=mhc=? :p

  • Témaindító DeletedUser18459
  • Kezdés ideje

DeletedUser18465

Vendég
Eskü élvezem ezt Sajtiék most mondták el h bezárják a fórumot ha nem lesz "csitu" erre mindenki mindenkit tök jó eskü ez jobb mint a jóban rosszban sorozat 3. évada (újranézve) :D
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
Akkora lett a hullaszag itt hogy lassan mar Daniaban is erzodik:)))))))most megint mindenki hibernalja magat vagy 6 honapra?:))
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
ne huzogasd a bajszat mert kitiltat diszkriminacio miatt,már miert ne lehetne a medve jatek ha Incze ugy akarja?:)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Nagy nevű klánok = a név vonzza a tagokat,jókat és a rosszakat is,leszöviznek fél világgal,csinálnak 2-3 alklánt,idővel a kicsiket megeszik,a szövetségeseket hátbaszúrják,áthozzák a jobb tagjaikat,aztán nyernek egy szerót. Hurrá,dicsőség.
Ezt csinálja a Spárta,és ezt csinálja mostmár az =MHC= is.
Kövezzetek meg érte,de én ezt nem tudom tisztelni.
Én az erőt tisztelem,azt mikor egy játékos egyedül megállja a helyét 10-15 másik ellen ha támadják. Mikor egy pár tagú klán nekiindul,és zúz szét mindenkit aki az útjában áll. Mikor a harcon van a hangsúly,és nem pedig a szövizéseken,gerinctelenségen,hátbaszúráson,amit aztán utólag taktika címszó alatt emlegetnek.

Historynak és Nagyinzének egyaránt igazuk van sok dologban. De van mégegy különbség az =MHC= és a =GMF= közt.
Mégpedig az,hogy amig az =MHC= tagok nyomorognak a sok mnt miatt,addig mi élvezzük a játékot,harcolunk.
És ha a végén a sok klán legyűr minket,aztán az =MHC= lesz a szerógyőztes (amit koránt sem vennék biztosra!) mi akkor sem lehetünk szomorúak. Mert mi gazdagszunk egy nagyon jó játékélménnyel,amire 10 világ után is örömmel fogunk visszagondolni,az emhácé pedig az 5 szerójából megnyeri a 2.at,de messze nem olyan élvezetes játékkal,mint amit mi játszunk,feledhető élmény lesz. Mert a játékot az élvezetért játssza az ember,és nem azért,hogy itt mutassa meg,hogy ő kicsoda és micsoda. Azt tegye meg a való életben.

És most jöhet a sok megmondó ember,hogy ők igy is élvezik,mert az emhácé isteni csapat meg blablabla bla. Akkor ők még nem játszottak igazán jót.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18465

Vendég
Arch Igazad van !
Élvezni kell a játékot, de ezt MNT-vel, szövetséggel ahogy ti a szuper klánnal teszitek... mi az SZK-val és még sorolhatnám
Nincs olyan klán amelynek ne lenne diplomáciája, és azt kell h mondjam Te vagy azon kivételes játékosok kevese akik élvezik a játékot Pénz nélkül hisz nincs elég pénzünk top1nek lenni :)
Te és még sokan mások anélkül tolják, és ott vannak az élmezőnyben, mi lenne ha a tudáshoz pénz is járulna arch ? :) Top0 ? :D
Remélem érted mire akarok kijukadni, pénz nélkül élvezetesebb volt a játék anno, most a pénz dominál de ennek így kell lennie :(
Ezért jó pár külföldi szeró ahol csak pfet tudsz meg farmkezelőt aktiválni érdemes lenne kimenni majd egy ilyenre :)
Én szeretnék hiszen abban van az élvezet :)

szép estét mindenkinek :)
 

DeletedUser11248

Vendég
Szép amit mondasz Arch,de hol az igazság..

GMF-felveszi akinek van valamilyen hire..mindegy hol helyezkedik el,híres játékos legyen ez a lényeg,jobb mint a környéke!!!

Maradnak a mondjam ugy gyengébb játékosok a környékükön...akik most kellene várják hogy mikor veritek el...nagy harcokrol beszélsz de nézz körül a klánodban..a nagy harcosok ott vannak...akkor kivel akarsz nagy harcot játszani...a kezdökkel,gyengékkel??

