=mhc=? :p

  • Témaindító DeletedUser18459
  • Kezdés ideje

DeletedUser18025

Vendég
Annyit tennék még hozzá az egészhez, hogy minden "topklán" dipózik, V30-n a Spárta kiemelkedően top1 volt, mégis összeszövetkeztek a kicsikkel,ellenünk.
Tudjuk a V28-as diplomáciát is, akinek nem volt 6alklánja, az úgy cserélgette a diplomáciát,mint más az alsógatyáját, de még sorolhatnám.
Egyedüli klán, amelyik diplomácia nélkül játszik,az a Respect, viszont, az Te is tudod kedves barátom, hogy nem tart sokáig, általában olvadás,vagy abbahagyás a vége.
Arra akartam kilyukadni, hogy ezt nem kéne az MHC fejére olvasni, amit mindenki elkövet. Sőt, valaki még extrémebben is űzi, ugye vigyori?
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
De mi nemis szervezetten megyünk,csak 3-4en,aztán mindenki oda akar jönni :D
1 szerverre mentünk szervezetten,az meg is lett nyerve.:)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Ja és én mindenkinek megmondom mielőtt jönne,hogy nem célunk a szervergyőzelem,szóval tudnak róla :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
[R]-D-re nevezte át rans bácsi,azóta is eszem a zúzáját érte,de aki ott volt az tudja mi a helyzet,a többi nem számit :D
Jah és meglehet nézni a klánváltásoknál is,hogy ki alapitotta és mikor jöttek ransék :D
És meglehet nézni az RD statját is :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Azóta is sajnálom,de ez van.
Legalább okoskodhat Rans,hogy a nagy becsben tartott R-D nyert 1 szerót,mégha nemis ők nyerték meg,hanem átbszott valakit aki megbizott benne és átnevezte a klánját a sajátjára :D
 

DeletedUser11248

Vendég
Arch estére utálni fogsz:D

23-n ha ne legyen Rans simán kikapot volna a R..igy teljes joggal nevezte el a klánt...a klánba voltam..ott pihentem a V18-t,nem igazán játszodtam,csak nézelödtem...de tudom mi volt ott miután elmentél...

MHC-ha megnézed nincs benne 10-eredeti MHC-s...tehát semmi szervezet jövés nem volt,itt probálnak alakulni...
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Arch estére utálni fogsz:D

23-n ha ne legyen Rans simán kikapot volna a R..igy teljes joggal nevezte el a klánt...a klánba voltam..ott pihentem a V18-t,nem igazán játszodtam,csak nézelödtem...de tudom mi volt ott miután elmentél...

MHC-ha megnézed nincs benne 10-eredeti MHC-s...tehát semmi szervezet jövés nem volt,itt probálnak alakulni...



Ezt a 2őt inkább meg se hallottam,mert nagyon vicces :D
Szerintem direkt bszogatol te is mostmár,ez két nagy zagyvaság :D
 

DeletedUser11248

Vendég
Ami igaz hogy nem tudom te mikor hagytad abba..de amikor a R-D vel összeolvadtattok,mert az volt nem beolvadás...akkor a klán 75-% inaktiv volt...egy hét telt el és azt beszéltük a vezéri skypen hogy jol megszivattuk magunkat hogy olvadtunk velettek..egy aktiv nagy tagotok volt Tomi aki ép egyik klántagotokkal akart harcolni a volt Top1-tek falvaiért...elhiszem hogy ha azt mondod mikor elmentél jol müködöt a klán de hidd el mikor átmentünk egy halott klánba mentünk..és tudom mit beszélek,akkor beszéltük mit csináljunk még az is felmerült hogy menjünk vissza és hagyjuk a R-t szétesni...én személyesen mondtam Rans-nak hogy vagy átveszi a vezetést és megprobálja vagy simán kikapunk...és hidd el nem kis melojába került Rans-nak hogy gyözelemre vitte a klánt...ha R-D nek nevezi,azt is megérdemelte volna...és ezt mondom mint aki ott voltam és teljesen kivülálló,mert nem játszottam.

