=mhc=? :p

  • Témaindító DeletedUser18459
  • Kezdés ideje

DeletedUser18583

Vendég
Igen ha egyedül vagy akkor igen de nem egyedül farmol swak .... Ezt szerintem a statisztika ismmutatja , ő assszem kb Max 6-7 orara farmol de van hogy napi 20-30 K jön csak mert mondjukmvalaki egy percel hamarabb ér be ...
 

DeletedUser

Vendég
Igen ha egyedül vagy akkor igen de nem egyedül farmol swak .... Ezt szerintem a statisztika ismmutatja , ő assszem kb Max 6-7 orara farmol de van hogy napi 20-30 K jön csak mert mondjukmvalaki egy percel hamarabb ér be ...

aa leesett en vagyok a buta h valaszolok, csak hulyeskedsz :) 6-7 ora? :D)))))0
 

DeletedUser18583

Vendég
aa leesett en vagyok a buta h valaszolok, csak hulyeskedsz :) 6-7 ora? :D)))))0

Ja mert egyszer kipróbalta milyen ha környéket farmolja 5 percenként sikerult 60 ezret összekaparnia valahogy nehezen de abban már volt egy olyan barbi amiben volt 300 nyersi is xD
 

DeletedUser18583

Vendég
De én befejezem , csak néha feljövök ide is swak szólt , hogy szórakoztató amit csinálnak az emberek , szerintem is az , főleg , hogy vannak emberek akik megtudják mondani anélkül , hogy ott lennének egy helyen hogy mennyit lehet ott farmolni .... De én ezt a témát offolom de szerintem senki ne nézze le swakot senki nem tuddja honnan jött ... Na jó én tudom hisz osztálytársak vagyunk ... De akkor is :)

Néha szeret nagyzolni de van mivel az a baj ...
 

DeletedUser18465

Vendég
Te itt Peti, Te is feljössz és mondod a magadét.
Elvileg swak osztálytársa vagy, de ezt sem annyira hiszem el mert azonos a stílusotok, mondtad vna h a tesója vagy, vagy egy és ugyanaz a személy, de nem vádaskodom csak feltűnt az írásmód :D
Nem akarlak leszólni főleg h elmentél :)
Amugy Arch én tisztellek Téged, Meg Incét is, mert elismerem a munkátokat mert elég sokat tettetek le arra a bizonyos asztalkára :)
De mindenkinek más a meglátása erről a világról Archnak is, meg Incének is, Frontnak is, nekem is :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Na jó, ne offoljunk teljesen :)

Szerintetek a GMF-MHC pároson kívül valaki bele tud majd még szólni érdemben a szervermenetébe a közeljövőben?
 
Fent