Ti nem adtok lehetőséget arra hogy egy kisebb klán kifejlődjön,önállóan játszani tudjon,feltudja venni a kesztyűt..ti kényszerítitek bele hogy egy úgymond erősebb klánnal leszövizenek a túlélés reményében...mit keresel a GMF-ben,miért nem mentél a kontidon egy kicsi klánba és hajrá,mehetsz neki a világnak,harcolhatod a nagy harcot..de ez egy nagy játékosnak sem fekszik...amiről beszélsz álljanak össze a jók,verjék el a kicsiket-kezdőket...aztán rosszul esik ha a kicsik-kezdők szervezkednek,nem várják hogy csak ugy elverjék a nagy játékosok..

Tisztelném a GMF-t ha ö is így indult volna az elején..ha nem csak a nagynevű játékosokat szedte volna be minden kontirol csak hogy Top1-legyen..ha jól nézzem nektek is 2-klánotok van...diplomáciát senkinek nem tudom,igy abba nem szolok bele..

Arch minden világon megvan amúgy a nagy harc,de az hogy az elején,összeszedve a nagy-jó játékosokat,elveritek a kicsiket az nem nagy harc és szórakozásnak sem nevezném elverni egy kezdőt vagy akár 15-t...a nagy harc mindig a végén van,a győzelemért,minden világon...a jó vezér elvezeti oda a klánját,harccal diplomáciával és ott már nem kezdőket kell elverni...ott már általában mindkét klánba kipróbált játékosok vannak...a nagy harcosok ott kell megmutassák mit tudnak...ne az elején a kezdők ellen.

Arch amugy tudom te mit tudsz,igy ezt nem neked irom...de sok olyan játékost ismerek,aki feljön elver 15-kezdöt és nagy harcosnak tartsa magát...majd amikor összekerül egy jobb játékossal,egyből magánéleti problémák miatt abba kell hagyja...és egyre több az ilyen nagy harcos...tehát nekem az nagy harcos aki végigjátssza a világot,jó-rossz játékosok ellen..ha győzz,ha veszít és nem az aki az elején eltud verni 15 játékost,akik általában kezdők.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Aki tud játszani az 2 falusan is tud,klán nélkül is,és minden világon tud.
A legtöbb játékos úgy nyert szervert,hogy végig ottvolt a háta mögött a klán,de egyénileg egy nulla. Aztán kifogta a legtöbb belső falut,meg jól tudta húzgálni fel a barbárokat,és top játékosként nyert szervert.
Aztán meg ha beregel az új világra,és valami gyenge klánba kerül akkor semmivel sem tűnik ki közülük,mert pont az a szint mint ők,ha nincs meg neki a kellő hátszél. És ezt tapasztalatból mondom,mert sok ilyennel találkoztam már.
És ilyenkor jön a duma,hogy ez KLÁNháború. Igen,az. De akkor ne szólogasson be az olyan aki a klánja nélkül semmit nem ér,egy olyannak aki egyedül is szétkapná őt 10 társával együtt.
Én legalább amit elérek azt egyedül érem el,meglehet kérdezni bárkit aki eddig játszott velem,hogy hányszor kértem tőle bármit is. Miért vagyok akkor most a gmf-ben?
Azért mert igy segithetek másoknak. Fogtam MHC vonatot is,valamint foglaltam is tőlük más fiókból. Legalább 15 foglalást inditottam már társaktól éjjel. És nem azért irom ezt,hogy most verjem magam. Hanem hogy értsétek,hogy bár csak 40-50 faluig szoktam maradni,de addig nagyon sokat segitek más játékosoknak,kezdőknek tanácsokkal,másoknak inditással vagy védekezéssel,stb. És nem csak klántársaknak.
Nekem ez a lényeg a játékban,hogy élvezzem és hogy segithessek másokon. Nem érdekel a szervergyőzelem,mert az semmi,egy nulla ahhoz képest amilyen érzést vált ki belőled az,mikor egy kezdő játékost tanitgatsz,majd később látod,hogy jó játékos lett belőle. És ha netán szervert nyer,az kicsit a te érdemed is. Jó érzés mikor jönnek egyből skypeon és irják,hogy szervert nyertek,örülnek neki. Belőlem a szervergyőzelem semmilyen érzést nem váltott ki a megkönnyebbülésen kivül. De ez... Ennél jobb dolog nincs. Mikor másoknak okozol örömet,még akkor is ha néha a hála elmarad :)
 