Az is lehet miután elmentél a nagyok is abbahagyták,nem tudom..azt tudom mi volt mikor átmentünk.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Hopp.
Nem akkor hagytam abba. Mellesleg már akkor dupla annyi pontunk és falunk volt mint a 2. klánnak,és majdnem annyi mint az összes többinek. Nehéz lett volna elbukni,még vezér nélkül is ment volna. De tovább ottvoltam,nemis téma.
Mellesleg rans keresett meg,hogy beolvadnátok,mert lassan elfogytok ott,sokan abbahagyták és nincs utánpótlás!
Hagyhattam volna,hogy megegyen a dow,vagy esetleg bonthattam volna a szövit,és két oldalról kaptátok volna az ivet.
1 hónapnál tovább nem húztátok volna,és ezt még Rans is elismerte.

Ja és,hogy inaktiv volt a klán? Hallod,a végén a top1,top2 aki lett,Respectesek. Valamint a top4 is. Csak a top5ből 3 játékos,és Zolyee aki a top1 lett,alvezérem volt. Nem volt aktiv senki,mi?

Arra hogy is reagáljak,hogy azt mondod az mhc nem szervezetten jött,mert nincs 10régi mhcs????? Istenem.
Már a világ indulása előtt tudta mindenki,hogy lesz MHC,csináltak skype szobát. Majd egyszerre regeltek be,azonos helyre.
Ezt hivják szervezett regelésnek. Majd felteszem wikipédiára,hosszabb magyarázattal :D


Szóval itt fejezzük is be ezt a témát,mert amennyi okosságot mondtál előtte,most elrontottad ezzel a levegőbe beszéddel :D
Erről a világról-ne szépitsük- nem sokat tudsz,én se megyek fel a v32 fórumára,pedig ottvoltam 1 és fél milla pontig. De nem megyek,mert nem beszélek olyasmit amit csak feltételezek. Te pont ezt teszed,és aki nem tud a dolgokról készpénznek veszi :)

Na jóéjt Zorro :D
 

DeletedUser

Vendég
terjunk vissza v34-re :
Ma ket dologra lettem figyelmes:
1. swak neve szerepel egy klan(!!!), mondom "klan" profiljan, vmi vezetoi szerepe van elvileg(jujjjjj).
2. kifosztott falvak :
Helyezés Név Klán Pont Dátum
1 swak Mackók 10.438 tegnap

farmolt nyersi:

Helyezés Név Klán Pont Dátum
693 swak Mackók 82.897 04.03.2016

Ez a bizonyiteka annak, hogy swak a magyar KH legjobbja, sztem ilyen alacsony farmolt nyersi/kifosztott falu atlagot senki mas nem tud osszehozni :))) Hogy mire jo? :D semmire :))
 

DeletedUser11248

Vendég
Én is azt mondom hagyjuk abba...és ha lehet ne Zorro-k egymást...tudom hogy még sokáig ottvoltál Last seen: 2014-03-17 11:55:17-hagytad abba,mi mentünk 18-n...ha olvastad mit irtam 75%-t irtam aki inaktiv volt...és akiket Rans rázzot fel..

Ellent mond kicsit a szavaidnak hogy annyira aktivak voltattok és mégis ,,olvasztanotok" kellett egy kisebb klánt és annak a kisebb klának a vezére lett a vezére a nagy klánnak...hol voltak a nagy aktiv alvezérek,miért nem ök vették át-vitték tovább a klánt és még egy pár kérdés nyitott marad igy is...nem beszélve arrol hogy rolad beszélünk,aki közismerten utálod a tömeges klánokat,mégis összeolvadtál egy kicsi klánnal,annak kicsi tagjaival..

De hagyjuk,szerintem erröl ugysem tudjuk meggyözni egymást és már amugy is lejárt lemez.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
A Belu25 fiókot vettem át,nézd meg ki foglalta be a faluim.
Last seen: 2014-12-01 21:12:49
Mellesleg olvasd el még1x,nem nekem volt szükségem a beolvasztásra,hanem Rans kért meg rá.
Én nem meggyőzni akarlak,folyton kijavitalak csak,mert nem arról beszélsz ami volt,hanem amit te tudsz.

