovaga.
 

DeletedUser

Vendég
Jól van, nyugodj meg, és légyszi homályosits fel, mire gondolsz.
Kicsit le vagyok maradva mint a borravó. Véleményt csak akkor tudok mondani, ha nyugodtan elmondod mi a helyzet.
Nem az MKK klán tagja vagyok, de mint a kláncsalád egyik tagja szeretnék képben lenni.
Nem tudok körlevelekről, és más egyébről.
Szeretném tárgyilagosan látni a helyzetet, és ahogy olvaslak benneteket kezd kialakulni bennem egy kép a fennálló helyzetről.
 

DeletedUser

Vendég
Én nyugodt vagyok, másrészt eszemben sincs mesélni. Kérdezd mokot. Kérdezd tőle nyugodtan, miért nincs jelenleg szövetségben a két klán, s miért nem egy harmadikat támad. Tanulságos beszélgetés lesz.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, hogy furi, de érdekelne a te véleményed is.
Félinfókból nem lehet véleményt alkotni.
 

DeletedUser

Vendég
Mindent hosszú lenne elmondani. A lényeg, én ajánlottam pár hónapja moknak egy alternatívát, mi rengeteg mindenről lemondtunk volna, ő viszont gyakorlatilag semmit se akart csinálni. Így nem lett a dologból semmi. Erre 1 hete hallom, hogy ugyanazt szajkózzátok a fórumaitokon, mint amit ajánlottam, meg hogy mi milyen szemetek vagyunk, és hasonlók. Ki kell söprögetni a házatok táján. Amint lesz egy rendes vezetésetek, meg tudunk egyezni.
 

DeletedUser

Vendég
Ma már pasiztam, ugyhogy ráérek, nyugodtan elmesélheted te hogyan látod a helyzetet.
 

DeletedUser

Vendég
Milyen helyzetet? Elég világos voltam, ilyen vezetés mellett eszünkben sincs békülni.

Teszem hozzá, hogy múlt hét végén adtunk egy ajánlatot, hogy tárgyalhatunk. Azóta se keresett tőletek minket senki.

Ezután ne sírjon senki.
 

DeletedUser

Vendég
Milyen helyzetet? Elég világos voltam, ilyen vezetés mellett eszünkben sincs békülni.

Teszem hozzá, hogy múlt hét végén adtunk egy ajánlatot, hogy tárgyalhatunk. Azóta se keresett tőletek minket senki.

Ezután ne sírjon senki.


Kemények
megmutatják
volt már itt régebbről egy kemény MKK-s vezető vagy ki volt :D
 

DeletedUser

Vendég
Szerettem volna megismerni a véleményeteket, de ugy érzem a lekezelő, kitérő válaszaitokból, hogy nem vagyok arra érdemes... :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Szerettem volna megismerni a véleményeteket, de ugy érzem a lekezelő, kitérő válaszaitokból, hogy nem vagyok arra érdemes... :confused:

anyám borogass... Tedd fel akkor egyértelműen a kérdést, mégis mit akarsz tudni?
 

DeletedUser

Vendég
anyám borogass... Tedd fel akkor egyértelműen a kérdést, mégis mit akarsz tudni?


Arra hogy miért nem akartok most már az MKK-val békén konkrétan
és mi a véleményetek az MKK-ról mért akartatok békét
na azt hiszem ez az
de nem biztos :D
 

DeletedUser8631

Vendég
Sziasztok.

Nos, békét azért nem akarunk az MKK-val mert Ők sem akarnak. Nem adnak cserébe semmit azért, hogy béke legyen, illetve szajkózzátok, hogy bizony mi szemetek vagyunk, és segítjük a namacsot. Piszok szemétládák. És konkrétan ezért nem tud a szegény MKK kláncsalád harcolni a macskákkal, és védekezésre kényszerülnek. Illetve kezdtetek a turul ellen felülkerekedni, csak megint kicsoda? hát mi, belerondítottunk.

1 hete az Apolon keresztül megint elkezdték kavarni a kaksit a vezetőitek, hogy miért nem akarunk békét kötni az MKK-val. A mi fülünket rágta Pehy, wolfie, és még nem tudom kit kerestek meg. Meg lett mondva, hogy skype-n keresztül bármi megbeszélhető, kh-n belül felejtős. A szobát mi biztosítjuk, és egy harmadik úgy mond semleges fél is jelenlehet az Apolból, akit mi jelölünk ki.
Azóta sem történt semmi, mert hogy a kedves vezetőitek nem kerestek azóta sem.

Erről ennyit.

És végre jó egy új arcot is látni a kláncsaládtól. Több mint 200 tag, és 2 fórumozó. Nem túl aktív a stábtagság,
 

DeletedUser

Vendég
Egy valamit nem értek, egyfolytában azt irjátok, mi ezt mondjuk, mi azt mondjuk. Nem értelek, hiszen például engem nem is ismersz, honnan tudhatnád, hogy én mit mondok, vagy gondolok, vagy más vezetőségi tag?
Ismeritek két vagy három ember véleményét, és rögtön általánositotok?
Miért?
Nem látjátok a fától az erdőt...
 

DeletedUser

Vendég
Egy valamit nem értek, egyfolytában azt irjátok, mi ezt mondjuk, mi azt mondjuk. Nem értelek, hiszen például engem nem is ismersz, honnan tudhatnád, hogy én mit mondok, vagy gondolok, vagy más vezetőségi tag?
Ismeritek két vagy három ember véleményét, és rögtön általánositotok?
Miért?
Nem látjátok a fától az erdőt...

Te döntesz, vagy a vezér? Te nem látod a lényeget. Meg ezek szerint nem is tudsz a fontos dolgokról.
 
Fent