DeletedUser11248

Vendég
Arch ne vedd úgy a szívedre:)

Azt se rossz tudni hogy klán nélkül semmit nem érek...hát ez van,V2-n az ellenfél beválasztot a 10-legjobban védekező közé(ott még csak egy alvezérecske voltam,még én is meglepödtem) de ettöl még lehet szétkapnál,ki tudja,megkelene harcolj az biztos,10-másik klántársam nélkül is...de legalább egy jót röhögtem:)

Lehet klán nélkül semmi vagyok,ezt mint klánvezér nem tudhatom,de valamit csak jól csinálok ha mégis követnek,tanácsokat kérnek és elfogadják amit akarok...meg klán nélkül a legnagyobb legjobb játékos is ideig óráig tudja húzni..de azzal annyi,elfoglalják..

Minden világon van 1-2 akadémiánk,akiknek a javát én tanítottam ki,még ma is tanítottam egy tagot...egy tag nem tudja azt mondani ha 100-kérdezte nem mondtam el 100-r,ha kellet fennmaradtam vele éjjel is és magyaráztam...képzeld olyan nyugalmam van hogy az 1-falusnak is képes vagyok addig magyarázni amíg megérti..igy tanítót engem játszani V2-n Danaida és igy bárkinek segítek én is.

Az azért ironikus hogy mondod mi az örömed és segíteni vagy itt,meg harcolni de pont a GMF-ben vagy,pont abba a klánba aki a nagyokat szedte össze,akikkel harcolni lehetne...hihetőbb lenne egy kicsi klánba mindaz amit mondtál..ott is kell segíteni,ott is kell helyellni és ott kell tanítani...meg te kezdted a nagy harcot,a sok szövetséget de arra már nem figyeltél hogy kik ellen akarod a nagy harcot..hogy ök miért kell szövetségekbe gondolkozzanak...hogy nekik miért ez az egyetlen járható út..ahelyett hogy elgondolkoztál volna amit irtam,egyböl támadtál..hogy jobb vagy 1-1...ok,és???...most ha én azt mondom én vagyok a jobb akkor mi van??...amit tudsz biztos tudom én is,amit én tudok valószínű tudod te is...most akkor??..

DJ nem céloztam senkire.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Sose értettem, mi értelme lenne 1:1-ben harcolni egy klánháború nevű játékban. És a többi mit csinál addig? Nézi őket? Ez zöldség. Épp az a lényeg, hogy a csapatok hogy tudnak egymás ellen játszani. Hogy tudják megszervezni, összehangolni több ember támadását, segíteni a védekezést. 1:1-ben az győz, akinek több ideje van folyamatosan a gépnél ülni. Az meg nem nagyobb dicsőség, mint hogy ki tud több pp-t belenyomni a játékba. A klánokban azért ennél sokkal több a lehetőség. Jó szervezéssel, segítőkészséggel egy "gyengébb" játékosokból álló klán is tud győzni a sok egyéni játékot játszó taggal bíró klán ellen. Az meg, hogy nem győzni indul valaki szerintem csak előre mentegetőzés :) Előre tudja, hogy nem lesz kitartása, s próbálja ezt pozitív dolognak feltüntetni.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Nagyincze,egyáltalán nem rád gondoltam de jólvan :D Amugy ha megnèzed èn hol vagyok,nincs sok klántárs a közelemben,csak akiket èn hoztam át.

Monster,Neked pedig annyi,hogy azèrt nem vagyok sokáig mert soha nem tudok egyhuzamban sokat lenni. Szóval ha 300 nukeot kellene kitolni időzitve,az nem menne. 30-40et mèg megtudok oldani hètvègèn. De hogy egèsz nap inditgassak,arra nincs kedvem se időm.
Makd ha nyugdijas leszek èn is,akkor talán majd minden világot vègigjátszok. De maximalista vagyok,ès sok falunál már nem tudok maxot nyújtani.
Szóval nem mentegetőzès,de vègülis annak veszed aminek akarod. Nem lelem örömöm abban ha sok falusan kell játszani,ennyi.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Ennyi. Mindenki más örömet talál a játékban :) Én is azt tervezem, hogy majd mi lesz, ha nyugdíjas leszek :D De lehet, hogy meg sem érem, így inkább a maximalizmusból adok lejjebb, hogy együtt játszhassak a barátaimmal időhiányosan is.
 