A Zorro pedig a képed miatt jött,de ha sértő akkor boccs :D
Érdekes,hogy itt külsőn mennyire tudod tettetni a hülyét,pedig tudtommal nem vagy az.
Na de mindegy
 

DeletedUser18583

Vendég
terjunk vissza v34-re :
Ma ket dologra lettem figyelmes:
1. swak neve szerepel egy klan(!!!), mondom "klan" profiljan, vmi vezetoi szerepe van elvileg(jujjjjj).
2. kifosztott falvak :
Helyezés Név Klán Pont Dátum
1 swak Mackók 10.438 tegnap

farmolt nyersi:

Helyezés Név Klán Pont Dátum
693 swak Mackók 82.897 04.03.2016

Ez a bizonyiteka annak, hogy swak a magyar KH legjobbja, sztem ilyen alacsony farmolt nyersi/kifosztott falu atlagot senki mas nem tud osszehozni :))) Hogy mire jo? :D semmire :))




Nem tudom nekem ez csak azt jelzi hogy ennyire aktivan farmolnak körülötte szerintem 20 -30 falunal sem tudna többet hozni azt mondat az rekord ha egy barbiba talál 100 nyersit összesen ami azért elég vicces de elszomorító is lehet legalább is az ő szemszögébol nézve

De nem baj swak üzeni , hogy ha majd egyszer nem tudsz pp-ni akkor kezdj egy vilagon vele , melette és majd kiderül melyikőtök a jobb ( segítek csak egyszer , egyetlen egyszer farmolták le , amikor hagyta )
 

DeletedUser11248

Vendég
Ebben igazad van...én amit tudok hogy olvadjunk össze velettek..hogy az miként jött össze nem tudom,mondjuk nem is érdekelt:)

De jol eltelt a délután és a haláli nyugalmadból majdnem kizökkentettelek téged is:)

Jó éjt:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
terjunk vissza v34-re :
Ma ket dologra lettem figyelmes:
1. swak neve szerepel egy klan(!!!), mondom "klan" profiljan, vmi vezetoi szerepe van elvileg(jujjjjj).
2. kifosztott falvak :
Helyezés Név Klán Pont Dátum
1 swak Mackók 10.438 tegnap

farmolt nyersi:

Helyezés Név Klán Pont Dátum
693 swak Mackók 82.897 04.03.2016

Ez a bizonyiteka annak, hogy swak a magyar KH legjobbja, sztem ilyen alacsony farmolt nyersi/kifosztott falu atlagot senki mas nem tud osszehozni :))) Hogy mire jo? :D semmire :))

Üdv ismét köztünk :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom nekem ez csak azt jelzi hogy ennyire aktivan farmolnak körülötte szerintem 20 -30 falunal sem tudna többet hozni azt mondat az rekord ha egy barbiba talál 100 nyersit összesen ami azért elég vicces de elszomorító is lehet legalább is az ő szemszögébol nézve

De nem baj swak üzeni , hogy ha majd egyszer nem tudsz pp-ni akkor kezdj egy vilagon vele , melette és majd kiderül melyikőtök a jobb ( segítek csak egyszer , egyetlen egyszer farmolták le , amikor hagyta )

ne mennyunk bele :)... nincs az a kornyek ahol a vilag jelenlegi allasanal ne lehetne farmolni lazan 500k t csak nappal.
minden vilagon pp zek akkor is ha komolyan tolom, v34-en is kijott mar 3500pp :))
 

DeletedUser18583

Vendég
ne mennyunk bele :)... nincs az a kornyek ahol a vilag jelenlegi allasanal ne lehetne farmolni lazan 500k t csak nappal.
minden vilagon pp zek akkor is ha komolyan tolom, v34-en is kijott mar 3500pp :))

Akkor most megint okos voltál ... Mert pl ha vannak a környékeden 20 akik tényleg aktívak ... Akkor egy rossz periodus kb 0 farmhoz vezet akik swak körül vannak aktívak és néha kostolgatják is bár nem sok sikerrel .... Azon túl ott a csapat is nem mindegy milyen környéken vagy .... Van ott abban a klánban sok tapasztalt van akinek szintén kb 100 k foszotgatott nyersije van
 
Fent