=mhc=? :p

  • Témaindító DeletedUser18459
  • Kezdés ideje

DeletedUser18583

Vendég
Bármire , sok szabad falu van ugymond amik nincsenek nagy klánban
 

DeletedUser18465

Vendég
Jó nekem leesett :D
Swak vagy, azért muszáj volt ide visszajönnöd nélküled nem is kh fórum a kh fórum
 

DeletedUser

Vendég
Family Guy azt a reszet lattatok mikor Peter narralja az eletet? na az jutott eszembe swak bejegyzeseirol :)))
 

DeletedUser

Vendég
Arch a legjobb játékos,multkor láttam róla jelentést,egy haveromat kiütötte akinek még kezdővédelme volt!!
Szóval a kezdővédelmet is át tudja ütni,ugyhogy az emhácé nem kihívás neki.
Amúgy az ükunokája vagyok.
 

DeletedUser

Vendég
FOGALMAM SINCS!!!!!!!!!!!!!
Nekem azt mondta csak megfelelő stratégia kell hozzá. Nagyon jól tud pokerezni és sakkozni,mindig arról beszél,hogy ha ennek a két játéknak a szabályai szerint khzol akkor legyőzhetetlen vagy.
 

DeletedUser18265

Vendég
Akár milyen ász is valaki van beállítás amit nem lehet csak úgy ki cselezni.
Ha valaki kezdőben van azt meg se engedi támadni a szerver,na meg akkor is ott a 20 x védelem kezdő után is.

Ildi!
Van egy böngésző a neten, x összegért lehet letölteni, a németek csinálták, amivel át lehet írni a kh szabályait, meg scriptek is bele vannak építve, elvileg a supp nem veszi észre, ha használod, gondolom azzal csinálta :DDD
 

DeletedUser

Vendég
Akár milyen ász is valaki van beállítás amit nem lehet csak úgy ki cselezni.
Ha valaki kezdőben van azt meg se engedi támadni a szerver,na meg akkor is ott a 20 x védelem kezdő után is.

Azt mondod hazudok??? Szépen mondom,kérdezd meg Rembot,ő is látta.
 

DeletedUser

Vendég
Ki mer velem fogadni abban hogy milyen szinu a haja Ildinek? :D az en tippem a szoke.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Hát de a vicc az vicc :D
Amúgy van ennek is alapja,v23mon volt,hogy ott a játék elején ütöttem ki asszem pont 46 lovagot meg védőket 2-3 nukeal. És a jelinél ment a hülyéskedés mikor feltettem fórumra,aztán Rembo bevágta,hogy Arch még a kezdővédelmet is átüti. És innen jött :D

Nem lehet átütni persze :)
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
valamit elneztetek a,masik az a fegyverhordozo,nalla van a turo rudi meg a tiszta gatya,meg ö hozza haza a lovag hullajat ha a naccságos ur feldobja a talpat :rolleyes:
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
nem de olyan egység indult vissza rám aminek még akkor haza se kellet volna érnie.

Közben már rájöttem miért is mondod ezt :)
Tudod a sereg ha elfoglalja a falut bentmarad minden,támogatásként.
Mivel a lovag is a seregben volt,visszahivásnál lovag sebességgel jön haza az egész sereg.
Ezt megtanulhattad volna már a sok világod alatt,ha nem mindig azzal lennél elfoglalva hogy másoknak hazudozz meg verd magad arra,hogy belettél védve :p
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18265

Vendég
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
ehhez képest egyik nemes le vitt 32 % még a másik utána 37 % kot és lovag nélkül .
Bár a falu meg marat annak ellenére,hogy a támadónak.
Zászló: +14% támadó érték
Csomagok: Bárdos: +15% támadó és védekező erő volt.

Nemeserősítő. Ilyen is van a böngészőbe, amit mondtam :)
 

DeletedUser17719

Vendég
nem volt neki mint írtam :

Zászló: +14% támadó érték
Csomagok: Bárdos: +15% támadó és védekező erő volt.
és lovag sem az első nemessel együtt meg halt.

Fenn volt neki a csonagban a zäszlòs medäl, és a nemeserösítö is.
A nemeserösítö medält nem fogja jelezni a jeliben, ugyanùgy ahogy a nem a tämadässal kapcsolatos zäszlòkat sem.

De ha böngészös verziò tetszik jobban akär az is lehet.:)
 
Fent