MKK kláncsalád Vs. *PHX* 7 tag

DeletedUser8631

Vendég
Sziasztok.

Ha már úgyis annyira szóbakerült mostanában, hogy hülyék vagyunk amiért nem kötünk békét az MKK kláncsaláddal, gondoltam feldobok már egy topicot. Hátha nagyobb keletje lesz mint a NaMacsos-nak.

Remélem azért Marison kívül más is fogja képviseltetni magát MKK kláncsaládból.



Side 1:
Tribes: *PHX*
Players:

Side 2:
Tribes: MKK MKKA MKKAGY
Players:

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 29
Oldal 2: 2
Különbség: 27

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 248,512
Oldal 2: 21,466
Különbség: 227,046

chart


Remélem azért ennél jobbat is fogtok nyújtani. :D
 

DeletedUser8631

Vendég
Látom az MKK nem túl bőbeszédű, vagy csak itt nem mernek megnyilvánulni, hátha megcáfolnánk amit állítanak rólunk.
Vagy csak nem aktívak? Mert akkor nekiesünk valakinek, aztán szíjjel kapjuk mint floki a lábtörlőt. :p
 

DeletedUser

Vendég
Csak pár szövetséges van út közben.

Dehát az nektek úgy sem gond.:D:p
 

DeletedUser

Vendég
Drága kicsi szívem Mimike:)
Hmm..Szép statisztika de meg kell nézni a mögöttes dolgokat is drága. Statisztikus vagyok. A statisztikát sokféleképpen is lehet értelmezni. Na és bemutatni is. Felőlem adhatjátok itt a műsort. Elszórakozunk egyet és akkor mindenki boldog lehet. Ti nagyon szeretek csacsogni. Maris helyett Mary vagyis Méri. Marist utálom és tudom cukolni akarsz drága de nekem ahhoz több kell:)

Woody nem IBG voltál:D Pedig azt hittem na mindegy ez annyira lényeges?
 

DeletedUser

Vendég
Ha már a statisztikáknál tartunk:
Side 1:
Tribes:
Players: TaylorMaria

Side 2:
Tribes: *PHX*
Players:

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 556
Oldal 2: 21,489
Különbség: 20,933

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 56
Oldal 2: 50
Különbség: 6

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 5,609,398
Oldal 2: 199,952,895
Különbség: 194,343,497

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 558,148
Oldal 2: 498,522
Különbség: 59,626

chart
 

DeletedUser

Vendég
delcsi védői nélkül valószínűleg gyorsan növekedni fog az a bizonyos szűmocska :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Kedves kiskaktuszka!

Oltári nagy tévedésben vagy, ugyanis eddig is helyt állt a kláncsaládunk és ezután is. Lehet, hogy ez furi neked, olvass La Fontain-t talán akkor derengeni fog miről is irogatok itt... :)))))))
 

DeletedUser

Vendég
a kicsinyítőképzőt elhagyhatod kis barátom! nem mellesleg meg igazam van, mert nálatok dekkolt a védelme.. :D

3M pont 7 milla LET biztos a te érdemed az a "nagy" helyt állás, ugye? :D
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Kiskaktuszka!


Szeretném tudatni véled, ha még nem tudnál róla, hogy nememet tekintve asszonyszemély lennék és nem pasi, ráadásul, ha a sejtésem nem csal jó pár évvel idősebb is nálad, és nem sértésnek szántam a megszólitást. Csupán kedveskedni akartam. Azonban, ha ez zavarja ifjui lelkivilágodat maradok a Kiskaktusz megszólitásnál tiszteletben tartva kérésedet.
Elnézést a hosszura sikeredett magyarázatért.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves nimue! nem túlzottan érdekel, h hány éves vagy és, h melyik nemet képviseled személyi jelenléteddel... az internetben pont ez a jó, h 1 90 éves öregembert is halál nyugodtan letegezhetsz 1 ilyen, vagy ehhez hasonló játékban.

kicsinyítőképző...



"-HAHAHA, idősebb vagyok nálad
-HAHAHA, előbb fogsz meghalni"
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem az a lényeg ki mennyi ideig él, hanem az mennyire tartalmas életet él.
Szurkálhatsz ha kedved tartja, de akkor én is elkezdelek kóstolgatni, meglátjuk kinek a poénjai elmésebbek...:D

Ha idősebb vagy nálam akkor miért én halok előbb?????
Maximum az éhségtől kihalok, ugyhogy elmegyek palacsintázni egyet, és ha kérsz szivesen megkinállak.
Feltéve, ha szereted a lekváros palacsintát, és nem fogyókurázol.... :D:D
 

DeletedUser

Vendég
Kedves kiskaktuszka!

Oltári nagy tévedésben vagy, ugyanis eddig is helyt állt a kláncsaládunk és ezután is. Lehet, hogy ez furi neked, olvass La Fontain-t talán akkor derengeni fog miről is irogatok itt... :)))))))

Ez érdekes...miben is állt helyett??? Ha tényleg annyira helyt álltatok és fogtok is akkor minek akkartok szövetséget?!
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Ugy látszik nem igazán érted a jelenleg fennálló helyzetet, nem tudsz olvasni a sorok között, nem mi vagyunk akiket bevisznek a csalánosba, hanem ti.
 

DeletedUser

Vendég
Hmm...Drága Woddy nekem nem az a lényeg melyik klánban volt. Egy számít csak milyen játékos. Pontok az LET és LEV irányadó nem mérvadó. Egy játékost csata közben ismered meg. Mind1 melyik klánban volt. Az a jó játékos aki tanul a hibáiból és nem követi el ugyanazt 2x:)
Persze nekem is vannak rossz napjaim de kinek nem?
 
Fent