DeletedUser11248

Vendég
Arch legalább röhögtem egy jót:)

Azt is értem amit eredetileg írni akartál..arra irtam hogy az jelen állás szerint nem lenne igazságos.

Gondold át,ha nem te lennél Arch felvettek volna a GMF-be,főleg hogy milyen távol vagy a magtól...de még ha ott vagy se biztos felvettek volna a neved nélkül...de felvettek,mert ismert vagy és jo játékos,tehát összeszedték a jókat,mindegy hol van,lényeg a Top1-ami meg is lett...maradtak a gyengébb képességű klánok,ezeknek 1-1 ben harcolni nincs esélyük ellenetek..tehát adott hogy vagy szöviznek,vagy elesnek..igy bár akaratlanul de a ti toborzásotok okozza hogy leszöviznek a fél világgal..vagy megteszik vagy simán elviszitek...persze van az is hogy kiálhatnak harcolni simán ellenetek,eljátszhassák a hőst és mehetnek másik világra..mert mind irod 1-tagotok elbír 10-15-l...erre írtam hogy azért ez így nem korrekt és nem igazságos harc lenne.
 

DeletedUser18584

Vendég
Na erre én is reagálnék.
Ez a nagynevű vagy és egyből felvesznek a GMF-be micsoda? Vannak itt is rakatszámra kezdők.
Az MHC is próbálna így toborozni, Arch legalább 6 levelet mutatott már nekem,hogy hívtak minket is oda. Holott egyáltalán nem vagyunk a területükön.
Az Arch-os dolog meg kicsit furcsa számomra, mivel én nem azt tapasztaltam vele kapcsolatban amit írtatok.
Igaz nem ismerem rég óta, de amióta ott vagyok mellette én is élvezem a játékot :D
Eddig is volt pár szerver ahol tényleg jó volt játszani, jók voltak a társak, de még olyan játékossal nem találkoztam mint ő. Teljesen másképp látja az egész kh-t mint a többiek,és ezért jobb kis túlzással mindenkinél. (kivéve nálam)
Sasvitez is Archhal ért egyet,pedig ő ott volt az MHC-ban vezetőként. Szóval ki beszél akkor összevissza?

Puszi
Front
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Arch legalább röhögtem egy jót:)

Azt is értem amit eredetileg írni akartál..arra irtam hogy az jelen állás szerint nem lenne igazságos.

Gondold át,ha nem te lennél Arch felvettek volna a GMF-be,főleg hogy milyen távol vagy a magtól...de még ha ott vagy se biztos felvettek volna a neved nélkül...de felvettek,mert ismert vagy és jo játékos,tehát összeszedték a jókat,mindegy hol van,lényeg a Top1-ami meg is lett...maradtak a gyengébb képességű klánok,ezeknek 1-1 ben harcolni nincs esélyük ellenetek..tehát adott hogy vagy szöviznek,vagy elesnek..igy bár akaratlanul de a ti toborzásotok okozza hogy leszöviznek a fél világgal..vagy megteszik vagy simán elviszitek...persze van az is hogy kiálhatnak harcolni simán ellenetek,eljátszhassák a hőst és mehetnek másik világra..mert mind irod 1-tagotok elbír 10-15-l...erre írtam hogy azért ez így nem korrekt és nem igazságos harc lenne.


Nekem nem gond,hogy a kis klánok szöviznek. De a "legenda" is ezt teszi,pedig van 3 klánjuk.
Ahelyett,hogy ütnék ők is a többieket,aztán a végén egy mhc-gmf és kész. Tiszta játék.
Ezzel csak lealacsonyítják magukat,ez az az mhc akitől mindenki úgy félt?

Mulannal már v16 óta jóban vagyok szóval ha nem Arch lennék akkor is meghivott volna.
Valamint van még legalább 20 játékos (azon az 5ön kivül akik velem jöttek) akikkel nagyon jóban vagyok,világok óta. Sőt,eddig nagyon sok emberrel találkoztam a kh-ban,de 2 kezemen megtudom számolni hányan vannak akikkel nem birjuk egymást. De azok olyan figurák is,hogy az emberek nagyrészéből csak utálatot váltanak ki.
Én csak azokat nem birom akik minden becsületük eladják csak hogy elérjék a céljuk.

Emlékszel miért hagytam ott a v32őt?
 
Fent